Prisijunkite prie mūsų

Nelaimės ir nusikaltimai

Netradicinis kelių taisyklių aiškinimas, nepaisantiems raudono šviesoforo signalo reanimacija

Paskelbta

-

Šiandien 2021 09 19 HornyRP.lt naujienų tarnyba gavo pranešimą, kad policijos pareigūnai į „Pillbox Hill“ medicinos centrą pristatė pilietį pažeidusį kelių eismo taisykles. Susidomėjome šiuo atveju dėl redakcijai kilusio įtarimo, – kokiu būdu už kelių eismo taisyklių nesilaikymą galima patekti į medicinos įstaigą.

Medicinos centre pavyko pakalbinti policijos departamento generalinį direktorių Eriką Malinauską. Sužinojome, kad sulaikytasis pilietis nesilaikė kelių eismo taisyklių, kirto važiuojamąją dalį degant raudonam šviesoforo signalui, ko pasekoje jo buvo pareikalauta sustoti, tačiau jis nepakluso pareigūnų reikalavimui ir nuvažiavo.

Generalinio komisaro teigimu sulaikius minėtą asmenį paaiškėjo, kad automobilyje taip pat sėdėjo policijos paieškomas asmuo.

Skelbimas

Minėtų asmenų vardų ir pavardžių komisaras neatskleidė teigdamas, kad vyksta ikiteisminis tyrimas, o visa informacija bus pateikta vėliau, kai situacija bus išaiškinta pilnai.

Tuom šią istoriją galėtume ir baigti, tačiau neilgai trukus į redakciją pasipylė skambučiai iš galimai nuo policijos pareigūnų nukentėjusių asmenų.

HornyRP.lt naujienų tarnybos reporteriui teko vykti tiek į policijos departamentą, tiek į „Pillbox Hill“ medicinos centrą, kad užrašyti galimai nuo policijos pareigūnų nukentėjusių asmenų parodymus.

Skelbimas

Nuvykę prie policijos departamento pakalbinome pirmą nukentėjusį – Smetoną Vasabį. Jo teigimu policijos departamento kriminalinio skyriaus pareigūnai visiškai nesilaikė jokių teisėsaugos pareigūnams taikomų standartų. Sustabdę nepateikė jokių tapatybę įrodančių dokumentų, kalbėjo grubiai ir grasinančiai.

Los Santos | Wallpaper Dist

„Dėl tos priežasties ir nusprendžiau sprukti, nes nebuvau tikras, kad tai tikri pareigūnai“ – aiškino Smetona Vasabis.

Smetonos Vasabio advokatas policijos departamentui pateikė 150 000 € pretenziją už galimai sunkiai sutrikdytą sveikatos būklę, sužalotą antakį, sutrenktas smegenis ir psichologinį smurtą prieš pilietį. Medicinos centro darbuotojas pateikė asmeniui padarytų sužalojimų aktą. Lauksime tyrimo pabaigos ir teismo sprendimo.

Gta Online News HornyRP.lt naujienų tarnyba ir toliau stebės šio įvykio eigą ir toliau apie tai informuodama mūsų skaitytojus. Redakcijoje užfiksuoti dar dviejų asmenų pateikti žodiniai kaltinimai, pareigūnų adresu. Kviečiame miesto gyventojus turinčius duomenų apie šį įvykį ir/ar kitus abejotinus policijos pareigūnų veiksmus susisiekti su mumis.

Skelbimas

„GTA Online News“ yra role play bendruomenės kuriamas naujienų portalas. Jei gyvenate GTA virtualiame pasaulyje, tapkite „GTA Online News“ portalo reporteriu… Parašykite mums info@gtaonlinenews.com

Skaityti
Skelbimas
2 Komentarai/ų

2 Comments

  1. Pingback: ⋆ HornyRP.lt

  2. Pingback: Po keliu savaičių slapto darbo mieste sunaikinta „Violetinių“ grupuotė ⋆ HornyRP.lt

Palikti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Gyvenimo stilius

Tęsiasi mirčių maratonas: Vakar mirė mechanikas Antoška

Paskelbta

-

Autorius

www.goodfon.com - wallpaper - gta5

Kaip jau tapo įprasta paskutiniuoju metu saloje tęsiasi naujienos apie mirusius asmenis. Vakar 2022-06-30 HORNY medicinos centras, Los Santos mieste gavo iškvietimą atvykti prie Los Santos miesto pakraštyje esančio VINEWOOD ženklo… Ten nuvykę medikai rado vieno gan gerai žinomo mechanikų pavaduotojo Antano Grabliausko kūną.

Antanas garaže su kolege mechanike | Asmeninio archyvo nuotr.

Galimai iš aukštai nukritusio paciento kūną radęs medikas Zuikis padėti nebegalėjo. Ilgai už nukentėjusiojo gyvybę kovojęs medikas, galų gale, pasidavė ir konstantavo Antano Grabliausko mirtį. Kas nutiko įvykio vietoje, kas pranešė apie incidentą, kodėl LSPD pareigūnai nebuvo iškviesti į įvykio vietą? Niekas nežino…

Antanas Grabaliauskas mieste buvo pragyvenęs nemažą laiką. Čia jis turėjo draugų, dirbo mechaniku, vėliau tapo vienu iš mechanikų direktoriaus pavaduotoju. Kartu su juo dirbo ir jo sesuo dvynė Akela.

Antanas su seserimi Akela prie jūros | Asmeninio archyvo nuotr.

Pakalbinti seserį sekėsi sunkiai… Vos ką paklausus apie brolį Akela sunkiai tvardė ašaras.

„Brolis buvo geras, mielas žmogus, iš kurio pagalbos, kad ir kas benutiktų tikrai sulaukdavai. Brolis nusižudė. Jis jau ne kartą yra tai bandęs padaryt, bet vis pavykdavo jį atkalbėti… Tik šį kart manęs nebuvo mieste…“ –  paklausus, kad gal būt nutuokia, kas galėjo nutikti, pasikukčiodama telefonu kalbėjo Akela.

Kaip viso to priežastys įvardyjamos HornyRP.lt salos, Los Santos miesto ir apylinkių gyventojų aplinkoje tvyrantis spaudimas, nelaiminga meilė ir vienatvė. Sesuo labai apgailestavo, kad paskutinio susitikimo metu jie su broliu apsipyko.

Paskutinės Antano, gero laiko praleidimo akimirkos atostogų metu, žvejojant | Asmeninio archyvo nuotr.

Sesuo prašė paminėti, kad visi kas pažinojo jos brolį mechaniką Antošką ir visi kas nori palydėti jį į paskutinę kelionę yra kviečiami 2022-07-03d 21h susirinkti prie HORNY medicinos centro, iš kur ir bus išlydimas velionis Antanas Grabaliauskas į paskutinę savo poilsio vietą – Hill Valley kapines pašto kodas 631.

Skaityti

Nelaimės ir nusikaltimai

Elitinis gyvenimas neelitinė mirtis nuotėkų kanale

Rastas negyvas vienas iš nesenai po renoavacijos atidaryto klubo „Vanilla Unicorn“ savininkų.

Paskelbta

-

Autorius

Anonimo pateikta nuotrauka

2022/06/27 – 01:12 GTA Online News naujienų ir informacijos serverius pasiekė anoniminis pranešimas apie vieno iš nesenai po renovacijos atidaryto privataus pobūdžio pramogų klubo „Vanilla Unicorn“ savininko mirtį.

Pranešime rašoma: „Rastas negyvas Alex Perez – stripako direktorius.“ ir pridedama iliustracija, kurioje matome galimai pranešime minimo asmens kūną, viename iš HornyRP.lt salos Los Santos miesto nuotiekų kanalų.

GTA Online News duomenimis, klubo atidarymas po renovacijos vyko be didesnių incidentų, o prieš įsigydami teisę valdyti klubą, abu sąvininkai atsisakė narysčių nusikalstamuose grupuotėse ir viešai deklaravo tai. Tad kas ir kodėl galėjo norėti šio jaunojo verslininko mirties? O gal tai tiesiog nelaimingas atsitikimas? Koks tolimesnis klubo likimas?

Alex Perez žinomas, kaip linksmas kompanijos veikėjas, visada būdavo geros nuotaikos ir mėgstantis pajuokauti. Jis buvo konkretus ir sumanus verslo klausimais. Draugams nuolat tiestavo pagalbos ranką. Ar gali būti tai, kad legalizavimasis ir legalaus verslo kurimas neišgelbėjo Alex`o nuo praeities šešėlių?

Lauksime tolimesnių pranešimų ir atliksime tyrima.

Asmenis norinčius ir turinčius ką pranešti prašome susisiekti GTA Online News filialo HornyRP.lt saloje telefono numeriu 577-5024. Konfidencialumą garantuojame.

Skaityti

Nelaimės ir nusikaltimai

FIB`ai: Mėlyni atskleisti, jų jau ieškome

GTA Online News serveris gavo pranešimą apie HornyRP.lt saloje, Los Santos mieste ir apylinkėse ieškomus asmenis priklausančius „mėlynųjų“ grupuotei.

Paskelbta

-

Autorius

GTA Online Fed headquarters (Image via YouTube @BlasterMan)

2022-06-23 GTA Online News serveris gavo pranešimą apie HornyRP.lt saloje, Los Santos mieste ir apylinkėse ieškomus asmenis priklausančius „mėlynųjų“ grupuotei. Pranešime taip pat skelbiamos šiems dydvyriams inkriminuojamos veikos.

PRANEŠIMAS

Paieškomi asmenys – Edgaras Liolikas, Deividas Tareta, Žora Labaie. Visi trys asmenys priklauso nelegaliai ginkluotai grupuotei ir vadina save „mėlynais“.

Edgaras Liolikas – vienas iš pagrindinių šios nelegalios grupuotės asmenų. Yra įvykdęs keletą rimtų ir brutualių nužudymų, pagrobęs ir sukėlęs asmenims sunkius sveikatos sutrikdymus, dalyvavo masiniuose susišaudymuose, užsiima nelegalia narkotikų prekyba, bei platinimu.

Edgaras Liolikas

Deividas Tareta – buvęs HornyRP.lt salos, Los Santos miesto medikas. Paieškomas dėl organizuotų ir ginkluotų apiplėšimų, asmenų pagrobimų ir sunkių jų sveikatos sutrikdymų, nusikalstamu būdu gautų pajamų plovimo, dalyvavimo masiniuose susišaudymuose, taip pat šis asmuo užsiima nelegalia narkotinių medžiagų prekyba, bei platinimu.

Deividas Tareta

Žora Labaie – gerai žinomas mieste dėl savo atsipalaidavusio būdo. Vežant į kalėjimą asmenį galimai išlaisvino jo nusikalstamos grupuotės nariai. Asmuo į kalėjimą turėjo sėsti dėl piliečių grobimo ir jų sveikatos sutrikdymo, ginkluotų apiplėšimų organizavimo, žmogžudystės, dalyvavimo masiniuose susišaudymuose, narkotikų prekybos ir platinimo.

Žora Labaie

Visi išvardinti asmenys šiuo metu slapstosi, galimai prisistatinėja netikrais vardais, yra kaukėti. Galimai visi trys asmenys šiuo metu yra ginkluoti. Pastebėjus kažkurį iš jų prašome susisiekti su HornyRP.lt salos LSPD ir/arba FIB.

• FIB Spaudos atstovas Agentas Čepas

Skaityti

Populiaru