Prisijunkite prie mūsų

Paskelbta

-

Nauja daina ir Naujas anekdotų karalius, toks penktadienio vakaro repertuaras buvo daugelio Reign Network salos migrantų planuose.

Belaukiant Sausio 15 dieną vyksiančio grandiozinio dainų konkurso „SONG CONTEST“ miesto migrantų bendruomenei buvo pristatyta nauja daina įrašyta saloje veikiančioje įrašų studijoje „TriadRECORDS“.

GTA Online News reporteris TriadRECORDS klube, Los Santos mieste, Reign Network saloje.

20:00 prasidėjusioje dainos prezentacijoje susirinko didelė dauguma miesto migrantų. Susibūrę į atskirus ratelius svečiai diskutavo įvairiausiomis temomis ir laukė kol ant scenos pasirodys vakaro žvaigždė – visiems gerai žinomas V-DOG.

Kaip sako pats, 42 metų, nevedęs, dainos atlikėjas V-DOG`as – „Daina yra sukurta 2022 sausio 14 dieną 13:00 val. ir yra skirta visiems automobilių lenktynių mėgėjams.“

Dainos autorius ir atlikėjas | GTA Online News video archyvo kadras

Gausiomis V-DOG`o fanų ovacijomis ir šūksniais pakartoti buvo sutikta nenustatytam lenktynininkų klubui skirta daina. Dainos garso takelis, žaibišku greičiu pasklido Reign Network salos socialiniuose tinkluose.

Dainos pristatymo akimirka | GTA Online News video archyvo kadras

Kitas, ne mažiau įsimintinas, įvykis vyko Reign Network salos, Los Santos miesto rusų bendruomenės valdomame „TEQUI-LA-LA“ klube.

Čia vieną valanda vėliau  – 21:00, prasidėjo Los Santos miesto ir apylinkių anekdotų karaliaus rinkimai. Prizinis konkurso fondas sudarė 250 000 $.

Iš dešimties dalyvių buvo išrinktas vienas, geriausias anekdotų pasakotojas, kuriuo tapo Sasha Aleksandrovich Lukashewskyj – tai Reign Network salos svečias atvykęs į sala atostogoms. Nedaug nuo jo atsiliko ir labai nuotaikingas, anekdotines istorijas pasakojęs Virgilijus Dulkys.
Skelbimas

Sasha Aleksandrovich Lukashewskyj | GTA Online News video archyvo kadras

Prizo nugalėtojas SASHA taręs padėkos ir sveikinimo žodį išreiškė pageidavimą pasidalinti prizą su antros vietos laimėtoju.

Scenoje Gerda Bieliauskaitė | GTA Online News video archyvo kadras

Renginio pertraukos metu susirinkusieji klausėsi Reign Network salos renginių organizatorės Gerdos Bieliauskaitės atliekamų dainų.

Telefonas: 698890849 El. paštas: reignnetworklt@gtaonlinenews.com Visi publikacijose minimi Vardai ir Pavardės bei situacijos išgalvoti. Bet koks sutapimas yra atsitiktinumas ir neturi nieko bendro su paminėtais asmenimis. Įvykiai aprašyti šiame naujienų portale yra tik virtualaus pasaulio žaidimo dalis.

Skaityti
Skelbimas
Spauskite norėdami komentuoti

Palikti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

GON TV

Ar HornyRP.lt sala pralaimi karą su nusikalstamumu?

GTA Online News roleplay naujienų reporteris užfiksavo: Vykstant centrinio banko apiplėšimui HornyRP.lt salos PD pareigūnai neatvyko į įvykio vietą.

Paskelbta

-

Autorius

GTA Online News roleplay naujienų reporteris užfiksavo: Vykstant centrinio banko apiplėšimui HornyRP.lt salos PD pareigūnai neatvyko į įvykio vietą.

Tarnybos metu pakalbinus pareigūną Dilgėlę (Mr Vyvu) ir paklausus kodėl taip atsitiko, pareigūnas pakomentavo, kad tuo metu Los Santos mieste ir apylinkėse vyko daug kriminalinių įvykių.

• ANONSAS | Jau greitai GTA Online News puslapiuose!

„Buvo toks chaosas ir tiek nusikalstamos veiklos suvaldymo atvejų, kad tuo metu tvarką palaikiusių pareigūnų pajėgų paprasčiausiai nebepakako“, – 3 val. ryte, skubiai pakomentavo pareigūnas ir nulėkė reaguoti į eilinį židinį.

Skaityti

GON TV

GTA Online News ir Reign Network TAXI projektas – Pirma kelionė naujokams nemokamai!

Visos naujokų atliktos kelionės finansuojamos GTA Online News ir nesvarbu kokia yra kelionės trukmė ar ilgumas, kaina simbolinė – 1$

Paskelbta

-

Autorius

2022-04-10 Naujienų portalas GTA Online News ir Reign Network salos savivaldybės transporto skyrius pasirašė susitarimą. Susitarimas skirtas nusikalstamumo prevencijai mieste skatinti.

„Pastebėjome, kad daugelis naujai atvykusių į salą gyventojų, savo darbo paieškas ir keliones mieste pradeda nusikalstamu būdu, vogdami automobilius iš vietinių gyventojų. Mes nesiimame spręsti, kodėl jie taip daro, nes priežasčių gali būti daug, nuo: piniginių lėšų trūkumo, nežinojimo, kad mieste veikia automobilių ir dviračių nuomos punktai, ar tų punktų nepatogus išdėstymas, iki vagysčių savo malonumui, visi mes skirtingi. Tačiau tiems, kurie į Reign Network salos Los Santos miestą atvyksta su rimtais ketinimais turime pasiūlymą.“ – sako GTA Online News įkūrėjas ir šio projekto iniciatorius.

Tam tikslui buvo įsigytas TAXI automobilis ir sudaryta jo panaudos sutartis, kad visos naujokų atliktos kelionės mieste yra finansuojamos naujienų portalo GTA Online News ir nesvarbu kokia yra kelionės trukmė ar ilgumas, kaina simbolinė, skirta paslaugos suteikimo registravimui – 1$, išrašant oficialią saskaitą GTA Online News padalinio Reign Network saloje – Weazel News vardu.

Pirma kelionė saloje NEMOKAMA – (1$) ! – Nevok automobilio darbo paieškoms…

RolePlay naujienų portalo GTA Online News duomenimis mieste yra ir daugiau privačių TAXI automobilių, jų valdytojai yra kviečiami susisiekti telefonu SMS žinute 698890849 arba miesto socialiniame tinkle kreiptis į Misteris Lininis#8835 ir susitikimo metu aptarti bei pasirašyti bendradarbiavimo sutartį su GTA Online News.

Tiesioginiai skrydžiai
čia

• REKLAMA: Pritrūkai lėšų norimam būstui įsigyti – įmonė „Reign paskolos“ suteiks galimybę įsigyti naujus namus ar komercines patalpas Jums palankiomis sąlygomis.

• GTA Online News – Reign Network salos naujienų tarnyba – Skelbiame teisingas naujienas!

Skelbimas

 

Skaityti

GON TV

SU NAUJAIS gerbiami miesto gyventojai!

GTA Online News kolektyvas taip pat dalinasi šiais sveikinimais, ir linki visiems susiklausymo, bendro vienas kito supratimo, pelningų verslų, gerų reikalų, linksmų vakarėlių ir paprasčiausiai gero laiko praleidimo mieste ir savo pasirinktoje veikloje.

Paskelbta

-

Autorius

Reign Network salos, Los Santos miesto socialiniame tinkle žaibišku greičiu sklinda miesto gyventojų sveikinimai.

GTA Online News kolektyvas taip pat dalinasi šiais sveikinimais, ir linki visiems susiklausymo, bendro vienas kito supratimo, pelningų verslų, gerų reikalų, linksmų vakarėlių ir paprasčiausiai gero laiko praleidimo mieste ir savo pasirinktoje veikloje.

Tegul Naujieji 2022-ieji Tigro metai būna sotūs, energingi ir atveriantys kelius naujų idėjų įgyvendinimui!

Tiesioginiai skrydžiai 
čia

Skaityti

Populiaru