Šūviai į buvusį pareigūną neapdairi klaida

/
Skaityta - 105
Užruksi apie 2 min.

2021 10 29 HornyRP.lt salos naujienų tarnybos budintis reporteris gavo iškvietimą atvykti į Los Santos policijos departamentą.

Departamente mus pasitiko Los Santos policijos departamento atstovas spaudai Levis Shamanovas. Sužinojome, kad Los Santos policijos departamentas dėl susidariusios situacijos kuomet į atleidžiamą pareigūną buvo paleisti šūviai atliko administracinį tyrimą ir išaiškino:

Los Santos policijos departamento vidaus tyrimų tarnyba

„Pareiškėjo Kamata Tajama pateiktą viešą pranešimą televizijoje ir per mūsų pareigūną pateiktą pareiškimą apie policijos pareigūno darbo neatitikimus priėmėme, išnagrinėjome, ištyrėme ir pranešame, kad Los Santos policijos departamento generalinis komisaras Tomis Hilfiger šūvius iš kovinio ginklo paleido per klaidą.

Kilus fiziniam konfliktui tarpe iš pareigų atleisto buvusio pareigūno ir mieste einančio pareigas pareigūno, generalinis komisaras ketindamas numalšinti puolantį agresorių siekė panaudoti asmens veiksmus apribojantį policijos departamento įrankį „Tazer 150“, per neapdairumą ir skubėdamas nuo diržo išsitraukė kovinį ginklą, to pasekoje, susijaudinimo būsenoje, ir buvo paleisti keturi šūviai.

Generaliniam policijos departamento komisarui Tomi Hilfiger apgailestaujant dėl neapdairumo ir tiksliai suvokiant padarytos asmeninės tarnybinės klaidos pasekmes miesto savivaldybei ir policijos departamentą reguliuojančioms struktūroms rekomenduojame gražinti pareigas ir leisti tęsti nusikalstamumo kontroliavimo darbus mieste

– aiškinama Los Santos policijos departamento vidaus tyrimų tarnybos ekspertų pateiktose išvadose.

Tuo pačiu miesto policijos departamento atstovas spaudai kviečia naujus miesto gyventojus jungtis į miesto tvarkos apsaugos tarnybas.

Savo CV galite pateikti tiesiog apsilankę departamento patalpose ir prie administracijos stalo užpildydami pateiktą įdarbinimo formą.

HornyRP.lt salos Los Santos Policijos Departamentas garantuoja:

  • Gera algą,
  • Premijas,
  • Sustiprinta asmens apsaugą,
  • Sustiprintus įgūdžius apsiginti,
  • Sustiprintus įgūdžius vairuoti automobili extremaliose situacijose, ir kt.

HornyRP.lt naujienų tarnyba – esame ten, kur to labiausiai reikia.

Telefonas: 577-5024 El. paštas: hornyrp@gtaonlinenews.com

Visi publikacijose minimi Vardai ir Pavardės bei situacijos išgalvoti. Bet koks sutapimas yra atsitiktinumas ir neturi nieko bendro su paminėtais asmenimis. Įvykiai aprašyti šiame naujienų portale yra tik virtualaus pasaulio žaidimo dalis.

Ankstesnė istorija

Los Santos miesto gatves naktimis drebina nelegalios lenktynės

Sekanti istorija

HornyRP.lt salos LSPD departamento vadovo pranešimas