HornyRP.lt salos LSPD departamento vadovo pranešimas

/
Skaityta - 195
Užruksi apie 2 min.

2021 10 30 HornyRP.lt naujienų tarnybos budintis reporteris buvo pakviestas į Los Santos policijos departamentą. Vizito tikslas pateikti salos visuomenei LSPD padėką už paramą.

Kiek ankščiau gavome pranešimą, kad mieste veikiantis laisvalaikio ir pramogų biuras uždarytas ir į jį neįleidžiami lankytojai. Paskutiniais duomenimis klubas aktyviai planavo savo „ReBrandingo“ ir naujo atidarymo akciją, tad šis staigus nedarbas sudomino naujienų tarnybą.

Klubo atidarymas 2021 10 31!

Nuvykus į įvykio vietą pastebėjome, kad prie minėtos įstaigos stovi nežymėtas miesto greito reagavimo būrio mikroautobusas, o prie pagrindinio įėjimo išsidėsčiusi apsauga, kuri iš tikrųjų nieko neįleido į klubą.

Paklausinėję pastabesnių praeivių sužinojome, kad galimai į klubą yra atvykęs Horny RP.lt salos, Los Santos policijos departamento generalinis komisaras, kuris yra atsivežęs naujai gautą nesankcionuotos pasiklausymo ir stebėjimo įrangos skanavimo įrenginį, naujų klubo savininkų prašymu atlieka klubo patalpų patikrą nuo įvairios pasiklausimo ar stebėjimo įrangos.

Žinant, kad klubo veikla yra privataus pobūdžio paslaugų teikimas miesto gyventojams, toks naujųjų klubo savininkų žingsnis labai apdairus.

Mūsų turimais duomenimis vienas iš ankščiau klubą valdžiusių investuotojų savo verslų tarpe turi ir nepadoraus turinio televizijos kanalą „Pempe Tampe“, tad kokia įranga galėjo būti sumontuota klube jo ir jo partnerių verslo valdymo metu niekas nežino, o ištirti, rasti bei demontuoti šią įrangą yra policijos darbas. Mūsų mecenatui Tadui padedant mes užsisakėme šias paslaugas.“ – SMS žinute HornyRP.lt naujienų tarnybos reporteriui rašė viena iš klubo savininkių.

Atsidėkodamas už kruopščiai atliktą darbą privataus pobūdžio laisvalaikio ir pramogų klubo mecenatas Tadas (pavardė redakcijai žinoma) ir perdavė Policijos Departamento generaliniam komisarui 50 000 € čekį.

HornyRP.lt naujienų tarnyba – esame ten, kur to labiausiai reikia.

Telefonas: 577-5024 El. paštas: hornyrp@gtaonlinenews.com

Visi publikacijose minimi Vardai ir Pavardės bei situacijos išgalvoti. Bet koks sutapimas yra atsitiktinumas ir neturi nieko bendro su paminėtais asmenimis. Įvykiai aprašyti šiame naujienų portale yra tik virtualaus pasaulio žaidimo dalis.

Ankstesnė istorija

Šūviai į buvusį pareigūną neapdairi klaida

Sekanti istorija

Privataus pobūdžio pramogų klubas „Sexy Bitchies“ atidarytas