Prisijunkite prie mūsų
roleplay naujienos roleplay naujienos

Verslas

Oficialu: GTA Online News įsikūrė Reign Network saloje

Jau kuris laikas Reign Network saloje dirbanti GTA Online News roleplay naujienų agentūra įteisino savo veiklą. Norite prisijungti?

Paskelbta

-

Jau kuris laikas Reign Network saloje dirbanti GTA Online News roleplay naujienų agentūra įteisino savo veiklą. Šiuo metu ieškomi asmenys norintys prisijungti prie miesto naujienų tarnybos veiklos vystymo.

2022-02-20 padedami šios salos, Los Santos miesto savivaldybės verslo plėtros skyriaus atstovo Simio Adamino gavome oficialų įmonės statusą ir visas mieste teikiamas oficialaus verslo vystymo privilegijas.

„Naujos galimybės, tai nauji įsipareigojimai. Nuolatinė miesto aktualijų apžvalga, miesto renginių anonsų ir atgarsių sklaida, užsakomųjų straipsnių rengimas, miesto gyventojų atsiliepimų fiksavimas tai tik maža dalis darbų kuriuos privalėsime atlikti nuolat, tam, kad Reign Network salos, Los Santos miesto ir apylinkių gyventojai būtų operatyviai informuoti, o miesto svečiai planuojantys atvykti į miestą gautų kuo daugiau informacijos apie roleplay galimybes šioje saloje.“ — sako GTA Online News roleplay naujienų tarnybos įkūrėjas Misteris Lininis.

Dėkojame visiems, kurie išreiškė pasitikėjimą mūsų veiklai ir užsakydami mūsų paslaugas suteikė galimybę parodyti, kad mūsų kuriamos roleplay naujienos gali būti ir yra aktualios tiek salos gyventojams, tiek į salą atvykti planuojantiems ir norintiems daugiau apie ją sužinoti svečiams.

Skelbimas

Oficialaus įsikūrimo proga GTA Online News roleplay naujienų tarnyba kviečia kūrybingus miesto gyventojus ar planuojančius atvykti į miestą asmenis prisijungti prie naujai formuojamo kolektyvo.

roleplay naujienos

Jei norite nuolat būti įvykių sūkuryje, patinka megzti naujas naujas pažintis, esate kūrybinga asmenybė šis oficialus darbas kaip tik Jums. Abejojate, kad sugebėsite? Mes padėsime! Paskambink arba parašyk žinutę (SMS) – Reign Network salos operatoriaus numeris 698890849. Tiesioginiai skrydžiai čia
GTA Online News roleplay naujienų tarnyba įsikūrė Palomino alėjoje,  Mažajame Seule, Los Santose, WeazelNews pastate, kur ir yra kuriamos visos Reign Network salos roleplay naujienos.

• GTA Online News – Reign Network salos naujienų tarnyba – Skelbiame teisingas naujienas!

Skelbimas

Telefonas: 698890849 El. paštas: reignnetworklt@gtaonlinenews.com Visi publikacijose minimi Vardai ir Pavardės bei situacijos išgalvoti. Bet koks sutapimas yra atsitiktinumas ir neturi nieko bendro su paminėtais asmenimis. Įvykiai aprašyti šiame naujienų portale yra tik virtualaus pasaulio žaidimo dalis.

Skaityti
Skelbimas
Spauskite norėdami komentuoti

Palikti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

GON TV

Na ką, Misteri Linini, pažiūrėkit kaip verslai prarandami!..

…Prieš du metus atsikraustęs į šią salą nesitikėjau, kad šie Kopo Underkoverio ištarti žodžiai išsipildys su kaupu.

Paskelbta

-

Autorius

…Prieš du metus atsikraustęs į šią salą nesitikėjau, kad šie Kopo Underkoverio ištarti žodžiai išsipildys su kaupu. Dviejų metų intensyvus darbas eina šuniui ant uodegos, o tai slegia, griauna asmeninį pasitikėjimą ir gadina nuotaiką.

Dėja, bet taip ir nepavyko mano kuriamai GTA Online News naujienų tarnybai įsitvirtinti HornyRP.lt saloje. Tiesa buvau jau išvykęs į kitą salą, gaila, bet ten „prasisuko“ tokia audra, kad sala normaliai nefunkcionuoja iki šiol, tad draugų kviečiamas dariau antrą bandyma čia. Atgarsiai kurių sulaukiau šiandien 2022-08-10, visiškai pakirto sparnus – Visi prašymai kuriuos buvau pateikęs dar prieš du metus, šiandien yra įgyvendinti, tačiau visa tai skirta ne mano įkurtai ir puoselėjamai naujienų tarnybai šioje saloje (negavau jokios info nei telefonu nei el. paštu), bet nežinomiems asmenims. Gaila…

Ačiū tiems salos gyventojams kurie skaitė ir mėgavosi pateiktomis naujienomis ir padėjo jas kurti. Atsiprašau tų salos gyventojų, kuriems nebesuteikiau naujienų paskelbimo ir reklamos paslaugų matydamas, kad salos valdžios dėmesio į šį verslą patraukti, asmeniškai man nebepavyksta.

Skelbimas

Tiems, kurie ateityje kurs ar jau perėmė šį versla linkiu atsakingumo ir kūrybiškumo savo darbuose, na, o aš, pabrukęs uodegą pasitraukiu. Šiuo metu atiduosiu save knygos apie Žiniasklaidos raidą laukiniuose 1899 metų vakaruose rašymui. „The RED DEAD REDEMPTION Times“ www.rdrtimes.com O toliau pamatysime, ką pasiūlys likimas.

Sakau visiems Ačiū ir IKI.

Pagarbiai,

Skelbimas

GTA Online News įkūrėjas
Misteris Lininis 

Skaityti

Gyvenimo stilius

Darbas HornyRP.lt saloje „VANILLA UNICORN“ privataus pobūdžio pramogų salone

Esi komunikabili (-us), šypsaisi kasdien, ir nebijai atsakomybės? Šioms pozicijoms darbo patirtis tikrai nėra būtinybė! Atrinkti kandidatai bus apmokyti.

Paskelbta

-

Autorius

Jei esi komunikabili (-us), šypsaisi kasdien, ir nebijai atsakomybės. Šioms pozicijoms darbo patirtis tikrai nėra būtinybė! Atrinkti kandidatai bus apmokyti.

Šiuo metu ieškome:

– Barmenės / (-o)

Skelbimas

– Šokėjos / (-o)

– Apsaugos darbuotojos / (-o)

– Garso operatorės / (-iaus)

Skelbimas

Susidomėjai? O galbūt pažįsti žmogų, kurį tai domintų? Atvyk į salą, o jei jau gyveni čia tai drąsiai rašyk telefonu HornyRP salos mobilaus ryšio tiekėjo telefonais: 282-4031 arba 512-3775

P.S. būtinai parašyk, į kokią poziciją pretenduoji, taip palengvinsi atranką ir mums.

Skelbimas
Skaityti

GON TV

Naujas „Vanilla Unicorn“ kvėpavimas – „Deep Dark Fantasy“

Buvusiam Vanilla Unicorn klubo savininkui patekus į įkalinimo įstaigą iki gyvos galvos, miesto savivaldybė jo ilgą laiką valdytą klubą pardavė konkurso būdu.

Paskelbta

-

Autorius

Buvusiam Vanilla Unicorn klubo savininkui patekus į įkalinimo įstaigą iki gyvos galvos, miesto savivaldybė jo ilgą laiką valdytą klubą pardavė konkurso būdu. Tarpe konkurso salygų buvo įtrauktas privalomas punktas, jog nei vienas iš klubo valdytojų neturi priklausyti jokiam nusikaltamam susivienyjimui.

2022-06-09 GTA Online News reporteris nusprendė apsilankyti nesenai miesto savivaldybės sėkmingai parduotą privataus pobūdžio pramogų klubą „Vanilla Unicorn“ ir pasiteirauti naujųjų klubo savininkų apie verslo planus, bei klubo ateitį.

Naujieji klubo savininkai | GTA Online News video archyvo kadras

Profesionali nuojauta reporterio neapgavo. Jis tiesiog papuolė į darbų sūkūrį. Klubo kieme buvo galima pastebėti ir salos LSPD – DepartaMENTO darbuotojus, krovinių pervežimo įmonės Baltic Consol line – Consol Power filialo HornyRP.lt saloje vairuotojus, bei plataus pobūdžio paslaugų specialistų susivienijimo „Betoniniai Batai“ komandą.

Blokuotas eismas šalia klubo „Vanilla Unicorn“ | GTA Online News video archyvo kadras

Sužinojome, kad kaip tik šiuo metu, pagal iš anksto suderintą planą, vyksta klubo interjero anaujinimas. Baldus, bei kitas medžiagas reikalingas remonto darbam pristatė įmonės Baltic Consol line – Consol Power filialo HornyRP.lt saloje vairuotojai.

Plataus pobūdžio paslaugų specialistai nekantrauja pradėti darbus | GTA Online News video archyvo kadras

Salos LSPD – DepartaMENTAI uždarė klubo teritorijos prieigas su tikslu, kad apsaugoti praeivius ir smalsuolius nuo galimų traumų statybos aikštelėje, kurioje be perstojo sukosi plataus pobūdžio paslaugų specialistų susivienijimo „Betoniniai Batai“ komanda.

Kaip atrodys naujas interjeras atskleista nebuvo (tiksliau buvo, tačiau atlikus remonto darbus reporteris padaugino ir sugadino visas interjero nuotraukas – šito nerašyti). Klubo savininkai kviečia sekti naujienas ir nepraleisti kvietimo į klubo atidarymą.

Skelbimas

Skaityti

Populiaru