Užsiėmę pareigūnai negelbsti net savų

//
Skaityta - 97
1 minutė

Gavome pranešimą, kad privatus verslas mieste organizuoja rankų lenkimo varžybas ir kviečia mus apsilankyti užfiksuoti ir apžvelgti šį įvykį HornyRP.lt salos, Los Santos miesto naujienų portalo puslapiuose.

Aplankius renginį ir susiruošus atgal į studiją gatvėje užfiksavome vaizdus kuriuose matome kaip tiesiog gatvės važiuojamoje dalyje, neprisistačiusi mergina atlieka skubios medicininės pagalbos ir gaivinimo veiksmus.

Pakalbinome ką tik šoką patyrusį tačiau profesionalios medikės dėka sėkmingai atgaivintą policijos pareigūną. Ir labai stebėjomės savo videotekoje veždamiesi informaciją jog tuo pat metu kai gatvėje buvo kėsinamasi į policijos pareigūno sveikatą ir gyvybę, kitas to paties policijos departamento pareigūnas dalyvavo rankų lenkimo varžybose ir į gautus iškvietimus nereagavo. Pateikiame įrašą su nekoreguota leksika…

Natūraliai kyla klausimas… Ar gali miestiečiai jaustis saugiai jei policijos pareigūnai negelbsti net savų, pakliuvusių į bėdą.

Telefonas: 577-5024 El. paštas: hornyrp@gtaonlinenews.com

Visi publikacijose minimi Vardai ir Pavardės bei situacijos išgalvoti. Bet koks sutapimas yra atsitiktinumas ir neturi nieko bendro su paminėtais asmenimis. Įvykiai aprašyti šiame naujienų portale yra tik virtualaus pasaulio žaidimo dalis.

Ankstesnė istorija

Savigynai skirtos priemonės atimamos. Kodėl?

Sekanti istorija

Los Santos mieste mažiau amfetamino