Dvynukų gimimo šventė su įkyria policijos palyda

Skaityta - 103
Užruksi apie 2 min.

HornyRP.lt salos socialiniuose tinkluose pasirodžius nuotraukai, kad viena iš saloje gyvenančių porų, nenorėjusių atskleisti savo vardų susilaukė dvynukų, GTA Online News naujienų tarnybos HornyRP.lt skyriaus reporteris nusprendė aplankyti ir pasveikinti laimingus tėvelius.

Naujagimių sutikimo ir pasveikinimo ceremonija vyko kiek neįprastoje vietoje – striptizo klube „Sexy Biches“. Viena iš šio klubo valdytojų ir yra laimingoji mama.

Apsilankymo metu naujienų tarnybos reporteris nepastebėjo jokių amoralių veiksmų vykdomų šalia naujai gimusių salos gyventojų.

Pasibaigus oficialiai daliai ir pasveikinus tėvelius bei jų mažylius, visi susirinkusieji laiko praleisti patraukė prie vandenyno: pasportuoti, išsimaudyti ir šiaip pabūti gamtoje.

Atvykus į Los Santos miesto paplūdimį pastebėjome, kad dėl nežinomų priežasčių susirinkusieji yra stebimi.

Į naujagimių sutikimo šventę susirinkę salos gyventojai pasijautė nejaukiai, tačiau nutarė toliau tęsti pasibuvimą gamtoje nekreipdami dėmesio į netoliese vykstančius neaiškius policijos departamento pareigūnų manevrus.

Tuo tarpus „stipriai“ užsimaskavę Los Santos policijos departamento pareigūnai, nepaisydami saugumo reikalavimų, pripakavę savo malūnsparnį tiesiai ant gyvenamo namo stogo atlikinėjo savo „slaptos“ operacijos veiksmus.

Sraigtasparnis parkuojamas tiesiog ant namo stogo | Šventės dalyvių asmeninio archyvo nuotraukos

Kokiu tikslu ir kokia operacija buvo vykdoma naujienų portalas informacijos neturi.

„Nepastebimi“ slaptosios policijos stebėjimai | Šventės dalyvių asmeninio archyvo nuotraukos

HornyRP.lt naujienų tarnyba – esame ten, kur to labiausiai reikia.

Telefonas: 577-5024 El. paštas: hornyrp@gtaonlinenews.com

Visi publikacijose minimi Vardai ir Pavardės bei situacijos išgalvoti. Bet koks sutapimas yra atsitiktinumas ir neturi nieko bendro su paminėtais asmenimis. Įvykiai aprašyti šiame naujienų portale yra tik virtualaus pasaulio žaidimo dalis.

Ankstesnė istorija

Končita rasta negyva, įvykis tiriamas

Sekanti istorija

HornyRP.lt salos taksi investuoja į klientų pavežėjimo kokybę