Prisijunkite prie mūsų

Nelaimės ir nusikaltimai

Kas ir kodėl grąsina miesto verslams?

Nors miesto policijos departamento socialiniame tinkle nuolat skelbiama informacija apie naujų pareigūnų priėmimą į akademiją, tačiau mieste dirbantys verslininkai ir miesto gyventojai jaustis ramūs negali.

Paskelbta

-

GTA Online News savo publikacijose jau rašė apie anoniminius grąsinimus miesto verslininkams. Publikacijoje „Reign Network saloje veikiančio autoserviso darbą paraližuoja nenumatyti išpuoliai“ skelbėme apie grąsinimus Reign Network salos gyventojus aptarnaujančiam autoservisui.

Po publikacijos į WeazelNews redakciją kreipėsi vienas iš autoserviso savininkų, kartu su GTA Online News reporteriu pavyko surasti mieste aktyvų pareigūną, nuvykti į įvykio vietą, ją apžiūrėti, patikrinti ar išpuolio metu niekas nedingo. Tačiau piliečio pareiškimą pareigūnas priimti atsisakė, o aukštesnio rango pareigūnai su redakcijos darbuotojais taip ir nesusisiekė.

Užfiksuotas užrašas ant WeazelNews pastato stiklų | GTA Online News archyvo nuotrauka

Kaip ir reikėjo tikėtis, neteko laukti ilgai. Išpuoliai kartojasi, tik šį kartą kenčia kitas miesto verslas apie kurį taip pat rašėme savo publikacijose – „Vanilla Unicorn: Pokalbiai be kelnių arba ką kalba žmonės“. Laisvalaikio ir privačių pramogų klubas sulaukė panašaus braižo grąsinimo.

Anonimo pateikta nuotrauka

GTA Online News reporteriui atvykus į darbo vietą ir norint paskelbti, kad yra priimami lankytojai, darbuotojas pastebėjo jau paliktą pranešimą. Atplėšus voką ir vėl radome anoniminę informaciją apie galimai įvykdytą išpuolį.

Anonimo pateikta nuotrauka

Cituojame laišką (klaidos netaisytos): „Laikas apvalyt miesta nuo siuksliu, vadinamo “Elito“ ir ju pasekeju! Gana verslaut kitu saskaita! Gatves priklauso zmonems! Pasiraso Laisvos Gatves Atstovas“

Dar 2022-02-24 dieną LSPD pranešė apie naujai priimtus akademikus, kurie pradės akademiją 2022.02.25 20:00. Priimtų akademikų sąrašas siekė net 23 asmenis, kurių vardų ir pavardžių dėl asmens duomenų apsaugos atskleisti negalime.

Skelbimas

LSPD Reign Network kaip visada tuščia. Daugiausia kas tau gali nutikti tai pamesi pasą arba teises.

Nors miesto policijos departamento socialiniame tinkle nuolat skelbiama informacija apie naujų pareigūnų priėmimą į akademiją, tačiau mieste dirbantys verslininkai ir miesto gyventojai jaustis ramūs negali. Žemesnio rango pareigūnai priimti pareiškimų ir inicijuoti bylos tyrimų negali, o aukštesnio rango pareigūnai nuolat atostogauja (red. pastaba).

„Patekęs į nusikaltimų verpetą turi suktis pats kaip iš manai“ – Reign Network salos, Los Santos miesto policijos departamento darbą komentuoja paprastas praeivis.

Su privataus pramogų klubo savininku susisiekti nepavyko. Turinčius informacijos prašome pranešti telefonu. Konfidencialumą garantuojame.

Tiesioginiai skrydžiai
čia

• GTA Online News – Reign Network salos naujienų tarnyba – Skelbiame teisingas naujienas!

Telefonas: 698890849 El. paštas: reignnetworklt@gtaonlinenews.com Visi publikacijose minimi Vardai ir Pavardės bei situacijos išgalvoti. Bet koks sutapimas yra atsitiktinumas ir neturi nieko bendro su paminėtais asmenimis. Įvykiai aprašyti šiame naujienų portale yra tik virtualaus pasaulio žaidimo dalis.

Skaityti
Skelbimas
Spauskite norėdami komentuoti

Palikti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Gyvenimo stilius

Tęsiasi mirčių maratonas: Vakar mirė mechanikas Antoška

Paskelbta

-

Autorius

www.goodfon.com - wallpaper - gta5

Kaip jau tapo įprasta paskutiniuoju metu saloje tęsiasi naujienos apie mirusius asmenis. Vakar 2022-06-30 HORNY medicinos centras, Los Santos mieste gavo iškvietimą atvykti prie Los Santos miesto pakraštyje esančio VINEWOOD ženklo… Ten nuvykę medikai rado vieno gan gerai žinomo mechanikų pavaduotojo Antano Grabliausko kūną.

Antanas garaže su kolege mechanike | Asmeninio archyvo nuotr.

Galimai iš aukštai nukritusio paciento kūną radęs medikas Zuikis padėti nebegalėjo. Ilgai už nukentėjusiojo gyvybę kovojęs medikas, galų gale, pasidavė ir konstantavo Antano Grabliausko mirtį. Kas nutiko įvykio vietoje, kas pranešė apie incidentą, kodėl LSPD pareigūnai nebuvo iškviesti į įvykio vietą? Niekas nežino…

Antanas Grabaliauskas mieste buvo pragyvenęs nemažą laiką. Čia jis turėjo draugų, dirbo mechaniku, vėliau tapo vienu iš mechanikų direktoriaus pavaduotoju. Kartu su juo dirbo ir jo sesuo dvynė Akela.

Antanas su seserimi Akela prie jūros | Asmeninio archyvo nuotr.

Pakalbinti seserį sekėsi sunkiai… Vos ką paklausus apie brolį Akela sunkiai tvardė ašaras.

„Brolis buvo geras, mielas žmogus, iš kurio pagalbos, kad ir kas benutiktų tikrai sulaukdavai. Brolis nusižudė. Jis jau ne kartą yra tai bandęs padaryt, bet vis pavykdavo jį atkalbėti… Tik šį kart manęs nebuvo mieste…“ –  paklausus, kad gal būt nutuokia, kas galėjo nutikti, pasikukčiodama telefonu kalbėjo Akela.

Kaip viso to priežastys įvardyjamos HornyRP.lt salos, Los Santos miesto ir apylinkių gyventojų aplinkoje tvyrantis spaudimas, nelaiminga meilė ir vienatvė. Sesuo labai apgailestavo, kad paskutinio susitikimo metu jie su broliu apsipyko.

Skelbimas

Paskutinės Antano, gero laiko praleidimo akimirkos atostogų metu, žvejojant | Asmeninio archyvo nuotr.

Sesuo prašė paminėti, kad visi kas pažinojo jos brolį mechaniką Antošką ir visi kas nori palydėti jį į paskutinę kelionę yra kviečiami 2022-07-03d 21h susirinkti prie HORNY medicinos centro, iš kur ir bus išlydimas velionis Antanas Grabaliauskas į paskutinę savo poilsio vietą – Hill Valley kapines pašto kodas 631.

Skaityti

Nelaimės ir nusikaltimai

Elitinis gyvenimas neelitinė mirtis nuotėkų kanale

Rastas negyvas vienas iš nesenai po renoavacijos atidaryto klubo „Vanilla Unicorn“ savininkų.

Paskelbta

-

Autorius

Anonimo pateikta nuotrauka

2022/06/27 – 01:12 GTA Online News naujienų ir informacijos serverius pasiekė anoniminis pranešimas apie vieno iš nesenai po renovacijos atidaryto privataus pobūdžio pramogų klubo „Vanilla Unicorn“ savininko mirtį.

Pranešime rašoma: „Rastas negyvas Alex Perez – stripako direktorius.“ ir pridedama iliustracija, kurioje matome galimai pranešime minimo asmens kūną, viename iš HornyRP.lt salos Los Santos miesto nuotiekų kanalų.

GTA Online News duomenimis, klubo atidarymas po renovacijos vyko be didesnių incidentų, o prieš įsigydami teisę valdyti klubą, abu sąvininkai atsisakė narysčių nusikalstamuose grupuotėse ir viešai deklaravo tai. Tad kas ir kodėl galėjo norėti šio jaunojo verslininko mirties? O gal tai tiesiog nelaimingas atsitikimas? Koks tolimesnis klubo likimas?

Alex Perez žinomas, kaip linksmas kompanijos veikėjas, visada būdavo geros nuotaikos ir mėgstantis pajuokauti. Jis buvo konkretus ir sumanus verslo klausimais. Draugams nuolat tiestavo pagalbos ranką. Ar gali būti tai, kad legalizavimasis ir legalaus verslo kurimas neišgelbėjo Alex`o nuo praeities šešėlių?

Skelbimas

Lauksime tolimesnių pranešimų ir atliksime tyrima.

Asmenis norinčius ir turinčius ką pranešti prašome susisiekti GTA Online News filialo HornyRP.lt saloje telefono numeriu 577-5024. Konfidencialumą garantuojame.

Skelbimas
Skaityti

Nelaimės ir nusikaltimai

FIB`ai: Mėlyni atskleisti, jų jau ieškome

GTA Online News serveris gavo pranešimą apie HornyRP.lt saloje, Los Santos mieste ir apylinkėse ieškomus asmenis priklausančius „mėlynųjų“ grupuotei.

Paskelbta

-

Autorius

GTA Online Fed headquarters (Image via YouTube @BlasterMan)

2022-06-23 GTA Online News serveris gavo pranešimą apie HornyRP.lt saloje, Los Santos mieste ir apylinkėse ieškomus asmenis priklausančius „mėlynųjų“ grupuotei. Pranešime taip pat skelbiamos šiems dydvyriams inkriminuojamos veikos.

PRANEŠIMAS

Paieškomi asmenys – Edgaras Liolikas, Deividas Tareta, Žora Labaie. Visi trys asmenys priklauso nelegaliai ginkluotai grupuotei ir vadina save „mėlynais“.

Skelbimas

Edgaras Liolikas – vienas iš pagrindinių šios nelegalios grupuotės asmenų. Yra įvykdęs keletą rimtų ir brutualių nužudymų, pagrobęs ir sukėlęs asmenims sunkius sveikatos sutrikdymus, dalyvavo masiniuose susišaudymuose, užsiima nelegalia narkotikų prekyba, bei platinimu.

Edgaras Liolikas

Deividas Tareta – buvęs HornyRP.lt salos, Los Santos miesto medikas. Paieškomas dėl organizuotų ir ginkluotų apiplėšimų, asmenų pagrobimų ir sunkių jų sveikatos sutrikdymų, nusikalstamu būdu gautų pajamų plovimo, dalyvavimo masiniuose susišaudymuose, taip pat šis asmuo užsiima nelegalia narkotinių medžiagų prekyba, bei platinimu.

Deividas Tareta

Žora Labaie – gerai žinomas mieste dėl savo atsipalaidavusio būdo. Vežant į kalėjimą asmenį galimai išlaisvino jo nusikalstamos grupuotės nariai. Asmuo į kalėjimą turėjo sėsti dėl piliečių grobimo ir jų sveikatos sutrikdymo, ginkluotų apiplėšimų organizavimo, žmogžudystės, dalyvavimo masiniuose susišaudymuose, narkotikų prekybos ir platinimo.

Žora Labaie

Visi išvardinti asmenys šiuo metu slapstosi, galimai prisistatinėja netikrais vardais, yra kaukėti. Galimai visi trys asmenys šiuo metu yra ginkluoti. Pastebėjus kažkurį iš jų prašome susisiekti su HornyRP.lt salos LSPD ir/arba FIB.

• FIB Spaudos atstovas Agentas Čepas

Skelbimas
Skaityti

Populiaru