Prisijunkite prie mūsų

Verslas

Tadas Blinda: „Patogus TAXI“ investicija kuri atsipirks miestui

Paskelbta

-

Trečiadienį HornyRP.lt naujienų tarnybos atstovas buvo pakviestas atvykti į miestui keleivių pavežėjimo paslaugas teikiančios įmonės kiemą.

Atvykę sužinojome, kad DownTown Cab CO įmonėje įsteigtas naujas skyrius – „Patogus TAXI“. Skyrius priklauso vienam iš įmonės akcininkų Vaciui Trumpauskui, o jo vadove paskirta, įmonės senbūvė, Vacio žmona – Aila Kunda-Trumpauskė.

Susitikimas buvo neeilinis dar ir tuom, kad į svečius atvyko daugelio miesto įstaigų ir verslo rėmėjas Tadas Blinda, kurio dėka ir gali pradėti veikti šis skyrius, mat gerbiamas Tadas Blinda šio skyriaus automobiliams įsigyti suteikė 100% negražintiną paramą.

„Tokios iniciatyvos mieste yra tikrai skatintinos. Verslas, kuris siekia pagerinti paslaugų kokybę ir kurti naujas, geresnes paslaugas, turi gauti ir pagalbą bei paramą. Esu pilnai įsitikinęs, kad ši investicija pasiteisins su kaupu ir mieste gyvenantys svečiai bei miesto bendruomenė netruks išbandyti, ką reiškia saugiai ir užtikrintai parvykti namo iš baro, ar savaitgaliais komfortiškai keliauti po salą.“ – transporto priemonių įteikimo metu kalbėjos Tadas Blinda.

Mainais už paramą buvo sudarytas susitarimas, kad šis taksi kompanijos skyrius nuolat budės prie asmeninio pobūdžio pramogų klubo „Sexy Biches“ vykstant vakarėliams, tad jau dabar esate kviečiami savo keliones planuoti, taip, kad ir į klubą atvyktumėte viešu, tačiau patogiu transportu.

Patogu: LIUX klasės TAXI automobiliai – 200 €/mieste | 250 €/užmiestyje – Atvykimas nemokamas | Išrašomos sąskaitos

Skyrių aptarnaus 3 automobiliai. Tai du padidintos erdvės LIUX klasės sedanai ir vienas LIUX klasės sedanas, vairuojamas skyriaus vadovės.

Patogu: LIUX klasės TAXI automobiliai

„Patogu klasės automobilius vairuoti leidžiama tik turintiems ne mažesnį kaip TAKSI SENBŪVIS rangą, tad labai tikiuosi, kad tiek pati paslauga, tiek keleivius aptarnaujančio vairuotojo vairavimo kokybė patiks mūsų klientams, juo lab, kad ir grynų pinigų nešiotis nereikia, mes išrašome sąskaitas už paslaugas“. – automobilių perėmimo renginyje kalbėjo skyriaus vadovė Aila Kunda-Trumpauskė.

Tiesioginiai skrydžiai 
čia

HornyRP.lt naujienų tarnyba – esame ten, kur to labiausiai reikia.

Telefonas: 518-3832 El. paštas: hornyrp@gtaonlinenews.com Visi publikacijose minimi Vardai ir Pavardės bei situacijos išgalvoti. Bet koks sutapimas yra atsitiktinumas ir neturi nieko bendro su paminėtais asmenimis. Įvykiai aprašyti šiame naujienų portale yra tik virtualaus pasaulio žaidimo dalis.

Skaityti
Skelbimas
Spauskite norėdami komentuoti

Palikti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Gyvenimo stilius

PostOP skubiai reikalingi pašto kurjeriai

Nuolat esant nepakankamam elektronikos prekių kiekiui specializuotoje parduotuvėje, sparčiai kyla jos kaina juodoje rinkoje, tuo pačiu didindama nusikalstamumo skaičių mieste…

Paskelbta

-

Autorius

GTA Online News reporteris Reign Network saloje atliko tyrimą ir išsiaiškino, kad Los Santos mieste ir jo apylinkėse susidaręs elektronikos prekių stygius yra tiesiogiai susijęs su salos pašto tarnybos kurjerių darbo sutrikimais.

Reign Network – PostOP biuras | GTA Online News nuotrauka

Kodėl buvo nuspręsta atlikinėti tyrimą paklausite Jūs? Nuolat esant nepakankamam elektronikos prekių kiekiui specializuotoje parduotuvėje, sparčiai kyla jos kaina juodoje rinkoje, tuo pačiu didindama nusikalstamumo skaičių mieste.

Ypatingai tai pasireiškia greito ryšio priemonių – racijų rinkoje. Pastebima didelė jų paklausa – miesto skelbimų sistema nuolat mirga ieškančiųjų skelbimais, o lankantis specializuotoje elektronikos prekių parduotuvėje pirkėjai nuolat gauna atsakymą jog racijų sandėlyje turimas kiekis yra lygus nuliui!

Atliekant tyrimą dirbome PostOP darbą vieną 3 pamainas | GTA Online News nuotrauka

Atliekant tyrimą GTA Online News reporteris Reign Network saloje laikinai įsidarbino PostOP kurjerio darbams. Tyrimo metu stebėjome ar į miestą importuojamos racijos dar pirminiame prekių paskirstymo taške nenukeliauja į juodojoje rinkoje prekiaujančių asmenų rankas, tokiu būdu siekiant sukelti kainą.

Tokių užvaldymo atvejų nepastebėjome. Atgabenamos racijos patenka į Pašto Kurjerių automobilius ir keliauja tiesiai į specializuotas elektroninių prekių parduotuves.

GTA Online News – Reign Network naujienų tarnybos transportas | GTA Online News nuotrauka

Susisiekus su Reign Network salos savivaldybės atstovais buvome patikinti, kad susidaręs prekių trūkumas yra žinomas.

„Staigus racijų dingimas specializuotų prekių parduotuvės lentynose yra žinomas ir didžiąja dalimi jį sąlygoja didėjantis migrantų skaičius saloje bei nepakankamas pašto kurjerių darbą dirbančių asmenų skaičius ko pasekoje tiekimas neužtikrina paklausos, todėl labai kviečiame į salą atvykti asmenis norinčius ir mėgstančius dirbti Pašto Kurjerio darbą.“

Tad jei mėgstate vairuoti mikroautobusą, esate tvirtai sudėtas vyras nebijantis paneštį dėžutę link durų ir neieškantis žodžio kišenėje, visada laukiame prisijungiant. Darbas laisvai samdomas. Garantuota didelė patirtis pažystant naują miestą ir jo gyventojus.

Tiesioginiai skrydžiai
čia

• REKLAMA: Pritrūkai lėšų norimam būstui įsigyti – ne bėda, nes įmonė „Naujoko Būstai“ bendradarbiauja su įmone „Reign paskolos“, kuri suteiks galimybę įsigyti naujus namus ar komercines patalpas Jums palankiomis sąlygomis.

• GTA Online News – Reign Network salos naujienų tarnyba – Skelbiame teisingas naujienas!

Skaityti

GON TV

Suktas verslininkas, užvaldęs miesto žiniasklaidą, suvedinėja sąskaitas

Tikimės, kad mūsų pateikta užuomina leis atlikti informacijos autentiškumo patikrinimą ir iš asmens klastojančio miesto naujienas siekiant savanaudiškų tikslų bus atimta žurnalisto licensija.

Paskelbta

-

Autorius

HornyRP.lt saloje veikianti „naujienų tarnyba“ išplatino vieša „žinių“ pranešimą, kuris iš pagrindų griauna pasitikėjimą salos teisėsaugos struktūromis.

Pranešime teigiama, kad neva aukščiausi salos teisėsaugos pareigūnai yra gavę didžiulius kyšius ir miesto tvarkos palaikymą organizuoja taip, kad suklestėtų narkotikų verslas…

GTA Online News redakcija peržiūrėjusi minėtos tarnybos viešai pateiktą vaizdo reportažą reiškia didžiules abejones dėl pranešimo autentiškumo. Pateikiame Jums foto užuominą iš pateiktos video medžiagos.

„Negalime likti nuošalyje, kai matome, kad prisidengiant naujienų kanalų jėga ir autoritetu, pasitelkiant šiuolaikines technologijas juodiems darbams yra suvedinėjamos savo asmeninės veiklos sąskaitos su teisėsaugos struktūromis – kuriami ir klastojami video siužetai kuriuose pats laidos rengėjas apklausia pats save mesdamas kaltinimus teisėsaugos struktūroms“ – sako GTA Online News portalo įkūrėjas Misteris Lininis

Tikimės, kad mūsų pateikta užuomina leis atlikti informacijos autentiškumo patikrinimą ir iš asmens klastojančio miesto naujienas siekiant savanaudiškų tikslų bus atimta žurnalisto licensija.

Mūsų redakcija asmeniškai nepažysta LSPD komisaro pavaduotojo, tačiau komisarą Farą gali charakterizuoti tik teigiamai, kaip asmenį kuriam miesto tvarka rūpi labiau nei asmeniniai interesai. O tuo tarpu galimai „fake“ žinių skleidėją ir kūrėją, save vadinantį AUTOMOBILIŲ KARALIUMI t.y. automobilių vagį Achmedą apibudins ne vienas HornyRP.lt salos gyventojas.

Gerbiami skaitytojai! Jei turite medžiagos įrodančios, kad aukščiausi LSPD pareigūnai yra korumpuoti, prašome pasidalinti ja nedelsiant.

Skaityti

Gyvenimo stilius

„Naujoko Būstai“ – Svajonės pildosi šiandien!

Paskelbta

-

Autorius

Turbūt nesuklysime teigdami, kad didžiausia dalis atvykusių ar migravusių į vieną ar kitą salą, nuo pat gyvenimo joje pradžios, daug dirbdami, pavydžiai apžiūrinėja gražiai sutvarkytus Los Santos miesto kiemus, svajodami apie poilsį po darbo juose, su nuostaba žiūri užvertę galvas į centro dangoraižius, svajodami kaip kopiant į karjeros viršūnes įkurti biurą – savo biurą virš viso pasaulio, ar paprasčiausiai tyliai svajoja apie savo gaminamų gaminių sandėlį, kuriame galėtų sandėliuoti visą produkciją prieš realizaciją?

GTA Online News kurdamas naują filialą Reign Network saloje taip pat susidūrė su patalpų verslui paieškomis, tačiau susipažinus su saloje, Los Santos mieste veikiančios nekilnojamojo turto agentūros „Naujoko Būstai“ savininku Alfredu Naujoku, šios paieškos tapo lengvos, konkrečios ir paprastos.

Naujoko Būstai | GTA Online News redakcijos iliustracija

„Naujoko Bustai“ – franšizės principu San Andreas valstijoje veikianti įmonė, siūlo platų nekilnojamojo turto paslaugų spektrą. Ši Įmonė buvo įkurta dar 1979 metais Albino Naujoko.

Tai buvo mažas šeimos verslas, tuo metu užsiėmęs komercinių ir gyvenamųjų patalpų nuoma. Po kelerių metų, prasidėjus NT burbului, Albinas Naujokas nusprendė, jog, metas pradėti investuoti į nekilnojamąjį turtą.

Įmonės „Naujoko Būstai“ biure stovintis Reign Network salos 3D maketas su nekilnojamo turto objektais

Įmonė augo, plėtėsi, kol galiausiai apėmė visą San Andreas Valstiją. 2007 metais Albinas Naujokas išėjo į pensija, savo verslą perleisdamas vienturčiui sūnui Alfredui Naujokui.

Po sėkmingo perdavimo įmonė „Naujoko Būstai“ dar labiau augo, NT pasiūla didėjo, o šiuo metu tai viena sėkmingiausių įmonių Los Santos mieste, Reign Network saloje.

Šios įmonės brokeriai atsižvelgia į klientų pageidavimus, jų turimas lėšas, galimą pasiūlą ir siūlo tinkamą užsakovui nekilnojamojo turto objektų pasirinkimą… Nuo paprastų, nebrangių butų iki įspūdingos išvaizdos namų su vaizdu į pilną miesto panoramą.

Paprastesnius butus ir namus galima atrasti pietinėje miesto dalyje, tačiau čia galime sutikti ir ne itin draugiškų kaimynų, kurie gali būti nepatenkinti Jūsų atsikraustymu, o jeigu esate romantikas, galime pasiūlyti nekilnojamąjį turtą su vaizdu į vandenyną.

Angel Sumyioshi ir Lininis Misteris prie ką tik įsigyto būsto | Asmeninio archyvo nuotrauka

Norite įsigyti erdvų ir prabangų būstą, galime pasiūlyti namus su nuostabia aplinka, baseinu, ir vaizdu į Los Santos miestą.

Norite pabėgti nuo miesto šurmulio? Tuomet nebrangus ir patogūs būstai laukia šeimininkų ir užmiestyje nuo Sandy Shores iki Paleto Bay.

Nesidrovėdami kreipkitės į „Naujoko Būstai“ nekilnojamojo turto agentus, kurie išklausys Jūsų, suteiks norimą informaciją apie būstus, jų kainas, bei patars kurioje vietovėje galėtumėte įsigyti nekilnojamąjį turtą. Bendrovė „Naujoko Būstai“ įsikūrusi Reign Network saloje, Los Santos mieste South Mo Milton Drive gatvės pradžioje. Jums mielai padės Alfredas – 691373860, Leja – 697858086

Tiesioginiai skrydžiai 
čia

Net jei klientas pritrūko lėšų norimam būstui įsigyti – ne bėda, nes įmonė „Naujoko Būstai“ bendradarbiauja su įmone „Reign paskolos“, kuri suteiks galimybę įsigyti naujus namus ar komercines patalpas Jums palankiomis sąlygomis.

• Apmokėtas turinys | Reklama

• GTA Online News – Reign Network salos naujienų tarnyba – Skelbiame teisingas naujienas!

Skaityti

Populiaru