Prisijunkite prie mūsų

Gyvenimo stilius

Susirinkusieji bokso varžybų nesulaukė

Konkurencija? Konfliktai tarp Reign Network salos renginių organizatorių kolektyvų palieka salos gyventojus be savaitgalio renginių.

Paskelbta

-

Šeštadienio vakarą atvykę pasinerti į Underground stiliaus bokso kovų varžybas ir pasižiūrėti kraujo ir purvo vaizdinių, Reign Network salos, Los Santos miesto gyventojai, turėjo nusivilti. Renginys neįvyko dėl galimo konkurencinio konflikto tarpe dviejų mieste veikiančių renginių organizavimo kompanijų.

Paskelbta, kad renginys nevyks | GTA Online News video archyvo kadras

Kaip ir buvo skelbiama miesto socialiniuose tinkluose Šeštadienį 2022-02-12 21:30 mieste turėjo įvykti trečiasis bokso turnyras. Buvo kviečiami tiek norintys išsikrauti fiziškai ir pasivaržyti, tiek akis paganyti mėgstantys šio kruvino sporto suteikiamo reginio mėgėjai ir fanai.

Undergroud kovoms skirtas ringas | GTA Online News video archyvo kadras

Tačiau dar prieš renginį renginio teritorijoje pasirodžius vienam asmeniui, kaip minima neoficialiuose pranešimuose, galimai iš kitos renginius organizuojančios kompanijos mieste ir „maloniai pabendravus“ su pagrindine šio renginio organizatore renginys buvo paskelbtas neįvyksiančiu, o surinkti startinio fondo ir žiūrovų bilietų pinigai grąžinti.

Skelbimas

Kas nutiko? Kodėl organizatoriai nutraukė renginį? Turinčius informacijos prašome susisiekti telefonu 698890849. Anonimiškumą garantuojame.

Scenoje Gerda Bieliauskaitė | GTA Online News video archyvo kadras

GTA Online News reporteris bandė susisiekti telefonu su pagrindine renginio organizatore, tačiau gavo atsakymą, jog dėl pablogėjusios psichologinės būsenos komentarai apie priverstinį renginio atšaukimą teikiami nebus. Tikimės, kad ateityje mums pavyks prakalbinti gerbiamą renginio organizatorę ir besidomintiems atskleisti tikrąsias priežastis.

Tiesioginiai skrydžiai
čia

Jei įrenginėdami savo naują būstą esate ištarę „APSIVERKIAU IR NUĖJAU MIEGOTI“ įmonės „Felis interjerai“ paslaugos kaip tik Jums. Paskambink mums telefonu 696086139, o susitikimo metu aptarsime visas likusias detales.

• REKLAMA: Pritrūkai lėšų norimam būstui įsigyti – įmonė „Reign paskolos“ suteiks galimybę įsigyti naujus namus ar komercines patalpas Jums palankiomis sąlygomis.

Skelbimas

• GTA Online News – Reign Network salos naujienų tarnyba – Skelbiame teisingas naujienas!

Skelbimas

Telefonas: 698890849 El. paštas: reignnetworklt@gtaonlinenews.com Visi publikacijose minimi Vardai ir Pavardės bei situacijos išgalvoti. Bet koks sutapimas yra atsitiktinumas ir neturi nieko bendro su paminėtais asmenimis. Įvykiai aprašyti šiame naujienų portale yra tik virtualaus pasaulio žaidimo dalis.

Skaityti
Skelbimas
Spauskite norėdami komentuoti

Palikti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Gyvenimo stilius

Pirmieji Weazel muzikos apdovanojimai – artėja kandidatų pateikimo terminas!

Paskelbta

-

Autorius

„Weazel“ muzikos apdovanojimai vis dar laukiami! Artėjant lapkričio 30 d. pateikimo terminui, laikas bėga! Jei esate muzikantas, prodiuseris ar garso inžinierius San Andreas mieste ir norite būti pripažintas už savo talentą vienoje iš toliau nurodytų kategorijų, nelaukite…

 • Geriausias muzikinis klipas
 • Geriausias vokalinis atlikimas dainoje
 • Geriausias bendradarbiavimas
 • Geriausias prodiuseris
 • Geriausia roko daina
 • Geriausias roko atlikėjas
 • Geriausia pop daina
 • Geriausias pop atlikėjas
 • Geriausia repo daina
 • Geriausias repo atlikėjas
 • Geriausias viršelis
 • Pakaitos simbolių kategorija
 • Geriausias disko takelis
 • Geriausia daina
 • Geriausias menininkas

Dabar galite savęs paklausti: kaip AŠ galiu pateikti save ar savo darbą svarstymui? Pats pateikimas gali būti atliktas naudojant formą! (Jei norite, kad būtumėte įtraukti į daugiau nei vieną kategoriją, užpildykite ją daugiau nei vieną kartą).

Skelbimas
Skaityti

Gyvenimo stilius

Karantinas mieste – Neik iš namų arba laisvai pasirenkami privalomieji skiepai!

Paskelbta

-

Autorius

CubaViruso židiniai aptinkami šiukšlių konteineriuose | Nauja Naujiena! archyvas

2022 11 28 8:38 vietos laiku Gurgle.lt saloje, Los Santos mieste ir jo apylinkėse, miesto meras, savo potvarkių punktu 1.4  Wu Chiao paskelbė karantiną:  – „Skelbiamas visuotinis miesto del „cuba“ viruso“. Tą pačią dieną išleistas potvarkis – 1.5, kuriuo įvestas priverstinis vakcinavimasis nuo „CUBA“ viruso, o taip pat potvarkiu – 1.6 užtikrinama, kad vakcinos bus 100% apmokėtos iš vyriausybės lėšų.

Vėliau, tą dieną pasirodė naujas potvarkis – 1.7 kuris skelbia, kad yra pridėtas baudžiamojo kodekso 177 straipsnis, kuris suteikia įgaliojimus Policijos departamentui tikrinti visus miesto gyventojus, ar jie turi laisvai pasirenkamos privalomosios vakcinos dozės kortelę, policijos departamentui suteikti leidimai išrasyti įspėjima, po kurio gali tekti susimokėti baudą iki 3000 euru dėl nesiskiepijimo.

Skelbimas

Nepatikrintais duomenimis pats policijos viršininkas yra atsisakęs skiepytis laisvai pasirenkamu privalomuoju skiepu. Ar tai reiškia, kad nesutinkantys skiepytis, tačiau neturintys 3000 eurų baudai susimokėti asmenys turi nesirodyti mieste? Kodėl viruso židinius randant tik šiukšlių konteineriuose, su šia pramonės šaka  nieko bendro neturintys asmenys privalo privalomai laisvai pasirinkti?

• Parengė Maikas Pirsonas – GTA Online News specialusis korespondentas Gurgle.lt saloje Los Santos mieste

 

Skelbimas
Skaityti

Gyvenimo stilius

Ar išrinktas naujas meras – Wu Chiao žino problemas mieste?

Paskelbta

-

Autorius

Gurgle.lt salos Los Santos miesto policijos departamento viršininko Kurmio savaitinė ataskaita gyventojams | Maiko Pirsono nuotrauka

Lapkričio 24 dieną Gurgle.lt saloje Los Santos miesto policijos departamento konferencijų salėje vyko naujo mero rinkimai. Kaip skelbia vietinė spauda, tarp kandidatų į miesto merus buvo miesto gyventojų pasitikėjimą pelnęs nekilnojamo turto agentas, žinomas miesto prieigose veikiančio ūkio ūkinininkas.

Kaip skelbia elektroninis dienraštis Nauja Naujiena! į miesto merus nepabijojo kandidatuoti net ir kriminalinę praeitį su dideliais šešėliais turintys veikėjai.

Skelbimas

Po kassavaitinio Gurgle.lt salos Los Santos miesto policijos departamento viršininko Kurmio atsiskaitymo miesto gyventojams, kandidatų į Gurgle.lt salos valdytojų kėdę prisistatymų ir ilgų diskusijų ir  tapo pernelyg akivaizdu, jog vienintelis tinkamas kandidatas užtikrinti gyventojų gerovę yra Wu Ciao.

Gurgle.lt salos Los Santos miesto meras Wu Chiao. | E-laikraščio Nauja Naujiena! archyvo nuotrauka

Gurgle.lt salos Los Santos miesto meras Wu Chiao | E-laikraščio Nauja Naujiena! archyvo nuotrauka

Miesto gyventojų pasitikėjimą pelnęs Wu Chiao Gurgle.lt salos Los Santos miesto mero rinkimų metų surinko 6 balsus, kai kiti arba negavo arba gavo tik vieną, ar du balsus. Kiek balsų buvo išviso laikraštis Nauja Naujiena! neatskleidžia, nes balsavimas buvo slaptas (GTA Online News redakcijos prierašas.).

Naujoji teismo salė ir kabinetas Gurgle.lt sala, Los Santos miestas | E-laikraščio Nauja Naujiena archyvas

Metų kadencijai rinkimus laimėjo Wu Chiao. Sveikiname su rinkimų rezultatais ir linkime sėkmės darbe!

Geros dienos jums linki mietso meras! @IMPERATORIUS | Gurgle.lt salos Los santos miesto Twitter paskyros foto

Tikimės, kad miesto valdžios raktus gavęs, miesto meras Wu Chiao yra ne tik gražiausioje miesto vietoje įsikūręs daug kalbantis veikėjas @IMPERATORIUS, nekilnojamo turto magnatas, o yra pilnai susipažinęs su visomis mieste ir jo apylinkėse veikiančiomis verslo vystymo ir darbo struktūromis, jų privalumais ir trūkumais, miestiečių atlyginimais, gamybai ir verslo vystymui reikiamų materialų apyvarta ir kitomis stambiomis ir smulkesnėmis mieste esančiomis problemomis? Laukiame E-laikraščio Nauja Naujiena! interviu su miesto meru Wu Chiao.

Skelbimas
• Parengė Maikas Pirsonas – GTA Online News specialusis korespondentas Gurgle.lt saloje Los Santos mieste
Skaityti

Populiaru