/

Pigu, Greita, Patogu, VIP – miesto taksi plečiasi, keleiviai gali rinktis

Įmonės atstovai garantuoja, kad visi TAXI automobilių valstybiniai numeriai netrukus bus perduoti Los Santos policijos departamentui, siekiant išvengti piktnaudžiavimo apsimetus taksi darbuotojais.

Skaityta - 76

HornyRP.lt saloje veikianti taksi įmonė ruošiasi į salą atvyksiančių migrantų skaičiaus augimui ir visais įmanomais būdais siekia sukurti patrauklias darbo vietas, bei teikti patogias ir reikalingas paslaugas HornyRP.lt salos gyventojams.

„Nuolat ir nuoširdžiai dirbant taksi firmos senbuviams ir naujai priimtiems darbuotojams, mums palaipsniui pavyksta atsitiesti po nevykusiai nutrūkusių santykių su taksi automobilių tiekėjais. Nors ir buvo, kaip aš sakau „aptrupėję“ dabar vėl esame pilnos sudėties kolektyvas. Investuojame asmenines santaupas, kuriame alternatyvias verslo nišas, ieškome rėmėjų, planuojame susitarimus su reklamos davėjais.“ – sako šiuo metu įstaigos administravimo darbus atliekantis vienas iš įmonės akcininkų Audrius Gruzinas.

Standartiniai ir padidintos galios TAXI automobiliai | Įmonės archyvo nuotrauka

Kaip jau rašėme portale praeitą savaitę publikacijoje „HornyRP.lt salos taksi investuoja į klientų pavežėjimo kokybę“ investuodama asmenines akcininkų santaupas įmonė įsigijo padidintos galios TAXI automobilius skirtus skubančių asmenų pavėžėjimui.

Naujieji LIUX klasės automobiliai | Įmonės archyvo nuotrauka

Šioje savaitėje įmonė miesto gyventojams ir svečiams pristato miesto rėmėjo patvirtintą ir maloniai paremtą mintį įkurti PATOGU klasės TAXI paslaugą.

Įmonės vadovai dėkoja mecenatui už paramą. Mecenatas: Tadas Blinda: remiu savo miestą nes jis man rūpi.

Įmonė nori atkreipti dėmesį į tai, kad visi TAXI automobiliai žymimi tik išskirtine spalva, o tai suteikia galimybę potencialiam rėmėjui pateikti savo reklamą ant automobilių kurie nuolat sukasi gatvėse ir mieste gyvenančių migrantų akyse.

Vienas iš pasiūlymų elektroniniu paštu jau yra išsiųstas įmonei Outpro.lt. Šiai įmonei siūlome reklamą mūsų standartinių automobilių pilonuose.

Reklamos galimybė automobilių pilonuose | Ailos Kundos Trumpauskės ir Vacio Trumpausko asmeninio archyvo nuotrauka

Taip pat įmonės atstovai garantuoja, kad visi TAXI automobilių valstybiniai numeriai netrukus bus perduoti Los Santos policijos departamentui, siekiant išvengti piktnaudžiavimo apsimetus taksi darbuotojais.

TAXI Kainos:

Pigu: Standartiniai TAXI automobiliai – 100 €/mieste | 150 €/užmiestyje – Atvykimas nemokamas | Išrašomos sąskaitos su žinutės tekstu „PIRMAS KARTAS“ vežame nemokamai vairuotojo darbą kompensuoja įmonė.

Greita: Padidintos galios TAXI automobiliai – 150 €/mieste | 200 €/užmiestyje – Atvykimas nemokamas | Išrašomos sąskaitos (p.s. reikia greitai? baudos Jūsų.)

Patogu: LIUX klasės TAXI automobiliai – 200 €/mieste | 250 €/užmiestyje – Atvykimas nemokamas | Išrašomos sąskaitos

VIP: JŪSŲ LIMUZINAS PARUOŠTAS, LAUKIA JŪSŲ NURODYTOJE VIETOJE! – 550 €/mieste | 650 €/užmiestyje | Valanda laukimo – 2000 € | Transportas suasmeninta užsakovo spalva – 3500 € + Mautoras įkainis | Atvykimas nemokamas | Išrašomos sąskaitos

SILK: TAXI ir asmeninio pobūdžio paslaugas teikiančio klubo „Sexy Biches“ paslaugų paketas. Kaina derinama atskiru susitarimu.

Saugumą garantuoja!

HornyRP.lt naujienų tarnyba – esame ten, kur to labiausiai reikia.

Telefonas: 577-5024 El. paštas: hornyrp@gtaonlinenews.com

Visi publikacijose minimi Vardai ir Pavardės bei situacijos išgalvoti. Bet koks sutapimas yra atsitiktinumas ir neturi nieko bendro su paminėtais asmenimis. Įvykiai aprašyti šiame naujienų portale yra tik virtualaus pasaulio žaidimo dalis.

Ankstesnė istorija

Trys bandymai apiplėšti banką per savaitę

Sekanti istorija

Kas vyksta HornyRP.lt salos, Los Santos miesto policijos departamente?