Grasinimas išprievartauti – HornyRP.lt salos „pareigūnų“ tvarkos palaikymo metodas?

/
Skaityta - 64
Užruksi apie 2 min.

HornyRP.lt salos naujienų tarnyboje ir vėl svečiai. Šiandien sulaukėme vienos iš saloje gyvenančios poros vizito. Smagu ir miela sulaukti svečių, tačiau naujienos, kurias jie atnešė šokiruoja...

Mergina pasakoja, kad vienas Los Santos policijos departamento darbuotojas (pareigūnu jo vadinti negalime red. pastaba) tarnybos metu siūlė atlygį už asmens lytinio potraukio tenkinimą, o merginai atsisakius ėmėsi neleistinų veiksmų suvaržant asmenų laisvę.

Nukentėjusios merginos draugas, žinomas miesto investuotojas, pateikė daugiau detalių apibudinančių departamento darbuotoją, miesto priežiūros tarnybos poste leidžiantį sau daug daugiau nei numato įstatymas. Numanomas pareigūno vardas Zefyras, jis turi tatuiruotę ant krūtinės.

Redakcija kviečia atsiliepti asmenį, kuris yra šio įvykio liudininkas ir pagelbėjo nukentėjusiems tą minutę. Kviečiame ir tuos, kurie turi naudingos informacijos šiuo klausimu, susisiekti su mumis telefonu 577-5024 kasdien nuo 20:00 iki 22:00.

Jūsų informacija labai reikalinga tęsiant šį žurnalistinį tyrimą. Patikrinus gautą informaciją, naudingos informacijos teikėjui, -ams bus atsilyginta!

Taip pat norime pranešti, kad mieste veikiančios asmenų ir turto apsaugos agentūra „Betoniniai Batai“ ir šarvojimo paslaugų įmonė „Ramus Poilsis“ jau yra parengę tinkamų paslaugų paketa, skirtą atlygiui už „nepriekaištingą“ tarnybą miestui.

HornyRP.lt naujienų tarnyba – esame ten, kur to labiausiai reikia.

Telefonas: 577-5024 El. paštas: hornyrp@gtaonlinenews.com

Visi publikacijose minimi Vardai ir Pavardės bei situacijos išgalvoti. Bet koks sutapimas yra atsitiktinumas ir neturi nieko bendro su paminėtais asmenimis. Įvykiai aprašyti šiame naujienų portale yra tik virtualaus pasaulio žaidimo dalis.

Ankstesnė istorija

Kas vyksta HornyRP.lt salos, Los Santos miesto policijos departamente?

Sekanti istorija

Ketinimo išprievartauti byloje vyksta tyrimas, piliečių prašoma pakentėti