Prisijunkite prie mūsų

Nelaimės ir nusikaltimai

Miesto viršiausieji apsisprendė – automobilių vagis mirė

In memoriam. Kažkieno pabaiga – kažkieno pradžia. Ačiū, kurie padėjo Achmedui būti tokiam, kokį jį prisimenam…

Paskelbta

-

2022-01-14 GTA Online News serverius pasiekė informacija, kad ilgai HornyRP.lt salos, Los Santos miestą terorizavęs, visų automobilius vogęs ir miesto žiniasklaidos kanalą cirku pavertęs verslininkas Achmedas DžigiDžigi buvo pristatytas į miesto medicinos centrą be gyvybės ženklų. Po ilgos ir profesionalios medikų kovos už nukentėjusiojo gyvybę, nepatvirtintais duomenimis, buvo konstatuota paciento mirtis.

Nepatvirtintais duomenimis, ilgai veikęs prisidengdamas miesto žiniasklaidos objektyvumo šantažu, įvairiausiais būdais, o ypatingai masinėmis automobilių vagystėmis kenkęs miesto gyventojams, miesto įstaigoms, verslams ir net organizuotiems susivienijimams stipriai įsiėdusi asmenybė, vieno, sunkiai suvaldomo santykių aiškinimosi metu buvo pašautas į gyvybiškai svarbius organus.

Paskutinį tašką padėjo konfliktas su miesto taksi vadove Aila Kunda. Achmedas DžigiDžigi pasikėsino į Ailos Kundos gyvybę, kuri pasak įrašų medicinos centre dar ir laukiasi antro kūdikio. Pasinaudodama savo ilgamete patirtimi ir užmegstais ilgalaikiais santykiais, neoficialiai mieste vadinama „Miesto Motinėlė“ padėjo tašką.

R.I.P. Achmedas DžigiDžigi | GrybasTV archyvo nuotrauka

Daugumos miesto organizacijų vadeivos ir/ar atstovai susirinko Achmedo valdomo baro prieigose, kur ir jis ir buvo peršautas… Įvykis tiriamas… Informacija renkama…

Parengta pagal Grybas.TV

Skelbimas

„GTA Online News“ yra role play bendruomenės kuriamas naujienų portalas. Jei gyvenate GTA virtualiame pasaulyje, tapkite „GTA Online News“ portalo reporteriu… Parašykite mums info@gtaonlinenews.com

Skaityti
Skelbimas
Spauskite norėdami komentuoti

Palikti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Nelaimės ir nusikaltimai

Gyventojai mieste žudomi niekam neprieinamu ginklu

Liudininkų parodymai teigia, kad mirtys ištiko nuo snaiperio šūvių į galvą ar širdį. DepartaMentai teigia, kad niekas mieste negali turėti tokio ginklo. Tačiau kulkos iš įkalčių saugyklos dingo.

Paskelbta

-

Autorius

2022-05-19 GTA Online News reporteris gavo kvietimą apsilankyti dar vienoje laidojimo ceremonijoje. Susirinko gausus būrys gerai žinomų ir gerbiamų HornyRP.lt salos, Los Santos miesto migrantų.

GTA Online News video archyvo kadras

Savo publikacijose jau esame rašę, kad ir ankščiau saloje vyko paslaptingi nužudymai kuriuose mirtis pakirsdavo vienaip ar kitaip, gerai žinomus salos senbūvius. Šį kartą mūsų gretas paliko Laukinis Mongolas – saloje gerai žinomos grupuotės narys, vienas iš organizacijos „Betoniniai Batai“ dalyvių.

Little Seoul – GTAV-Aerial View nuotrauka

Laukinis Mongolas buvo nužudytas Little Seoul kvartale kuriame galime sutikti Korean Mob ir Los Santos Triads gaujas. Jie linkę susiburti daugiabučių komplekse, esančiame kitoje gatvės pusėje nuo degalinės / automobilių plovyklos / būtiniausių prekių parduotuvės, Ginger gatvėje. Minėtoje degalinėje, atvykęs į susitikimą ir žuvo Mongolas.

„Atvykus į minėtą susitikimą ir išlipus iš automobilio Mongolas staiga sukniubo, o atvykę Los Santos miesto Horny medicinos centro medikai niekuom nebegalėjo padėti.“ – pasakoja įvykio liudytojas, kurio vardo ir pavardės, dėl liudininkų saugumo ir reporterio informatorių konfidencialumo taisyklės neatskleisime.

Kas kvietė, dabar jau AA Mongolą, liudininkai neatskleidžia, tačiau prasitaria, kad asmenys yra gerai žinomi ir sulauks reakcijų.

Sniper Rifle | GTA Wiki | Fandom

Liudininkų teigimu, visus, iki šiol įvykdytus tokio pobūdžio nužudymus sieja vienas bruožas, įrodantis, kad tai nėra atsitiktinės mirtys – visi nužudymai įvykdyti iš didelio atstumo, pasinaudojant mieste niekur neregistruotu ginklu „Sniper Rifle“ (Standartinis snaiperio šautuvas. Idealiai tinka situacijoms, kuriose reikalingas tikslumas dideliu atstumu. Apribojimai – lėtas perkrovimo greitis ir labai mažą šūvių dažnumas.)

Kaip teigia vienas iš tapatybės nepanorusių atskleisti liudininkų – „Mongolui koją pakišo per didelis pasitikėjimas savimi ir neatsargumas, nes važiuoti į susitikimą svetimos grupuotės kontroliuojamo rajono degalinėje yra paprasčiausiai kvaila.“

Dėl šių įvykių jau kuris laikas vyksta privatus ir žurnalistinis tyrimai. Los Santos „DepartaMentai“ minėtų įvykių aplinkybių nekomentuoja, skėsčioja rankomis ir dėl nežinomo (Sniper Rifle) ir jokiose sistemose neregistruoto ginklo naudojimo. Verta paminėti, kad iš įkalčių saugyklos dingsta visi nužudymų faktų įrodymai – įpatingai stambaus kalibro kulkos. Tai kelia pagrystus įtarimus, kad Snaiperis Nežinomasis veikia kartu su miesto valdžia.

Laidojimo ceremonijos metu sužinojome, kad į Los Santos miesto, Horny medicinos centrą ir vėl buvo pristatytas vienas iš miesto senbuvių lavonas su mirtina, analogiška šautine žaizda.

Skelbimas

Įvykiai tiriami privačiomis galimybėmis. Turinčius informacijos prašome susisiekti telefonu 577-5024. Konfidencialumą garantuojame.

Skaityti

GON TV

Ar HornyRP.lt sala pralaimi karą su nusikalstamumu?

GTA Online News roleplay naujienų reporteris užfiksavo: Vykstant centrinio banko apiplėšimui HornyRP.lt salos PD pareigūnai neatvyko į įvykio vietą.

Paskelbta

-

Autorius

GTA Online News roleplay naujienų reporteris užfiksavo: Vykstant centrinio banko apiplėšimui HornyRP.lt salos PD pareigūnai neatvyko į įvykio vietą.

Tarnybos metu pakalbinus pareigūną Dilgėlę (Mr Vyvu) ir paklausus kodėl taip atsitiko, pareigūnas pakomentavo, kad tuo metu Los Santos mieste ir apylinkėse vyko daug kriminalinių įvykių.

• ANONSAS | Jau greitai GTA Online News puslapiuose!

„Buvo toks chaosas ir tiek nusikalstamos veiklos suvaldymo atvejų, kad tuo metu tvarką palaikiusių pareigūnų pajėgų paprasčiausiai nebepakako“, – 3 val. ryte, skubiai pakomentavo pareigūnas ir nulėkė reaguoti į eilinį židinį.

Skaityti

Nelaimės ir nusikaltimai

Neišaiškintas sunaus nužudymas privertė grįžti tėvą

Rudolfui Blindai – ŠAKALIUI priklausiusios įmonės „Betoniniai Batai“ ir „Ramus Poilsis“ sėkmingai dirba toliau ir yra parengusios tinkamų paslaugų paketa visiems, galimai prisidėjusiems prie jo mirties.

Paskelbta

-

Autorius

2022 kovo 13 dieną 22:05 HornyRP.lt salos, Los Santos miesto PhillBox medicinos centre buvo oficialiai užfiksuota Rudolfo Blindos mirtis. RUDOLFAS BLINDA [HornyPEDIJA (rengiama)] – Valkata, Juodosios ekonomikos verslininkas, Verslininkas, Vienos įtakingiausių nusikalstamų grupuočių Los Santos mieste ir jo apylinkėse įkūrėjas.

☆Crazy Lady☆ — 03/14/2022 – Rest in peace my friend. Nuo bomžiuko, kuris prašė euriuko, iki HornyRP.lt Legendos. Tavo nueitas kelias ilgai išliks HornyRP.lt istorijoj.

Skaitytojas gali paklausti – Kodėl redakcija domisi Rudolfo Blindos – Šakalio gyvenimo istorijomis? GTA Online News redakcijos įkūrėjas yra asmeniškai pažystamas su Rudolfo Blindos – Šakalio tėvais, todėl dar nuo kūdiko laikų teko galimybė stebėti kaip Rudolfas Blinda suaugo, kaip kūrė naujus, nelegalius verslus, kaip įsigijo legalų verslą ir kaip tapo vienos iš įtakingiausių miesto nusikalstamų grupuočių įkūrėju. Su Rudolfu Blinda redakcijai teko turėti ir smulkių verslo reikalų.

Blindų Šeima, Pirmojo gimtadieno nuotrauka | HornyRP.lt socialinio tinklo archyvo nuotrauka

Natūraliai kyla klausimas: Kodėl vieno įtakingiasių miesto verslininkų ir mecenatų Tado Blindos atžala pasirinko tokį gyvenimo kelią? Į šį klausimą atsakymo neturi niekas – nei tėvai, nei brolis dvynys, nei draugai, nei pažystami. Augdamas ir stiprėdamas, Rudolfas Blinda – Šakalys ėmėsi vis kitų ir vis stambesnių veiklų, kol galiausiai įkūrė vieną iš įtakingiausių nusikaltamų grupuočių mieste ir jo apylinkėse.

Tadas Blinda [HornyPEDIJA (rengiama)] – praeityje ilgą laiką HornyRP.lt salos, Los Santos mieste ir jo apylinkėse veikusių verslų parama bei skatinimu garsėjęs asmuo.  Tadui Blindai vienaip ar kitaip įtakojant mieste veikusias nusikalstamas grupuotes mieste veikiantys verslai ir oficialios įstaigos: Policijos departamentas, Medicinos centras, Autoservisas ir TAXI firmos nuolat gaudavo paramą verslui ir kompensacijas skirtas iš dalies ar visiškai kompensuoti darbo nuostolius atsiradusius dėl mieste veikiančių įvairaus plauko „veikėjų“ veiklos.

Tadas Blinda įteikia dovanojamus atomobilius miesto TAXI verslui | GTA Online News archyvo nuotrauka

Į miestą gryžęs ir sūnaus mirties fakto atskleidimu užsiėmęs Tadas Blinda neatskleidžia savo planų.

„Matau, kad miesto policijos departametas neatlieka savo tiesioginių pareigų ir mieste įvykdyti rimti nusikaltimai nėra tiriami iki galo, nėra atsakyta į klausimus, kas nutiko mano sūnui, nėra atsakyta kas ir kokiomis aplinkybėmis, su snaiperiu nužudė vieną iš mano pažystamų Ailą Kundą, todėl ir esu priverstas būti čia ir pats asmeniškai įsitikinti šių ir kitų bylų išaiškinimais, ar net imtis privataus tyrimo.“ – telefonu komentavo Tadas Blinda.

Reklama socialiniuose tinkluose

Kviečiame ir tuos, kurie turi naudingos informacijos šiuo klausimu, susisiekti su mumis telefonu 577-5024 kasdien nuo 20:00 iki 22:00. Už pasitvirtinusią ir naudingą informaciją laukia atlygis.

Skaityti

Populiaru