Prisijunkite prie mūsų

Paskelbta

-

2021 10 30 HornyRP.lt naujienų tarnybos budintis reporteris buvo pakviestas į Los Santos policijos departamentą. Vizito tikslas pateikti salos visuomenei LSPD padėką už paramą.

Kiek ankščiau gavome pranešimą, kad mieste veikiantis laisvalaikio ir pramogų biuras uždarytas ir į jį neįleidžiami lankytojai. Paskutiniais duomenimis klubas aktyviai planavo savo „ReBrandingo“ ir naujo atidarymo akciją, tad šis staigus nedarbas sudomino naujienų tarnybą.

Skelbimas
Klubo atidarymas 2021 10 31!

Nuvykus į įvykio vietą pastebėjome, kad prie minėtos įstaigos stovi nežymėtas miesto greito reagavimo būrio mikroautobusas, o prie pagrindinio įėjimo išsidėsčiusi apsauga, kuri iš tikrųjų nieko neįleido į klubą.

Paklausinėję pastabesnių praeivių sužinojome, kad galimai į klubą yra atvykęs Horny RP.lt salos, Los Santos policijos departamento generalinis komisaras, kuris yra atsivežęs naujai gautą nesankcionuotos pasiklausymo ir stebėjimo įrangos skanavimo įrenginį, naujų klubo savininkų prašymu atlieka klubo patalpų patikrą nuo įvairios pasiklausimo ar stebėjimo įrangos.

Žinant, kad klubo veikla yra privataus pobūdžio paslaugų teikimas miesto gyventojams, toks naujųjų klubo savininkų žingsnis labai apdairus.

Skelbimas

Mūsų turimais duomenimis vienas iš ankščiau klubą valdžiusių investuotojų savo verslų tarpe turi ir nepadoraus turinio televizijos kanalą „Pempe Tampe“, tad kokia įranga galėjo būti sumontuota klube jo ir jo partnerių verslo valdymo metu niekas nežino, o ištirti, rasti bei demontuoti šią įrangą yra policijos darbas. Mūsų mecenatui Tadui padedant mes užsisakėme šias paslaugas.“ – SMS žinute HornyRP.lt naujienų tarnybos reporteriui rašė viena iš klubo savininkių.

Atsidėkodamas už kruopščiai atliktą darbą privataus pobūdžio laisvalaikio ir pramogų klubo mecenatas Tadas (pavardė redakcijai žinoma) ir perdavė Policijos Departamento generaliniam komisarui 50 000 € čekį.

Skelbimas

HornyRP.lt naujienų tarnyba – esame ten, kur to labiausiai reikia.

Skelbimas

„GTA Online News“ yra role play bendruomenės kuriamas naujienų portalas. Jei gyvenate GTA virtualiame pasaulyje, tapkite „GTA Online News“ portalo reporteriu… Parašykite mums info@gtaonlinenews.com

Skaityti
Skelbimas
1 Komentaras

1 Komentaras

  1. Pingback: Tadas Blinda: remiu savo miestą nes jis man rūpi ⋆ HornyRP.lt

Palikti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

GON TV

Na ką, Misteri Linini, pažiūrėkit kaip verslai prarandami!..

…Prieš du metus atsikraustęs į šią salą nesitikėjau, kad šie Kopo Underkoverio ištarti žodžiai išsipildys su kaupu.

Paskelbta

-

Autorius

…Prieš du metus atsikraustęs į šią salą nesitikėjau, kad šie Kopo Underkoverio ištarti žodžiai išsipildys su kaupu. Dviejų metų intensyvus darbas eina šuniui ant uodegos, o tai slegia, griauna asmeninį pasitikėjimą ir gadina nuotaiką.

Dėja, bet taip ir nepavyko mano kuriamai GTA Online News naujienų tarnybai įsitvirtinti HornyRP.lt saloje. Tiesa buvau jau išvykęs į kitą salą, gaila, bet ten „prasisuko“ tokia audra, kad sala normaliai nefunkcionuoja iki šiol, tad draugų kviečiamas dariau antrą bandyma čia. Atgarsiai kurių sulaukiau šiandien 2022-08-10, visiškai pakirto sparnus – Visi prašymai kuriuos buvau pateikęs dar prieš du metus, šiandien yra įgyvendinti, tačiau visa tai skirta ne mano įkurtai ir puoselėjamai naujienų tarnybai šioje saloje (negavau jokios info nei telefonu nei el. paštu), bet nežinomiems asmenims. Gaila…

Ačiū tiems salos gyventojams kurie skaitė ir mėgavosi pateiktomis naujienomis ir padėjo jas kurti. Atsiprašau tų salos gyventojų, kuriems nebesuteikiau naujienų paskelbimo ir reklamos paslaugų matydamas, kad salos valdžios dėmesio į šį verslą patraukti, asmeniškai man nebepavyksta.

Tiems, kurie ateityje kurs ar jau perėmė šį versla linkiu atsakingumo ir kūrybiškumo savo darbuose, na, o aš, pabrukęs uodegą pasitraukiu. Šiuo metu atiduosiu save knygos apie Žiniasklaidos raidą laukiniuose 1899 metų vakaruose rašymui. „The RED DEAD REDEMPTION Times“ www.rdrtimes.com O toliau pamatysime, ką pasiūlys likimas.

Sakau visiems Ačiū ir IKI.

Pagarbiai,

GTA Online News įkūrėjas
Misteris Lininis 

Skaityti

GON TV

Pristatome „Benefactor SM722 Sports Speedster“.

Dizaineriai ir inžinieriai pašalino visus nereikalingus šiuolaikinio rodsterio komponentus, palikdami kėbulą, rėmą ir atvirą Benefactor SM722 siluetą.

Paskelbta

-

Autorius

Benefactor

2022 Rugpjūčio 4 dieną gamintojas Benefactor HQ pristatė „Benefactor SM722 Sports Speedster“. Dizaineriai ir inžinieriai pašalino visus nereikalingus šiuolaikinio rodsterio komponentus, palikdami kėbulą, rėmą ir atvirą Benefactor SM722 siluetą.

Yra daug mokslinio žargono, galinčio paaiškinti SM722 patrauklumą, bet jūs tai suprasite, kai tik nuspausite akseleratoriaus pedalą, o G jėgos „susuks“ jūsų veidą į pusiau nuolatinę šypseną.

„Benefactor SM722“ – dabar galima įsigyti iš „Legendary Motorsport“.

Skaityti

GON TV

ANONSAS: HornyRP.LT Vanilla Unicorn privataus pobūdžio pramogų klubo atidarymas

HornyRP.lt salos Los Santos mieste atidaromas atnaujintas naujais darbuotojais, aplinka, bei šiltą atmosferą skleidžiantis „Vanilla Unicorn“ privataus pobūdžio pramogų klubas.

Paskelbta

-

Autorius

HornyRP.lt salos Los Santos miesto gyventojai ar girdėjote, ar girdėjote, kad jūsų mieste atidaromas atnaujintas naujais darbuotojais, aplinka, bei šiltą atmosferą skleidžiantis „Vanilla Unicorn“ privataus pobūdžio pramogų klubas. Klubo grandiozinis atidarymas vyks 2022-06-22. Durys atidaromos 21 valandą vakare.

Sąlygos norint patekti į klubą:

-Prieš įeinant į klubą kiekvienas žmogus bus apieškotas, tad neštis ginklus, narkotikus, alkoholį DRAUDŽIAMA
-Į klubą įleidžiami tik asmenys turintys 18 ar daugiau metų.

Paslaugos:

-Patalpos nuomojamos privatiems vakarams
-Privatūs šokiai
-Nesibaigiantys gėrimai
-Premium louge

Skaityti

Populiaru