Ketinimo išprievartauti byloje vyksta tyrimas, piliečių prašoma pakentėti

/
Skaityta - 88
1 minutė

Po viešo pranešimo apie galimus grasinimus išprievartauti, skambančius iš miesto saugotųjų lūpų „Grasinimas išprievartauti – HornyRP.lt salos „pareigūnų“ tvarkos palaikymo metodas?“, salos naujienų tarnyba gavo iškvietimą apsilankyti Los Santos miesto policijos departamente. Jūsų dėmesiui išskirtinis interviu su LSPD darbuotoju bei LSPD vyriausio komisaro Džiogio Bliumo komentaras.

SKAITYTOJŲ DĖMESIUI: GTA Online News redakcija praneša, kad HornyRP.lt salos naujienų tarnybos skyriaus darbuotojui, šios bylos eigoje, už atvykimą pagal iškvietimą, įrašų studijos parengimą, už informacijos surinkimą, redagavimą ir viešinimą, informaciją pateikę privatūs asmenys sumokėjo atlygį po 5 000 €. Oficialus miesto policijos departamento komisaro pranešimas buvo fiksuojamas nemokamai – savivaldybės lėšomis.

Tiesioginiai skrydžiai 
čia

HornyRP.lt naujienų tarnyba – esame ten, kur to labiausiai reikia.

Telefonas: 577-5024 El. paštas: hornyrp@gtaonlinenews.com

Visi publikacijose minimi Vardai ir Pavardės bei situacijos išgalvoti. Bet koks sutapimas yra atsitiktinumas ir neturi nieko bendro su paminėtais asmenimis. Įvykiai aprašyti šiame naujienų portale yra tik virtualaus pasaulio žaidimo dalis.

Ankstesnė istorija

Grasinimas išprievartauti – HornyRP.lt salos „pareigūnų“ tvarkos palaikymo metodas?

Sekanti istorija

Saloje tęsiasi bankų apiplėšimai – išrankūs grobikai