Prisijunkite prie mūsų

Nelaimės ir nusikaltimai

Nesulaukdami LSPD pagalbos verslininkai ruošiasi blogiausiam

Kas vyksta mūsų mieste? Mums nuolat kyla klausimas — kuris gi sekantis? Tokios naujienos kenkia verslams, gyventojai vengia lankytis klubuose ar kitose verslo vystymo vietose siekdami išvengti galimų išpuolių.

Paskelbta

-

Nuolat tuščias LSPD | Reign Network

Po paskutinių publikacijų iš Reign Network salos, Los Santos miesto neramaus verslo pasaulio, redakcijoje sulaukėme svečių. Atvykusių miesto verslininkų grupė susirūpinę klausė kaip sekasi publikacijose aprašytų įvykių tyrimas. (Straipsnius apie „Laisvos Gatvės Atstovu“ save vadinančio nežinomo asmens ar grupuotės išpuolius rasite skiltyje NUSIKALTIMAI ir NELAIMĖS).

„Perskaitę straipsnius nejuokais susirūpinome tuom kas vyksta mūsų mieste, mums nuolat kyla klausimas — kuris gi sekantis? Tokios naujienos kenkia verslams, pastebime, kad gyventojai tarsi vengia lankytis klubuose ar kitose verslo vystymo vietose siekdami išvengti galimų išpuolių.“ — naujienų portalo GTA Online News reporteriui kaip susitarę tvirtino svečiai.

Reign Network salos reporteris pradėdamas rašyti šį straipsnį net neįtarė, kad atsakymas į klausimą „Kuris sekantis?“ jau visai čia pat. (Red. pastaba).

Kitą dieną po reporterio susitikimo su vietos verslininkai atvykus į darbą ir pradėjus rengti publikaciją, dirstelėjęs per langą reporteris pamatė, kaip aplink jo automobilį sukiojasi jau ankščiau matytas tamsus „Sultan“ automobilis, o po kurio laiko prie automobilio pamatęs vyriškį juodais rūbais ir kaukę ir supratęs kas čia vyksta puolė lauk, tačiau jau buvo per vėlu. Jam teko tik pamatyti kaip nutolsta asmeninis automobilis.

Skelbimas

„Kai pirmą kart į mūsų redakciją kreipėsi Laisvos Gatvės Atstovu save vadinantis asmuo, tuomet automobilis su kurio buvo atvežtos nuotraukos ir laiškas buvo tamsios spalvos „Sultan“ markės automobilis.“ – prisimena reporteris.

Žinant dabartinį miesto policijos departamento darbo organizavimo nebuvimo faktą, GTA Online News reporteris neiškart sugalvojo, kad apie ką tik įvykdytą automobilio vagystę reikia pranešti policijai.

Jau du kartus bandant kreiptis miesto verslininkams, tuomet, kai šalia jų verslo vystymo vietų buvo padeginėjami automobiliai, LSPD darbuotojai tik bejėgiškai skėsčiojo rankomis, esą jie nieko negali padaryti, priimti pareiškimų negali, o viresniųjų pareigūnų nuolat nėra darbo vietose belieka automobilio ieškoti mieste savarankiškai.

„Pranešimą policijai rašiau tik dėl to, kad būtų užfiksuotas pats vagystės faktas, suprasdamas, kad jei su nuo manęs pavogtu automobiliu bus įvykdytas kitas nusikaltimas tai liksiu įtariamas aš pats ir visiškai nesitikėdamas, kad kas nors teiksis jo ieškoti.“ – įvykius prisimena naujienų reporteris.

Apie ką tik pavogtą automobilį paskelbus miesto ryšio operatoriaus teikiamoje bleet sistemoje, atgarsiai buvo lygiai tokie patys.

Skelbimas

„Duok dieve būtų mieste bent vienas dirbantis pareigūnas.“ – buvo rašoma komentaruose.

Laimei mieste tuo metu buvo pareigūnų ir jų pamaina pasitaikė tokia, kad joje dirbo kaip retą atsidavę savo darbui asmenys. Po dvi valandas trukusių pavogto automobilio paieškų ir persekiojimo miesto gatvėmis, minėti pareigūnai nedvejodami ėmėsi ir kitų pagal staigiai besikeičiančią situaciją pareikalautų veiksmų tam, kad šis nusikaltimas būtų išaiškintas iki galo.

Vaizdas iš PD automobilio | GTA Online News video archyvo kadras

Išsiaiškinti nepavyko… Paskutinę minutę automobilio pagrobėjas, galimai nusprendęs gelbėtis nuo vis didėjančio persekiojimo spaudimo, susisiekė su reporteriu ir pareikalavo, kad šis sumokėtų išpirką, o savo automobilį ras nurodytoje vietoje.

Galimai pabūgęs būti pagautas pinigų perdavimo vietoje taip save vadinantis „Laisvos Gatvės Atstovas“ pareikalavo nurodytą sumą pinigų išdalinti vargstantiems. Reporteriui pasiteiravus, kas tie vargstantys, buvo nurodyta, kad turimi gavoje į miestą atvykę naujokai.

„Noriu pasakyti didelį AČIŪ tuo momentu mieste dirbusiai Reign Network salos, LSPD pareigūnų pamainai. Jie ne tik dvi valandas ieškojo pavogto automobilio ir persekiojo jį miesto gatvėmis siekdami sulaikyti automobilį,  pareigūnai nedvejodami ėmėsi ir kitų veiksmų tam, kad šis nusikaltimas būtų išaiškintas iki galo. Nors per skubėjimą nepaklausiau nei rango nei vardo, tikiuosi, kad taip dirbančių pareigūnų tik daugės ir miestas galės ramiau atsikvėpti.“ – GTA Online News reporteris.

Portalas GTA Online News, kartu su miesto verslininkais vienaip ar kitaip nukentėjusiais nuo šio nusikaltėlio ar grupuotės veiksmų kreipiasi į miesto LSPD vadovus prašydami paaiškinti:

Skelbimas
  • Kaip elgtis miesto gyventojams jei jiems, jų turtui ir gyvybei gresia pavojus, tačiau pareiškimo dėl vykdomų nusikaltimų nėra kam pateikti.
  • Ar planuoja LSPD komisaras peržiūrėti bendrą LSPD viziją ir tikslus;
  • Ar planuoja LSPD komisaras pradėti organizuoti pareigūnų pareigas ir darbus taip, kad LSPD funkcija būtų maksimaliai užtikrinama ir garantuota pagal mieste besiklostančias aplinkybes.

Laukiame viešo ar asmeniško komentaro iš šiuo metu LSPD kuruojančių asmenų… Turinčius informacijos prašome pranešti telefonu. Konfidencialumą garantuojame. Taip pat kviečiame policijos departamento vadovo stažą turinčius asmenis nepasididžiuoti ir atvykti į Reign Network salą. Sekite NAUJIENAS!

Tiesioginiai skrydžiai
čia

• REKLAMA: Pritrūkai lėšų norimam būstui įsigyti – įmonė „Reign paskolos“ suteiks galimybę įsigyti naujus namus ar komercines patalpas Jums palankiomis sąlygomis.

• GTA Online News – Reign Network salos naujienų tarnyba – Skelbiame teisingas naujienas!

 

Skelbimas

Telefonas: 698890849 El. paštas: reignnetworklt@gtaonlinenews.com Visi publikacijose minimi Vardai ir Pavardės bei situacijos išgalvoti. Bet koks sutapimas yra atsitiktinumas ir neturi nieko bendro su paminėtais asmenimis. Įvykiai aprašyti šiame naujienų portale yra tik virtualaus pasaulio žaidimo dalis.

Skaityti
Skelbimas
Spauskite norėdami komentuoti

Palikti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Gyvenimo stilius

Tęsiasi mirčių maratonas: Vakar mirė mechanikas Antoška

Paskelbta

-

Autorius

www.goodfon.com - wallpaper - gta5

Kaip jau tapo įprasta paskutiniuoju metu saloje tęsiasi naujienos apie mirusius asmenis. Vakar 2022-06-30 HORNY medicinos centras, Los Santos mieste gavo iškvietimą atvykti prie Los Santos miesto pakraštyje esančio VINEWOOD ženklo… Ten nuvykę medikai rado vieno gan gerai žinomo mechanikų pavaduotojo Antano Grabliausko kūną.

Antanas garaže su kolege mechanike | Asmeninio archyvo nuotr.

Galimai iš aukštai nukritusio paciento kūną radęs medikas Zuikis padėti nebegalėjo. Ilgai už nukentėjusiojo gyvybę kovojęs medikas, galų gale, pasidavė ir konstantavo Antano Grabliausko mirtį. Kas nutiko įvykio vietoje, kas pranešė apie incidentą, kodėl LSPD pareigūnai nebuvo iškviesti į įvykio vietą? Niekas nežino…

Antanas Grabaliauskas mieste buvo pragyvenęs nemažą laiką. Čia jis turėjo draugų, dirbo mechaniku, vėliau tapo vienu iš mechanikų direktoriaus pavaduotoju. Kartu su juo dirbo ir jo sesuo dvynė Akela.

Antanas su seserimi Akela prie jūros | Asmeninio archyvo nuotr.

Pakalbinti seserį sekėsi sunkiai… Vos ką paklausus apie brolį Akela sunkiai tvardė ašaras.

„Brolis buvo geras, mielas žmogus, iš kurio pagalbos, kad ir kas benutiktų tikrai sulaukdavai. Brolis nusižudė. Jis jau ne kartą yra tai bandęs padaryt, bet vis pavykdavo jį atkalbėti… Tik šį kart manęs nebuvo mieste…“ –  paklausus, kad gal būt nutuokia, kas galėjo nutikti, pasikukčiodama telefonu kalbėjo Akela.

Kaip viso to priežastys įvardyjamos HornyRP.lt salos, Los Santos miesto ir apylinkių gyventojų aplinkoje tvyrantis spaudimas, nelaiminga meilė ir vienatvė. Sesuo labai apgailestavo, kad paskutinio susitikimo metu jie su broliu apsipyko.

Skelbimas

Paskutinės Antano, gero laiko praleidimo akimirkos atostogų metu, žvejojant | Asmeninio archyvo nuotr.

Sesuo prašė paminėti, kad visi kas pažinojo jos brolį mechaniką Antošką ir visi kas nori palydėti jį į paskutinę kelionę yra kviečiami 2022-07-03d 21h susirinkti prie HORNY medicinos centro, iš kur ir bus išlydimas velionis Antanas Grabaliauskas į paskutinę savo poilsio vietą – Hill Valley kapines pašto kodas 631.

Skaityti

Nelaimės ir nusikaltimai

Elitinis gyvenimas neelitinė mirtis nuotėkų kanale

Rastas negyvas vienas iš nesenai po renoavacijos atidaryto klubo „Vanilla Unicorn“ savininkų.

Paskelbta

-

Autorius

Anonimo pateikta nuotrauka

2022/06/27 – 01:12 GTA Online News naujienų ir informacijos serverius pasiekė anoniminis pranešimas apie vieno iš nesenai po renovacijos atidaryto privataus pobūdžio pramogų klubo „Vanilla Unicorn“ savininko mirtį.

Pranešime rašoma: „Rastas negyvas Alex Perez – stripako direktorius.“ ir pridedama iliustracija, kurioje matome galimai pranešime minimo asmens kūną, viename iš HornyRP.lt salos Los Santos miesto nuotiekų kanalų.

GTA Online News duomenimis, klubo atidarymas po renovacijos vyko be didesnių incidentų, o prieš įsigydami teisę valdyti klubą, abu sąvininkai atsisakė narysčių nusikalstamuose grupuotėse ir viešai deklaravo tai. Tad kas ir kodėl galėjo norėti šio jaunojo verslininko mirties? O gal tai tiesiog nelaimingas atsitikimas? Koks tolimesnis klubo likimas?

Alex Perez žinomas, kaip linksmas kompanijos veikėjas, visada būdavo geros nuotaikos ir mėgstantis pajuokauti. Jis buvo konkretus ir sumanus verslo klausimais. Draugams nuolat tiestavo pagalbos ranką. Ar gali būti tai, kad legalizavimasis ir legalaus verslo kurimas neišgelbėjo Alex`o nuo praeities šešėlių?

Skelbimas

Lauksime tolimesnių pranešimų ir atliksime tyrima.

Asmenis norinčius ir turinčius ką pranešti prašome susisiekti GTA Online News filialo HornyRP.lt saloje telefono numeriu 577-5024. Konfidencialumą garantuojame.

Skelbimas
Skaityti

Nelaimės ir nusikaltimai

FIB`ai: Mėlyni atskleisti, jų jau ieškome

GTA Online News serveris gavo pranešimą apie HornyRP.lt saloje, Los Santos mieste ir apylinkėse ieškomus asmenis priklausančius „mėlynųjų“ grupuotei.

Paskelbta

-

Autorius

GTA Online Fed headquarters (Image via YouTube @BlasterMan)

2022-06-23 GTA Online News serveris gavo pranešimą apie HornyRP.lt saloje, Los Santos mieste ir apylinkėse ieškomus asmenis priklausančius „mėlynųjų“ grupuotei. Pranešime taip pat skelbiamos šiems dydvyriams inkriminuojamos veikos.

PRANEŠIMAS

Paieškomi asmenys – Edgaras Liolikas, Deividas Tareta, Žora Labaie. Visi trys asmenys priklauso nelegaliai ginkluotai grupuotei ir vadina save „mėlynais“.

Skelbimas

Edgaras Liolikas – vienas iš pagrindinių šios nelegalios grupuotės asmenų. Yra įvykdęs keletą rimtų ir brutualių nužudymų, pagrobęs ir sukėlęs asmenims sunkius sveikatos sutrikdymus, dalyvavo masiniuose susišaudymuose, užsiima nelegalia narkotikų prekyba, bei platinimu.

Edgaras Liolikas

Deividas Tareta – buvęs HornyRP.lt salos, Los Santos miesto medikas. Paieškomas dėl organizuotų ir ginkluotų apiplėšimų, asmenų pagrobimų ir sunkių jų sveikatos sutrikdymų, nusikalstamu būdu gautų pajamų plovimo, dalyvavimo masiniuose susišaudymuose, taip pat šis asmuo užsiima nelegalia narkotinių medžiagų prekyba, bei platinimu.

Deividas Tareta

Žora Labaie – gerai žinomas mieste dėl savo atsipalaidavusio būdo. Vežant į kalėjimą asmenį galimai išlaisvino jo nusikalstamos grupuotės nariai. Asmuo į kalėjimą turėjo sėsti dėl piliečių grobimo ir jų sveikatos sutrikdymo, ginkluotų apiplėšimų organizavimo, žmogžudystės, dalyvavimo masiniuose susišaudymuose, narkotikų prekybos ir platinimo.

Žora Labaie

Visi išvardinti asmenys šiuo metu slapstosi, galimai prisistatinėja netikrais vardais, yra kaukėti. Galimai visi trys asmenys šiuo metu yra ginkluoti. Pastebėjus kažkurį iš jų prašome susisiekti su HornyRP.lt salos LSPD ir/arba FIB.

• FIB Spaudos atstovas Agentas Čepas

Skelbimas
Skaityti

Populiaru