Prisijunkite prie mūsų

Gyvenimo stilius

Vanilla Unicorn: Pokalbiai be kelnių arba ką kalba žmonės

Atvirų pokalbių show Reign Network saloje – Batkos HOTtubas. Jaukioje naujojo „Vanilla Unicorn“ klubo aplinkoje atsipalaidavę pokalbių svečiai kalba nuoširdžiai ir atvirai. Jokio sekso…

Vieta poilsiui ir pokalbiams | GTA Online News video archyvo kadras

Paskelbta

-

2022 02 16 dienos paryčiais Reign Network salos socialinį tinklą sudrebino pirmasis atviras pokalbių šou. Pirmasis vakarėlio svečias, įžymus miesto verslininkas, mechanikas, visų galų meistras bei didelio „Hot Dogo“ savininkas Fook`as Loong`as.

Skelbimas

Šiuo šou (ŽIŪRĖTI VISĄ – ačiū Mr.ZeTox), Los Santos miesto privataus pobūdžio laisvalaikio ir pramogų klubas „Vanilla Unicorn“ skelbia apie naujo sezono pradžią. Pradėdami naują sezoną klubo „Vanilla Unicorn“ sąvininkai skelbia, kad senasis stereotipas jog klubas skirtas tik žiūrėti į striptizo šokėjas bus visiškai išnaikintas.

Vanilla Unicorn vaizdas naktį | sosordinateurs.com nuotrauka

Naujieji klubo savininkai pasirinko visiškai naują koncepciją – Privatus laisvalaikis su draugais, privačios šventės, atviri ir niekieno nevaržomi pokalbiai, gėrimai, užkandžiai, pramogos, koncertai ir kiti vakarėliai pagal klientų poreikius ir užsakymus.

Kolektyvo nariai | GTA Online News video archyvo kadras

„Visų pirma „Vanilla Unicorn“ iš atviro tipo klubo yra reorganizuojamas į uždaro tipo klubą. Dabar į klubą galima patekti tik iš anksto rezervavus pageidaujamo asmeninio vakarėlio laiką arba klube vykstančių viešų renginių metu. Planuojame, kad miesto gyventojai galės įsigyti VIP narystę klube, kuri garantuos, kad į visus organizuojamus renginius VIP nariai bus pakviesti asmeniškai. Turime labai daug sumanymų kokiais renginiais ir kokiais ŠOU stebinsime savo lankytojus ir klientus“ – pasakoja vienas iš klubo savininkų.

Klubas „Vanilla Unicorn po renovacijos“ | GTA Online news video archyvo kadras

Investavus į visiškai naują garso sistemą klube jau dabar galima atlikti mėgstamos muzikos užsakymus ir rengti stilizuotas – temines diskotekas. Bare nuolat pilna įvairiausių gėrimų ir užkandžių. Ankščiau buvusi striptizo šokių scena su gundymo šokiams skirtais stulpais perdaryta ir laukia kviestinių muzikos bei dainų atlikėjų. Jūsų ar jūsų draugų gimtadieniai, įsimintinos datos, privatūs susitikimai, diskotekos, koncertai, pokalbių ŠOU – tai tik dalis „Vanilla Unicorn“ kolektyvo planų ir klubo galimybių.

„Vanilla Unicorn“ baras | GTA Online News video archyvo kadras

Klubas įsikūręs Elgin Avenue, šalia Olympic Freeway, Los Santos, Reign Network sala. Įvairaus pobūdžio, savo pageidaujamus vakarėlius planuoti galite paskambine telefonu 694424125. Kviečiame atvykti atlikėjus ir iš kitų salų. Pasitikimas oro uoste, viešbučio kambariai, ekskursijos mieste garantuotos.

Tiesioginiai skrydžiai
čia

• GTA Online News – Reign Network salos naujienų tarnyba – Skelbiame teisingas naujienas!

Skelbimas

Telefonas: 698890849 El. paštas: reignnetworklt@gtaonlinenews.com Visi publikacijose minimi Vardai ir Pavardės bei situacijos išgalvoti. Bet koks sutapimas yra atsitiktinumas ir neturi nieko bendro su paminėtais asmenimis. Įvykiai aprašyti šiame naujienų portale yra tik virtualaus pasaulio žaidimo dalis.

Skaityti
Skelbimas
1 Komentaras

1 Komentaras

 1. Pingback: Aiškėja nereguliaraus pramogų klubo darbo priežastys? ⋆ GTA Online News

Palikti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Gyvenimo stilius

Pirmieji Weazel muzikos apdovanojimai – artėja kandidatų pateikimo terminas!

Paskelbta

-

Autorius

„Weazel“ muzikos apdovanojimai vis dar laukiami! Artėjant lapkričio 30 d. pateikimo terminui, laikas bėga! Jei esate muzikantas, prodiuseris ar garso inžinierius San Andreas mieste ir norite būti pripažintas už savo talentą vienoje iš toliau nurodytų kategorijų, nelaukite…

 • Geriausias muzikinis klipas
 • Geriausias vokalinis atlikimas dainoje
 • Geriausias bendradarbiavimas
 • Geriausias prodiuseris
 • Geriausia roko daina
 • Geriausias roko atlikėjas
 • Geriausia pop daina
 • Geriausias pop atlikėjas
 • Geriausia repo daina
 • Geriausias repo atlikėjas
 • Geriausias viršelis
 • Pakaitos simbolių kategorija
 • Geriausias disko takelis
 • Geriausia daina
 • Geriausias menininkas

Dabar galite savęs paklausti: kaip AŠ galiu pateikti save ar savo darbą svarstymui? Pats pateikimas gali būti atliktas naudojant formą! (Jei norite, kad būtumėte įtraukti į daugiau nei vieną kategoriją, užpildykite ją daugiau nei vieną kartą).

Skelbimas
Skaityti

Gyvenimo stilius

Karantinas mieste – Neik iš namų arba laisvai pasirenkami privalomieji skiepai!

Paskelbta

-

Autorius

CubaViruso židiniai aptinkami šiukšlių konteineriuose | Nauja Naujiena! archyvas

2022 11 28 8:38 vietos laiku Gurgle.lt saloje, Los Santos mieste ir jo apylinkėse, miesto meras, savo potvarkių punktu 1.4  Wu Chiao paskelbė karantiną:  – „Skelbiamas visuotinis miesto del „cuba“ viruso“. Tą pačią dieną išleistas potvarkis – 1.5, kuriuo įvestas priverstinis vakcinavimasis nuo „CUBA“ viruso, o taip pat potvarkiu – 1.6 užtikrinama, kad vakcinos bus 100% apmokėtos iš vyriausybės lėšų.

Vėliau, tą dieną pasirodė naujas potvarkis – 1.7 kuris skelbia, kad yra pridėtas baudžiamojo kodekso 177 straipsnis, kuris suteikia įgaliojimus Policijos departamentui tikrinti visus miesto gyventojus, ar jie turi laisvai pasirenkamos privalomosios vakcinos dozės kortelę, policijos departamentui suteikti leidimai išrasyti įspėjima, po kurio gali tekti susimokėti baudą iki 3000 euru dėl nesiskiepijimo.

Skelbimas

Nepatikrintais duomenimis pats policijos viršininkas yra atsisakęs skiepytis laisvai pasirenkamu privalomuoju skiepu. Ar tai reiškia, kad nesutinkantys skiepytis, tačiau neturintys 3000 eurų baudai susimokėti asmenys turi nesirodyti mieste? Kodėl viruso židinius randant tik šiukšlių konteineriuose, su šia pramonės šaka  nieko bendro neturintys asmenys privalo privalomai laisvai pasirinkti?

• Parengė Maikas Pirsonas – GTA Online News specialusis korespondentas Gurgle.lt saloje Los Santos mieste

 

Skelbimas
Skaityti

Gyvenimo stilius

Ar išrinktas naujas meras – Wu Chiao žino problemas mieste?

Paskelbta

-

Autorius

Gurgle.lt salos Los Santos miesto policijos departamento viršininko Kurmio savaitinė ataskaita gyventojams | Maiko Pirsono nuotrauka

Lapkričio 24 dieną Gurgle.lt saloje Los Santos miesto policijos departamento konferencijų salėje vyko naujo mero rinkimai. Kaip skelbia vietinė spauda, tarp kandidatų į miesto merus buvo miesto gyventojų pasitikėjimą pelnęs nekilnojamo turto agentas, žinomas miesto prieigose veikiančio ūkio ūkinininkas.

Kaip skelbia elektroninis dienraštis Nauja Naujiena! į miesto merus nepabijojo kandidatuoti net ir kriminalinę praeitį su dideliais šešėliais turintys veikėjai.

Skelbimas

Po kassavaitinio Gurgle.lt salos Los Santos miesto policijos departamento viršininko Kurmio atsiskaitymo miesto gyventojams, kandidatų į Gurgle.lt salos valdytojų kėdę prisistatymų ir ilgų diskusijų ir  tapo pernelyg akivaizdu, jog vienintelis tinkamas kandidatas užtikrinti gyventojų gerovę yra Wu Ciao.

Gurgle.lt salos Los Santos miesto meras Wu Chiao. | E-laikraščio Nauja Naujiena! archyvo nuotrauka

Gurgle.lt salos Los Santos miesto meras Wu Chiao | E-laikraščio Nauja Naujiena! archyvo nuotrauka

Miesto gyventojų pasitikėjimą pelnęs Wu Chiao Gurgle.lt salos Los Santos miesto mero rinkimų metų surinko 6 balsus, kai kiti arba negavo arba gavo tik vieną, ar du balsus. Kiek balsų buvo išviso laikraštis Nauja Naujiena! neatskleidžia, nes balsavimas buvo slaptas (GTA Online News redakcijos prierašas.).

Naujoji teismo salė ir kabinetas Gurgle.lt sala, Los Santos miestas | E-laikraščio Nauja Naujiena archyvas

Metų kadencijai rinkimus laimėjo Wu Chiao. Sveikiname su rinkimų rezultatais ir linkime sėkmės darbe!

Geros dienos jums linki mietso meras! @IMPERATORIUS | Gurgle.lt salos Los santos miesto Twitter paskyros foto

Tikimės, kad miesto valdžios raktus gavęs, miesto meras Wu Chiao yra ne tik gražiausioje miesto vietoje įsikūręs daug kalbantis veikėjas @IMPERATORIUS, nekilnojamo turto magnatas, o yra pilnai susipažinęs su visomis mieste ir jo apylinkėse veikiančiomis verslo vystymo ir darbo struktūromis, jų privalumais ir trūkumais, miestiečių atlyginimais, gamybai ir verslo vystymui reikiamų materialų apyvarta ir kitomis stambiomis ir smulkesnėmis mieste esančiomis problemomis? Laukiame E-laikraščio Nauja Naujiena! interviu su miesto meru Wu Chiao.

Skelbimas
• Parengė Maikas Pirsonas – GTA Online News specialusis korespondentas Gurgle.lt saloje Los Santos mieste
Skaityti
Skelbimas

Skelbimas
OOC: Serveris Startuoja keturiose rinkose vienu metu, t.y. SVRP USA, SVRP Asia, SVRP Brazil ir žinoma svarbiausia SVRP Lithuania... Tiksli atidarymo data nepranešama.

Populiaru