Prisijunkite prie mūsų

Paskelbta

-

Jau kuris laikas mieste nebesimato miesto verslo įmonių ir įstaigų rėmėjo Tado Blindos. GTA Online News naujienų tarnyba sustabdė savo veiklą. Kas atsitiko? Kodėl mieste legalias veiklas skatinę ar vystantys gyventojai atsisako savo ketinimų?

Sužinojome, kad Tadas Blinda jau kelias savaites atgal buvo pastebėtas išvykstantis iš miesto privačiu lėktuvu. Buvęs GTA Online News – HornyRP.lt salos naujienų tarnybos reporteris ir įkūrėjas Lininis Misteris aplankė Tadą Blindą. Susitikimo metu paklausėme: Kodėl buvo priimtas toks staigus sprendimas atsisakyti visko ir palikti salą?

Nauji ir seni draugai, nauji verslai | Tado Blindos dar kitaip žinomo kaip Amerika asmeninio archyvo nuotrauka

Pasakojimas buvo ilgas, tačiau apibendrindami galime teigti, kad visi pasigedome dėmesio verslui mieste vystyti. Tadas mums paaiškino, kad mieste formuojamos nelegalių grupuočių santvarkos, proteguojamos miesto savivaldos visiškai susikerta su Tado Blindos supratimu apie verslą ir miesto valdymo sistemą apskritai, todėl savo verslą vystyti jis išsikelia kitur… (GTA Online News redakcijai adresas žinomas)

„Nelabai galiu įvardinti priežasčių kodėl taip ir nepavyko įkurti oficialios naujienų tarnybos HornyRP.lt saloje. Berods buvo aktualu, reikalinga ir priimtina miesto gyventojams, tačiau tai, kad prabėgus tiek laiko (4 mėnesiai) visi atsiskaitymai už naujienų ir santykių verslo paslaugas vyksta neoficialiai, o naujienų portalo redaktorius vis dar vaikšto po miestą su Žydelio – buvęs miesto gyventojas (kuriuo tai metu buvęs taksi verslo direktoriumi), ranka parašytu žurnalisto pažymėjimu, duoda suprasti, kad miesto savivaldai naujienas ir gyventojų informaciją skleidžianti oficiali tarnyba yra nereikalinga. Kaip ir rašau mūsų šūkyje: „• Gta Online News naujienų tarnyba – esame ten, kur to labiausiai reikia.“ – Taip turiu teisę pasakyti, kad ten kur nereikia būti nesistengsime.“ – savo socialinėje paskyroje rašo naujienų tarnybos įkūrėjas.

Dėkojame Jums už dėmesį, laukite naujienų!

Skelbimas

 

„GTA Online News“ yra role play bendruomenės kuriamas naujienų portalas. Jei gyvenate GTA virtualiame pasaulyje, tapkite „GTA Online News“ portalo reporteriu… Parašykite mums info@gtaonlinenews.com

Skaityti
Skelbimas
Spauskite norėdami komentuoti

Palikti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

GON TV

Ar HornyRP.lt sala pralaimi karą su nusikalstamumu?

GTA Online News roleplay naujienų reporteris užfiksavo: Vykstant centrinio banko apiplėšimui HornyRP.lt salos PD pareigūnai neatvyko į įvykio vietą.

Paskelbta

-

Autorius

GTA Online News roleplay naujienų reporteris užfiksavo: Vykstant centrinio banko apiplėšimui HornyRP.lt salos PD pareigūnai neatvyko į įvykio vietą.

Tarnybos metu pakalbinus pareigūną Dilgėlę (Mr Vyvu) ir paklausus kodėl taip atsitiko, pareigūnas pakomentavo, kad tuo metu Los Santos mieste ir apylinkėse vyko daug kriminalinių įvykių.

• ANONSAS | Jau greitai GTA Online News puslapiuose!

„Buvo toks chaosas ir tiek nusikalstamos veiklos suvaldymo atvejų, kad tuo metu tvarką palaikiusių pareigūnų pajėgų paprasčiausiai nebepakako“, – 3 val. ryte, skubiai pakomentavo pareigūnas ir nulėkė reaguoti į eilinį židinį.

Skaityti

GON TV

GTA Online News ir Reign Network TAXI projektas – Pirma kelionė naujokams nemokamai!

Visos naujokų atliktos kelionės finansuojamos GTA Online News ir nesvarbu kokia yra kelionės trukmė ar ilgumas, kaina simbolinė – 1$

Paskelbta

-

Autorius

2022-04-10 Naujienų portalas GTA Online News ir Reign Network salos savivaldybės transporto skyrius pasirašė susitarimą. Susitarimas skirtas nusikalstamumo prevencijai mieste skatinti.

„Pastebėjome, kad daugelis naujai atvykusių į salą gyventojų, savo darbo paieškas ir keliones mieste pradeda nusikalstamu būdu, vogdami automobilius iš vietinių gyventojų. Mes nesiimame spręsti, kodėl jie taip daro, nes priežasčių gali būti daug, nuo: piniginių lėšų trūkumo, nežinojimo, kad mieste veikia automobilių ir dviračių nuomos punktai, ar tų punktų nepatogus išdėstymas, iki vagysčių savo malonumui, visi mes skirtingi. Tačiau tiems, kurie į Reign Network salos Los Santos miestą atvyksta su rimtais ketinimais turime pasiūlymą.“ – sako GTA Online News įkūrėjas ir šio projekto iniciatorius.

Tam tikslui buvo įsigytas TAXI automobilis ir sudaryta jo panaudos sutartis, kad visos naujokų atliktos kelionės mieste yra finansuojamos naujienų portalo GTA Online News ir nesvarbu kokia yra kelionės trukmė ar ilgumas, kaina simbolinė, skirta paslaugos suteikimo registravimui – 1$, išrašant oficialią saskaitą GTA Online News padalinio Reign Network saloje – Weazel News vardu.

Pirma kelionė saloje NEMOKAMA – (1$) ! – Nevok automobilio darbo paieškoms…

RolePlay naujienų portalo GTA Online News duomenimis mieste yra ir daugiau privačių TAXI automobilių, jų valdytojai yra kviečiami susisiekti telefonu SMS žinute 698890849 arba miesto socialiniame tinkle kreiptis į Misteris Lininis#8835 ir susitikimo metu aptarti bei pasirašyti bendradarbiavimo sutartį su GTA Online News.

Tiesioginiai skrydžiai
čia

• REKLAMA: Pritrūkai lėšų norimam būstui įsigyti – įmonė „Reign paskolos“ suteiks galimybę įsigyti naujus namus ar komercines patalpas Jums palankiomis sąlygomis.

• GTA Online News – Reign Network salos naujienų tarnyba – Skelbiame teisingas naujienas!

 

Skaityti

GON TV

Reign Network: Penktadienis kupinas juoko ir muzikos

Nauja daina ir Naujas anekdotų karalius, toks penktadienio vakaro repertuaras buvo daugelio Reign Network salos migrantų planuose.

Paskelbta

-

Autorius

Nauja daina ir Naujas anekdotų karalius, toks penktadienio vakaro repertuaras buvo daugelio Reign Network salos migrantų planuose.

Belaukiant Sausio 15 dieną vyksiančio grandiozinio dainų konkurso „SONG CONTEST“ miesto migrantų bendruomenei buvo pristatyta nauja daina įrašyta saloje veikiančioje įrašų studijoje „TriadRECORDS“.

GTA Online News reporteris TriadRECORDS klube, Los Santos mieste, Reign Network saloje.

20:00 prasidėjusioje dainos prezentacijoje susirinko didelė dauguma miesto migrantų. Susibūrę į atskirus ratelius svečiai diskutavo įvairiausiomis temomis ir laukė kol ant scenos pasirodys vakaro žvaigždė – visiems gerai žinomas V-DOG.

Kaip sako pats, 42 metų, nevedęs, dainos atlikėjas V-DOG`as – „Daina yra sukurta 2022 sausio 14 dieną 13:00 val. ir yra skirta visiems automobilių lenktynių mėgėjams.“

Dainos autorius ir atlikėjas | GTA Online News video archyvo kadras

Gausiomis V-DOG`o fanų ovacijomis ir šūksniais pakartoti buvo sutikta nenustatytam lenktynininkų klubui skirta daina. Dainos garso takelis, žaibišku greičiu pasklido Reign Network salos socialiniuose tinkluose.

Dainos pristatymo akimirka | GTA Online News video archyvo kadras

Kitas, ne mažiau įsimintinas, įvykis vyko Reign Network salos, Los Santos miesto rusų bendruomenės valdomame „TEQUI-LA-LA“ klube.

Čia vieną valanda vėliau  – 21:00, prasidėjo Los Santos miesto ir apylinkių anekdotų karaliaus rinkimai. Prizinis konkurso fondas sudarė 250 000 $.

Iš dešimties dalyvių buvo išrinktas vienas, geriausias anekdotų pasakotojas, kuriuo tapo Sasha Aleksandrovich Lukashewskyj – tai Reign Network salos svečias atvykęs į sala atostogoms. Nedaug nuo jo atsiliko ir labai nuotaikingas, anekdotines istorijas pasakojęs Virgilijus Dulkys.

Sasha Aleksandrovich Lukashewskyj | GTA Online News video archyvo kadras

Prizo nugalėtojas SASHA taręs padėkos ir sveikinimo žodį išreiškė pageidavimą pasidalinti prizą su antros vietos laimėtoju.

Scenoje Gerda Bieliauskaitė | GTA Online News video archyvo kadras

Renginio pertraukos metu susirinkusieji klausėsi Reign Network salos renginių organizatorės Gerdos Bieliauskaitės atliekamų dainų.

Skaityti

Populiaru