Prisijunkite prie mūsų

Gyvenimo stilius

PostOP skubiai reikalingi pašto kurjeriai

Nuolat esant nepakankamam elektronikos prekių kiekiui specializuotoje parduotuvėje, sparčiai kyla jos kaina juodoje rinkoje, tuo pačiu didindama nusikalstamumo skaičių mieste…

Paskelbta

-

GTA Online News reporteris Reign Network saloje atliko tyrimą ir išsiaiškino, kad Los Santos mieste ir jo apylinkėse susidaręs elektronikos prekių stygius yra tiesiogiai susijęs su salos pašto tarnybos kurjerių darbo sutrikimais.

Reign Network – PostOP biuras | GTA Online News nuotrauka

Kodėl buvo nuspręsta atlikinėti tyrimą paklausite Jūs? Nuolat esant nepakankamam elektronikos prekių kiekiui specializuotoje parduotuvėje, sparčiai kyla jos kaina juodoje rinkoje, tuo pačiu didindama nusikalstamumo skaičių mieste.

Ypatingai tai pasireiškia greito ryšio priemonių – racijų rinkoje. Pastebima didelė jų paklausa – miesto skelbimų sistema nuolat mirga ieškančiųjų skelbimais, o lankantis specializuotoje elektronikos prekių parduotuvėje pirkėjai nuolat gauna atsakymą jog racijų sandėlyje turimas kiekis yra lygus nuliui!

Skelbimas

Atliekant tyrimą dirbome PostOP darbą vieną 3 pamainas | GTA Online News nuotrauka

Atliekant tyrimą GTA Online News reporteris Reign Network saloje laikinai įsidarbino PostOP kurjerio darbams. Tyrimo metu stebėjome ar į miestą importuojamos racijos dar pirminiame prekių paskirstymo taške nenukeliauja į juodojoje rinkoje prekiaujančių asmenų rankas, tokiu būdu siekiant sukelti kainą.

Tokių užvaldymo atvejų nepastebėjome. Atgabenamos racijos patenka į Pašto Kurjerių automobilius ir keliauja tiesiai į specializuotas elektroninių prekių parduotuves.

GTA Online News – Reign Network naujienų tarnybos transportas | GTA Online News nuotrauka

Susisiekus su Reign Network salos savivaldybės atstovais buvome patikinti, kad susidaręs prekių trūkumas yra žinomas.

„Staigus racijų dingimas specializuotų prekių parduotuvės lentynose yra žinomas ir didžiąja dalimi jį sąlygoja didėjantis migrantų skaičius saloje bei nepakankamas pašto kurjerių darbą dirbančių asmenų skaičius ko pasekoje tiekimas neužtikrina paklausos, todėl labai kviečiame į salą atvykti asmenis norinčius ir mėgstančius dirbti Pašto Kurjerio darbą.“

Tad jei mėgstate vairuoti mikroautobusą, esate tvirtai sudėtas vyras nebijantis paneštį dėžutę link durų ir neieškantis žodžio kišenėje, visada laukiame prisijungiant. Darbas laisvai samdomas. Garantuota didelė patirtis pažystant naują miestą ir jo gyventojus.

Skelbimas

Tiesioginiai skrydžiai
čia

• REKLAMA: Pritrūkai lėšų norimam būstui įsigyti – ne bėda, nes įmonė „Naujoko Būstai“ bendradarbiauja su įmone „Reign paskolos“, kuri suteiks galimybę įsigyti naujus namus ar komercines patalpas Jums palankiomis sąlygomis.

• GTA Online News – Reign Network salos naujienų tarnyba – Skelbiame teisingas naujienas!

Skelbimas

Visi publikacijose minimi Vardai ir Pavardės bei situacijos išgalvoti. Bet koks sutapimas yra atsitiktinumas ir neturi nieko bendro su paminėtais asmenimis. Įvykiai aprašyti šiame naujienų portale yra tik virtualaus pasaulio žaidimo dalis.

Skaityti
Skelbimas
Spauskite norėdami komentuoti

Palikti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Gyvenimo stilius

Kažkam senas nebenaudojamas, kažkam naujas ir reikalingas

Paskelbta

-

Autorius

Walker Logistic CargoBob gelbėjimo operacijoje | GtaON archyvo nuotrauka

GtaON RP salos krovinių pervežimo kompanija „Walker Logistic“ oficialiai paskelbė įsigijusi kariuomenės sunkiasvorį sraigtasparnį Cargobob 435. Šiandien pakalbinome pirmą reisą atlikusį krovinių pervežimo kompanijos „Walker Logistic“ darbuotoją, užkietėjusį taksistą, fūristą, logistą.

Taip jau nutiko, kad miesto naujienų tarnybos įkūrėjui šiandien pirmam teko pasinaudoti šia nauja paslauga mieste. Tai buvo į vandens telkinį netikėtai nučiuožusio automobilio gelbėjimo operacija. Dėl kokių priežasčių prabangus, pasak vieno iš išsamiausių Gta V automobilių katalogų, 1 845 000 $ kainuojantis atomobilis „Enus Deity“ atsidūrė vandens telkinyje neatskleidžiama. Vyksta tarnybinis patikrinimas.

Skelbimas

Ištraukus minėtą automobilį iš vandens ir jį pristačius į artimiausią iš oro pasiekiamą „HayesAUTO“ remonto dirbtuvių tašką paaiškėjo, kad patirti pažeidimai per dideli, todėl buvo iškviestas „HayesAUTO“ praktikantas, kuris automobilių pervežimams skirtu autovilkiku Flatbet išvežė transporto priemonę į utilizavimo vietą. Automobilis buvo draustas todėl draudimo kompanija kompensuos patirtus nuostolius.

Pats smūgis nebuvo stiprus, automobilio vairuotojas medikų pagalbos atsisakė, tačiau lengvai nuslydęs nuo kelio automobilis pateko į gilų vandens telkinį, kuriame įvykus trumpam jungimui sudegė visos elektroninės automobilio sistemos.

Skelbimas

„Savo gyvenime daug pastangų įdėjau į kokybiškų verslų įvairiose salose kūrimą. Sukaupta patirtis ir sėkmingame degalinių versle uždirbtos lėšos leidžia nesustoti ir judėti pirmyn. Džiaugiuosi radęs salą, kurioje mano kuriami verslo planai prasimuša kelia. Taip pat džiaugiuosi galėdamas suteikti galimybę CayoPerico salos gyventojams turėti maisto parduotuvę ir atsigabenti reikiamus automobilius.“ – sako verslininkas.

Walker Logistic CargoBob | GtaON archyvo nuotrauka

Senas ir kariuomenės jau nurašytas CargoBob`as dabar vėl tarnauja visuomenei. Saloje veikiančios kompanijos „CAD-TruckerJob“ ir „QB-TruckerJob“ susijungė į vieną kompaniją pavadinimu „Walker Logistic“ ir plečia savo veiklą, prie jau tradicinėmis tapusių sunkiasvoriais automobiliais pervežamų krovinių prijungus vietinių parduotuvių kurjerių verslą, buvo pastebėta, kad ne visas saloje esančias vietas gali pasiekti sausumos transportas, todėl buvo nuspręsta įsigyti stipriai padėvėtą oro krovinių pervežimo įrankį.

Walker Logistic CargoBob | GtaON archyvo nuotrauka

Jau yą pačią dieną salos automobilių priežiūros įmonės „HayesAUTO“ specialistai, seną kareivišką laužą pavertė stipriu ir raumeningu paukščiu, suteikdami tvirtam paukščiui naują gyvenimą. Kompanijos „Walker Logistic“ oro krovinių gabenimo stotis įsikūrė Los Santos miesto karinės bazės pašonėje. Specialiai miesto gyventojams įkurtame parkinge skirtoje pakrovimo vietoje surinkti kroviniai bus gabenami į visus atokiausius salos kampelius ir saleles.

Iki pasimatymo. Skrydžiai į salą…

Skelbimas
Skaityti

GON TV

Į gatves išriedėjo paskutiniai bandomieji-nemokami Grid Customs modifikuoti modeliai Infinity Q60 /gc edition

Paskelbta

-

Autorius

2023-02-19 4:02 GTA automobilių modifikavimo STUDIJA pranešė, jog šiandien į gatves išriedėjo Infinity Q60 /gc edition – naujausi, tačiau paskutiniai TestDrive-Nemokami automobiliai.

Visi norintys išbandyti Infinity Q60 /gc edition turi jau dabar apsilankyti GTA automobilių modifikavimo STUDIJOJE „Grid Customs“ ir tiesiogiai įsigyti testuojamą automobilį. Iki šiol kompanija „Grid Customs“ Jūsų vertinimui pateikė 4 TestDrive automobilius:

Skelbimas
  • Ford Raptor 2017 6×6
  • Brabus GT 600
  • Ford Raptor (R150)
  • Infinity Q60

Ta proga kompanija „Grid Customs“ praneša apie nuo 2023 metų kovo mėnesio startuosiančią naują galimybę nuolat atsinaujinti savo automobilių parką pasirašius su kompanija nuolatinio bendradarbiavimo – paramos Patreon sutartį.

LSPD departamentai GTAroleplay LT salose atnaujina automobilių parką

Pranešime rašoma, kad tokio bendradarbiavimo pagrindu visi norintys gaus po 2 automobilius per mėnesį, tačiau šios unikalios galimybės dar teks palaukti ir sekti mūsų bei GTA automobilių modifikavimo STUDIJOS „Grid Customs“ naujienas.

Skelbimas
• Informaciją parengė – Misteris Lininis
Skaityti

Gyvenimo stilius

Nuostabiame gamtovaizdyje įsikūręs motelis „Eastern MOTEL“ laukia savo gyventojų

Paskelbta

-

Autorius

Eastern MOTEL - GTAON Role Play | GTA Online News nuotrauka

GTAON salos savivaldybės atstovas pranešė, kad jau atidarytas ir pilnai įrengtas motelis „Eastern MOTEL“ laukia keliautojų ir pastovių gyventojų. Čia savo prieglobstį suras tiek privatumą ir asmeninę erdvę mėgstantys tiek savivaldybės laikinai remiamo būsto ieškantys.

Eastern MOTEL – GTAON Role Play | GTA Online News nuotrauka

Pranešime taip pat rašoma, kad šis motelis yra įpatingai patogus krovinių pervežimo bendrovėje laikinai ar ilgiau padirbėti nusprendusiems salos svečiams ir gyventojams. Apie šią bendrovę portalas GTA Online News jau rašė savo publikacijose.

Eastern MOTEL servisas ir degalinė – GTAON Role Play | GTA Online News nuotrauka

Netoliese Jūs rasite visą parą dirbančią automobilių sagojimo aikštelę, degalinę, auto dirbtuves, kuriose gali dirbti mechanikai sudarę darbo sutartis su „Hayes Auto Body Shop“ vadovybe, visą parą dirbančia maisto prekių parduotuvę, banką, net du rūbų salonus, alkoholio parduotuvę, bei naudotų automobilių pardavimo aikštelę.

Eastern MOTEL gyventojas – GTAON Role Play | GTA Online News nuotrauka

„Po skrydžio, Los Santos oro uoste pildydamas dokumentus, pasirinkau apsistoti „Eastern MOTEL“ motelyje ir visiškai nesigailiu. Šis motelis yra puiki vieta man, pradedančiam savo kelionę šioje saloje. Savivaldybė suteikė nemokamą gyvenamą plotą, neblogai apmokamas darbas čia pat – per gatvę.

Eastern MOTEL gyventojas – GTAON Role Play | GTA Online News nuotrauka

Vakarais, po darbo lengvai, pėščiomis pasiekiama maisto prekių parduotuvė ir bankomatas, o labai panorėjęs per tris minutes galiu nueiti ir iki naudotų automobilių aikštelės.

Naudotų automobilių pardavimo aikštelė – GTAON Role Play | GTA Online News nuotrauka

Kol pažinsiu apylinkes ir sutaupysiu pirmam automobiliui planuoju pagyventi čia, o vėliau matysim kur likimas ir galimybės nuves.“ – GTA Online News reporteriui pasakojo atsitiktinai sutiktas „Eastern MOTEL“ motelio gyventojas.

Atsargiai PUMA! – GTAON Role Play | GTA Online News nuotrauka

„Labai vėlai vaikščioti pėščiomis šiose vietovėse nepatartina, nes miškingas vietas pamėgo plėšrieji salos žvėrys Pumos. Dieną nuo kelių jas atbaido nuolat zujantys vietinių gyventojų automobiliai, tačiau naktį eismui sumažėjus rizika patektį į Pumos nasrus padidėja.“ – savo patirtimi dalinasi pašnekovas.

Iki pasimatymo. Skrydžiai į salą…

Skelbimas
Skaityti

Populiaru