Prisijunkite prie mūsų

Paskelbta

-

HornyRP.lt saloje veikianti „naujienų tarnyba“ išplatino vieša „žinių“ pranešimą, kuris iš pagrindų griauna pasitikėjimą salos teisėsaugos struktūromis.

Pranešime teigiama, kad neva aukščiausi salos teisėsaugos pareigūnai yra gavę didžiulius kyšius ir miesto tvarkos palaikymą organizuoja taip, kad suklestėtų narkotikų verslas…

Skelbimas

GTA Online News redakcija peržiūrėjusi minėtos tarnybos viešai pateiktą vaizdo reportažą reiškia didžiules abejones dėl pranešimo autentiškumo. Pateikiame Jums foto užuominą iš pateiktos video medžiagos.

„Negalime likti nuošalyje, kai matome, kad prisidengiant naujienų kanalų jėga ir autoritetu, pasitelkiant šiuolaikines technologijas juodiems darbams yra suvedinėjamos savo asmeninės veiklos sąskaitos su teisėsaugos struktūromis – kuriami ir klastojami video siužetai kuriuose pats laidos rengėjas apklausia pats save mesdamas kaltinimus teisėsaugos struktūroms“ – sako GTA Online News portalo įkūrėjas Misteris Lininis

Skelbimas

Tikimės, kad mūsų pateikta užuomina leis atlikti informacijos autentiškumo patikrinimą ir iš asmens klastojančio miesto naujienas siekiant savanaudiškų tikslų bus atimta žurnalisto licensija.

Mūsų redakcija asmeniškai nepažysta LSPD komisaro pavaduotojo, tačiau komisarą Farą gali charakterizuoti tik teigiamai, kaip asmenį kuriam miesto tvarka rūpi labiau nei asmeniniai interesai. O tuo tarpu galimai „fake“ žinių skleidėją ir kūrėją, save vadinantį AUTOMOBILIŲ KARALIUMI t.y. automobilių vagį Achmedą apibudins ne vienas HornyRP.lt salos gyventojas.

Skelbimas

Gerbiami skaitytojai! Jei turite medžiagos įrodančios, kad aukščiausi LSPD pareigūnai yra korumpuoti, prašome pasidalinti ja nedelsiant.

Skelbimas

„GTA Online News“ yra role play bendruomenės kuriamas naujienų portalas. Jei gyvenate GTA virtualiame pasaulyje, tapkite „GTA Online News“ portalo reporteriu… Parašykite mums info@gtaonlinenews.com

Skaityti
Skelbimas
Spauskite norėdami komentuoti

Palikti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

GON TV

Į gatves išriedėjo paskutiniai bandomieji-nemokami Grid Customs modifikuoti modeliai Infinity Q60 /gc edition

Paskelbta

-

Autorius

2023-02-19 4:02 GTA automobilių modifikavimo STUDIJA pranešė, jog šiandien į gatves išriedėjo Infinity Q60 /gc edition – naujausi, tačiau paskutiniai TestDrive-Nemokami automobiliai.

Visi norintys išbandyti Infinity Q60 /gc edition turi jau dabar apsilankyti GTA automobilių modifikavimo STUDIJOJE „Grid Customs“ ir tiesiogiai įsigyti testuojamą automobilį. Iki šiol kompanija „Grid Customs“ Jūsų vertinimui pateikė 4 TestDrive automobilius:

  • Ford Raptor 2017 6×6
  • Brabus GT 600
  • Ford Raptor (R150)
  • Infinity Q60

Ta proga kompanija „Grid Customs“ praneša apie nuo 2023 metų kovo mėnesio startuosiančią naują galimybę nuolat atsinaujinti savo automobilių parką pasirašius su kompanija nuolatinio bendradarbiavimo – paramos Patreon sutartį.

LSPD departamentai GTAroleplay LT salose atnaujina automobilių parką

Pranešime rašoma, kad tokio bendradarbiavimo pagrindu visi norintys gaus po 2 automobilius per mėnesį, tačiau šios unikalios galimybės dar teks palaukti ir sekti mūsų bei GTA automobilių modifikavimo STUDIJOS „Grid Customs“ naujienas.

• Informaciją parengė – Misteris Lininis
Skaityti

GON TV

LSPD departamentai GTAroleplay LT salose atnaujina automobilių parką

Paskelbta

-

Autorius

Neįvardintos GTA roleplay LT salos Undercover (aro) departamentas viešojo konkurso būdu įsigijo naujus automobilius. Pagrindinei tarnybos funkcijai skirti automobiliai įrengti pagal PD ir FIB tarnybinio transporto standartą, yra visiškai pritaikyti tarnybos funkcijoms ir PD ir FIB veiklai vykdyti.

„Atnaujinimas vyksta pačiu laiku. Nauji tarnybiniai automobiliai padės mūsų tarnyboms ne tik geriau vykdyti kasdienes funkcijas, bet ir iš anksto pasirengti, tvirtai jaustis pareigūnams. Būsime užtikrinti lydėdami aukščiausio lygio delegacijas, ar vykdydami kitas pareigas.“, – teigia nepanoręs prisistatyti LSPD tarnybos viršininkas kalbėdamas, kad nori padaryti siurprizą savo salos kriminalinio pasaulio atstovams.

Oficialus „Grid Customs“ discord kanalas praneša, kad jau sukurti, aprūpinti visa, reikalinga darbui, įranga, patobulinti ir naudotojams perduoti Undercover (aro) skyriaus darbuotojams skirti automobiliai Escalade ir Bmw.

Dėl neatskleidžiamų priežasčių to paties gamintojaus sukurtas Audi RS6 pasirodys tik 2023 Kovo 25 d. Kaip teigiama automobilių gamintojo socialinio tinklo paskyroje – „Visi greičio viršytojai ir kriminalinio pasaulio atstovai, jau netrukus juos pamatys ir su jais susidurs daugelyje GTAroleplay LT salų.“ Kokia sala įsigijo ir kurios salos planuoja įsigyti šiuos automobilius – infromacija neatskleidžiama.

Kiek kainuoja toks automobilių parko upgreidas, kokius privalumus galima įdiegti ir kitos informacijos teiraukitės oficialiame „Grid Customs“ biure. Sekite „Grid Customs“ naujienas…

Skaityti

GON TV

Cypress Hill savo naujausią studijinį albumą mini pirmuoju NFT išleidimu

Paskelbta

-

Autorius

Legendinė hip hop grupė Cypress Hill savo naujausią studijinį albumą mini pirmuoju NFT išleidimu. Bus pagaminti šeši NFT, o kolekcininkai stoja laimėti išskirtinį merch. Pasižymėk kalendoriuje „Back in Black“ ir užsiregistruok Crypto.com/NFT dabar!

Skaityti

Populiaru