Krovinių pervežimo kompanija BC Line ieško darbuotojų

Skaityta - 48
1 minutė

Jau ilgą laiką HornyRP.lt saloje, Los Santos mieste ir jo apylinkėse atsakingai dirbanti krovinių pervežimo kompanija BC Line įgijo savo klientų ir partnerių pasitikėjimą, kurio dėka gali toliau augti ir tobulėti.

Kompanijos vadovai džiaugiasi turėdami profesionalų komandą, kuri yra Baltic Consol Line sėkmės pagrindas.

„Visada palaikome iniciatyvą mokytis ir semtis naujų žinių iš jau patyrusių kolegų, kurie mielai dalijasi savo žiniomis ir gali perduoti geriausią patirtį, o žvelgdami į ateitį, siekiame, kad prie mūsų komandos prisijungtų pervežimų specialistai, kurie puoselėtų mūsų įmonės vertybes, ir kartu siektų užsibrėžtų tikslų.“ – sako kompanijos vadovas.

Todėl, jei esate iniciatyvus, drąsus, nebijantis iššūkių ir siekiantis tobulėti tolimųjų ir artimųjų pervežimų specialistas /-ė, mes norime su Jumis susipažinti. Atvykite į mūsų būstinę ir užpildykite darbo formą.

Tiesioginiai skrydžiai į miestą ČIA

Telefonas: 577-5024 El. paštas: hornyrp@gtaonlinenews.com

Visi publikacijose minimi Vardai ir Pavardės bei situacijos išgalvoti. Bet koks sutapimas yra atsitiktinumas ir neturi nieko bendro su paminėtais asmenimis. Įvykiai aprašyti šiame naujienų portale yra tik virtualaus pasaulio žaidimo dalis.

Ankstesnė istorija

HornyRP.lt saloje paskelbtas bevizis režimas. Nepraleiskite progos atvykti!

Sekanti istorija

HornyRP.lt salos Policijos Departamentas renka pastiprinimą