Prisijunkite prie mūsų

Sportas

Artėja Bokso turnyras!

Paskelbta

-

Dėmesio! HornyRP.lt saloje, Los Santos mieste, penktadieni (2021 09 24) 21 VAL. vyks bokso turnyras.

Kviečiame aktyviai dalyvauti ir nepraleisti progos smagiai praleisti laiką!

Skelbimas

Prizai: PIRMA VIETA – „Vanilinis“ automobilis; ANTRA VIETA – 50 000 €, TREČIA VIETA – 25 000 €.

Lauksime jūsų atvykstant 20:30 val. prie viešo garažo su gera nuotaika! Renginys nemokamas, registracija vyks vietoje prieš renginį.

Skelbimas

Papildoma informacija bus suteikta prieš renginį.

Pirmos vietos prizo steigėjas Premiums Deluxe Motorsport | HornyRP.lt naujienų tarnybos nuotrauka

„GTA Online News“ yra role play bendruomenės kuriamas naujienų portalas. Jei gyvenate GTA virtualiame pasaulyje, tapkite „GTA Online News“ portalo reporteriu… Parašykite mums info@gtaonlinenews.com

Skaityti
Skelbimas
Spauskite norėdami komentuoti

Palikti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

GON TV

MOTOKROSAS HornyRP.lt saloje. Sanchez – Manchez – Open

Autoserviso „MAUTORAS“ filialas HornyRP.lt saloje su komanda BoneJZ, organizavo motokroso varžybas.

Paskelbta

-

Autorius

RedwoodLights trasa - GTAV

Autoserviso „MAUTORAS“ filialas HornyRP.lt saloje su komanda BoneJZ, organizavo motokroso varžybas. Trijuose klasėse varžėsi Sanchez/Sanchez2; Manchez/ Manchez2 ir Open – laisvai pasirenkamų motociklų savininkai, išskyrus pirmų dviejų klasių motociklus.

Renginys truko tris paras. Laimei, kad renginio organizatoriams talkino miesto verslo ir įstaigų komandos. Restoranas „Draugai“ pasirūpino, kad dalyviai ir žiūrovai neišalktų. Išvežiojamosios maisto prekybos autobusą atvairavo pati restorano direktorė.

Restorano „Draugai“ maitinimo taškas | GTA Online News video archyvo stop kadras

HornyRP.lt greitosios medicinos pagalbos centro komanda rūpinosi dalyvių sveikata. Žaibiškai reaguodavo trasoje nutikus klaidai ir susižalojus, o taip pat rūpinosi visų sveikų ir nelabai būsenomis už trasos ribų.

Prireikė pagalbos trasoje… | GTA Online News video archyvo stop kadras

Salos DepartaMENTO pareigūnai, renginio eigą stebėjo ir tvarką palaikė pasitelkę stebėjimą iš oro. Kaip teigiama pareigūnų ataskaitoje, renginio metu žymesnių incidentų užfiksuota nebuvo.

DepartaMENTO pareigūnai ore | GTA Online News video archyvo stop kadras

Saloje veikiantis ir nesenai naujus savininkus gavęs privataus pobūdžio laisvalaikio ir pramogų klubas „VANILLA UNICORN“ renginiui suteikė stilzuotą, judančią sceną, kurioje ir vyko apdovanojimai, buvo tariami padėkos žodžiai ir įteikiami prizai. Šiuo metu atsinaujinęs klubas ieško darbuotojų. Skrydžiai į salą.

Darbo skelbimas | HornyRP.lt socialinio tinklo nuotrauka

Baigiantis renginiui, visiems norintiems, organizatoriai suteikė galimybę pasivaržyti radio bangomis valdomais automobiliukais. Ši atrakcija sukėlė daug emocijų. Automobiliukai pasirodė labai trapūs, tačiau į renginio organizatorių raginimus važiuoti švelniau nelabai kas reagavo.

Radio bangomis valdomų automobilių varžybos | GTA Online News nuotrauka

Lauksime kitų automobilių sporto renginių, o visas miesto naujienas stengsimės apžvelgi kuo smulkiau. Asmenis norinčius ką nors pranešti prašome susisiekti GTA Online News filialo HornyRP.lt saloje numeriu 577-5024. Konfidencialumą garantuojame.

Skaityti

Gyvenimo stilius

Susirinkusieji bokso varžybų nesulaukė

Konkurencija? Konfliktai tarp Reign Network salos renginių organizatorių kolektyvų palieka salos gyventojus be savaitgalio renginių.

Paskelbta

-

Autorius

Šeštadienio vakarą atvykę pasinerti į Underground stiliaus bokso kovų varžybas ir pasižiūrėti kraujo ir purvo vaizdinių, Reign Network salos, Los Santos miesto gyventojai, turėjo nusivilti. Renginys neįvyko dėl galimo konkurencinio konflikto tarpe dviejų mieste veikiančių renginių organizavimo kompanijų.

Paskelbta, kad renginys nevyks | GTA Online News video archyvo kadras

Kaip ir buvo skelbiama miesto socialiniuose tinkluose Šeštadienį 2022-02-12 21:30 mieste turėjo įvykti trečiasis bokso turnyras. Buvo kviečiami tiek norintys išsikrauti fiziškai ir pasivaržyti, tiek akis paganyti mėgstantys šio kruvino sporto suteikiamo reginio mėgėjai ir fanai.

Undergroud kovoms skirtas ringas | GTA Online News video archyvo kadras

Tačiau dar prieš renginį renginio teritorijoje pasirodžius vienam asmeniui, kaip minima neoficialiuose pranešimuose, galimai iš kitos renginius organizuojančios kompanijos mieste ir „maloniai pabendravus“ su pagrindine šio renginio organizatore renginys buvo paskelbtas neįvyksiančiu, o surinkti startinio fondo ir žiūrovų bilietų pinigai grąžinti.

Kas nutiko? Kodėl organizatoriai nutraukė renginį? Turinčius informacijos prašome susisiekti telefonu 698890849. Anonimiškumą garantuojame.

Scenoje Gerda Bieliauskaitė | GTA Online News video archyvo kadras

GTA Online News reporteris bandė susisiekti telefonu su pagrindine renginio organizatore, tačiau gavo atsakymą, jog dėl pablogėjusios psichologinės būsenos komentarai apie priverstinį renginio atšaukimą teikiami nebus. Tikimės, kad ateityje mums pavyks prakalbinti gerbiamą renginio organizatorę ir besidomintiems atskleisti tikrąsias priežastis.

Tiesioginiai skrydžiai
čia

Jei įrenginėdami savo naują būstą esate ištarę „APSIVERKIAU IR NUĖJAU MIEGOTI“ įmonės „Felis interjerai“ paslaugos kaip tik Jums. Paskambink mums telefonu 696086139, o susitikimo metu aptarsime visas likusias detales.

• REKLAMA: Pritrūkai lėšų norimam būstui įsigyti – įmonė „Reign paskolos“ suteiks galimybę įsigyti naujus namus ar komercines patalpas Jums palankiomis sąlygomis.

• GTA Online News – Reign Network salos naujienų tarnyba – Skelbiame teisingas naujienas!

Skaityti

Sportas

Reign Network sala laukia DRIFT`o šventės

Kaip skelbiama Reign Network salos socialiniame tinkle 2022 01 28 21:00 ATOMIC DRIFT arena griaudės nuo automobilių varikių ir padangų cypimo. Kodėl bus kietai? Nes čia spręsis kas taps „ATOMIC DRIFT TAURĖ 2022“ nugalėtojas.

Paskelbta

-

Autorius

2022 01 20 dieną Reign Network salos socialiniuose tinkluose paskelbęs, kad jau dirba „ATOMIC“ drift klubas, jau kitą dieną paskelbė, kad miestiečiams ir miesto svečiams organizuoja drift`o automobilių fiestą ir varžybas „ATOMIC DRIFT TAURĖ 2022“.

2022 01 20 Reign Network salos socialiniame tinkle pastebėtas skelbimas | GTA Online News archyvas

Iš kart po šio skelbimo patalpinimo galima buvo suprasti, kad mieste toks renginys yra itin laukiamas. Socialinis tinklas pradėjo tiesiog kunkuliuoti nuo DRIFT`o sporto entuziastų talpinamų automobilių nuotraukų ar atliekamų triukų video.

Reign Network salos ATOMIC DRIFT CLUB kvietimas 2022 01 21 | GTA Online News archyvas

Planuojantys dalyvauti varžybose 2021 01 22 buvo supažindinti su varžybų trasos ypatumais ir detalėmis. Trasa aprūpinta moderniausiais Check point jutikliais. Varžybų dalyviai varžysis ir rinks taškus stengdamiesi praslysti kuo arčiau daviklio ar net lengvai jį paliesti, kaip sako šio sporto entuziastai „PATAPINTI“, tam, kad gautu kuo didesnius vertinimus ar net bonuso taškus.

Organizatorių pateiktas trasos planas ATOMIC DRIFT arenoje

Trasoje žiūrovų, taip pat, laukia įrengta VIP stebėjimo vieta. Čia Jūs rasite paruoštą grilį, staliukus, kėdes, pavėsines, muzikos įrangą, apšvietimą. Tai viskas, ko reikia maloniam laiko praleidimui renginyje, pilname padangų cypimo, dūmų ir modifikuotų automobilių variklių garso.

ATOMIC DRIFT arenos VIP žiūrovų ložė | GTA Online News archyvas

Renginio organizatoriai rekomenduoja esant galimybei įsigyti ir savo asmenines kėdes tinkančias piknikams, renginys bus ilgas ir kupinas efektingų pasirodymų ir įvairių nenumatytų įvykių. Kodėl bus kietai? Nes čia spręsis kas bus „ATOMIC DRIFT TAUTĖ 2022“ nugalėtojas.

Tiesioginiai skrydžiai
čia

• REKLAMA: Pritrūkai lėšų norimam būstui įsigyti – ne bėda, nes mieste dirba įmonė „Reign paskolos“, kuri suteiks galimybę įsigyti naujus namus ar komercines patalpas Jums palankiomis sąlygomis.

• GTA Online News – Reign Network salos naujienų tarnyba – Skelbiame teisingas naujienas!

Skaityti
Skelbimas

Skelbimas
OOC: Serveris Startuoja keturiose rinkose vienu metu, t.y. SVRP USA, SVRP Asia, SVRP Brazil ir žinoma svarbiausia SVRP Lithuania... Tiksli atidarymo data nepranešama.

Populiaru