Privataus pobūdžio pramogų klubas „Sexy Bitchies“ atidarytas

/
Skaityta - 103
1 minutė

2021-10-31 diena. 20:00 val. Lt laiku HornyRP.lt saloje atidarytas naujas striptizo klubas „Sexy Bitches“.

„Gyva muzika, Šokančios merginos, Privatūs šokiai, Alkoholiniai gėrimai bei puikiai praleistas laikas!“ Buvo rašoma naujai atidaromo klubo skrajutėje.

HornyRP.lt naujienų tarnybos specialioji reporterė taip pat nuvyko į renginį, kuriame sutiko didžiąją daugumą Los Santos mieste apsigyvenusių verslininkų, darbuotojų ar net šešėlinės ekonomikos dalyvių.

Klubo atidarymas prasidėjo linksmai – fotografijomis prie klubo sienelės, susitikimo kokteiliais ir sveikinimų žodžiais. Ar klubas gavo dovanų nuo įtakingų miesto verslo atstovų informacijos neturime. Klubo apsauga kruopščiai tikrino visus įeinančius, tad rimtesnių incidentų vakaro eigoje pavyko išvengti.

Neapsieita ir be nelegalios veiklos. Pirmomis vakaro akimirkomis klube kažkas pradėjo pardavinėti narkotikus, teko įsikišti Los Santos policijos pareigūnams. Šiuo klausimu buvo sulaikytas klube dirbęs barmenas, bet po apklausos jis buvo paleistas.

HornyRP.lt naujienų tarnyba – esame ten, kur to labiausiai reikia.

Telefonas: 577-5024 El. paštas: hornyrp@gtaonlinenews.com

Visi publikacijose minimi Vardai ir Pavardės bei situacijos išgalvoti. Bet koks sutapimas yra atsitiktinumas ir neturi nieko bendro su paminėtais asmenimis. Įvykiai aprašyti šiame naujienų portale yra tik virtualaus pasaulio žaidimo dalis.

Ankstesnė istorija

HornyRP.lt salos LSPD departamento vadovo pranešimas

Sekanti istorija

Tadas Blinda: remiu savo miestą nes jis man rūpi