Prisijunkite prie mūsų

Gyvenimo stilius

Įskaudinta meilė ar verslas? Kas nužudė Ailą Kundą?

In memoriam City mom. Mylima mama, žmona, draugė. Aila Kunda buvo viena ilgiausiai HornyRP.lt salos, Los Santos mieste gyvenusiu merginu ir gyventojų.

Paskelbta

-

Laidojimo ceremonija | HornyRP.lt socialinio tinklo nuotrauka

GTA Online News el. pašto serverį pasiekė anoniminis laiškas, žinia sukrečianti… Ilgalaike HornyRP.lt taxi firmos darbuotoja, o paskutiniu metu ir direktorė AILA KUNDA mirė neaiškiomis aplinkybėmis 2022.03.03. Aila Kunda buvo viena ilgiausiai HornyRP.lt salos, Los Santos mieste gyvenusiu merginų ir gyventojų.

Mūsų naujienų portalo įkūrėjui kaip ilgalaikiam pradžioje „Brabus TAXI“, o vėliau verslo partneriui pasitraukus iš miesto šios TAXI firmos direktoriui Aila Kunda buvo kolegė, draugė, verslo partnerė, o jam išvykus ji ir perėmė taksi verslo valdymą.

„Taksi firma šiame mieste buvo ypatinga. Ypatinga tuo, kad joje dirbantiems miesto migrantams visais mūsų draugijos valdymo laikais buvo skiepijamas legalaus ir ramaus gyvenimo modelis. Taip, mes buvome, puldinėjami, padegami, bandomi prispausti į kampą, tačiau nuolat atrasdavome stiprių draugų ir sąjungininkų šiems sunkumams spręsti.“ – savo ir savo draugų darbą prisimena buvęs taksi vadovas, portalo GTA Online News įkūrėjas Misteris Lininis.

Draugų trijulė susitiko po ilgo laiko… Pasirodo paskutinį kartą. | Misterio Lininio asmenio archyvo nuotrauka

Kaip rašome elektroniniame laiške Aila Kunda turėjo daugybę draugų ir ne ką mažiau priešų… Kas sugebėjo pašalinti taip vadinama „Miesto motinelę“ – CityMom laiške neatskleidžiama? Jos gyvenimas, tai daug susipynusių vingių ir peripetijų su džiugiomis ir skaudžiomis akimirkomis… Gyvendama mieste Aila Kunda buvo sukurusi 3 šeimas. Susilaukusi 4 vaikų.

Laidojimo ceremonija | Anoniminė laidojimo ceremonijos nuotrauka

Pirmoji Ailos Kundos santuoka buvo su TAKSI darbuotoju ir akcininku Vaciu Trumpausku, su savo pirmąja meile Aila pragyveno ilgiausiai. Jiedu susilaukė sunaus Pisvaldo Trumpausko, būsimo PD pareigūno.

Antroji santuoka, taip pat su TAXI darbuotoju Vėjas Nupūstas (Kunda). Šioje santuokoje Aila susilaukė trinukų Leilos, Luko ir Liuciferio Kundų. Turbūt tik vienintelis sūnus Lukas iš visų trynukų nepasidavė kriminalinio pasaulio spaudimui ir nenuėjo klystkeliais. Iki šios dienos taip ir neįvardintomis aplinkybėmis, dukra Leila dingo be žinios.

Skelbimas

Trečioji ir paskutinė Ailos santuoka buvo taip pat su TAKSI buvusiu darbuotoju, dabartiniu HornyRP.lt salos, Los Santos miesto krovinių pervežimo kompanijos direktoriumi Mantu Aferistu. Deja jiedu taip ir nespėjo susilaukti vaiku ir pasidžiaugti meilės vaisiais…

Laidojimo ceremonija | HornyRP.lt socialinio tinklo nuotrauka

„Kas ir kaip sugebėjo pašalinti Ailą Kundą, niekas nežino… Užuolankomis ir pašnibždomis yra kalbama, kad gal būt grįžo, kažkas užbaigti senus reikalus… Dabar jau niekas nebesužinos… Visas Los Santos miesto paslaptis Aila Kunda išsinešė su savimi…“ – rašoma redakcijai atsiųstame laiške.

In memoriam Aila Kunda 2022.03.03.

Skelbimas

„GTA Online News“ yra role play bendruomenės kuriamas naujienų portalas. Jei gyvenate GTA virtualiame pasaulyje, tapkite „GTA Online News“ portalo reporteriu… Parašykite mums info@gtaonlinenews.com

Skaityti
Skelbimas
1 Komentaras

1 Komentaras

  1. Pingback: Gyventojai mieste žudomi niekam neprieinamu ginklu ⋆ GTA Online News

Palikti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Gyvenimo stilius

Tęsiasi mirčių maratonas: Vakar mirė mechanikas Antoška

Paskelbta

-

Autorius

www.goodfon.com - wallpaper - gta5

Kaip jau tapo įprasta paskutiniuoju metu saloje tęsiasi naujienos apie mirusius asmenis. Vakar 2022-06-30 HORNY medicinos centras, Los Santos mieste gavo iškvietimą atvykti prie Los Santos miesto pakraštyje esančio VINEWOOD ženklo… Ten nuvykę medikai rado vieno gan gerai žinomo mechanikų pavaduotojo Antano Grabliausko kūną.

Antanas garaže su kolege mechanike | Asmeninio archyvo nuotr.

Galimai iš aukštai nukritusio paciento kūną radęs medikas Zuikis padėti nebegalėjo. Ilgai už nukentėjusiojo gyvybę kovojęs medikas, galų gale, pasidavė ir konstantavo Antano Grabliausko mirtį. Kas nutiko įvykio vietoje, kas pranešė apie incidentą, kodėl LSPD pareigūnai nebuvo iškviesti į įvykio vietą? Niekas nežino…

Antanas Grabaliauskas mieste buvo pragyvenęs nemažą laiką. Čia jis turėjo draugų, dirbo mechaniku, vėliau tapo vienu iš mechanikų direktoriaus pavaduotoju. Kartu su juo dirbo ir jo sesuo dvynė Akela.

Antanas su seserimi Akela prie jūros | Asmeninio archyvo nuotr.

Pakalbinti seserį sekėsi sunkiai… Vos ką paklausus apie brolį Akela sunkiai tvardė ašaras.

„Brolis buvo geras, mielas žmogus, iš kurio pagalbos, kad ir kas benutiktų tikrai sulaukdavai. Brolis nusižudė. Jis jau ne kartą yra tai bandęs padaryt, bet vis pavykdavo jį atkalbėti… Tik šį kart manęs nebuvo mieste…“ –  paklausus, kad gal būt nutuokia, kas galėjo nutikti, pasikukčiodama telefonu kalbėjo Akela.

Kaip viso to priežastys įvardyjamos HornyRP.lt salos, Los Santos miesto ir apylinkių gyventojų aplinkoje tvyrantis spaudimas, nelaiminga meilė ir vienatvė. Sesuo labai apgailestavo, kad paskutinio susitikimo metu jie su broliu apsipyko.

Skelbimas

Paskutinės Antano, gero laiko praleidimo akimirkos atostogų metu, žvejojant | Asmeninio archyvo nuotr.

Sesuo prašė paminėti, kad visi kas pažinojo jos brolį mechaniką Antošką ir visi kas nori palydėti jį į paskutinę kelionę yra kviečiami 2022-07-03d 21h susirinkti prie HORNY medicinos centro, iš kur ir bus išlydimas velionis Antanas Grabaliauskas į paskutinę savo poilsio vietą – Hill Valley kapines pašto kodas 631.

Skaityti

GON TV

ANONSAS: HornyRP.LT Vanilla Unicorn privataus pobūdžio pramogų klubo atidarymas

HornyRP.lt salos Los Santos mieste atidaromas atnaujintas naujais darbuotojais, aplinka, bei šiltą atmosferą skleidžiantis „Vanilla Unicorn“ privataus pobūdžio pramogų klubas.

Paskelbta

-

Autorius

HornyRP.lt salos Los Santos miesto gyventojai ar girdėjote, ar girdėjote, kad jūsų mieste atidaromas atnaujintas naujais darbuotojais, aplinka, bei šiltą atmosferą skleidžiantis „Vanilla Unicorn“ privataus pobūdžio pramogų klubas. Klubo grandiozinis atidarymas vyks 2022-06-22. Durys atidaromos 21 valandą vakare.

Sąlygos norint patekti į klubą:

-Prieš įeinant į klubą kiekvienas žmogus bus apieškotas, tad neštis ginklus, narkotikus, alkoholį DRAUDŽIAMA
-Į klubą įleidžiami tik asmenys turintys 18 ar daugiau metų.

Skelbimas

Paslaugos:

-Patalpos nuomojamos privatiems vakarams
-Privatūs šokiai
-Nesibaigiantys gėrimai
-Premium louge

Skelbimas
Skaityti

Gyvenimo stilius

Dvigubai padidinta leidimų atvykti kvota

Los Santos miesto migracijos stotyje buvo gauti, duomenys, kad miesto valdžia visuotinio balsavimo būdu nusprendė dvigubai padidinti leidimų atvykti į salą kvotą.

Paskelbta

-

Autorius

www.wall.alphacoders.com nuotrauka

2022-06-14 atlikus balsavimą, jau 2022-06-15 HornyRP.lt salos Los Santos miesto migracijos stotyje buvo gauti, duomenys, kad miesto valdžia visuotinio balsavimo būdu nusprendė dvigubai padidinti leidimų atvykti į salą kvotą. Dabar į salą gali atvykti 512 migrantų.

Viešo balsavimo rezultatai | HornyRP.lt socialinio tinklo naujienų srauto fragmentas

Tiesa reikia informuoti, kad atvykti galės ne visi / visos norintieji. Norintiems atvykti ir išbandyti savo sėkmę teks dalyvauti „Baltojo sąrašo programoje“ (angl. Whitelist). Tik sėkmingas dalyvavimas baltojo sąrašo programoje (BSP) HornyRP.lt saloje suteikia teisę atvykti į Los Santos miestą turizmo ir/ar verslo tikslais.

🔞 SVARBIAUSIA, kad WHITELIST HornyRP.lt programa naudotis gali keliautojai, kurie yra sulaukę 18 metų amžiaus. HornyRP.lt salos socialinio tinklo skiltyje『📩』ᴛɪᴄᴋᴇᴛ-ᴘᴀɢᴀʟʙᴀ paspauskite „Gauti WHITELIST rolę“ mygtuką, o atsidarius „ticketui“ užpildykite anketą ir laukite pakvietimo į pokalbį. Prašome būkite kantrūs laukdami atsakymo.

GYVENIMAS: Atvykus į HornyRP.lt salos oro uostą rekomenduojama išsikviesti taksi ir nuvykti į naujiems migrantams nemokamai suteikiamą viešbutį. Netoli viešbučio yra vairavimo mokykla, kurioje norintiems vairuoti automobilį, krovininį automobilį ar motociklą teks susipažinti su HornyRP.lt saloje taikomomis vairavimo taisyklėmis ir išlaikyti teorinį bei praktinius vairavimo egzaminus.

Skelbimas

DARBAS: Neturintiems vairavimo pažymėjimo, saloje ženkliai sumažėja įsidarbinimo galimybė, o oficialus automobilių pardavimo salonas nesivargina net parodyti turimų automobilių katalogo. Įgiję teisę vairuoti krovininį automobilį galėsite iškart pradėti dirbti laisvai samdomų kurjeriu. Vėliau savo jėgas galėsite išbandyti ir oficialiai saloje veikiančiame Baltic Consol line – Consol Power | BC Line filiale.

Dalis „BC Line“ valdomų automobilių parko | GTA Online News video archyvo kadras

LAISVALAIKIS: Saloje veikia trys laisvalaikio ir pramogų klubai bei vienas gausaus maisto restoranas „DRAUGAI“. Šiose vietose periodiškai vyksta įvairūs renginiai ir niekada netrūksta asmenų su kuom pabendrauti ir sužinoti daug naudingos informacijos apie veiklos galimybes Los Santos mieste ir jo apylinkėse, o gal net susirasti darbą.

Darbas HornyRP.lt saloje „VANILLA UNICORN“ privataus pobūdžio pramogų salone

Degalinių tinklas „Pas GRUZINĄ“ ne tik pasirūpina salos gyventojus pigesniu kuru, tai ir puiki proga savanorišku, laisvai samdomu darbu užsidirbti. DEGALINĖS: lokacijose 385, 817. Atlyginimas: 300 už 1 reisą. Telefonas 600-5344.

Skelbimas

Audrius Gruzinas su BC Lines vairuotoju | Asmeninio archyvo nuotrauka

Degalinių sąvininkas pats dirba mieste veikiančiame auto remonto įmonės „MAUTORAS“ filiale, tad norintys dirbti ten ir degalinėje užsirekomendavę asmenys laisvai gali gauti rekomendaciją.

Automechanikų kolektyvas | GTA Online News archyvo nuotrauka

Laukiame atvykstant!

Asmenis norinčius ir turinčius ką pranešti prašome susisiekti GTA Online News filialo HornyRP.lt saloje telefono numeriu 577-5024. Konfidencialumą garantuojame.

Skaityti

Populiaru