Prisijunkite prie mūsų

Verslas

Greitis žudo – imk „Dashoundą“! „Dashound“ autobusų centras

Privačios kelionės su didele kompanija jau įmanomos. Grupes iki 15 asmenų vežame tiek Jūsų sugalvotais, tiek mūsų siūlomais maršrutais. 600-5344

Paskelbta

-

Šiandien GTA Online News vėl išvykoje. Lankomės HornyRP.lt salos, Los Santos miesto „Dashound“ autobusų centre. Čia ilgametis salos gyventojas, užkietėjęs vairuotojas, praeityje taxi vairuotojas, vadovas, akcininkas, pervežęs nesuskaičiuojamą kiekį krovinių tiek laisvai samdomuose reisuose tiek visų rūšių krovinių pervežimo kompanijoje „BC Lines“, dalyvaujantis beveik visuose, mieste vykstančiuose automobilių sporto renginiuose, saugaus vairavimo šalininkas Audrius Gruzinas nusprendė įkurti Saugių Kelionių Paslaugą miesto gyventojams ir svečiams, leidžiantį bent trumpam nusiraminti ir apsidairyti aplik.

Audrius prie naujai įsigyto maršrutinio autobuso pasakoja savo planus | GTA Online News video archyvo kadras

Apie Audrių Gruziną kaip TAXI sporto komandos narį jau rašėme reportaže „Los Santos „Brabus TAXI“ komanda dalyvavo HornyRP.lt saloje surengtose ralio varžybose“. Šiandien jis nori papasakoti apie savo naują sumanymą atgaivinti „Dashhound“ autobusų centrą, pradėti teikti paslaugas miestelėnams ir gal būt įkurti patrauklias darbo vietas.

„Los Santos mieste ir apylinkėse yra labai daug gražių ir vertų pamatyti vietų, tai viena iš priežasčių, kodėl bandau įkurti šią kompaniją, nes noriu gyventojams parodyti salos grožį, o taip pat prisidėti prie įvairesnio laisvalaikio mieste organizavimo.“ – susitikimo metu kalbėjo Audrius Gruzinas.

Pradžioje apsidairėme autobusų centro teritorijoje. Sprendžiant iš centro išorės ir ženklų stiliaus, centras greičiausiai buvo pastatytas šeštojo dešimtmečio pabaigoje arba septintojo dešimtmečio pradžioje, jis šiek tiek apleistas, tačiau pastatų konstrukcijos tvirtos ir atitinka saugumo reikalavimus, tad veiklą vystyti jame galima.

Dashound Bus Centas | GTA Wiki nuotrauka

Saugių kelionių paslaugos sumanytojo galvoje yra labai daug įvairių minčių. Kelios jų jau baigia išsigryninti, kitos, gal ir liks projektų ir apmastymo stadijose, tačiau jau dabar aišku, kad yra planuojamos nuolatinės kelionės šuoliams parašiutu. Šiai Audriaus vizijai įgyvendinti dabar ieškomi partneriai.

Mount Chiliad kalnas | GTA Wiki nuotrauka

• Šuoliams reikalingi parašiutai, saugus pristatymas į paskirties vietą iš Los Santos autobusų centro ar kitos patogios vietos, maistas, gėrimai, muzika, nemokamas WiFi autobuse, šuolininkų surinkimas po šuolio ir saugus parvežimas į pageidaujamą vietą. Visą tai įskaičiuota į kelionės kainą. Renkamos grupės – telefonas pasiteiravimui 600-5344!

„Be abejonės rengsime savaitgalio išvykas į gamtą, žvejybą, pajūrį, miesto gyventojams ir oficialių miesto organizacijų darbuotojams. Jei turite noro ramiai pabendrauti, saugiai pakeliauti, susipažinti su apylinkėmis, pamatyti, dar neaplankytas salos vietas, kviečiu susisiekti su manimi telefonu.“ – kvietė Audrius.

Šiuo metu yra kuriami įvairūs kelionių maršrutai, pritaikyti įvairiems gyventojų pomėgiams, kalbamasi su verslo partneriais siekiant atrasti bendrų interesų, planuojama verslo ir darbo eiga. Naujai atidaromam verslui jau teko atlikti kelis užsakomuosius reisus, sudalyvauti laidotuvių ceremonijoje, atlikti kelis pristatomuosius važiavimus.

Skelbimas

Laidojimo ceremonija | HornyRP.lt socialinio tinklo nuotrauka

Įmonės įkūrėjas tikisi HornyRP.lt salos gyventojų ir valdžios palaikymo ir kviečia susisiekti telefonu 600-5344 ar aplankyti jį „Dashound“ autobusų centre. Laukiamos visos idėjos galinčios veiklą paversti patrauklesne ir reikalinga miesto bendruomenei.

Autobusų centras naktį | Audriaus gruzino asmeninio archyvo nuotrauka

„Dashound“ autobusų centras yra įsikūręs Los Andželo Greyhound stotyje, esančioje 1716 E 7th g.

„Greitis žudo – imk „Dashoundą“!

„GTA Online News“ yra role play bendruomenės kuriamas naujienų portalas. Jei gyvenate GTA virtualiame pasaulyje, tapkite „GTA Online News“ portalo reporteriu… Parašykite mums info@gtaonlinenews.com

Skaityti
Skelbimas
Spauskite norėdami komentuoti

Palikti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

GON TV

Na ką, Misteri Linini, pažiūrėkit kaip verslai prarandami!..

…Prieš du metus atsikraustęs į šią salą nesitikėjau, kad šie Kopo Underkoverio ištarti žodžiai išsipildys su kaupu.

Paskelbta

-

Autorius

…Prieš du metus atsikraustęs į šią salą nesitikėjau, kad šie Kopo Underkoverio ištarti žodžiai išsipildys su kaupu. Dviejų metų intensyvus darbas eina šuniui ant uodegos, o tai slegia, griauna asmeninį pasitikėjimą ir gadina nuotaiką.

Dėja, bet taip ir nepavyko mano kuriamai GTA Online News naujienų tarnybai įsitvirtinti HornyRP.lt saloje. Tiesa buvau jau išvykęs į kitą salą, gaila, bet ten „prasisuko“ tokia audra, kad sala normaliai nefunkcionuoja iki šiol, tad draugų kviečiamas dariau antrą bandyma čia. Atgarsiai kurių sulaukiau šiandien 2022-08-10, visiškai pakirto sparnus – Visi prašymai kuriuos buvau pateikęs dar prieš du metus, šiandien yra įgyvendinti, tačiau visa tai skirta ne mano įkurtai ir puoselėjamai naujienų tarnybai šioje saloje (negavau jokios info nei telefonu nei el. paštu), bet nežinomiems asmenims. Gaila…

Ačiū tiems salos gyventojams kurie skaitė ir mėgavosi pateiktomis naujienomis ir padėjo jas kurti. Atsiprašau tų salos gyventojų, kuriems nebesuteikiau naujienų paskelbimo ir reklamos paslaugų matydamas, kad salos valdžios dėmesio į šį verslą patraukti, asmeniškai man nebepavyksta.

Skelbimas

Tiems, kurie ateityje kurs ar jau perėmė šį versla linkiu atsakingumo ir kūrybiškumo savo darbuose, na, o aš, pabrukęs uodegą pasitraukiu. Šiuo metu atiduosiu save knygos apie Žiniasklaidos raidą laukiniuose 1899 metų vakaruose rašymui. „The RED DEAD REDEMPTION Times“ www.rdrtimes.com O toliau pamatysime, ką pasiūlys likimas.

Sakau visiems Ačiū ir IKI.

Pagarbiai,

Skelbimas

GTA Online News įkūrėjas
Misteris Lininis 

Skaityti

Gyvenimo stilius

Darbas HornyRP.lt saloje „VANILLA UNICORN“ privataus pobūdžio pramogų salone

Esi komunikabili (-us), šypsaisi kasdien, ir nebijai atsakomybės? Šioms pozicijoms darbo patirtis tikrai nėra būtinybė! Atrinkti kandidatai bus apmokyti.

Paskelbta

-

Autorius

Jei esi komunikabili (-us), šypsaisi kasdien, ir nebijai atsakomybės. Šioms pozicijoms darbo patirtis tikrai nėra būtinybė! Atrinkti kandidatai bus apmokyti.

Šiuo metu ieškome:

– Barmenės / (-o)

Skelbimas

– Šokėjos / (-o)

– Apsaugos darbuotojos / (-o)

– Garso operatorės / (-iaus)

Skelbimas

Susidomėjai? O galbūt pažįsti žmogų, kurį tai domintų? Atvyk į salą, o jei jau gyveni čia tai drąsiai rašyk telefonu HornyRP salos mobilaus ryšio tiekėjo telefonais: 282-4031 arba 512-3775

P.S. būtinai parašyk, į kokią poziciją pretenduoji, taip palengvinsi atranką ir mums.

Skelbimas
Skaityti

GON TV

Naujas „Vanilla Unicorn“ kvėpavimas – „Deep Dark Fantasy“

Buvusiam Vanilla Unicorn klubo savininkui patekus į įkalinimo įstaigą iki gyvos galvos, miesto savivaldybė jo ilgą laiką valdytą klubą pardavė konkurso būdu.

Paskelbta

-

Autorius

Buvusiam Vanilla Unicorn klubo savininkui patekus į įkalinimo įstaigą iki gyvos galvos, miesto savivaldybė jo ilgą laiką valdytą klubą pardavė konkurso būdu. Tarpe konkurso salygų buvo įtrauktas privalomas punktas, jog nei vienas iš klubo valdytojų neturi priklausyti jokiam nusikaltamam susivienyjimui.

2022-06-09 GTA Online News reporteris nusprendė apsilankyti nesenai miesto savivaldybės sėkmingai parduotą privataus pobūdžio pramogų klubą „Vanilla Unicorn“ ir pasiteirauti naujųjų klubo savininkų apie verslo planus, bei klubo ateitį.

Naujieji klubo savininkai | GTA Online News video archyvo kadras

Profesionali nuojauta reporterio neapgavo. Jis tiesiog papuolė į darbų sūkūrį. Klubo kieme buvo galima pastebėti ir salos LSPD – DepartaMENTO darbuotojus, krovinių pervežimo įmonės Baltic Consol line – Consol Power filialo HornyRP.lt saloje vairuotojus, bei plataus pobūdžio paslaugų specialistų susivienijimo „Betoniniai Batai“ komandą.

Blokuotas eismas šalia klubo „Vanilla Unicorn“ | GTA Online News video archyvo kadras

Sužinojome, kad kaip tik šiuo metu, pagal iš anksto suderintą planą, vyksta klubo interjero anaujinimas. Baldus, bei kitas medžiagas reikalingas remonto darbam pristatė įmonės Baltic Consol line – Consol Power filialo HornyRP.lt saloje vairuotojai.

Plataus pobūdžio paslaugų specialistai nekantrauja pradėti darbus | GTA Online News video archyvo kadras

Salos LSPD – DepartaMENTAI uždarė klubo teritorijos prieigas su tikslu, kad apsaugoti praeivius ir smalsuolius nuo galimų traumų statybos aikštelėje, kurioje be perstojo sukosi plataus pobūdžio paslaugų specialistų susivienijimo „Betoniniai Batai“ komanda.

Kaip atrodys naujas interjeras atskleista nebuvo (tiksliau buvo, tačiau atlikus remonto darbus reporteris padaugino ir sugadino visas interjero nuotraukas – šito nerašyti). Klubo savininkai kviečia sekti naujienas ir nepraleisti kvietimo į klubo atidarymą.

Skelbimas

Skaityti

Populiaru