Sulaikyta ir sunaikinta miestą šiurpinusi grupuotė

//
Skaityta - 172
Užruksi apie 3 min.

Ketvirtadienį naujienų tarnybos budintis reporteris gavo anoniminį pranešimą apie galimai planuojamą centrinio HornyRp.lt salos banko apiplėšimą.

Prie laiško gavome ir nuotraukas, kurias pateikė Los Santos Policijos Departamento Kriminalinės Policijos Skyrius. Jose aiškiai matosi, kad šis gerai organizuotas nusikalstamo pasaulio darinys buvo rimtai nusiteikę „paišdykauti“ šiame mieste.

Asmenų grobimas su tikslu vykdyti apiplėšimus, Asmenų apiplėšinėjimas viešose vietose, Policijos darbo trukdymas, tai tik keletas veikų inkriminuotų šiai organizacijai.

Tikriausiai mieste yra pakankamai sutinkančių, kad buvo pasidarę baugu išeiti į gatvę. Tikimybė, kad būsi pagrobtas ar atsitiks kas nors nemalonaus buvo išaugusi. Tai įnešė nemažai sumaišties netgi tarpe senai mieste gyvenančių migrantų, kurie buvo tarsi sukūrę bendruomenę kurioje vieni kitus pažino ir vieni kitiems netrukdė.

Ketvirtadienį šis pirmosios bevizio režimo bangos atneštas migrantų būrelis – nusikalstamas elementas bandė apiplėšti Los Santos centrinį banką, tačiau jie nesitikėjo, kad miesto policijos departamentas po savivaldybės sprendimo prisijungti prie kelionių į salą supaprastinimo programos, gali būti pasiruošęs sutikti tokius svečius.

Los Santos Policijos Departamentas iškart suformavo KRIMINALINĖS POLICIJOS skyrių. Neatskleidžiami Los Santos policijos departamento kriminalinio skyriaus darbuotojai jau pirmomis laisvos migracijos į HornyRP.lt salą dienomis pastebėjo greitai į burbulą besiburiančią grupuotę ir spėjo į jų gretas infiltruoti savo agentą kodiniu pavadinimu Kopas Underkoveris.

Gauja buvo stebima beveik nuo pat susiformavimo pradžios. Buvo išaiškintas bosas, namai, surinkta informacija apie padarytus nusikaltimus.

Pagal Kopo Underkoverio pateiktą informaciją buvo sėkmingai pasiruošta planuojamo banko apiplėšimo operacijai ir gauja sulaikyta.

Policijos Departamento patruliuojantys pareigūnai, nuolat lanko vietas kuriose buvo pastebėta daugiausiai nusikalstamų veikų.

Nepatvirtintais duomenimis Policijos Departamentas pradėjo teikti video stebėjimo paslaugas, kurias jau įsidiegė mieste veikiantis autoservisas.

Ar mieste vėl įsivyraus ramybė? Sekite mūsų naujienas socialiniuose tinkluose ir nepraleiskite miesto įvykių.

HornyRP.lt naujienų tarnyba – esame ten, kur to labiausiai reikia.

ENEBA.com

Nori prisijungti atsisiųsk

Telefonas: 577-5024 El. paštas: hornyrp@gtaonlinenews.com

Visi publikacijose minimi Vardai ir Pavardės bei situacijos išgalvoti. Bet koks sutapimas yra atsitiktinumas ir neturi nieko bendro su paminėtais asmenimis. Įvykiai aprašyti šiame naujienų portale yra tik virtualaus pasaulio žaidimo dalis.

Ankstesnė istorija

HornyRP.lt salos Policijos Departamentas renka pastiprinimą

Sekanti istorija

HornyRP.lt salos, Los Santos miesto pakrantėje pastebėtas karinis laivas