Prisijunkite prie mūsų

Gyvenimo stilius

Namų dekoravimo įkvėptas: Būsto estetika svarbi mūsų gyvenime

• Reklama | Kokie baldai dera tarpusavyje, kokias interjero dekoracijas naudoti, koks apšvietimas tinka Jūsų būstui ar biurui? „Felis interjerai“, 696086139 – Eimanuelis Felis

Paskelbta

-

Interjero dizainas, miesto gyventojams labai svarbus klausimas įsigijus būstą ar biuro patalpas. Kokie baldai dera tarpusavyje, kokias interjero dekoracijas naudoti, koks apšvietimas tinka Jūsų būstui?

Darbo kambarys namuose | „Felis interjerai“, 696086139 – Eimanuelis Felis

Aptarti šiuos klausimus GTA Online News naujienų tarnybos reporteris susitiko su vienu iš Reign Network salos, Los Santos miesto verslininkų, kuris šiuo metu kuria interjero dizaino įmonę.

Žaliasis poilsio kampelis | „Felis interjerai“, 696086139 – Eimanuelis Felis

Smagios savaitgalinės ekskursijos mieste metu aplankėme tris skirtingus nekilnojamojo turto objektus: apžiūrėjome butą, namą ir vilą, o taip pat užsukome į verslininko biurą, įsikūrusį viename iš didžiausių miesto dangoraižių, kur ir pratęsėme malonų pokalbį apie Emanuelio tikslus, vizijas ir norą pagelbėti mieto gyventojams.

Emanuelis Felis – „Felis interjerai“

– Kaip supratote, kad norite ir gebate kurti interjerus?

– Interjero kūrimo darbus pradėjau atlikinėti jau seniau. Pirmuosius darbus atlikau sau, savo draugams ir tėvams. Sulaukęs daugelio gerų atsiliepimų, nusprendžiau, kad šiuos savo sugebėjimus bandysiu paversti komercija ir teiksiu interjero kūrimo paslaugas bei konsultacijas Reign Network salos gyventojams.

Skelbimas

– Ar interjero kūrimo ir įrengimo darbus atliekate vienas pats?

– Tikrai ne, komandoje yra dar keletas kolegų kurie taip pat turi, kaip mes sakome „Gerą akį“ ir daug daug kantrybės. Tie kurie bandė interjerą kurti ir įrenginėti patys tikrai patvirtins, kad kantrybė yra didžiausia vertybė šiame darbe.

Skelbimas

Būsto prieiga „Holas“ – „Felis interjerai“, 696086139 – Eimanuelis Felis

– Kaip nusprendžiate kokio tipo interjerą siūlysite vienam ar kitam klientui?

– Susipažįstame, bendraujame, įvertiname užsakovo stilių, propaguojamą gyvenimo ritmą, tiesiog pasikalbame apie tai ko klientas tikisi iš savo būsto ar biuro aplinkos.

Miegamasis – „Felis interjerai“, 696086139 – Eimanuelis Felis

– Ar labai brangios įmonės „Felis interjerai“ teikiamos interjero kūrimo ir įrengimo paslaugos?

– Kiekvienas atvejis yra individualus, tai priklauso nuo kokio tipo būstą rengsime ir ką jame norėsime matyti, kiek elementų teks užsakyti, atgabenti ir sumontuoti Jūsų nurodytame būste ar biure.

Skelbimas

Miegamasis – „Felis interjerai“, 696086139 – Eimanuelis Felis

GTA Online News dėkoja Emanueliui Feliui už smagiai praleistą laiką, ekskursiją po miestą, interjero dizaino patarimus ir kviečia visus Reign Network salos gyventojus pasinaudoti nauja atsiradusia galimybe.

Tiesioginiai skrydžiai
čia

Jei įrenginėdami savo naują būstą esate ištarę „APSIVERKIAU IR NUĖJAU MIEGOTI“ įmonės „Felis interjerai“ paslaugos kaip tik Jums. Paskambink mums telefonu 696086139, o susitikimo metu aptarsime visas likusias detales.

• REKLAMA: Pritrūkai lėšų norimam būstui įsigyti – įmonė „Reign paskolos“ suteiks galimybę įsigyti naujus namus ar komercines patalpas Jums palankiomis sąlygomis.

• GTA Online News – Reign Network salos naujienų tarnyba – Skelbiame teisingas naujienas!

Skelbimas

Telefonas: 698890849 El. paštas: reignnetworklt@gtaonlinenews.com Visi publikacijose minimi Vardai ir Pavardės bei situacijos išgalvoti. Bet koks sutapimas yra atsitiktinumas ir neturi nieko bendro su paminėtais asmenimis. Įvykiai aprašyti šiame naujienų portale yra tik virtualaus pasaulio žaidimo dalis.

Skaityti
Skelbimas
Spauskite norėdami komentuoti

Palikti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Gyvenimo stilius

Pirmieji Weazel muzikos apdovanojimai – artėja kandidatų pateikimo terminas!

Paskelbta

-

Autorius

„Weazel“ muzikos apdovanojimai vis dar laukiami! Artėjant lapkričio 30 d. pateikimo terminui, laikas bėga! Jei esate muzikantas, prodiuseris ar garso inžinierius San Andreas mieste ir norite būti pripažintas už savo talentą vienoje iš toliau nurodytų kategorijų, nelaukite…

 • Geriausias muzikinis klipas
 • Geriausias vokalinis atlikimas dainoje
 • Geriausias bendradarbiavimas
 • Geriausias prodiuseris
 • Geriausia roko daina
 • Geriausias roko atlikėjas
 • Geriausia pop daina
 • Geriausias pop atlikėjas
 • Geriausia repo daina
 • Geriausias repo atlikėjas
 • Geriausias viršelis
 • Pakaitos simbolių kategorija
 • Geriausias disko takelis
 • Geriausia daina
 • Geriausias menininkas

Dabar galite savęs paklausti: kaip AŠ galiu pateikti save ar savo darbą svarstymui? Pats pateikimas gali būti atliktas naudojant formą! (Jei norite, kad būtumėte įtraukti į daugiau nei vieną kategoriją, užpildykite ją daugiau nei vieną kartą).

Skelbimas
Skaityti

Gyvenimo stilius

Karantinas mieste – Neik iš namų arba laisvai pasirenkami privalomieji skiepai!

Paskelbta

-

Autorius

CubaViruso židiniai aptinkami šiukšlių konteineriuose | Nauja Naujiena! archyvas

2022 11 28 8:38 vietos laiku Gurgle.lt saloje, Los Santos mieste ir jo apylinkėse, miesto meras, savo potvarkių punktu 1.4  Wu Chiao paskelbė karantiną:  – „Skelbiamas visuotinis miesto del „cuba“ viruso“. Tą pačią dieną išleistas potvarkis – 1.5, kuriuo įvestas priverstinis vakcinavimasis nuo „CUBA“ viruso, o taip pat potvarkiu – 1.6 užtikrinama, kad vakcinos bus 100% apmokėtos iš vyriausybės lėšų.

Vėliau, tą dieną pasirodė naujas potvarkis – 1.7 kuris skelbia, kad yra pridėtas baudžiamojo kodekso 177 straipsnis, kuris suteikia įgaliojimus Policijos departamentui tikrinti visus miesto gyventojus, ar jie turi laisvai pasirenkamos privalomosios vakcinos dozės kortelę, policijos departamentui suteikti leidimai išrasyti įspėjima, po kurio gali tekti susimokėti baudą iki 3000 euru dėl nesiskiepijimo.

Skelbimas

Nepatikrintais duomenimis pats policijos viršininkas yra atsisakęs skiepytis laisvai pasirenkamu privalomuoju skiepu. Ar tai reiškia, kad nesutinkantys skiepytis, tačiau neturintys 3000 eurų baudai susimokėti asmenys turi nesirodyti mieste? Kodėl viruso židinius randant tik šiukšlių konteineriuose, su šia pramonės šaka  nieko bendro neturintys asmenys privalo privalomai laisvai pasirinkti?

• Parengė Maikas Pirsonas – GTA Online News specialusis korespondentas Gurgle.lt saloje Los Santos mieste

 

Skelbimas
Skaityti

Gyvenimo stilius

Ar išrinktas naujas meras – Wu Chiao žino problemas mieste?

Paskelbta

-

Autorius

Gurgle.lt salos Los Santos miesto policijos departamento viršininko Kurmio savaitinė ataskaita gyventojams | Maiko Pirsono nuotrauka

Lapkričio 24 dieną Gurgle.lt saloje Los Santos miesto policijos departamento konferencijų salėje vyko naujo mero rinkimai. Kaip skelbia vietinė spauda, tarp kandidatų į miesto merus buvo miesto gyventojų pasitikėjimą pelnęs nekilnojamo turto agentas, žinomas miesto prieigose veikiančio ūkio ūkinininkas.

Kaip skelbia elektroninis dienraštis Nauja Naujiena! į miesto merus nepabijojo kandidatuoti net ir kriminalinę praeitį su dideliais šešėliais turintys veikėjai.

Skelbimas

Po kassavaitinio Gurgle.lt salos Los Santos miesto policijos departamento viršininko Kurmio atsiskaitymo miesto gyventojams, kandidatų į Gurgle.lt salos valdytojų kėdę prisistatymų ir ilgų diskusijų ir  tapo pernelyg akivaizdu, jog vienintelis tinkamas kandidatas užtikrinti gyventojų gerovę yra Wu Ciao.

Gurgle.lt salos Los Santos miesto meras Wu Chiao. | E-laikraščio Nauja Naujiena! archyvo nuotrauka

Gurgle.lt salos Los Santos miesto meras Wu Chiao | E-laikraščio Nauja Naujiena! archyvo nuotrauka

Miesto gyventojų pasitikėjimą pelnęs Wu Chiao Gurgle.lt salos Los Santos miesto mero rinkimų metų surinko 6 balsus, kai kiti arba negavo arba gavo tik vieną, ar du balsus. Kiek balsų buvo išviso laikraštis Nauja Naujiena! neatskleidžia, nes balsavimas buvo slaptas (GTA Online News redakcijos prierašas.).

Naujoji teismo salė ir kabinetas Gurgle.lt sala, Los Santos miestas | E-laikraščio Nauja Naujiena archyvas

Metų kadencijai rinkimus laimėjo Wu Chiao. Sveikiname su rinkimų rezultatais ir linkime sėkmės darbe!

Geros dienos jums linki mietso meras! @IMPERATORIUS | Gurgle.lt salos Los santos miesto Twitter paskyros foto

Tikimės, kad miesto valdžios raktus gavęs, miesto meras Wu Chiao yra ne tik gražiausioje miesto vietoje įsikūręs daug kalbantis veikėjas @IMPERATORIUS, nekilnojamo turto magnatas, o yra pilnai susipažinęs su visomis mieste ir jo apylinkėse veikiančiomis verslo vystymo ir darbo struktūromis, jų privalumais ir trūkumais, miestiečių atlyginimais, gamybai ir verslo vystymui reikiamų materialų apyvarta ir kitomis stambiomis ir smulkesnėmis mieste esančiomis problemomis? Laukiame E-laikraščio Nauja Naujiena! interviu su miesto meru Wu Chiao.

Skelbimas
• Parengė Maikas Pirsonas – GTA Online News specialusis korespondentas Gurgle.lt saloje Los Santos mieste
Skaityti

Populiaru