Tarnybinis romanas taps santuoka

Du užkietėję miesto TAKSI vairuotojai po ilgų darbo valandų ir pokalbių racijoje skelbia apie būsimą santuoką. Aila Kunda ir Vacys Trumpauskas žiedus sumainyti žada jau šeštadienį.

Skaityta - 89

HornyRP.lt salos naujienų tarnyba pradeda naują rubriką, kurioje rašysime apie miesto gyventojus, jų vykdomas veiklas, pasiekimus bei nesėkmes.

Aila ir Vacys miesto parke | Asmeninio archyvo nuotraukos

Iš miesto savivaldybės metrikacijos skyriaus gavome pranešimą, kad viena iš mieste apsigyvenusių emigrantų porų susižadėjo ir pateikė pareiškimus santuokai įregistruoti. Tai kol kas pirmas toks oficialus pranešimas apie planuojamą santuoką, todėl pasidomėjome detaliau ir sužinojome, kad tai vienoje ir toje pačioje Los Santos TAKSI įmonėje „DownTown Cab CO“ dirbantys piliečiai Aila Kunda ir Vacys Trumpauskas.

Aila ir Vacys grožisi miesto panorama | Asmeninio archyvo nuotraukos

HornyRP.lt salos naujienų tarnybos specialusis korespondentas Feimas Sheimas susitiko su minėta porele taksi firmos #rūkomajame ir juos pakalbino. Taip pat pakalbinome ir kartu dirbančius kolegas.

Aila ir Vacys pasislėpę nuo visų | Asmeninio archyvo nuotraukos

Paklausus kolegų ar pastebėjote, kad jūsų panosėje kažkas vyksta visi vieningai atsakė taip… Pastovus darbo taisyklių nesilaikymas ir balandėlių dingimas iš racijos be priežasties ar Ailos balso pasikeitimas bendraujant su Vaciu bendroje racijoje jau senai kaitino kolegų mintis, kad kažkas vyksta.

„Pradžioje galvojome, kad tie du balandėliai užsiėmė kokia nors nelegalia veikla, kas, bendru susitarimu, yra visiškai netoleruojama mūsų įstaigoje, ir jau ruošėmės perduoti stebėjimo tarnybai, tačiau Ailos balso permainos (sušvelnėjimai kalbant su Vaciu) bendroje racijoje nuramino ir mes supratome, kad reikia laukti naujienų“ – sakė vienas iš įmonės vadovų.

Nuojautos pasitvirtino ir jau neilgai trukus #rūkomajame per kavos gėrimo pertraukėlę Aila ir Vacys kolegoms pasidalino savo asmeninio archyvo nuotraukomis.

Aila ir Vacys grožisi miesto panorama | Asmeninio archyvo nuotraukos

Paklausinėję pačius jaunuosius sužinojome, kad vieno romantiško pasivaikščiojimo gamtoje metu Vacys ir ištarė lemtingą NORIU. Kadangi piliečiai dar tik laukia nekilnojamojo turto įsigijimo eilėje, naujas patirtis jiems tenka atrasti gamtoje.

Žinome, kad Vacys vairuoja sportinį automobilį. HornyRP.lt naujienų tarnybos reporteriui paklausus ar reikalaus Aila, kad naujasis vyras įsigytų šeimyninį automobilį šeimai vežioti, būsimoji nuotaka atsakė, kad ne…

„Ir aš ir mano vyras turime savo pomėgius, o automobiliai yra vienas iš jų, tad reikalui esant šeimyninį automobilį pirksime kartu ir apsvarstę naudingiausią variantą“ – apie planus kalbėjo Aila Kunda.

Vestuvių vakarėlis planuojamas šeštadienį. Kas bus pakviesti, jaunavedžiai neatskleidžia, tik žada, kad tokių vestuvių miestas dar nematė.

Aila ir Vacys grožisi miesto panorama | Asmeninio archyvo nuotraukos

Telefonas: 577-5024 El. paštas: hornyrp@gtaonlinenews.com

Visi publikacijose minimi Vardai ir Pavardės bei situacijos išgalvoti. Bet koks sutapimas yra atsitiktinumas ir neturi nieko bendro su paminėtais asmenimis. Įvykiai aprašyti šiame naujienų portale yra tik virtualaus pasaulio žaidimo dalis.

Ankstesnė istorija

„Brabus TAXI“ pasitraukia iš HornyRP.lt salos

Sekanti istorija

Miestas kuriame privalu laikytis taisyklių