Miestas kuriame privalu laikytis taisyklių

/
Skaityta - 90
1 minutė

HornyRP.lt salos, Los Santos miesto policijos departamentas aktyviai atlieka atrankas naujiems policijos pareigūnams priimti.

Skelbimas LSPD patalpose apie premiją už pranešimus dėl ginklų prekybos | HornyRP.lt naujienų tarnybos reporterio fotografija

Apsilankius policijos departamento priimamajame sužinojome, kad miesto laikraščio skelbimų skiltyje talpinamas skelbimas nedavė norimo rezultato ir į laisvas pozicijas sulaukta ne tiek daug pretendentų.

Kaip paminėjo LSPD generalinio komisaro pavaduotojas Fara – „Mes nenuleidžiame rankų ir tikimės, kad suformuosime pastovią ir tvirtą komandą“.

„GTA Online News“ kolektyvas taip pat kviečia jungtis prie policijos pareigūnų gretų HornyRP.lt saloje:

Pradėk savo gyvenimą šiame mieste turėdamas legalų darbą ir pabandyk atsilaikyti dideliais pinigais apmokamų nešvarių darbelių pasiūlai. Įrodyk, kad esi tikras pareigūnas! 

Ar TU Sugebėsi?

Los Santos policijos departamento generalinis komisaras savo pranešime ragina HornyRP.lt saloje gyvenančius ar naujai atvykusius stiprius ir koordinuotus vyrus jungtis į pareigūnų gretas.

Priimtų kandidatų tapatybės neviešinamos siekiant užtikrinti asmenų saugumą.

Telefonas: 577-5024 El. paštas: hornyrp@gtaonlinenews.com

Visi publikacijose minimi Vardai ir Pavardės bei situacijos išgalvoti. Bet koks sutapimas yra atsitiktinumas ir neturi nieko bendro su paminėtais asmenimis. Įvykiai aprašyti šiame naujienų portale yra tik virtualaus pasaulio žaidimo dalis.

Ankstesnė istorija

Tarnybinis romanas taps santuoka

Sekanti istorija

Končita rasta negyva, įvykis tiriamas