/

„Brabus TAXI“ investuoja į darbuotojų pramogas

Bendradarbiaujant su HorntRP.lt salos, Los Santos miesto automobilių salonu „Premium Deluxe Motorsport“ ir autoserviso „Mautoras“ filialu Los Santos mieste buvo įkurtas „1962 Maserati 3500 GTi - Lampadati Casco club“ klubas.

Skaityta - 84

Savaitės pradžioje gavome įmonės „Brabus TAXI“ pranešimą spaudai. Pranešime rašoma, kad bendradarbiaujant su HorntRP.lt salos, Los Santos miesto automobilių salonu „Premium Deluxe Motorsport“ ir autoserviso „Mautoras“ filialu Los Santos mieste buvo įkurtas „1962 Maserati 3500 GTi – Lampadati Casco club“ klubas.

„Pirmieji klubo nariai jau gavo pakvietimus į klubą. Visi klubo narių automobiliai bus pilnai tiuninguoti pagal automobilio pagaminimo metais galiojusius tiuningo standartus. Retro dalis stilizavimui ir mechanines šios klasikos dalis bandysime užsakyti autoserviso „Mautoras“ filiale Los Santos mieste.“ – sako klubo steigėjai.

Kartu su miesto renginių organizatoriais klubas planuoja rengti savaitgalio išvykas ir pasivaržymo renginius Retro automobilių fanams mieste ir jo apylinkėse.

Naujienų portalo „GTA Online News – HornyRP.lt naujienų tarnyba sudarė susitarimą su klubo įkūrėjais, kad visas klubo naujienas transliuosime mūsų naujienų sraute.

Tiesioginiai skrydžiai čia

Telefonas: 577-5024 El. paštas: hornyrp@gtaonlinenews.com

Visi publikacijose minimi Vardai ir Pavardės bei situacijos išgalvoti. Bet koks sutapimas yra atsitiktinumas ir neturi nieko bendro su paminėtais asmenimis. Įvykiai aprašyti šiame naujienų portale yra tik virtualaus pasaulio žaidimo dalis.

Ankstesnė istorija

HornyRP.lt salos, Los Santos miesto pakrantėje pastebėtas karinis laivas

Sekanti istorija

Atleidimas iš darbo – MIRTIS?