Prisijunkite prie mūsų

Paskelbta

-

2021 10 30 HornyRP.lt naujienų tarnybos budintis reporteris buvo pakviestas į Los Santos policijos departamentą. Vizito tikslas pateikti salos visuomenei LSPD padėką už paramą.

Kiek ankščiau gavome pranešimą, kad mieste veikiantis laisvalaikio ir pramogų biuras uždarytas ir į jį neįleidžiami lankytojai. Paskutiniais duomenimis klubas aktyviai planavo savo „ReBrandingo“ ir naujo atidarymo akciją, tad šis staigus nedarbas sudomino naujienų tarnybą.

Skelbimas
Klubo atidarymas 2021 10 31!

Nuvykus į įvykio vietą pastebėjome, kad prie minėtos įstaigos stovi nežymėtas miesto greito reagavimo būrio mikroautobusas, o prie pagrindinio įėjimo išsidėsčiusi apsauga, kuri iš tikrųjų nieko neįleido į klubą.

Paklausinėję pastabesnių praeivių sužinojome, kad galimai į klubą yra atvykęs Horny RP.lt salos, Los Santos policijos departamento generalinis komisaras, kuris yra atsivežęs naujai gautą nesankcionuotos pasiklausymo ir stebėjimo įrangos skanavimo įrenginį, naujų klubo savininkų prašymu atlieka klubo patalpų patikrą nuo įvairios pasiklausimo ar stebėjimo įrangos.

Žinant, kad klubo veikla yra privataus pobūdžio paslaugų teikimas miesto gyventojams, toks naujųjų klubo savininkų žingsnis labai apdairus.

Skelbimas

Mūsų turimais duomenimis vienas iš ankščiau klubą valdžiusių investuotojų savo verslų tarpe turi ir nepadoraus turinio televizijos kanalą „Pempe Tampe“, tad kokia įranga galėjo būti sumontuota klube jo ir jo partnerių verslo valdymo metu niekas nežino, o ištirti, rasti bei demontuoti šią įrangą yra policijos darbas. Mūsų mecenatui Tadui padedant mes užsisakėme šias paslaugas.“ – SMS žinute HornyRP.lt naujienų tarnybos reporteriui rašė viena iš klubo savininkių.

Atsidėkodamas už kruopščiai atliktą darbą privataus pobūdžio laisvalaikio ir pramogų klubo mecenatas Tadas (pavardė redakcijai žinoma) ir perdavė Policijos Departamento generaliniam komisarui 50 000 € čekį.

Skelbimas

HornyRP.lt naujienų tarnyba – esame ten, kur to labiausiai reikia.

Skelbimas

„GTA Online News“ yra role play bendruomenės kuriamas naujienų portalas. Jei gyvenate GTA virtualiame pasaulyje, tapkite „GTA Online News“ portalo reporteriu… Parašykite mums info@gtaonlinenews.com

Skaityti
Skelbimas
1 Komentaras

1 Komentaras

  1. Pingback: Tadas Blinda: remiu savo miestą nes jis man rūpi ⋆ HornyRP.lt

Palikti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

GON TV

Į gatves išriedėjo paskutiniai bandomieji-nemokami Grid Customs modifikuoti modeliai Infinity Q60 /gc edition

Paskelbta

-

Autorius

2023-02-19 4:02 GTA automobilių modifikavimo STUDIJA pranešė, jog šiandien į gatves išriedėjo Infinity Q60 /gc edition – naujausi, tačiau paskutiniai TestDrive-Nemokami automobiliai.

Visi norintys išbandyti Infinity Q60 /gc edition turi jau dabar apsilankyti GTA automobilių modifikavimo STUDIJOJE „Grid Customs“ ir tiesiogiai įsigyti testuojamą automobilį. Iki šiol kompanija „Grid Customs“ Jūsų vertinimui pateikė 4 TestDrive automobilius:

  • Ford Raptor 2017 6×6
  • Brabus GT 600
  • Ford Raptor (R150)
  • Infinity Q60

Ta proga kompanija „Grid Customs“ praneša apie nuo 2023 metų kovo mėnesio startuosiančią naują galimybę nuolat atsinaujinti savo automobilių parką pasirašius su kompanija nuolatinio bendradarbiavimo – paramos Patreon sutartį.

LSPD departamentai GTAroleplay LT salose atnaujina automobilių parką

Pranešime rašoma, kad tokio bendradarbiavimo pagrindu visi norintys gaus po 2 automobilius per mėnesį, tačiau šios unikalios galimybės dar teks palaukti ir sekti mūsų bei GTA automobilių modifikavimo STUDIJOS „Grid Customs“ naujienas.

• Informaciją parengė – Misteris Lininis
Skaityti

GON TV

LSPD departamentai GTAroleplay LT salose atnaujina automobilių parką

Paskelbta

-

Autorius

Neįvardintos GTA roleplay LT salos Undercover (aro) departamentas viešojo konkurso būdu įsigijo naujus automobilius. Pagrindinei tarnybos funkcijai skirti automobiliai įrengti pagal PD ir FIB tarnybinio transporto standartą, yra visiškai pritaikyti tarnybos funkcijoms ir PD ir FIB veiklai vykdyti.

„Atnaujinimas vyksta pačiu laiku. Nauji tarnybiniai automobiliai padės mūsų tarnyboms ne tik geriau vykdyti kasdienes funkcijas, bet ir iš anksto pasirengti, tvirtai jaustis pareigūnams. Būsime užtikrinti lydėdami aukščiausio lygio delegacijas, ar vykdydami kitas pareigas.“, – teigia nepanoręs prisistatyti LSPD tarnybos viršininkas kalbėdamas, kad nori padaryti siurprizą savo salos kriminalinio pasaulio atstovams.

Oficialus „Grid Customs“ discord kanalas praneša, kad jau sukurti, aprūpinti visa, reikalinga darbui, įranga, patobulinti ir naudotojams perduoti Undercover (aro) skyriaus darbuotojams skirti automobiliai Escalade ir Bmw.

Dėl neatskleidžiamų priežasčių to paties gamintojaus sukurtas Audi RS6 pasirodys tik 2023 Kovo 25 d. Kaip teigiama automobilių gamintojo socialinio tinklo paskyroje – „Visi greičio viršytojai ir kriminalinio pasaulio atstovai, jau netrukus juos pamatys ir su jais susidurs daugelyje GTAroleplay LT salų.“ Kokia sala įsigijo ir kurios salos planuoja įsigyti šiuos automobilius – infromacija neatskleidžiama.

Kiek kainuoja toks automobilių parko upgreidas, kokius privalumus galima įdiegti ir kitos informacijos teiraukitės oficialiame „Grid Customs“ biure. Sekite „Grid Customs“ naujienas…

Skaityti

GON TV

Cypress Hill savo naujausią studijinį albumą mini pirmuoju NFT išleidimu

Paskelbta

-

Autorius

Legendinė hip hop grupė Cypress Hill savo naujausią studijinį albumą mini pirmuoju NFT išleidimu. Bus pagaminti šeši NFT, o kolekcininkai stoja laimėti išskirtinį merch. Pasižymėk kalendoriuje „Back in Black“ ir užsiregistruok Crypto.com/NFT dabar!

Skaityti

Populiaru