Po kelių savaičių slapto darbo mieste sunaikinta „Violetinių“ grupuotė

Skaityta - 311
Užruksi apie 3 min.

Kaip praneša HornyRP.lt salos Los Santos miesto policijos departamento kriminalinio skyriaus atstovas spaudai – Po keliu savaičių slapto darbo mieste sunaikinta „Violetinių“ grupuotė.

Smetona Vasabis lankosi „Violetinių“ grupuotės namuose | Los Santos policijos departamento kriminalinės policijos poskyrio bylos nuotrauka

Sugautas gaujos bosas Hugo Malinauskas, kuris buvo nuteistas iki gyvos galvos bet sugebėjo pabėgti iš kalėjimo padedamas šiandien anksti ryte paskelbtame straipsnyje minimo Smetonos Vasabio.

Smetona Vasabis | Los Santos policijos departamento kriminalinės policijos poskyrio bylos nuotrauka

Ši kartą sulaikyta visa grupuotė. Ji sunaikinta visam laikui. Hugo Malinauskas nuteistas kalėti iki gyvos galvos.

Šį bus imtasi griežčiausių apsaugos priemonių, pilietis kalės griežčiausiomis sąlygomis be galimybės pabėgti, kartu su Hugo Malinausku nuteisti ir jo grupuotės nariai. Konfiskuotas visas Hugo Malinausko turtas.

„Violetinių“ grupuotė | Los Santos policijos departamento kriminalinės policijos poskyrio bylos nuotrauka

Naujausiai duomenimis Smetona Vasabis sugebėjo pabėgti iš miesto (galimai visam laikui), o kiti grupuotės nariai atlieka bausmes.

Ne vienas grupuotės narys sutiko bendradarbiauti su Los Santos policijos departamento kriminalinės policijos poskyrio pareigūnais, jie įslaptinti ir atleisti nuo atsakomybės.

„Violetinių“ grupuotė | Los Santos policijos departamento kriminalinės policijos poskyrio bylos nuotrauka

Prie visos grupuotės sunaikinimo labai prisidėjo HornyRP.lt salos, Los Santos miesto policijos departamento, kriminalinės policijos poskyrio pareigūnai ir greito reagavimo būrys „Aras“.

Greito reagavimo būrio „Aras“ pareigūnas fiksuoja banko apiplėšime dalyvaujančių gaujos narių automobilių numerius | Los Santos policijos departamento kriminalinės policijos poskyrio bylos nuotrauka

Policijos departamento viršininkas dėkoja už kruopščiai atliktą tyrimą ir gerai suplanuotą gaujos narių sulaikymo akciją.

Automobiliu vagystės, parduotuvių plėšimai, banko apiplėšimas (Apiplėštas Los Santos bankas [bus atnaujinta]), labai artimi kontaktai su didžiausiu narkotinių medžiagų supirkėju „Baryga“ – Suduotas stiprus smūgis nelegaliai narkotikų pramonei Los Santos mieste, tai tik keli epizodai iš visos „Violetinių“ grupuotės bylos.

Centrinio Los Santos banko apiplėšimas | Los Santos policijos departamento kriminalinės policijos poskyrio bylos nuotrauka

HornyRP.lt naujienų tarnyba, ir toliau dirbs miesto gyventojų informavimo labui ir sieks, kad visos nuomonės ir faktai rastų vietą mūsų visų naujienų portale.

Greitu metu pateiksime Jums interviu su šią operaciją atlikusių pareigūnų atstovais, tad sekite naujienas.

Telefonas: 577-5024 El. paštas: hornyrp@gtaonlinenews.com

Visi publikacijose minimi Vardai ir Pavardės bei situacijos išgalvoti. Bet koks sutapimas yra atsitiktinumas ir neturi nieko bendro su paminėtais asmenimis. Įvykiai aprašyti šiame naujienų portale yra tik virtualaus pasaulio žaidimo dalis.

Ankstesnė istorija

Netradicinis kelių taisyklių aiškinimas, nepaisantiems raudono šviesoforo signalo reanimacija

Sekanti istorija

Artėja Bokso turnyras!