Kas vyksta HornyRP.lt salos, Los Santos miesto policijos departamente?

/
Skaityta - 30
1 minutė

HornyRP.lt salos, Los Santos miesto ir apylinkių naujienų tarnybos biure pradėjo lankytis žmonės. Džiugu, kad gyventojai atranda savo miesto naujienų kanalą, tačiau naujienos su kuriomis mus lanko visiškai nedžiugina…

Štai vienas iš miesto gyventojų (vardas redakcijai žinomas) atvyko mums papasakoti apie neleistinus pareigūnų veiksmus, nenorminę jų kalbą ir nestatutinį elgesį. Vaizdo įrašas yra specialiai išskaidytas, kad apsaugoti pranešėją nuo tolimesnių pareigūnų teroro išpuolių.

Tokių pranešimų turime ir daugiau. Visus juos fiksuojame ir esame pasiruošę viešinti visuomenei. HornyRP.lt naujienų tarnyba Los Santos miesto policijos departamento generaliniam komisarui, per bendrą policijos departamento numerį išsiųs užklausą ir tikimės gauti išsamų atsakymą apie susiklosčiusią situaciją.

Apsilankykite pas mus, skelbkite savo pastebėjimus ir/ar nusiskundimus miesto įstaigų darbu.

HornyRP.lt naujienų tarnyba – esame ten, kur to labiausiai reikia.

Telefonas: 577-5024 El. paštas: hornyrp@gtaonlinenews.com

Visi publikacijose minimi Vardai ir Pavardės bei situacijos išgalvoti. Bet koks sutapimas yra atsitiktinumas ir neturi nieko bendro su paminėtais asmenimis. Įvykiai aprašyti šiame naujienų portale yra tik virtualaus pasaulio žaidimo dalis.

Ankstesnė istorija

Pigu, Greita, Patogu, VIP – miesto taksi plečiasi, keleiviai gali rinktis

Sekanti istorija

Grasinimas išprievartauti – HornyRP.lt salos „pareigūnų“ tvarkos palaikymo metodas?