Prisijunkite prie mūsų

Gyvenimo stilius

Įskaudinta meilė ar verslas? Kas nužudė Ailą Kundą?

In memoriam City mom. Mylima mama, žmona, draugė. Aila Kunda buvo viena ilgiausiai HornyRP.lt salos, Los Santos mieste gyvenusiu merginu ir gyventojų.

Paskelbta

-

Laidojimo ceremonija | HornyRP.lt socialinio tinklo nuotrauka

GTA Online News el. pašto serverį pasiekė anoniminis laiškas, žinia sukrečianti… Ilgalaike HornyRP.lt taxi firmos darbuotoja, o paskutiniu metu ir direktorė AILA KUNDA mirė neaiškiomis aplinkybėmis 2022.03.03. Aila Kunda buvo viena ilgiausiai HornyRP.lt salos, Los Santos mieste gyvenusiu merginų ir gyventojų.

Mūsų naujienų portalo įkūrėjui kaip ilgalaikiam pradžioje „Brabus TAXI“, o vėliau verslo partneriui pasitraukus iš miesto šios TAXI firmos direktoriui Aila Kunda buvo kolegė, draugė, verslo partnerė, o jam išvykus ji ir perėmė taksi verslo valdymą.

Skelbimas

„Taksi firma šiame mieste buvo ypatinga. Ypatinga tuo, kad joje dirbantiems miesto migrantams visais mūsų draugijos valdymo laikais buvo skiepijamas legalaus ir ramaus gyvenimo modelis. Taip, mes buvome, puldinėjami, padegami, bandomi prispausti į kampą, tačiau nuolat atrasdavome stiprių draugų ir sąjungininkų šiems sunkumams spręsti.“ – savo ir savo draugų darbą prisimena buvęs taksi vadovas, portalo GTA Online News įkūrėjas Misteris Lininis.

Draugų trijulė susitiko po ilgo laiko… Pasirodo paskutinį kartą. | Misterio Lininio asmenio archyvo nuotrauka

Kaip rašome elektroniniame laiške Aila Kunda turėjo daugybę draugų ir ne ką mažiau priešų… Kas sugebėjo pašalinti taip vadinama „Miesto motinelę“ – CityMom laiške neatskleidžiama? Jos gyvenimas, tai daug susipynusių vingių ir peripetijų su džiugiomis ir skaudžiomis akimirkomis… Gyvendama mieste Aila Kunda buvo sukurusi 3 šeimas. Susilaukusi 4 vaikų.

Laidojimo ceremonija | Anoniminė laidojimo ceremonijos nuotrauka

Pirmoji Ailos Kundos santuoka buvo su TAKSI darbuotoju ir akcininku Vaciu Trumpausku, su savo pirmąja meile Aila pragyveno ilgiausiai. Jiedu susilaukė sunaus Pisvaldo Trumpausko, būsimo PD pareigūno.

Antroji santuoka, taip pat su TAXI darbuotoju Vėjas Nupūstas (Kunda). Šioje santuokoje Aila susilaukė trinukų Leilos, Luko ir Liuciferio Kundų. Turbūt tik vienintelis sūnus Lukas iš visų trynukų nepasidavė kriminalinio pasaulio spaudimui ir nenuėjo klystkeliais. Iki šios dienos taip ir neįvardintomis aplinkybėmis, dukra Leila dingo be žinios.

Trečioji ir paskutinė Ailos santuoka buvo taip pat su TAKSI buvusiu darbuotoju, dabartiniu HornyRP.lt salos, Los Santos miesto krovinių pervežimo kompanijos direktoriumi Mantu Aferistu. Deja jiedu taip ir nespėjo susilaukti vaiku ir pasidžiaugti meilės vaisiais…

Skelbimas

Laidojimo ceremonija | HornyRP.lt socialinio tinklo nuotrauka

„Kas ir kaip sugebėjo pašalinti Ailą Kundą, niekas nežino… Užuolankomis ir pašnibždomis yra kalbama, kad gal būt grįžo, kažkas užbaigti senus reikalus… Dabar jau niekas nebesužinos… Visas Los Santos miesto paslaptis Aila Kunda išsinešė su savimi…“ – rašoma redakcijai atsiųstame laiške.

In memoriam Aila Kunda 2022.03.03.

Skelbimas

„GTA Online News“ yra role play bendruomenės kuriamas naujienų portalas. Jei gyvenate GTA virtualiame pasaulyje, tapkite „GTA Online News“ portalo reporteriu… Parašykite mums info@gtaonlinenews.com

Skaityti
Skelbimas
1 Komentaras

1 Komentaras

  1. Pingback: Gyventojai mieste žudomi niekam neprieinamu ginklu ⋆ GTA Online News

Palikti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Gyvenimo stilius

TADAS BLINDA & BETONINIAI BATAI: Pagarba turi būti abipusė ir pelnyta

Kaip šis asmuo tapo įtakingu? Kur jis ir jo įkurta asmens, turto bei gerų verslo santykių apsaugos bendrovė, sudaryta iš įpatigai patikimų asmenų „Betoniniai Batai“ yra dabar?

Paskelbta

-

Autorius

TADAS BLINDA – Tėvas, verslininkas, strategas, mecenatas, draugas, mokytojas, senelis, teisėjas, budelis… pažysta nedaug – žino visi. Kaip šis asmuo tapo įtakingu? Kur jis ir jo įkurta asmens, turto bei gerų verslo santykių apsaugos bendrovė, sudaryta iš įpatigai patikimų asmenų „Betoniniai Batai“ yra dabar?

Savo puslapiuose GTA Online News jau ne kartą rašė apie TADĄ BLINDĄ. Naujienos apie jį portalo redakcijos informacijos serverius pasiekia nuolat iš įvairių GTARP salų. [STRAIPSNIŲ ARCHYVAS]

Skelbimas

Užauginti du sūnūs, suburta gausi verslo komanda, tvarkingai dėliojamos individualių verslų strategijos, parama sunkumus patiriantiems verslams ir organizacijoms, teisingai sudėliotos salų importo – eksporto grandinėlės ar išmintingai išspręstos kruvinais susišaudymais turėjusios pasibaigti ne vienerios derybos, tapo įkvėpimu ir pavyzdžiu daugeliui šį asmenį pažystančiųjų.

Apie šeimą, Pagarbą sau ir kitiems GTA Online News reporteris šiandien telefonu kalbėjosi su ne kartą legendiniu pavadintu TADU BLINDA. Jūsų dėmesiui pateikiame išskirtinio interviu ištraukas.

Skelbimas

Sveikas Tadai, kaip Tau sekasi? Ką veiki šiuo metu?

– Labas Linini, šimtas metų! Kaip tau sekasi? Aš šiuo metu atostogauju, noriu perkrauti savo mintis, noriu leisti pailsėti sau ir savo komandai ir su nauja jėga imtis reikalų naujame savo mieste.

• Nuo 2021 11 22 | Asmens, turto ir gerų verslo bei tarpusavio santykių apsaugos organizacija „Betoniniai Batai“

Jei ne paslaptis į kokią salą esi išvykęs ir kur planuoji tęsti savo veiklą?

– Šiuo metu gyvenu ir ilsiuosi LunarRp saloje. Čia atvyko tik maža dalis mūsų „Betoninių Batų“ kompanijos, tačiau komanda jau pildosi naujais žmonėmis, kurie yra užsidegę padėti kitiems ir palaikyti būtinąją tvarką mieste net ten, kur nepasiekia įstatymo ranka.

Kodėl Tu nuolat padedi kitiems, nors pinigus uždirbtus iš savo veiklos galėtum leisti tik sau ir savo artimiesiems?

– Gyvenimo esmė ne tik banko sąskaitos dydis. Visa gyvenimą, nestačiau savęs į pirmą vietą. Man svarbu yra padėti tiems, kam reikia pagalbos, aš daugiau galvoju apie kitus žmones nei apie save. Niekada neteisiau nei vieno žmogaus už jo vykdomas veiklas ar turimus pomėgius. Visi mes žmonės, kaip bebūtų, visiems reikia pagalbos kaip bebūtų ir man pačiam ne kartą reikėjo pagalbos, kad ir kokie stiprūs esame ateina diena kai viską norisi paleisti iš rankų.

Skelbimas

Sakai paleisti iš rankų… Ar tai reiškia, kad Tadas Blinda pasitraukia? Gal jau užauginai sau pamainą, kuri vadovautusi Tavo patirtimi?

– Buvo dienų, neslėpsiu, stovėjau ant aukščiausio „Maze bank“ pastato ir galvojau šokti į apačią, bet kodėl aš turiu prieš save kelti ranką ir žudytis jai pats velnias manęs dar neima? Mes augame kiekvieną dieną, kiekvieną dieną stengiuosi savo šeimą ir draugus mokyti GERBTI kitą asmenį. Tik PAGARBA kitiems ir įsiklausymas į jų problemas duos abipusės pagarbos gražą. Tai yra mano asmeninė ilgametė patirtis patikrinta laiko.

Skelbimas
Skaityti

GON TV

Na ką, Misteri Linini, pažiūrėkit kaip verslai prarandami!..

…Prieš du metus atsikraustęs į šią salą nesitikėjau, kad šie Kopo Underkoverio ištarti žodžiai išsipildys su kaupu.

Paskelbta

-

Autorius

…Prieš du metus atsikraustęs į šią salą nesitikėjau, kad šie Kopo Underkoverio ištarti žodžiai išsipildys su kaupu. Dviejų metų intensyvus darbas eina šuniui ant uodegos, o tai slegia, griauna asmeninį pasitikėjimą ir gadina nuotaiką.

Dėja, bet taip ir nepavyko mano kuriamai GTA Online News naujienų tarnybai įsitvirtinti HornyRP.lt saloje. Tiesa buvau jau išvykęs į kitą salą, gaila, bet ten „prasisuko“ tokia audra, kad sala normaliai nefunkcionuoja iki šiol, tad draugų kviečiamas dariau antrą bandyma čia. Atgarsiai kurių sulaukiau šiandien 2022-08-10, visiškai pakirto sparnus – Visi prašymai kuriuos buvau pateikęs dar prieš du metus, šiandien yra įgyvendinti, tačiau visa tai skirta ne mano įkurtai ir puoselėjamai naujienų tarnybai šioje saloje (negavau jokios info nei telefonu nei el. paštu), bet nežinomiems asmenims. Gaila…

Skelbimas

Ačiū tiems salos gyventojams kurie skaitė ir mėgavosi pateiktomis naujienomis ir padėjo jas kurti. Atsiprašau tų salos gyventojų, kuriems nebesuteikiau naujienų paskelbimo ir reklamos paslaugų matydamas, kad salos valdžios dėmesio į šį verslą patraukti, asmeniškai man nebepavyksta.

Tiems, kurie ateityje kurs ar jau perėmė šį versla linkiu atsakingumo ir kūrybiškumo savo darbuose, na, o aš, pabrukęs uodegą pasitraukiu. Šiuo metu atiduosiu save knygos apie Žiniasklaidos raidą laukiniuose 1899 metų vakaruose rašymui. „The RED DEAD REDEMPTION Times“ www.rdrtimes.com O toliau pamatysime, ką pasiūlys likimas.

Skelbimas

Sakau visiems Ačiū ir IKI.

Pagarbiai,

Skelbimas

GTA Online News įkūrėjas
Misteris Lininis 

Skelbimas
Skaityti

GON TV

Pristatome „Benefactor SM722 Sports Speedster“.

Dizaineriai ir inžinieriai pašalino visus nereikalingus šiuolaikinio rodsterio komponentus, palikdami kėbulą, rėmą ir atvirą Benefactor SM722 siluetą.

Paskelbta

-

Autorius

Benefactor

2022 Rugpjūčio 4 dieną gamintojas Benefactor HQ pristatė „Benefactor SM722 Sports Speedster“. Dizaineriai ir inžinieriai pašalino visus nereikalingus šiuolaikinio rodsterio komponentus, palikdami kėbulą, rėmą ir atvirą Benefactor SM722 siluetą.

Yra daug mokslinio žargono, galinčio paaiškinti SM722 patrauklumą, bet jūs tai suprasite, kai tik nuspausite akseleratoriaus pedalą, o G jėgos „susuks“ jūsų veidą į pusiau nuolatinę šypseną.

Skelbimas

„Benefactor SM722“ – dabar galima įsigyti iš „Legendary Motorsport“.

Skelbimas
Skaityti

Populiaru