Apiplėštas Los Santos bankas [bus atnaujinta]

Skaityta - 218
1 minutė

Šiandien 2021 09 12 dieną įvyko labai netikėtas ir gerai organizuotas banko apiplėšimas. Suveikus automatinei banko apsaugos sistemai, ankstyvą rytą policija gavo pranešimą apie banke vykstantį apiplėšimą.

Visiško atsitiktinumo dėka, važiuojant į darbą ir nusprendus pasiimti šiek tiek pinigų dienos reikmėms, mūsų korespondentas pastebėjo didelį sambrūzdį ir užfiksavo keletą įvykio akimirkų.

Netikėtas automobilių susirinkimas patraukęs korespondento dėmesį | Horny RP naujienų tarnybos nuotrauka

Operacijos metu prireikė ir medicinos darbuotojų pagalbos. Medicininė pagalba buvo teikiama tiek sužalotiems įkaitams, tiek keliems gaujos nariams.

Teikiama medicinos pagalba | Horny RP naujienų tarnybos nuotrauka

Banko administracija praneša, kad iš banko saugyklos dingo 170 000 €.

Nusikalstamos gaujos atsitraukimas | Horny RP naujienų tarnybos nuotrauka

Mūsų korespondentui apsilankius komisariate policijos pareigūnai atsisakė komentuoti šį įvykį sakydami, kad vyksta tyrimas. Asmenis turinčius kokios nors informacijos apie įvykį prašome skambinti 577-5024. Anonimiškumas garantuojamas.

Telefonas: 577-5024 El. paštas: hornyrp@gtaonlinenews.com

Visi publikacijose minimi Vardai ir Pavardės bei situacijos išgalvoti. Bet koks sutapimas yra atsitiktinumas ir neturi nieko bendro su paminėtais asmenimis. Įvykiai aprašyti šiame naujienų portale yra tik virtualaus pasaulio žaidimo dalis.

Ankstesnė istorija

„Pillbox Hill“ medicinos centre priemones gyventojų gydymui medikai turi pirkti patys?

Sekanti istorija

OUTPRO: Laisvalaikio drabužiai ir prekės visai šeimai