Prisijunkite prie mūsų

Verslas

Naujos kokybės taksi paslauga „Brabus TAXI“ (DownTown Cab CO.)

Paskelbta

-

Įmonės biuras įsikūręs Tangerine ir Mirror Park Boulevard gatvių kampe East Vinewood`e, Los Santos`e. Pagal bendradarbiavimo susitarimą su Horny RP salos mobiliojo ryšio tiekėjais savo telefone kiekvienas miesto gyventojas įsigijęs mobilųjį telefoną jau turi įvestą telefono numerį ir gali pakviesti taksi juos pasiimti ir patogiai nuvežti į reikiamą vietą.

Biuro laukiamasis

Dėl įmonės vadovo ypatingo požiūrio į keleivių pavežėjimo paslaugą, šiuo metu TAXI automobilių parką sudaro vien „Mercedes Benz“ klasės automobiliai. Automobiliai visiškai nauji, tad kiekvienas užsakęs paslaugą, gali pasijusti kaip VIP klasės atstovas ir pasimėgauti kelione nesvarbu kokio ilgumo ji būtų.

Automobiliai importuojami ir ruošiami įmonės garaže

Automobiliai importuojami ir ruošiami tiesiog įmonėje esančiame garaže, o be to miesto gatvių eisme dalyvaujantys įmonės automobiliai, po vairuotojų pamainos, patikrinami ir sutvarkomi „Brabus TAXI garažo“ specialistų.

Ieškote darbo? Užsukite pas mus ir užpildykite darbo aplikaciją. Adresas: Horny RP sala, Los Santos`as, Tangerine ir Mirror Park Boulevard gatvių kampas, East Vinewood`e. Bandomuoju laikotarpiu įmonė garantuoja 250 Ig/€ socialinių garantijų kas valandą, na o uždarbis priklausys nuo Jūsų…

Skelbimas

Telefonas: 577-5024 El. paštas: hornyrp@gtaonlinenews.com Visi publikacijose minimi Vardai ir Pavardės bei situacijos išgalvoti. Bet koks sutapimas yra atsitiktinumas ir neturi nieko bendro su paminėtais asmenimis. Įvykiai aprašyti šiame naujienų portale yra tik virtualaus pasaulio žaidimo dalis.

Skaityti
Skelbimas
2 Komentarai/ų

2 Comments

  1. Pingback: Miesto viršiausieji apsisprendė – automobilių vagis mirė ⋆ GTA Online News

  2. Pingback: Įskaudinta meilė ar verslas? Kas nužudė Ailą Kundą? ⋆ GTA Online News

Palikti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

GON TV

GTA Online News ir Reign Network TAXI projektas – Pirma kelionė naujokams nemokamai!

Visos naujokų atliktos kelionės finansuojamos GTA Online News ir nesvarbu kokia yra kelionės trukmė ar ilgumas, kaina simbolinė – 1$

Paskelbta

-

Autorius

2022-04-10 Naujienų portalas GTA Online News ir Reign Network salos savivaldybės transporto skyrius pasirašė susitarimą. Susitarimas skirtas nusikalstamumo prevencijai mieste skatinti.

„Pastebėjome, kad daugelis naujai atvykusių į salą gyventojų, savo darbo paieškas ir keliones mieste pradeda nusikalstamu būdu, vogdami automobilius iš vietinių gyventojų. Mes nesiimame spręsti, kodėl jie taip daro, nes priežasčių gali būti daug, nuo: piniginių lėšų trūkumo, nežinojimo, kad mieste veikia automobilių ir dviračių nuomos punktai, ar tų punktų nepatogus išdėstymas, iki vagysčių savo malonumui, visi mes skirtingi. Tačiau tiems, kurie į Reign Network salos Los Santos miestą atvyksta su rimtais ketinimais turime pasiūlymą.“ – sako GTA Online News įkūrėjas ir šio projekto iniciatorius.

Tam tikslui buvo įsigytas TAXI automobilis ir sudaryta jo panaudos sutartis, kad visos naujokų atliktos kelionės mieste yra finansuojamos naujienų portalo GTA Online News ir nesvarbu kokia yra kelionės trukmė ar ilgumas, kaina simbolinė, skirta paslaugos suteikimo registravimui – 1$, išrašant oficialią saskaitą GTA Online News padalinio Reign Network saloje – Weazel News vardu.

Pirma kelionė saloje NEMOKAMA – (1$) ! – Nevok automobilio darbo paieškoms…

RolePlay naujienų portalo GTA Online News duomenimis mieste yra ir daugiau privačių TAXI automobilių, jų valdytojai yra kviečiami susisiekti telefonu SMS žinute 698890849 arba miesto socialiniame tinkle kreiptis į Misteris Lininis#8835 ir susitikimo metu aptarti bei pasirašyti bendradarbiavimo sutartį su GTA Online News.

Tiesioginiai skrydžiai
čia

• REKLAMA: Pritrūkai lėšų norimam būstui įsigyti – įmonė „Reign paskolos“ suteiks galimybę įsigyti naujus namus ar komercines patalpas Jums palankiomis sąlygomis.

• GTA Online News – Reign Network salos naujienų tarnyba – Skelbiame teisingas naujienas!

 

Skaityti

Nelaimės ir nusikaltimai

Reign Network saloje veikiančio autoserviso darbą paraližuoja nenumatyti išpuoliai

Gana miestui gyvent po vienos organizacijos sparnu! Metas vienytis! Laikas gatves valdyt patiems! Autorius – Laisvos gatves atstovas!

Paskelbta

-

Autorius

Anonimo pateikta nuotrauka

2022-03-17 Reign Network salos  GTA Online News skyriaus reporteriui pradedant darbą, prie Weazel News būstinės, dar nespėjus išlipti iš automobilio, privažiavo automobilis, kuriame sėdėjęs vyriškis perdavė voką su nuotraukomis ir trumpu rašteliu.

Anonimo pateikta nuotrauka

„TIK TAK TIK TAK FOOK… THE END OF ERA IS NEAR… Gana miestui gyvent po vienos organizacijos sparnu! Metas vienytis! Laikas gatves valdyt patiems!
Autorius – Laisvos gatves atstovas!“ – buvo parašyta reporteriui pateiktame laiške.

Laišką pasirašė – Laisvos gatvės atstovas.

Anonimo pateikta nuotrauka

Prie laiško, voke pridėtose nuotraukose pastebėjome, kad ši informacija susijusi su viena iš mieste veikiančiu automobilių remonto ir tiuningo bendrove. Nuvykus į atpažintą įmonę pamatėme, kad joje nieko nėra, nuotraukose matomų sudegintų automobilių liekanos jau išgabentos, tačiau grasinančio turinio užrašus užfiksavome.

GTA Online News video archyvo kadras – išlikę užrašai

Apie gautą grasinančio turinio medžiagą GTA Online News informavo Reign Network salos, Los Santos policijos departamento budinčiuosius, bendruoju policijos telefono numeriu nusiųsdamas SMS žinutę.

Anonimo pateikta nuotrauka

Gyventojai dažnai teiraujasi, kodėl mieste veikiantis autoremonto verslas toks apmiręs. Šiuo metu galime tik konstatuoti, kad matomai dėl vykdomų agresyvių veiksmų ir tiesioginių grasinimų, įmonės veikla yra paraližuota. Kas toks tas „Laisvos gatvės atstovas“ ir kokiu tikslu yra platinama ši žinutė redakcija nežino.

Kas tai? Kova dėl verslo ar įtakos zonų? Nuvykus į autoservisą pakalbinti darbuotojų ar vadovo nepavyko. Turinčius informacijos prašome pranešti telefonu. Konfidencialumą garantuojame.

Tiesioginiai skrydžiai
čia

• REKLAMA: Pritrūkai lėšų norimam būstui įsigyti – įmonė „Reign paskolos“ suteiks galimybę įsigyti naujus namus ar komercines patalpas Jums palankiomis sąlygomis.

• GTA Online News – Reign Network salos naujienų tarnyba – Skelbiame teisingas naujienas!

Skaityti

Nelaimės ir nusikaltimai

Cigaretės, viskis ir vyniojamas popierius deficitas ar kriminalinis planas?

Turint šiuos daiktus siūloma skambinti telefono numeriu – 694009919. Nepaklusus ir nepardavus ar sugalvojus nusipirkti sau įvardintas prekes grasinama susidoroti…

Paskelbta

-

Autorius

2022-03-13 ATNAUJINIMAS – Publikacijoje paskelbtos prekės jau rytojaus dieną atsirado parduotuvių lentynose!… Turinčių daugiau informacijos prašome pranešti. Anonimiškumą garantuojame SMS 698890849 ir mes su Jumis būtinai susisieksime. Anonimiškumą garantuojame.

Reign Network GTA Online News – Weazel News skyriaus reporteris gavo anoniminį skambutį telefonu apie neva mieste iš parduotuvių lentynų staigiai dingusius produktus tokius kaip: Cigaretės, Viskis ir vyniojamas popierius.

Išvardintieji produktai reporteriui pasirodė ne pirmos būtinybės, tačiau gautą informaciją nusprendėme patikrinti. Per 1,5 paros, aplankius praktiškai visas Los Santos miesto ir Reign Network salos specializuotas ir bendras parduotuves užfiksavome, kad maisto parduotuvių lentynose ir degalinėse esančiose parduotuvėse tikrai nėra jokios išvardintos produkcijos. (Aplankytų parduotuvių nuotraukas rasite foto reportažo galerijoje)

Šios produkcijos dar galima rasti specializuotose alkoholio parduotuvėse, tačiau jų pardavėjai, galimai įbauginti ir minėtų prekių neparduoda. Tik vienoje, atokioje salos parduotuvėje, per didelius įkalbinėjimus, reporteriui pavyko įsigyti ribotą kiekį viskio ir cigarečių. Kodėl nėra ar neparduodamos šios prekės, kalbinti parduotuvių darbuotojai atsisakė kalbėti.

Čia dar pavyko gauti vienuolika viskio butelių ir penkias cigaretes | GTA Online News archyvo nuotrauka 

Vienoje iš aplankytų parduotuvių, joje dirbanti pardavėja slaptai įspaudė reporteriui į rankas lapelį. Jame buvo nurodoma, ką pardavėjai turi kalbėti, ir kokia grupuotė informuoja, jog jie superka Cigaretes, Viskį ir Vyniojamą popierių. Turint šiuos daiktus raštelyje buvo siūloma skambinti telefono numeriu – 694009919. Nepaklusus ir nepardavus ar sugalvojus nusipirkti sau įvardintas prekes rašte buvo grasinama neramumais.

Nepatvirtintais duomenimis, raštelyje nurodytas telefono numeris yra siejamas su grupuote Shelby Company Limited.

Kam organizacijai Shelby Company Limited prireikė šių produktų? Kodėl taip atvirai grasinama miestiečiams? Manome, kad siekiama pradėti kontroliuoti tam tikras prekių grupes, su tikslu sukelti kainas ir pasipelnyti. Ar tai pasitvirtins, sužinosime jau netrukus.

Skaityti

Populiaru