Bandymas apiplėšti banko automobilį nepavyko

Skaityta - 114
Užruksi apie 2 min.

Vakar 2021 10 01 buvo pasikėsinta įvykdyti banko automobilio apiplėšimą. Nepatvirtintais duomenimis pinigų pervežimo automobilyje buvo gabenama apie 100 000 € miesto ekonomikos apyvartoje nenaudojamų pinigų.

HornyRP.lt salos Los Santos policijos departamentas kreipėsi į DownTown Cab CO. – „Brabus TAXI“ vadovą su prašymu suteikti profesionalų vairuotoją ypatingos svarbos kroviniui pervežti.

Apie 22:00 valandą vietos laiku, pinigų pervežimo automobilis konvojuojamas Los Santos policijos departamento greito reagavimo būrio pareigūnų pajudėjo iš Los Santos naujosios policijos departamento būstinės su tikslu pervežti miesto ekonomikos apyvartoje nenaudojamų, taip vadinamų „nešvarių“ pinigų, siuntą į PaletoBay policijos skyrių sunaikinimui.

Kuruma (Japanese: 車, くるま)

Išvykstant iš Los Santos miesto buvo pastebėtas ir konvojų pasivijo nenustatytų asmenų vairuojamas juodas keturių durų kompaktiškas sedanas Kuruma.

Lydintysis policijos departamento greito reagavimo būrio automobilis buvo taranuotas ir į juos atidengta ugnis.

Pinigų pervežimo automobiliui važiuojant toliau greito reagavimo būrio pareigūnai atsiliko siekdami sudaryti saugaus atstumo užkardą.

Susišaudymo metu nukentėjo vienas iš greito reagavimo būrio pareigūnų, tačiau persekiotojai buvo sėkmingai sustabdyti.

HornyRP.lt salos centrinio banko atstovai dėkoja visai operacijoje dalyvavusiai komandai už sėkmingai įvykdytą operaciją ir pagalbą išimant iš apyvartos nelegalius – nešvarius pinigus kurie skatina nelegalių verslų klestėjimą mieste.

Pinigų pervežimo užpuolimo įvykis tiriamas, nustatinėjami jį bandę įvykdyti asmenys.

Asmenis turinčius bet kokios informacijos prašome susisiekti su Los Santos policijos departamento pareigūnais arba pranešti mums į redakciją el. paštu info@gtaonlinenews.lt arba telefonu, skambinant HornyRP naujienų skyriaus atstovui mieste telefonu 577-5024.

HornyRP.lt naujienų tarnyba – mes esame ten, kur to labiausiai reikia!

Telefonas: 577-5024 El. paštas: hornyrp@gtaonlinenews.com

Visi publikacijose minimi Vardai ir Pavardės bei situacijos išgalvoti. Bet koks sutapimas yra atsitiktinumas ir neturi nieko bendro su paminėtais asmenimis. Įvykiai aprašyti šiame naujienų portale yra tik virtualaus pasaulio žaidimo dalis.

Ankstesnė istorija

Miesto Saugumas: Investuojama ne tik į verslą

Sekanti istorija

Ketvirtadienį Dj Emka visus pakvietė į Richman Mansion