Prisijunkite prie mūsų

Gyvenimo stilius

„Naujoko Būstai“ – Svajonės pildosi šiandien!

Paskelbta

-

Turbūt nesuklysime teigdami, kad didžiausia dalis atvykusių ar migravusių į vieną ar kitą salą, nuo pat gyvenimo joje pradžios, daug dirbdami, pavydžiai apžiūrinėja gražiai sutvarkytus Los Santos miesto kiemus, svajodami apie poilsį po darbo juose, su nuostaba žiūri užvertę galvas į centro dangoraižius, svajodami kaip kopiant į karjeros viršūnes įkurti biurą – savo biurą virš viso pasaulio, ar paprasčiausiai tyliai svajoja apie savo gaminamų gaminių sandėlį, kuriame galėtų sandėliuoti visą produkciją prieš realizaciją?

GTA Online News kurdamas naują filialą Reign Network saloje taip pat susidūrė su patalpų verslui paieškomis, tačiau susipažinus su saloje, Los Santos mieste veikiančios nekilnojamojo turto agentūros „Naujoko Būstai“ savininku Alfredu Naujoku, šios paieškos tapo lengvos, konkrečios ir paprastos.

Naujoko Būstai | GTA Online News redakcijos iliustracija

„Naujoko Bustai“ – franšizės principu San Andreas valstijoje veikianti įmonė, siūlo platų nekilnojamojo turto paslaugų spektrą. Ši Įmonė buvo įkurta dar 1979 metais Albino Naujoko.

Tai buvo mažas šeimos verslas, tuo metu užsiėmęs komercinių ir gyvenamųjų patalpų nuoma. Po kelerių metų, prasidėjus NT burbului, Albinas Naujokas nusprendė, jog, metas pradėti investuoti į nekilnojamąjį turtą.

Įmonės „Naujoko Būstai“ biure stovintis Reign Network salos 3D maketas su nekilnojamo turto objektais

Įmonė augo, plėtėsi, kol galiausiai apėmė visą San Andreas Valstiją. 2007 metais Albinas Naujokas išėjo į pensija, savo verslą perleisdamas vienturčiui sūnui Alfredui Naujokui.

Po sėkmingo perdavimo įmonė „Naujoko Būstai“ dar labiau augo, NT pasiūla didėjo, o šiuo metu tai viena sėkmingiausių įmonių Los Santos mieste, Reign Network saloje.

Skelbimas

Šios įmonės brokeriai atsižvelgia į klientų pageidavimus, jų turimas lėšas, galimą pasiūlą ir siūlo tinkamą užsakovui nekilnojamojo turto objektų pasirinkimą… Nuo paprastų, nebrangių butų iki įspūdingos išvaizdos namų su vaizdu į pilną miesto panoramą.

Paprastesnius butus ir namus galima atrasti pietinėje miesto dalyje, tačiau čia galime sutikti ir ne itin draugiškų kaimynų, kurie gali būti nepatenkinti Jūsų atsikraustymu, o jeigu esate romantikas, galime pasiūlyti nekilnojamąjį turtą su vaizdu į vandenyną.

Angel Sumyioshi ir Lininis Misteris prie ką tik įsigyto būsto | Asmeninio archyvo nuotrauka

Norite įsigyti erdvų ir prabangų būstą, galime pasiūlyti namus su nuostabia aplinka, baseinu, ir vaizdu į Los Santos miestą.

Norite pabėgti nuo miesto šurmulio? Tuomet nebrangus ir patogūs būstai laukia šeimininkų ir užmiestyje nuo Sandy Shores iki Paleto Bay.

Nesidrovėdami kreipkitės į „Naujoko Būstai“ nekilnojamojo turto agentus, kurie išklausys Jūsų, suteiks norimą informaciją apie būstus, jų kainas, bei patars kurioje vietovėje galėtumėte įsigyti nekilnojamąjį turtą. Bendrovė „Naujoko Būstai“ įsikūrusi Reign Network saloje, Los Santos mieste South Mo Milton Drive gatvės pradžioje. Jums mielai padės Alfredas – 691373860, Leja – 697858086

Skelbimas

Tiesioginiai skrydžiai 
čia

Net jei klientas pritrūko lėšų norimam būstui įsigyti – ne bėda, nes įmonė „Naujoko Būstai“ bendradarbiauja su įmone „Reign paskolos“, kuri suteiks galimybę įsigyti naujus namus ar komercines patalpas Jums palankiomis sąlygomis.

• Apmokėtas turinys | Reklama

• GTA Online News – Reign Network salos naujienų tarnyba – Skelbiame teisingas naujienas!

Telefonas: 698890849 El. paštas: reignnetworklt@gtaonlinenews.com Visi publikacijose minimi Vardai ir Pavardės bei situacijos išgalvoti. Bet koks sutapimas yra atsitiktinumas ir neturi nieko bendro su paminėtais asmenimis. Įvykiai aprašyti šiame naujienų portale yra tik virtualaus pasaulio žaidimo dalis.

Skaityti
Skelbimas
2 Komentarai/ų

2 Comments

  1. Pingback: Parama Reign Network salos įstaigoms ⋆ Reign Network

  2. Pingback: PostOP skubiai reikalingi pašto kurjeriai ⋆ Reign Network

Palikti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Gyvenimo stilius

ANSTOLIS: Bus sunku jei neturi pinigų…

HornyRP.lt salos valdžia visas solidžias – MINUSINES sąskaitas patvarkys anstolio patvarkymu… Gana stumti į skylę sako „Kreditorių Gaudytojai“.

Paskelbta

-

Autorius

Money | GTA Wiki | Fandom

2022-04-28 HornyRP.lt salos Los Santos miesto ir apylinkių socialinį tinklą sudrebino miesto savivaldos žinia apie saloje atsiradusią anstolių kontorą „Kreditorių Gaudytojai“ kuri nuo šiol tvarkys miesto biudžete atsiradusias gyventojų skolas bankui.

„Jau ilgą laiką gyvuojant mūsų miestui buvo pastebėta, kad asmenys vis dažniau įsigudrina apgaudinėti mieste veikiančią finansų sistemą ir daugelį paslaugų mieste perka į minusinę banko sąskaitą, o visas operacijas atlieka grynais ir/ar šešėlinės ekonomikos pinigais. Todėl buvo nuspręsta į miestą pakviesti kredito specialistus, kurie prakonsultuos miesto savivaldybės finansų skyriaus atstovus, sumodeliuos ir įdiegs visiškai naują tarpusavio atsiskaitymo sistemą kuri nebeleis piknaudžiauti iki šiol buvusia lengvata. Nesugebat naudotis? Nebėra!“, – GTA Online News reporteriui Lininiui Misteriui, telefonu pasakojo savivaldybės atstovas spaudai.

Planuojama, kad greitu laiku gyventojai patys galės matyti susidariusį grynųjų minusą. DepartaMentų bei Phill Box Hill medicinos centro pareigūnų pateiktos sąskaitos bus apmokamos grynaisiais ir/ar iš sąskaitos automatiškai (nes tai yra būtinosios paslaugos).

• REKLAMA | Benefactor ir Gallivanter automobilių atstovybė HornyRP.lt saloje - Skambinti 577-5024

• REKLAMA | Benefactor ir Gallivanter automobilių atstovybė HornyRP.lt saloje – Skambinti 577-5024

Autoserviso Mautoras atstovybės HornyRP.lt saloje ir Taksti darbuotojai sąskaitas išrašyti galės tik tuomet, jeigu gyventojas turės reikiamą sumą grynaisiais ar banke, jei ne, paslaugų negausite (tai reiškia, kad nebepavyks įsigyti remonto rinkinių ar susitvarkyti transporto priemonę po insidento kelyje, ar nuvykti į reikiamą vietą naudojantis asmeniniu minusu banko ir salos ekonomikos sistemoje).

Minusas banke, lobis namie | www.greenmangaming.com iliustracija

Pastebėta, kad taip vadinamas minusines sąskaitas banke turi daugelis vienaip ar kitaip žymesnių salos gyventojų. Tad salos valdžia traktuoja tai kaip neteisėtą praturtėjimą ir artimiausiu metu  visus, kas valdo tokias solidžias MINUSINES sąskaitas – patvarkys anstolio patvarkymu. Artimiausiomis dienomis šiuos asmenis gaudys anstolių kontora „Kreditorių Gaudytojai“ bei konfiskuos automobilius, daiktus ir k.t.

Ar konfiskuotas turtas bus parduodamas salos banko aukcionose, siekiant padengti ekonomikos sistemoje atsiradusią skylę, pranešime nenurodoma. Pranešime taip pat nenurodoma kokia, nepavojinga minuso suma bus galima banko sąskaitoje ar piniginės kortelėje.

• REKLAMA | Reikia pasidalinti naujiena ar skelbimu HornyRP.lt saloje – Skambinti 577-5024

GTA Online News turi ir daugiau klausimų:

  • Ar tai reiškia, kad padidės automobilių vagysčių skaičius iš vietinių salos gyventojų?
  • O gal kreditai už keliones atguls ant TAXI vairuotojų pečių? Nes rašyti sąskaitos nežinodami busimų kilometrų jie negali, o pasinaudojęs paslauga MINUSINIS keliautojas paprasčiausiai pabėgs?
Skaityti

Gyvenimo stilius

Rask Eillie Bilish, gauk 75K!

2022 04 10 Bayside.lt salos vienoje iš pakrančių inkarą nuleido žymios atlikėjos Eillie Bilish asmeninė jachta.

Paskelbta

-

Autorius

2022 04 10 BaySide.lt salos, Los Santos miesto greitų žinučių programėlėje pasirodė nuotraukos, kuriose salos gyventojai fotografavosi slaptame vakarėlyje, jachtoje su viena ir ta pačia mergina. GTA Online News susisiekus su savo specialiąja korespondente, sužinojome, kad tą dieną Bayside.lt salos vienoje iš pakrančių inkarą nuleido žymios atlikėjos Eillie Bilish asmeninė jachta.

Pasirodo, kad tai BaySide.lt salos, Los Santos miesto savivaldybė pakvietė viešnią ir organizavo renginį-žaidimą salos gyventojams, kuriame reikėjo susirasti Eillie Bilish tarp jachtu išsisklaidžiusių aplink visą salą ir nusifotografavus, įkelti nuotrauką į salos ryšio operatoriaus teikiamą greitų žinučių programelę. Prizinis fondas 75k.

Laimėjimas atiteko BaySide.lt medicinos įstaigos vadovui, kuris paieškoms pasitelkė techniką – malūnsparnį. [Ar skrydžiams buvo naudojamas asmeninis ar tarnybinis malūnsparnis redakcija informacijos neturi] Netrukus po jo atvykimo ir kiti miestelenai rado slaptą viešnią. Įsisuko vakarėlis. Atlikėja linksmino susirinkusius, o jai talkino ištikimiausi Go Go šokėjai James Fentone, Yuri Tarded ir Armanis Ciparis.

• REKLAMA | Užsuk į Bean Machine Los Santos centre kavos rytais geros!

„Ateityje tokių netikėtų renginių-žaidimų miesto gyventojams organizuosime ir daugiau. Matytami, kiek daug ir atsakingai gyventojai dirba, siekdami susikurti asmeninę gerovę ir palaikyti miesto ekonomiką, norime sudaryti galimybes ir pailsėti.“ – GTA Online News redaktoriui telefonu pasakojo BaySide.lt salos, Los Santos miesto savivaldybės atstovė spaudai.

Skaityti

GON TV

GTA Online News ir Reign Network TAXI projektas – Pirma kelionė naujokams nemokamai!

Visos naujokų atliktos kelionės finansuojamos GTA Online News ir nesvarbu kokia yra kelionės trukmė ar ilgumas, kaina simbolinė – 1$

Paskelbta

-

Autorius

2022-04-10 Naujienų portalas GTA Online News ir Reign Network salos savivaldybės transporto skyrius pasirašė susitarimą. Susitarimas skirtas nusikalstamumo prevencijai mieste skatinti.

„Pastebėjome, kad daugelis naujai atvykusių į salą gyventojų, savo darbo paieškas ir keliones mieste pradeda nusikalstamu būdu, vogdami automobilius iš vietinių gyventojų. Mes nesiimame spręsti, kodėl jie taip daro, nes priežasčių gali būti daug, nuo: piniginių lėšų trūkumo, nežinojimo, kad mieste veikia automobilių ir dviračių nuomos punktai, ar tų punktų nepatogus išdėstymas, iki vagysčių savo malonumui, visi mes skirtingi. Tačiau tiems, kurie į Reign Network salos Los Santos miestą atvyksta su rimtais ketinimais turime pasiūlymą.“ – sako GTA Online News įkūrėjas ir šio projekto iniciatorius.

Tam tikslui buvo įsigytas TAXI automobilis ir sudaryta jo panaudos sutartis, kad visos naujokų atliktos kelionės mieste yra finansuojamos naujienų portalo GTA Online News ir nesvarbu kokia yra kelionės trukmė ar ilgumas, kaina simbolinė, skirta paslaugos suteikimo registravimui – 1$, išrašant oficialią saskaitą GTA Online News padalinio Reign Network saloje – Weazel News vardu.

Pirma kelionė saloje NEMOKAMA – (1$) ! – Nevok automobilio darbo paieškoms…

RolePlay naujienų portalo GTA Online News duomenimis mieste yra ir daugiau privačių TAXI automobilių, jų valdytojai yra kviečiami susisiekti telefonu SMS žinute 698890849 arba miesto socialiniame tinkle kreiptis į Misteris Lininis#8835 ir susitikimo metu aptarti bei pasirašyti bendradarbiavimo sutartį su GTA Online News.

Tiesioginiai skrydžiai
čia

• REKLAMA: Pritrūkai lėšų norimam būstui įsigyti – įmonė „Reign paskolos“ suteiks galimybę įsigyti naujus namus ar komercines patalpas Jums palankiomis sąlygomis.

• GTA Online News – Reign Network salos naujienų tarnyba – Skelbiame teisingas naujienas!

 

Skaityti

Populiaru