/

Tadas Blinda: remiu savo miestą nes jis man rūpi

„Tikiuosi, kad šie, mano galva, nedideli įnašai į visų mieste veikiančių įmonių ir įstaigų biudžetus, padengs bent dalį nuostolių patirtų dėl mieste vis dar gyvenančių neprognozuojamų elementų save vadinančių skambiais pavadinimais.“ - susitikimuose su miesto verslo vadovais ir įstaigų direktoriais nuolat kartojo Tadas Blinda.

Skaityta - 123

Dar 2021-10-31 rašėme apie tai, kad atsidėkodamas už kruopščiai atliktą darbą privataus pobūdžio laisvalaikio ir pramogų klubo mecenatas Tadas (pavardė redakcijai žinoma) perdavė Policijos Departamento generaliniam komisarui 50 000 € čekį.

Šiandien redakciją pasiekė žinia, kad paramos įstaigoms akcijos tęsiasi ir šią savaitę visas mieste veikiančias įstaigas pasiekė džiugi naujiena – ne tik Policijos departamentas, bet ir mieste bei apylinkėse dirbantis Medicinos centras ir Autoservisas gavo paramą skirtą iš dalies ar visiškai kompensuoti darbo nuostolius atsiradusius dėl mieste veikiančių įvairaus plauko „veikėjų“ veiklos.

„Brabus TAXI“ HornyRP.lt sala, Los Santos

2021-11-02 Apie 19:30 – 20:00 val. salos HornyRP.lt laiku įmonėje „Brabus TAXI“ nuomotu limuzinu Los Santos miesto mecenatas Tadas Blinda aplankė mieste veikiančias įstaigas, susitiko su jose dirbančiais vadovais ir darbuotojais ir įteikė geros valios išraiškos – paramos dovanas.

Susitikimai vyko prie uždarų durų, tad mūsų korespondentui nepavyko išsiaiškinti apie ką buvo kalbama jų metu. Tačiau jau dabar aišku, kad tokie geros valios vizitai gali peraugti į ilgalaikę draugystę ir glaudų bendradarbiavimą.

„Tikiuosi, kad šie, mano galva, nedideli įnašai į visų mieste veikiančių įstaigų biudžetus, padengs bent dalį nuostolių patirtų dėl mieste vis dar gyvenančių neprognozuojamų elementų, save vadinančių skambiais pavadinimais.“ – susitikimuose su miesto verslo vadovais ir įstaigų direktoriais nuolat kartojo Tadas Blinda.

Kas jis, Tadas Blinda ir kokie jo ketinimai jau netrukus papasakosime išskirtiniame HornyRP.lt salos naujienų tarnybos interviu.

HornyRP.lt naujienų tarnyba – esame ten, kur to labiausiai reikia.

Telefonas: 577-5024 El. paštas: hornyrp@gtaonlinenews.com

Visi publikacijose minimi Vardai ir Pavardės bei situacijos išgalvoti. Bet koks sutapimas yra atsitiktinumas ir neturi nieko bendro su paminėtais asmenimis. Įvykiai aprašyti šiame naujienų portale yra tik virtualaus pasaulio žaidimo dalis.

Ankstesnė istorija

Privataus pobūdžio pramogų klubas „Sexy Bitchies“ atidarytas

Sekanti istorija

„Brabus TAXI“ pasitraukia iš HornyRP.lt salos