HornyRP.lt salos taksi investuoja į klientų pavežėjimo kokybę

Skaityta - 90
Užruksi apie 2 min.

Dar 2021-11-05 rašėme, kad kompanija kuri teikė miesto taksi įmonei automobilius nusprendė nebetęsti kontrakto. Iš kompanijos automobilių parko dingo ir vairuotojų ir keleivių pamėgti automobiliai Brabus 600. Taksi įmonės parke liko tik seno modelio taksi automobiliai ir limuzinai skirti VIP klientų pervežimui.

Tuo sunkiu įmonei metu nemažai buvusių vairuotojų išėjo iš darbo, pradėjo atostogauti ar kitaip vengti tiesioginio darbo, nors įmonės sąrašuose figuravo ir gaudavo miesto valdžios nustatytą atlyginimą.

Palaipsniui išsprendus personalo problemas, atrinkus patikimiausius vairuotojus ir priėmus naujų, atsakingų vairuotojų įmonė normalizavo keleivių pavežėjimo darbą mieste.

2021-11-18 HornyRP.lt naujienų tarnyba gavo prakvietimą atvykti į Los Santos miesto taksi bazę. Nuvykę sužinojome, kad įmonės vadovai nusprendė investuoti į klientų pervežimo kokybės gerinimą ir įmonės bei įmonės vadovų lėšomis įsigijo tris banduomuosius „Shafter V12“.

„Šie visiškai nauji, premium klasės automobiliai padės mums palaikyti įmonės įvaizdį, pagerins klientų pavežėjimo paslaugos bei vairuotojų darbo kokybę. Šiuo metu įsigijome tris bandomuosius automobilius, kuriuos testuojame, pristatysime miesto įstaigoms, bei savivaldybės atstovams.“ – sako vienas iš taksi firmos vadovų.

HornyRP.lt salos naujienų tarnyba sužinojo, kad įmonė planuoja įsigyti dar tokių automobilių kurie pagal įgaliojimą bus perduoti įmonėje dirbantiems senbuviams.

• Skelbimas | Atvykusius į miestą ir norinčius susipažinti su miesto vietomis ir tvarka nemokamai pavežės HornyRP.lt salos, Los Santos miesto taksi. Siūsk SMS žinutę su lokacija ir žinute PIRMAS KARTAS ir pirma kelionė mieste bus NEMOKAMA.

Tiesioginiai skrydžiai į miestą čia

HornyRP.lt naujienų tarnyba – esame ten, kur to labiausiai reikia.

Telefonas: 577-5024 El. paštas: hornyrp@gtaonlinenews.com

Visi publikacijose minimi Vardai ir Pavardės bei situacijos išgalvoti. Bet koks sutapimas yra atsitiktinumas ir neturi nieko bendro su paminėtais asmenimis. Įvykiai aprašyti šiame naujienų portale yra tik virtualaus pasaulio žaidimo dalis.

Ankstesnė istorija

Dvynukų gimimo šventė su įkyria policijos palyda

Sekanti istorija

Trys bandymai apiplėšti banką per savaitę