Atleidimas iš darbo – MIRTIS?

//
Skaityta - 140
1 minutė

HornyRP.lt naujienų tarnybą pasiekė naujienos, kurios verčia susimąstyti. Galimai atleidimo iš darbo metu pareigūnai santykius aiškinasi tarnybinių ginklų pagalba.

Pirmadienį 20:00 vietos laiku į HornyRP.lt naujienų tarnybos patalpas atvyko pilietis norintis pateikti viešą pareiškimą ir mesti kaltinimus Los Santos miesto policijos departamento generaliniam komisarui Tomiui Hilfigeriui.

Studijoje svečias papasakojo apie vakar dieną vykusius įvykius, kuomet galimai darbo konflikto metu, atleistas iš darbo pareigūnas nesusilaikė ir panaudojo smurtą prieš savo kolegą. Tuomet ir kilo incidentas, kuriame buvo panaudotas šaunamasis ginklas.

Trys šūviai į krutinę vienas į kojas. Laimei pilietis Kamata Tajama dar buvo nenusirengęs, dabar jau, buvusios tarnybos aprangos. Jo dėvėta neperšaunama liemenė galimai ir išgelbėjo Kamatą nuo mirties.

Kyla natūralus klausimas ar aukščiausio rango pareigūno valdomas šaunamasi ginklas skirtas visuomenės gynybai gali būti naudojamas nepaklusniems kolegoms tramdyti?

Jei pareigūnai santykius aiškinasi šaunamųjų ginklų pagalba, kas laukia miesto gyventojų?

P.S. Šiek tiek ankščiau šiandien miesto salos socialiniuose tinkluose pasirodė įrašas kuriame užfiksuotas tas pats Los Santos policijos departamento generalinis komisaras. NUORODA

Tiesioginiai skrydžiai 
čia

Telefonas: 577-5024 El. paštas: hornyrp@gtaonlinenews.com

Visi publikacijose minimi Vardai ir Pavardės bei situacijos išgalvoti. Bet koks sutapimas yra atsitiktinumas ir neturi nieko bendro su paminėtais asmenimis. Įvykiai aprašyti šiame naujienų portale yra tik virtualaus pasaulio žaidimo dalis.

Ankstesnė istorija

„Brabus TAXI“ investuoja į darbuotojų pramogas

Sekanti istorija

Los Santos miesto gatves naktimis drebina nelegalios lenktynės