Prisijunkite prie mūsų

Nelaimės ir nusikaltimai

Nepaprastoji padėtis PhillBox Hill medicinos centre

Paskelbta

-

2021-12-29 GTA Online News, Reign Network salos naujienų tarnybos skyrių pasiekė elektroninis laiškas skelbiantis, kad PhillBox Hill medicinos centre skelbiama nepaprastoji padėtis. Tas pats pranešimas buvo paviešintas ir Reign Network salos socialiniame tinkle.

Pranešime pateikiama informacija, kad medicinos centre buvo įvykdytas išpuolis, kurio metu, reikalaujant galimybės pabėgti įkaitais buvo paimti minėto medicinos centro darbuotojai, dirbantys chirurgijos skyriaus viduje.

„Toks elgesys visiškai susikerta su miesto sveikatos įstaigos darbo politika ir sveikatos apsaugos paslaugų teikimu apskritai. Medicinos darbuotojai patyrė emocinį šoką, yra išsigandę ir bijo teikti paslaugas ne tik medicinos centre, bet ir mieste, o tai gali visiškai sutrikdyti sveikatos apsaugos sistemos darbą visoje saloje“ – laiške rašo Med. Departamento Direktorius, Kevinas Shaw.

Iliustruotas elektroninis laiškas | PhillBOX Hill medicinos centras

Laimei nusikaltėliai sulaikyti, jų vardai ir pavardės žinomos (Pagal duomenų apsaugos įstatymą neatskleidžiamos). Šiems asmenims įvesta kardomoji priemonė – jokių medicinos centro paslaugų 72 val.

Nusikaltėliai sulaikyti | PhillBOX Hill medicinos centras

„Nuo šiol medicinos centre visi asmenys dėvintys kaukes aptarnaujami nebus. Apie tai bus nuolat primenama ir laikomasi šios taisyklės labai griežtai. Mes esame medicinos darbuotojai, kurie rūpinasi miesto gyventojų sveikata neatsižvelgdami į tai kokia veikla verčiasi vienas ar kitas miesto gyventojas, tačiau toks elgesys verčia elgtis kitaip.“ – pranešimą papildo medicinos centro vadovas.

PhillBox Hill medicinos centras prašo gyventojų susitelkimo ir siūlo prisiminti, kad medikų kolektyvas kovoja už visų mūsų gyvybes.

Skelbimas

Informacija renkama ir pildoma. Įvykis tiriamas.

• GTA Online News – Reign Network salos naujienų tarnyba – Skelbiame teisingas naujienas!

Telefonas: 698890849 El. paštas: reignnetworklt@gtaonlinenews.com Visi publikacijose minimi Vardai ir Pavardės bei situacijos išgalvoti. Bet koks sutapimas yra atsitiktinumas ir neturi nieko bendro su paminėtais asmenimis. Įvykiai aprašyti šiame naujienų portale yra tik virtualaus pasaulio žaidimo dalis.

Skaityti
Skelbimas
Spauskite norėdami komentuoti

Palikti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Nelaimės ir nusikaltimai

Gyventojai mieste žudomi niekam neprieinamu ginklu

Liudininkų parodymai teigia, kad mirtys ištiko nuo snaiperio šūvių į galvą ar širdį. DepartaMentai teigia, kad niekas mieste negali turėti tokio ginklo. Tačiau kulkos iš įkalčių saugyklos dingo.

Paskelbta

-

Autorius

2022-05-19 GTA Online News reporteris gavo kvietimą apsilankyti dar vienoje laidojimo ceremonijoje. Susirinko gausus būrys gerai žinomų ir gerbiamų HornyRP.lt salos, Los Santos miesto migrantų.

GTA Online News video archyvo kadras

Savo publikacijose jau esame rašę, kad ir ankščiau saloje vyko paslaptingi nužudymai kuriuose mirtis pakirsdavo vienaip ar kitaip, gerai žinomus salos senbūvius. Šį kartą mūsų gretas paliko Laukinis Mongolas – saloje gerai žinomos grupuotės narys, vienas iš organizacijos „Betoniniai Batai“ dalyvių.

Little Seoul – GTAV-Aerial View nuotrauka

Laukinis Mongolas buvo nužudytas Little Seoul kvartale kuriame galime sutikti Korean Mob ir Los Santos Triads gaujas. Jie linkę susiburti daugiabučių komplekse, esančiame kitoje gatvės pusėje nuo degalinės / automobilių plovyklos / būtiniausių prekių parduotuvės, Ginger gatvėje. Minėtoje degalinėje, atvykęs į susitikimą ir žuvo Mongolas.

„Atvykus į minėtą susitikimą ir išlipus iš automobilio Mongolas staiga sukniubo, o atvykę Los Santos miesto Horny medicinos centro medikai niekuom nebegalėjo padėti.“ – pasakoja įvykio liudytojas, kurio vardo ir pavardės, dėl liudininkų saugumo ir reporterio informatorių konfidencialumo taisyklės neatskleisime.

Kas kvietė, dabar jau AA Mongolą, liudininkai neatskleidžia, tačiau prasitaria, kad asmenys yra gerai žinomi ir sulauks reakcijų.

Sniper Rifle | GTA Wiki | Fandom

Liudininkų teigimu, visus, iki šiol įvykdytus tokio pobūdžio nužudymus sieja vienas bruožas, įrodantis, kad tai nėra atsitiktinės mirtys – visi nužudymai įvykdyti iš didelio atstumo, pasinaudojant mieste niekur neregistruotu ginklu „Sniper Rifle“ (Standartinis snaiperio šautuvas. Idealiai tinka situacijoms, kuriose reikalingas tikslumas dideliu atstumu. Apribojimai – lėtas perkrovimo greitis ir labai mažą šūvių dažnumas.)

Kaip teigia vienas iš tapatybės nepanorusių atskleisti liudininkų – „Mongolui koją pakišo per didelis pasitikėjimas savimi ir neatsargumas, nes važiuoti į susitikimą svetimos grupuotės kontroliuojamo rajono degalinėje yra paprasčiausiai kvaila.“

Dėl šių įvykių jau kuris laikas vyksta privatus ir žurnalistinis tyrimai. Los Santos „DepartaMentai“ minėtų įvykių aplinkybių nekomentuoja, skėsčioja rankomis ir dėl nežinomo (Sniper Rifle) ir jokiose sistemose neregistruoto ginklo naudojimo. Verta paminėti, kad iš įkalčių saugyklos dingsta visi nužudymų faktų įrodymai – įpatingai stambaus kalibro kulkos. Tai kelia pagrystus įtarimus, kad Snaiperis Nežinomasis veikia kartu su miesto valdžia.

Laidojimo ceremonijos metu sužinojome, kad į Los Santos miesto, Horny medicinos centrą ir vėl buvo pristatytas vienas iš miesto senbuvių lavonas su mirtina, analogiška šautine žaizda.

Įvykiai tiriami privačiomis galimybėmis. Turinčius informacijos prašome susisiekti telefonu 577-5024. Konfidencialumą garantuojame.

Skaityti

GON TV

Ar HornyRP.lt sala pralaimi karą su nusikalstamumu?

GTA Online News roleplay naujienų reporteris užfiksavo: Vykstant centrinio banko apiplėšimui HornyRP.lt salos PD pareigūnai neatvyko į įvykio vietą.

Paskelbta

-

Autorius

GTA Online News roleplay naujienų reporteris užfiksavo: Vykstant centrinio banko apiplėšimui HornyRP.lt salos PD pareigūnai neatvyko į įvykio vietą.

Tarnybos metu pakalbinus pareigūną Dilgėlę (Mr Vyvu) ir paklausus kodėl taip atsitiko, pareigūnas pakomentavo, kad tuo metu Los Santos mieste ir apylinkėse vyko daug kriminalinių įvykių.

• ANONSAS | Jau greitai GTA Online News puslapiuose!

„Buvo toks chaosas ir tiek nusikalstamos veiklos suvaldymo atvejų, kad tuo metu tvarką palaikiusių pareigūnų pajėgų paprasčiausiai nebepakako“, – 3 val. ryte, skubiai pakomentavo pareigūnas ir nulėkė reaguoti į eilinį židinį.

Skaityti

Nelaimės ir nusikaltimai

Neišaiškintas sunaus nužudymas privertė grįžti tėvą

Rudolfui Blindai – ŠAKALIUI priklausiusios įmonės „Betoniniai Batai“ ir „Ramus Poilsis“ sėkmingai dirba toliau ir yra parengusios tinkamų paslaugų paketa visiems, galimai prisidėjusiems prie jo mirties.

Paskelbta

-

Autorius

2022 kovo 13 dieną 22:05 HornyRP.lt salos, Los Santos miesto PhillBox medicinos centre buvo oficialiai užfiksuota Rudolfo Blindos mirtis. RUDOLFAS BLINDA [HornyPEDIJA (rengiama)] – Valkata, Juodosios ekonomikos verslininkas, Verslininkas, Vienos įtakingiausių nusikalstamų grupuočių Los Santos mieste ir jo apylinkėse įkūrėjas.

☆Crazy Lady☆ — 03/14/2022 – Rest in peace my friend. Nuo bomžiuko, kuris prašė euriuko, iki HornyRP.lt Legendos. Tavo nueitas kelias ilgai išliks HornyRP.lt istorijoj.

Skaitytojas gali paklausti – Kodėl redakcija domisi Rudolfo Blindos – Šakalio gyvenimo istorijomis? GTA Online News redakcijos įkūrėjas yra asmeniškai pažystamas su Rudolfo Blindos – Šakalio tėvais, todėl dar nuo kūdiko laikų teko galimybė stebėti kaip Rudolfas Blinda suaugo, kaip kūrė naujus, nelegalius verslus, kaip įsigijo legalų verslą ir kaip tapo vienos iš įtakingiausių miesto nusikalstamų grupuočių įkūrėju. Su Rudolfu Blinda redakcijai teko turėti ir smulkių verslo reikalų.

Blindų Šeima, Pirmojo gimtadieno nuotrauka | HornyRP.lt socialinio tinklo archyvo nuotrauka

Natūraliai kyla klausimas: Kodėl vieno įtakingiasių miesto verslininkų ir mecenatų Tado Blindos atžala pasirinko tokį gyvenimo kelią? Į šį klausimą atsakymo neturi niekas – nei tėvai, nei brolis dvynys, nei draugai, nei pažystami. Augdamas ir stiprėdamas, Rudolfas Blinda – Šakalys ėmėsi vis kitų ir vis stambesnių veiklų, kol galiausiai įkūrė vieną iš įtakingiausių nusikaltamų grupuočių mieste ir jo apylinkėse.

Tadas Blinda [HornyPEDIJA (rengiama)] – praeityje ilgą laiką HornyRP.lt salos, Los Santos mieste ir jo apylinkėse veikusių verslų parama bei skatinimu garsėjęs asmuo.  Tadui Blindai vienaip ar kitaip įtakojant mieste veikusias nusikalstamas grupuotes mieste veikiantys verslai ir oficialios įstaigos: Policijos departamentas, Medicinos centras, Autoservisas ir TAXI firmos nuolat gaudavo paramą verslui ir kompensacijas skirtas iš dalies ar visiškai kompensuoti darbo nuostolius atsiradusius dėl mieste veikiančių įvairaus plauko „veikėjų“ veiklos.

Tadas Blinda įteikia dovanojamus atomobilius miesto TAXI verslui | GTA Online News archyvo nuotrauka

Į miestą gryžęs ir sūnaus mirties fakto atskleidimu užsiėmęs Tadas Blinda neatskleidžia savo planų.

„Matau, kad miesto policijos departametas neatlieka savo tiesioginių pareigų ir mieste įvykdyti rimti nusikaltimai nėra tiriami iki galo, nėra atsakyta į klausimus, kas nutiko mano sūnui, nėra atsakyta kas ir kokiomis aplinkybėmis, su snaiperiu nužudė vieną iš mano pažystamų Ailą Kundą, todėl ir esu priverstas būti čia ir pats asmeniškai įsitikinti šių ir kitų bylų išaiškinimais, ar net imtis privataus tyrimo.“ – telefonu komentavo Tadas Blinda.

Reklama socialiniuose tinkluose

Kviečiame ir tuos, kurie turi naudingos informacijos šiuo klausimu, susisiekti su mumis telefonu 577-5024 kasdien nuo 20:00 iki 22:00. Už pasitvirtinusią ir naudingą informaciją laukia atlygis.

Skaityti

Populiaru