Prisijunkite prie mūsų

Gyvenimo stilius

Saloje sninga lėktuvais, saugokite galvas

Paskelbta

-

GTA Online News HornyRP.lt salos, naujienų tarnybos pašto dėžutę pasiekė, informacija, kad 2021-12-11 miesto centre buvo pastebėtas nukritęs lėktuvas. Oficialios informacijos apie įvykį neturime, kam priklauso personalinis lėktuvas informacijos neturime.

Ailos Kundos – Trumpauskės pateiktos nuotraukos

19:17 vietos laiku atlikdama savo tiesiogines pareigas Los Santos miesto PATOGUS TAXI poskyrio vadovė, vairuotoja – senbuvė Aila Kunda – Trumpauskė vykdama į kliento iškvietimą patekti į jį laiku negalėjo. Pakeliui jai teko užfiksuoti miesto centre nukritusį ir sudegusį privatų lainerį.

Ailos Kundos – Trumpauskės pateiktos nuotraukos

Į įvykio vietą nedelsiant buvo iškviestos visos specialiosios tarnybos, kurios aptvėrė ir pažymėjo, vieta, patikrino ar nėra nukentėjusių ir žuvusių ir išvalė įvykio vietoje likusias privataus lėktuvo nuolaužas.

Ailos Kundos – Trumpauskės pateiktos nuotraukos

Jokia oficiali įvykio versija iš LSPD ir ligoninės suvestinių nepasiekė GTA Online News portalo HornyRP.lt salos naujienų tarnybos serverių.

Kam priklausė privatus laineris, kas apmokėjo atliekamus valymo darbus, dėl kokių priežasčių įvyko katastrofa, ar yra nukentėjusių ir žuvusių?

Skelbimas

Tiesioginiai skrydžiai 
čia

„GTA Online News“ yra role play bendruomenės kuriamas naujienų portalas. Jei gyvenate GTA virtualiame pasaulyje, tapkite „GTA Online News“ portalo reporteriu… Parašykite mums info@gtaonlinenews.com

Skaityti
Skelbimas
Spauskite norėdami komentuoti

Palikti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Gyvenimo stilius

Nuostabiame gamtovaizdyje įsikūręs motelis „Eastern MOTEL“ laukia savo gyventojų

Paskelbta

-

Autorius

Eastern MOTEL - GTAON Role Play | GTA Online News nuotrauka

GTAON salos savivaldybės atstovas pranešė, kad jau atidarytas ir pilnai įrengtas motelis „Eastern MOTEL“ laukia keliautojų ir pastovių gyventojų. Čia savo prieglobstį suras tiek privatumą ir asmeninę erdvę mėgstantys tiek savivaldybės laikinai remiamo būsto ieškantys.

Eastern MOTEL – GTAON Role Play | GTA Online News nuotrauka

Pranešime taip pat rašoma, kad šis motelis yra įpatingai patogus krovinių pervežimo bendrovėje laikinai ar ilgiau padirbėti nusprendusiems salos svečiams ir gyventojams. Apie šią bendrovę portalas GTA Online News jau rašė savo publikacijose.

Eastern MOTEL servisas ir degalinė – GTAON Role Play | GTA Online News nuotrauka

Netoliese Jūs rasite visą parą dirbančią automobilių sagojimo aikštelę, degalinę, auto dirbtuves, kuriose gali dirbti mechanikai sudarę darbo sutartis su „Hayes Auto Body Shop“ vadovybe, visą parą dirbančia maisto prekių parduotuvę, banką, net du rūbų salonus, alkoholio parduotuvę, bei naudotų automobilių pardavimo aikštelę.

Eastern MOTEL gyventojas – GTAON Role Play | GTA Online News nuotrauka

„Po skrydžio, Los Santos oro uoste pildydamas dokumentus, pasirinkau apsistoti „Eastern MOTEL“ motelyje ir visiškai nesigailiu. Šis motelis yra puiki vieta man, pradedančiam savo kelionę šioje saloje. Savivaldybė suteikė nemokamą gyvenamą plotą, neblogai apmokamas darbas čia pat – per gatvę.

Eastern MOTEL gyventojas – GTAON Role Play | GTA Online News nuotrauka

Vakarais, po darbo lengvai, pėščiomis pasiekiama maisto prekių parduotuvė ir bankomatas, o labai panorėjęs per tris minutes galiu nueiti ir iki naudotų automobilių aikštelės.

Naudotų automobilių pardavimo aikštelė – GTAON Role Play | GTA Online News nuotrauka

Kol pažinsiu apylinkes ir sutaupysiu pirmam automobiliui planuoju pagyventi čia, o vėliau matysim kur likimas ir galimybės nuves.“ – GTA Online News reporteriui pasakojo atsitiktinai sutiktas „Eastern MOTEL“ motelio gyventojas.

Atsargiai PUMA! – GTAON Role Play | GTA Online News nuotrauka

„Labai vėlai vaikščioti pėščiomis šiose vietovėse nepatartina, nes miškingas vietas pamėgo plėšrieji salos žvėrys Pumos. Dieną nuo kelių jas atbaido nuolat zujantys vietinių gyventojų automobiliai, tačiau naktį eismui sumažėjus rizika patektį į Pumos nasrus padidėja.“ – savo patirtimi dalinasi pašnekovas.

Iki pasimatymo. Skrydžiai į salą…

Skaityti

Gyvenimo stilius

Reign Network: ieškomi GTA RolePlay salų infrastruktūros kūrimo ir plėtojimo ekspertai

Paskelbta

-

Autorius

GTA ON archyvo nuotrauka

2022-04-17 dieną GTA Online News atstovybė saloje su giliu liūdesiu ir viltimi pranešė, kad Reign Network salos, Los Santos miesto ir apylinkes užklupo audra, kurios padarinius teks šalinti susikaupus, ilgai ir kruopščiai.

Reign Network atnaujinimai pasirodys rudenį

Po ilgo laiko GTA Online News naujienų tarnyba džiaugiasi galėdama pranešti, kad 2022-12-26 mūsų naujienų serverių sistema užfiksavo pirmąjį aktyvumą Reign Network salos socialiniame tinkle. Visi buvę salos gyventojai gavo pirmą pranešimą, kad salos socialinio tinklo sistema artimiausiu metu bus atstatyta į gyventojams pažystamą, patobulintą versiją.

Apie audros padarinių šalinimo pabaigos datą pranešime nepranešama, tačiau žinome, kad suformuota komanda jau dirba, o taip pat pranešime skelbiama, kad yra ieškomi salų infrastuktūros kūrimo ir plėtojimo ekspertai visame pasaulyje.

„Atrankos į Reign Network salo atstatymo ir plėtojimo komandą bus atliekamos per salos socialiniame tinkle veikiančią užklausų sistemą. Užklausoje, laisva forma galite pateikti kokios ir kiek patirties, susijusios su įvairių GTA RolePlay salų gyventojams įkurimu, atstatymu ir priežiūra jus turite ir ar esate buvę registruoti šios salos gyventojai praeityje ar kaip kitaip susiję su salos gyvenimu… Taip pat laukiame papildomos informacijos tokios kaip jūsų atliktų darbų pavyzdžiai ir t.t.“ – rašoma pranešime.

 

Skaityti

Gyvenimo stilius

Paskelbti galutiniai „Weazel“ muzikos apdovanojimų nominantai!

Paskelbta

-

Autorius

weazel-news.online iliustracija

RolePlay naujienų portalas Weazel-news.online paskelbė, kad pagaliau atėjo momentas, kurio visi laukėte! Nuodugniai apsvarstę mūsų teisėjai nusprendė dėl galutinių nominantų kiekvienoje Weazel muzikos apdovanojimų kategorijoje! Kai kurios nominacijų kategorijos gavo tik po vieną pasiūlymą, todėl pagal numatytas taisykles šie pasiūlymai bus laikomi nugalėtojais – štai galutiniai nominantai!

Geriausias muzikinis klipas

Twitter Fingers by Lulu Moon – Jau laimėjo kaip vienintelis pasiūlymas šioje kategorijoje!

Geriausias vokalinis pasirodymas

Creep (Original by Radiohead) by Konrad Knives

Before He Cheats (Original by Carrie Underwood) by Velma Piper

Needed by Luci (ft. Fuego)

This Is Me (Tomi K Version) by Candi Kaine

Geriausias bendradarbiavimas

LDR by Jason Tanners and aiko!

DGAF by Bando and Lulu Moon

G00D G!RL$ by QU33N T!TAN$ (aiko! and Lulu Moon)

Inferno by Dante Delgato and Grimm

Geriausias prodiuseris

Mr. Plimmft for Master Key by Mr. Plimmft (ft. Miss Shingles)

Zavvi Zavala for Feel It by Zavvi Zavala

Dre K 47 for Y.D.K. by Dre K 47 (ft. mykie)

Grimm for Inferno by Dante Delgato (ft. Grimm)

Geriausia roko daina

River of Sand by Jason Tanners

RACE TRACK! by aiko!

Geriausias roko atlikėjas

Jason Tanners – Jau laimėjo kaip vienintelis pasiūlymas šioje kategorijoje!

Geriausia pop daina

Summer of ‘95 by Piper Riggs

THIS GAME SUCKS by aiko!

Skylines by Tomiko

For My Hero by Candi Kaine

Geriausias pop atlikėjas

Piper Riggs

aiko!

Tomiko

Candi Kaine

Geriausia repo daina

DGAF by Bando (ft. Lulu Moon)

Y.D.K. by Dre K 47 (ft. mykie)

Lavish by Fuego

Moon Salting by CC2x

Geriausias repo atlikėjas

Bando

Dre K 47

mykie

Fuego

Geriausias koveris

Hallelujah (Originally by Leonard Cohen) by Jason Tanners

Fix You (Originally by Coldplay) by Konrad Knives

Tennessee Whiskey (Originally by Chris Stapleton) by Velma Piper

My Heart Belongs to Daddy (Originally by Marilyn Monroe) by Lulu Moon

She Works Hard For The Money (Originally by Donna Sharon) by Candi Kaine

Geriausias Diss Trackas

entitled. by Bando – Jau laimėjo kaip vienintelis pasiūlymas šioje kategorijoje!

Geriausia daina

Trying by Jason Tanners

Twitter Fingers by Lulu Moon

CEO by aiko!

switch’d by mykie

Geriausias atlikėjas

Jason Tanners

Bando

aiko!

Velma Piper

Mums patiko kiekvienas gautas pasiūlymas! Nors ne visi buvo galutiniai nominuoti, visada bus kitas kartas! Gavusius nominaciją – SVEIKINAME! Jūs perėjote į kitą WMA etapą! Mūsų teisėjai dabar pradeda neįtikėtinai sudėtingą nugalėtojų rinkimo procesą, kuris bus paskelbtas WMA ceremonijoje! Nors tiksli šio renginio data dar nenustatyta, tikimės, kad tai įvyks vasario mėnesį!

Sekite informaciją!

Skaityti
Skelbimas

Skelbimas
OOC: Serveris Startuoja keturiose rinkose vienu metu, t.y. SVRP USA, SVRP Asia, SVRP Brazil ir žinoma svarbiausia SVRP Lithuania... Tiksli atidarymo data nepranešama.

Populiaru