Prisijunkite prie mūsų

Paskelbta

-

Ketvirtadienį naujienų tarnybos budintis reporteris gavo anoniminį pranešimą apie galimai planuojamą centrinio HornyRp.lt salos banko apiplėšimą.

Prie laiško gavome ir nuotraukas, kurias pateikė Los Santos Policijos Departamento Kriminalinės Policijos Skyrius. Jose aiškiai matosi, kad šis gerai organizuotas nusikalstamo pasaulio darinys buvo rimtai nusiteikę „paišdykauti“ šiame mieste.

Skelbimas

Asmenų grobimas su tikslu vykdyti apiplėšimus, Asmenų apiplėšinėjimas viešose vietose, Policijos darbo trukdymas, tai tik keletas veikų inkriminuotų šiai organizacijai.

Tikriausiai mieste yra pakankamai sutinkančių, kad buvo pasidarę baugu išeiti į gatvę. Tikimybė, kad būsi pagrobtas ar atsitiks kas nors nemalonaus buvo išaugusi. Tai įnešė nemažai sumaišties netgi tarpe senai mieste gyvenančių migrantų, kurie buvo tarsi sukūrę bendruomenę kurioje vieni kitus pažino ir vieni kitiems netrukdė.

Ketvirtadienį šis pirmosios bevizio režimo bangos atneštas migrantų būrelis – nusikalstamas elementas bandė apiplėšti Los Santos centrinį banką, tačiau jie nesitikėjo, kad miesto policijos departamentas po savivaldybės sprendimo prisijungti prie kelionių į salą supaprastinimo programos, gali būti pasiruošęs sutikti tokius svečius.

Skelbimas

Los Santos Policijos Departamentas iškart suformavo KRIMINALINĖS POLICIJOS skyrių. Neatskleidžiami Los Santos policijos departamento kriminalinio skyriaus darbuotojai jau pirmomis laisvos migracijos į HornyRP.lt salą dienomis pastebėjo greitai į burbulą besiburiančią grupuotę ir spėjo į jų gretas infiltruoti savo agentą kodiniu pavadinimu Kopas Underkoveris.

Gauja buvo stebima beveik nuo pat susiformavimo pradžios. Buvo išaiškintas bosas, namai, surinkta informacija apie padarytus nusikaltimus.

Skelbimas

Pagal Kopo Underkoverio pateiktą informaciją buvo sėkmingai pasiruošta planuojamo banko apiplėšimo operacijai ir gauja sulaikyta.

Policijos Departamento patruliuojantys pareigūnai, nuolat lanko vietas kuriose buvo pastebėta daugiausiai nusikalstamų veikų.

Skelbimas

Nepatvirtintais duomenimis Policijos Departamentas pradėjo teikti video stebėjimo paslaugas, kurias jau įsidiegė mieste veikiantis autoservisas.

Ar mieste vėl įsivyraus ramybė? Sekite mūsų naujienas socialiniuose tinkluose ir nepraleiskite miesto įvykių.

Skelbimas

HornyRP.lt naujienų tarnyba – esame ten, kur to labiausiai reikia.

ENEBA.com

Nori prisijungti atsisiųsk

„GTA Online News“ yra role play bendruomenės kuriamas naujienų portalas. Jei gyvenate GTA virtualiame pasaulyje, tapkite „GTA Online News“ portalo reporteriu… Parašykite mums info@gtaonlinenews.com

Skaityti
Skelbimas
Spauskite norėdami komentuoti

Palikti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

GON TV

Į gatves išriedėjo paskutiniai bandomieji-nemokami Grid Customs modifikuoti modeliai Infinity Q60 /gc edition

Paskelbta

-

Autorius

2023-02-19 4:02 GTA automobilių modifikavimo STUDIJA pranešė, jog šiandien į gatves išriedėjo Infinity Q60 /gc edition – naujausi, tačiau paskutiniai TestDrive-Nemokami automobiliai.

Visi norintys išbandyti Infinity Q60 /gc edition turi jau dabar apsilankyti GTA automobilių modifikavimo STUDIJOJE „Grid Customs“ ir tiesiogiai įsigyti testuojamą automobilį. Iki šiol kompanija „Grid Customs“ Jūsų vertinimui pateikė 4 TestDrive automobilius:

  • Ford Raptor 2017 6×6
  • Brabus GT 600
  • Ford Raptor (R150)
  • Infinity Q60

Ta proga kompanija „Grid Customs“ praneša apie nuo 2023 metų kovo mėnesio startuosiančią naują galimybę nuolat atsinaujinti savo automobilių parką pasirašius su kompanija nuolatinio bendradarbiavimo – paramos Patreon sutartį.

LSPD departamentai GTAroleplay LT salose atnaujina automobilių parką

Pranešime rašoma, kad tokio bendradarbiavimo pagrindu visi norintys gaus po 2 automobilius per mėnesį, tačiau šios unikalios galimybės dar teks palaukti ir sekti mūsų bei GTA automobilių modifikavimo STUDIJOS „Grid Customs“ naujienas.

• Informaciją parengė – Misteris Lininis
Skaityti

GON TV

LSPD departamentai GTAroleplay LT salose atnaujina automobilių parką

Paskelbta

-

Autorius

Neįvardintos GTA roleplay LT salos Undercover (aro) departamentas viešojo konkurso būdu įsigijo naujus automobilius. Pagrindinei tarnybos funkcijai skirti automobiliai įrengti pagal PD ir FIB tarnybinio transporto standartą, yra visiškai pritaikyti tarnybos funkcijoms ir PD ir FIB veiklai vykdyti.

„Atnaujinimas vyksta pačiu laiku. Nauji tarnybiniai automobiliai padės mūsų tarnyboms ne tik geriau vykdyti kasdienes funkcijas, bet ir iš anksto pasirengti, tvirtai jaustis pareigūnams. Būsime užtikrinti lydėdami aukščiausio lygio delegacijas, ar vykdydami kitas pareigas.“, – teigia nepanoręs prisistatyti LSPD tarnybos viršininkas kalbėdamas, kad nori padaryti siurprizą savo salos kriminalinio pasaulio atstovams.

Oficialus „Grid Customs“ discord kanalas praneša, kad jau sukurti, aprūpinti visa, reikalinga darbui, įranga, patobulinti ir naudotojams perduoti Undercover (aro) skyriaus darbuotojams skirti automobiliai Escalade ir Bmw.

Dėl neatskleidžiamų priežasčių to paties gamintojaus sukurtas Audi RS6 pasirodys tik 2023 Kovo 25 d. Kaip teigiama automobilių gamintojo socialinio tinklo paskyroje – „Visi greičio viršytojai ir kriminalinio pasaulio atstovai, jau netrukus juos pamatys ir su jais susidurs daugelyje GTAroleplay LT salų.“ Kokia sala įsigijo ir kurios salos planuoja įsigyti šiuos automobilius – infromacija neatskleidžiama.

Kiek kainuoja toks automobilių parko upgreidas, kokius privalumus galima įdiegti ir kitos informacijos teiraukitės oficialiame „Grid Customs“ biure. Sekite „Grid Customs“ naujienas…

Skaityti

GON TV

Cypress Hill savo naujausią studijinį albumą mini pirmuoju NFT išleidimu

Paskelbta

-

Autorius

Legendinė hip hop grupė Cypress Hill savo naujausią studijinį albumą mini pirmuoju NFT išleidimu. Bus pagaminti šeši NFT, o kolekcininkai stoja laimėti išskirtinį merch. Pasižymėk kalendoriuje „Back in Black“ ir užsiregistruok Crypto.com/NFT dabar!

Skaityti

Populiaru