Prisijunkite prie mūsų

Paskelbta

-

Nauja daina ir Naujas anekdotų karalius, toks penktadienio vakaro repertuaras buvo daugelio Reign Network salos migrantų planuose.

Belaukiant Sausio 15 dieną vyksiančio grandiozinio dainų konkurso „SONG CONTEST“ miesto migrantų bendruomenei buvo pristatyta nauja daina įrašyta saloje veikiančioje įrašų studijoje „TriadRECORDS“.

Skelbimas

GTA Online News reporteris TriadRECORDS klube, Los Santos mieste, Reign Network saloje.

20:00 prasidėjusioje dainos prezentacijoje susirinko didelė dauguma miesto migrantų. Susibūrę į atskirus ratelius svečiai diskutavo įvairiausiomis temomis ir laukė kol ant scenos pasirodys vakaro žvaigždė – visiems gerai žinomas V-DOG.

Kaip sako pats, 42 metų, nevedęs, dainos atlikėjas V-DOG`as – „Daina yra sukurta 2022 sausio 14 dieną 13:00 val. ir yra skirta visiems automobilių lenktynių mėgėjams.“

Dainos autorius ir atlikėjas | GTA Online News video archyvo kadras

Gausiomis V-DOG`o fanų ovacijomis ir šūksniais pakartoti buvo sutikta nenustatytam lenktynininkų klubui skirta daina. Dainos garso takelis, žaibišku greičiu pasklido Reign Network salos socialiniuose tinkluose.

Dainos pristatymo akimirka | GTA Online News video archyvo kadras

Kitas, ne mažiau įsimintinas, įvykis vyko Reign Network salos, Los Santos miesto rusų bendruomenės valdomame „TEQUI-LA-LA“ klube.

Čia vieną valanda vėliau  – 21:00, prasidėjo Los Santos miesto ir apylinkių anekdotų karaliaus rinkimai. Prizinis konkurso fondas sudarė 250 000 $.

Iš dešimties dalyvių buvo išrinktas vienas, geriausias anekdotų pasakotojas, kuriuo tapo Sasha Aleksandrovich Lukashewskyj – tai Reign Network salos svečias atvykęs į sala atostogoms. Nedaug nuo jo atsiliko ir labai nuotaikingas, anekdotines istorijas pasakojęs Virgilijus Dulkys.
Skelbimas

Sasha Aleksandrovich Lukashewskyj | GTA Online News video archyvo kadras

Prizo nugalėtojas SASHA taręs padėkos ir sveikinimo žodį išreiškė pageidavimą pasidalinti prizą su antros vietos laimėtoju.

Scenoje Gerda Bieliauskaitė | GTA Online News video archyvo kadras

Renginio pertraukos metu susirinkusieji klausėsi Reign Network salos renginių organizatorės Gerdos Bieliauskaitės atliekamų dainų.

Visi publikacijose minimi Vardai ir Pavardės bei situacijos išgalvoti. Bet koks sutapimas yra atsitiktinumas ir neturi nieko bendro su paminėtais asmenimis. Įvykiai aprašyti šiame naujienų portale yra tik virtualaus pasaulio žaidimo dalis.

Skaityti
Skelbimas
Spauskite norėdami komentuoti

Palikti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

GON TV

Cypress Hill savo naujausią studijinį albumą mini pirmuoju NFT išleidimu

Paskelbta

-

Autorius

Legendinė hip hop grupė Cypress Hill savo naujausią studijinį albumą mini pirmuoju NFT išleidimu. Bus pagaminti šeši NFT, o kolekcininkai stoja laimėti išskirtinį merch. Pasižymėk kalendoriuje „Back in Black“ ir užsiregistruok Crypto.com/NFT dabar!

Skaityti

GON TV

Na ką, Misteri Linini, pažiūrėkit kaip verslai prarandami!..

…Prieš du metus atsikraustęs į šią salą nesitikėjau, kad šie Kopo Underkoverio ištarti žodžiai išsipildys su kaupu.

Paskelbta

-

Autorius

…Prieš du metus atsikraustęs į šią salą nesitikėjau, kad šie Kopo Underkoverio ištarti žodžiai išsipildys su kaupu. Dviejų metų intensyvus darbas eina šuniui ant uodegos, o tai slegia, griauna asmeninį pasitikėjimą ir gadina nuotaiką.

Dėja, bet taip ir nepavyko mano kuriamai GTA Online News naujienų tarnybai įsitvirtinti HornyRP.lt saloje. Tiesa buvau jau išvykęs į kitą salą, gaila, bet ten „prasisuko“ tokia audra, kad sala normaliai nefunkcionuoja iki šiol, tad draugų kviečiamas dariau antrą bandyma čia. Atgarsiai kurių sulaukiau šiandien 2022-08-10, visiškai pakirto sparnus – Visi prašymai kuriuos buvau pateikęs dar prieš du metus, šiandien yra įgyvendinti, tačiau visa tai skirta ne mano įkurtai ir puoselėjamai naujienų tarnybai šioje saloje (negavau jokios info nei telefonu nei el. paštu), bet nežinomiems asmenims. Gaila…

Skelbimas

Ačiū tiems salos gyventojams kurie skaitė ir mėgavosi pateiktomis naujienomis ir padėjo jas kurti. Atsiprašau tų salos gyventojų, kuriems nebesuteikiau naujienų paskelbimo ir reklamos paslaugų matydamas, kad salos valdžios dėmesio į šį verslą patraukti, asmeniškai man nebepavyksta.

Tiems, kurie ateityje kurs ar jau perėmė šį versla linkiu atsakingumo ir kūrybiškumo savo darbuose, na, o aš, pabrukęs uodegą pasitraukiu. Šiuo metu atiduosiu save knygos apie Žiniasklaidos raidą laukiniuose 1899 metų vakaruose rašymui. „The RED DEAD REDEMPTION Times“ www.rdrtimes.com O toliau pamatysime, ką pasiūlys likimas.

Skelbimas

Sakau visiems Ačiū ir IKI.

Pagarbiai,

Skelbimas

GTA Online News įkūrėjas
Misteris Lininis 

Skelbimas
Skaityti

GON TV

Pristatome „Benefactor SM722 Sports Speedster“.

Dizaineriai ir inžinieriai pašalino visus nereikalingus šiuolaikinio rodsterio komponentus, palikdami kėbulą, rėmą ir atvirą Benefactor SM722 siluetą.

Paskelbta

-

Autorius

Benefactor

2022 Rugpjūčio 4 dieną gamintojas Benefactor HQ pristatė „Benefactor SM722 Sports Speedster“. Dizaineriai ir inžinieriai pašalino visus nereikalingus šiuolaikinio rodsterio komponentus, palikdami kėbulą, rėmą ir atvirą Benefactor SM722 siluetą.

Yra daug mokslinio žargono, galinčio paaiškinti SM722 patrauklumą, bet jūs tai suprasite, kai tik nuspausite akseleratoriaus pedalą, o G jėgos „susuks“ jūsų veidą į pusiau nuolatinę šypseną.

Skelbimas

„Benefactor SM722“ – dabar galima įsigyti iš „Legendary Motorsport“.

Skelbimas
Skaityti

Populiaru