Prisijunkite prie mūsų

Nelaimės ir nusikaltimai

Suduotas stiprus smūgis nelegaliai narkotikų pramonei Los Santos mieste

Paskelbta

-

Kaip pranešė HornyRP.lt salos Los Santos miesto savivaldybės atstovas šiandien Los Santos mieste buvo sulaikytas didžiausias narkotikų supirkimo organizatorius pravarde „Baryga“.

Minėtas asmuo mieste bendradarbiaudavo tik su aukščiausio lygio nusikalstamų bendruomenių nariais, todėl visi, kurie užsiimdavo nelegalia narkotikų gamyba – skynimu, pakavimu ir realizavimu turėdavo kreiptis į aukščiausio rango gaujų narius arba jų parankinius, ieškodami pagalbos realizuojant.

Kruopštaus HornyRP.lt salos Los Santos policijos departamento narkotikų prevencijos skyriaus darbo, bei žaibiškos to paties miesto greito reagavimo komandos „ARAS“ operacijos metu, nustačius pagrindinę „Barygos“ susitikimų vietą, jis buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

„Būtų naivu tikėtis, kad šis, didžiulį pelną nešantis, nelegalus verslas neatsigaus. Gaujų vadovai tikrais ras būdų kaip ir toliau vystyti šią veiklą. Tačiau džiaugiamės bent trumpam sustabdę ar, bent jau sukūrę sunkumų didžiulių narkotikų kiekių apyvartai ir eksportui mieste.“ – sakė nepanoręs prisistatyti savivaldybės atstovas.

Ši vieta liko tuščia | HornyRP.lt naujienų tarnybos nuotrauka

Piliečiui pateikti kaltimai – stambaus masto narkotikų prekybos organizavimu, kas pilnai garantuoja, kad įkalinimo įstaigoje jam teks užsibūti labai ilgai.

Telefonas: 518-3832 El. paštas: hornyrp@gtaonlinenews.com Visi publikacijose minimi Vardai ir Pavardės bei situacijos išgalvoti. Bet koks sutapimas yra atsitiktinumas ir neturi nieko bendro su paminėtais asmenimis. Įvykiai aprašyti šiame naujienų portale yra tik virtualaus pasaulio žaidimo dalis.

Skaityti
Skelbimas
1 Komentaras

1 Komentaras

  1. Pingback: Po keliu savaičių slapto darbo mieste sunaikinta „Violetinių“ grupuotė ⋆ HornyRP.lt

Palikti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Nelaimės ir nusikaltimai

Miesto viršiausieji apsisprendė – automobilių vagis mirė

In memoriam. Kažkieno pabaiga – kažkieno pradžia. Ačiū, kurie padėjo Achmedui būti tokiam, kokį jį prisimenam…

Paskelbta

-

Autorius

2022-01-14 GTA Online News serverius pasiekė informacija, kad ilgai HornyRP.lt salos, Los Santos miestą terorizavęs, visų automobilius vogęs ir miesto žiniasklaidos kanalą cirku pavertęs verslininkas Achmedas DžigiDžigi buvo pristatytas į miesto medicinos centrą be gyvybės ženklų. Po ilgos ir profesionalios medikų kovos už nukentėjusiojo gyvybę, nepatvirtintais duomenimis, buvo konstatuota paciento mirtis.

Nepatvirtintais duomenimis, ilgai veikęs prisidengdamas miesto žiniasklaidos objektyvumo šantažu, įvairiausiais būdais, o ypatingai masinėmis automobilių vagystėmis kenkęs miesto gyventojams, miesto įstaigoms, verslams ir net organizuotiems susivienijimams stipriai įsiėdusi asmenybė, vieno, sunkiai suvaldomo santykių aiškinimosi metu buvo pašautas į gyvybiškai svarbius organus.

Paskutinį tašką padėjo konfliktas su miesto taksi vadove Aila Kunda. Achmedas DžigiDžigi pasikėsino į Ailos Kundos gyvybę, kuri pasak įrašų medicinos centre dar ir laukiasi antro kūdikio. Pasinaudodama savo ilgamete patirtimi ir užmegstais ilgalaikiais santykiais, neoficialiai mieste vadinama „Miesto Motinėlė“ padėjo tašką.

R.I.P. Achmedas DžigiDžigi | GrybasTV archyvo nuotrauka

Daugumos miesto organizacijų vadeivos ir/ar atstovai susirinko Achmedo valdomo baro prieigose, kur ir jis ir buvo peršautas… Įvykis tiriamas… Informacija renkama…

Parengta pagal Grybas.TV

Skaityti

Nelaimės ir nusikaltimai

Nepaprastoji padėtis PhillBox Hill medicinos centre

Paskelbta

-

Autorius

2021-12-29 GTA Online News, Reign Network salos naujienų tarnybos skyrių pasiekė elektroninis laiškas skelbiantis, kad PhillBox Hill medicinos centre skelbiama nepaprastoji padėtis. Tas pats pranešimas buvo paviešintas ir Reign Network salos socialiniame tinkle.

Pranešime pateikiama informacija, kad medicinos centre buvo įvykdytas išpuolis, kurio metu, reikalaujant galimybės pabėgti įkaitais buvo paimti minėto medicinos centro darbuotojai, dirbantys chirurgijos skyriaus viduje.

„Toks elgesys visiškai susikerta su miesto sveikatos įstaigos darbo politika ir sveikatos apsaugos paslaugų teikimu apskritai. Medicinos darbuotojai patyrė emocinį šoką, yra išsigandę ir bijo teikti paslaugas ne tik medicinos centre, bet ir mieste, o tai gali visiškai sutrikdyti sveikatos apsaugos sistemos darbą visoje saloje“ – laiške rašo Med. Departamento Direktorius, Kevinas Shaw.

Iliustruotas elektroninis laiškas | PhillBOX Hill medicinos centras

Laimei nusikaltėliai sulaikyti, jų vardai ir pavardės žinomos (Pagal duomenų apsaugos įstatymą neatskleidžiamos). Šiems asmenims įvesta kardomoji priemonė – jokių medicinos centro paslaugų 72 val.

Nusikaltėliai sulaikyti | PhillBOX Hill medicinos centras

„Nuo šiol medicinos centre visi asmenys dėvintys kaukes aptarnaujami nebus. Apie tai bus nuolat primenama ir laikomasi šios taisyklės labai griežtai. Mes esame medicinos darbuotojai, kurie rūpinasi miesto gyventojų sveikata neatsižvelgdami į tai kokia veikla verčiasi vienas ar kitas miesto gyventojas, tačiau toks elgesys verčia elgtis kitaip.“ – pranešimą papildo medicinos centro vadovas.

PhillBox Hill medicinos centras prašo gyventojų susitelkimo ir siūlo prisiminti, kad medikų kolektyvas kovoja už visų mūsų gyvybes.

Informacija renkama ir pildoma. Įvykis tiriamas.

• GTA Online News – Reign Network salos naujienų tarnyba – Skelbiame teisingas naujienas!

Skaityti

GON TV

Policija prašo pagalbos

Reign Network salos LSPD pareigūnai primena, kad vis dar yra ieškomi trys asmenys. Už pasitvirtinusią informaciją apie jų buvimo vietą ar pristatymą į artimiausią LSPD poskyrį žadamos premijos.

Paskelbta

-

Autorius

Reign Network salos LSPD pareigūnai primena, kad vis dar yra ieškomi trys asmenys. Už pasitvirtinusią informaciją apie jų buvimo vietą ar pristatymą į artimiausią LSPD poskyrį žadamos premijos.

Asmenys ieškomi po galimai įvykdyto apiplėšimo, kurio metu nukentėjo ne vienas pareigūnas.

Redakcijos pastaba: Dar LSPD streiko-akcijos „Pėsčiomis į iškvietimus“ metu vienas iš ieškomų asmenų buvo užfiksuotas to paties departamento pateiktose nuotraukose, tačiau ieškomas asmuo taip ir nebuvo sulaikytas.

• GTA Online News – Reign Network salos naujienų tarnyba – Skelbiame teisingas naujienas!

Skaityti

Populiaru