Prisijunkite prie mūsų

Nelaimės ir nusikaltimai

Neišaiškintas sunaus nužudymas privertė grįžti tėvą

Rudolfui Blindai – ŠAKALIUI priklausiusios įmonės „Betoniniai Batai“ ir „Ramus Poilsis“ sėkmingai dirba toliau ir yra parengusios tinkamų paslaugų paketa visiems, galimai prisidėjusiems prie jo mirties.

Paskelbta

-

2022 kovo 13 dieną 22:05 HornyRP.lt salos, Los Santos miesto PhillBox medicinos centre buvo oficialiai užfiksuota Rudolfo Blindos mirtis. RUDOLFAS BLINDA [HornyPEDIJA (rengiama)] – Valkata, Juodosios ekonomikos verslininkas, Verslininkas, Vienos įtakingiausių nusikalstamų grupuočių Los Santos mieste ir jo apylinkėse įkūrėjas.

☆Crazy Lady☆ — 03/14/2022 – Rest in peace my friend. Nuo bomžiuko, kuris prašė euriuko, iki HornyRP.lt Legendos. Tavo nueitas kelias ilgai išliks HornyRP.lt istorijoj.

Skaitytojas gali paklausti – Kodėl redakcija domisi Rudolfo Blindos – Šakalio gyvenimo istorijomis? GTA Online News redakcijos įkūrėjas yra asmeniškai pažystamas su Rudolfo Blindos – Šakalio tėvais, todėl dar nuo kūdiko laikų teko galimybė stebėti kaip Rudolfas Blinda suaugo, kaip kūrė naujus, nelegalius verslus, kaip įsigijo legalų verslą ir kaip tapo vienos iš įtakingiausių miesto nusikalstamų grupuočių įkūrėju. Su Rudolfu Blinda redakcijai teko turėti ir smulkių verslo reikalų.

Blindų Šeima, Pirmojo gimtadieno nuotrauka | HornyRP.lt socialinio tinklo archyvo nuotrauka

Natūraliai kyla klausimas: Kodėl vieno įtakingiasių miesto verslininkų ir mecenatų Tado Blindos atžala pasirinko tokį gyvenimo kelią? Į šį klausimą atsakymo neturi niekas – nei tėvai, nei brolis dvynys, nei draugai, nei pažystami. Augdamas ir stiprėdamas, Rudolfas Blinda – Šakalys ėmėsi vis kitų ir vis stambesnių veiklų, kol galiausiai įkūrė vieną iš įtakingiausių nusikaltamų grupuočių mieste ir jo apylinkėse.

Tadas Blinda [HornyPEDIJA (rengiama)] – praeityje ilgą laiką HornyRP.lt salos, Los Santos mieste ir jo apylinkėse veikusių verslų parama bei skatinimu garsėjęs asmuo.  Tadui Blindai vienaip ar kitaip įtakojant mieste veikusias nusikalstamas grupuotes mieste veikiantys verslai ir oficialios įstaigos: Policijos departamentas, Medicinos centras, Autoservisas ir TAXI firmos nuolat gaudavo paramą verslui ir kompensacijas skirtas iš dalies ar visiškai kompensuoti darbo nuostolius atsiradusius dėl mieste veikiančių įvairaus plauko „veikėjų“ veiklos.

Skelbimas

Tadas Blinda įteikia dovanojamus atomobilius miesto TAXI verslui | GTA Online News archyvo nuotrauka

Į miestą gryžęs ir sūnaus mirties fakto atskleidimu užsiėmęs Tadas Blinda neatskleidžia savo planų.

„Matau, kad miesto policijos departametas neatlieka savo tiesioginių pareigų ir mieste įvykdyti rimti nusikaltimai nėra tiriami iki galo, nėra atsakyta į klausimus, kas nutiko mano sūnui, nėra atsakyta kas ir kokiomis aplinkybėmis, su snaiperiu nužudė vieną iš mano pažystamų Ailą Kundą, todėl ir esu priverstas būti čia ir pats asmeniškai įsitikinti šių ir kitų bylų išaiškinimais, ar net imtis privataus tyrimo.“ – telefonu komentavo Tadas Blinda.

Reklama socialiniuose tinkluose

Kviečiame ir tuos, kurie turi naudingos informacijos šiuo klausimu, susisiekti su mumis telefonu 577-5024 kasdien nuo 20:00 iki 22:00. Už pasitvirtinusią ir naudingą informaciją laukia atlygis.

„GTA Online News“ yra role play bendruomenės kuriamas naujienų portalas. Jei gyvenate GTA virtualiame pasaulyje, tapkite „GTA Online News“ portalo reporteriu… Parašykite mums info@gtaonlinenews.com

Skaityti
Skelbimas
3 Komentarai/ų

3 Comments

  1. Pingback: Gyventojai mieste žudomi niekam neprieinamu ginklu ⋆ GTA Online News

  2. Pingback: Netikėtas gaisras krovinių pervežimo įmonėje - padegimas ⋆ GTA Online News

  3. Pingback: Nauja vadovybė Baltic Consol line - Consol Power filiale HornyRP.lt saloje ⋆ GTA Online News

Palikti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Gyvenimo stilius

Tęsiasi mirčių maratonas: Vakar mirė mechanikas Antoška

Paskelbta

-

Autorius

www.goodfon.com - wallpaper - gta5

Kaip jau tapo įprasta paskutiniuoju metu saloje tęsiasi naujienos apie mirusius asmenis. Vakar 2022-06-30 HORNY medicinos centras, Los Santos mieste gavo iškvietimą atvykti prie Los Santos miesto pakraštyje esančio VINEWOOD ženklo… Ten nuvykę medikai rado vieno gan gerai žinomo mechanikų pavaduotojo Antano Grabliausko kūną.

Antanas garaže su kolege mechanike | Asmeninio archyvo nuotr.

Galimai iš aukštai nukritusio paciento kūną radęs medikas Zuikis padėti nebegalėjo. Ilgai už nukentėjusiojo gyvybę kovojęs medikas, galų gale, pasidavė ir konstantavo Antano Grabliausko mirtį. Kas nutiko įvykio vietoje, kas pranešė apie incidentą, kodėl LSPD pareigūnai nebuvo iškviesti į įvykio vietą? Niekas nežino…

Antanas Grabaliauskas mieste buvo pragyvenęs nemažą laiką. Čia jis turėjo draugų, dirbo mechaniku, vėliau tapo vienu iš mechanikų direktoriaus pavaduotoju. Kartu su juo dirbo ir jo sesuo dvynė Akela.

Skelbimas

Antanas su seserimi Akela prie jūros | Asmeninio archyvo nuotr.

Pakalbinti seserį sekėsi sunkiai… Vos ką paklausus apie brolį Akela sunkiai tvardė ašaras.

„Brolis buvo geras, mielas žmogus, iš kurio pagalbos, kad ir kas benutiktų tikrai sulaukdavai. Brolis nusižudė. Jis jau ne kartą yra tai bandęs padaryt, bet vis pavykdavo jį atkalbėti… Tik šį kart manęs nebuvo mieste…“ –  paklausus, kad gal būt nutuokia, kas galėjo nutikti, pasikukčiodama telefonu kalbėjo Akela.

Kaip viso to priežastys įvardyjamos HornyRP.lt salos, Los Santos miesto ir apylinkių gyventojų aplinkoje tvyrantis spaudimas, nelaiminga meilė ir vienatvė. Sesuo labai apgailestavo, kad paskutinio susitikimo metu jie su broliu apsipyko.

Paskutinės Antano, gero laiko praleidimo akimirkos atostogų metu, žvejojant | Asmeninio archyvo nuotr.

Sesuo prašė paminėti, kad visi kas pažinojo jos brolį mechaniką Antošką ir visi kas nori palydėti jį į paskutinę kelionę yra kviečiami 2022-07-03d 21h susirinkti prie HORNY medicinos centro, iš kur ir bus išlydimas velionis Antanas Grabaliauskas į paskutinę savo poilsio vietą – Hill Valley kapines pašto kodas 631.

Skelbimas
Skaityti

Nelaimės ir nusikaltimai

Elitinis gyvenimas neelitinė mirtis nuotėkų kanale

Rastas negyvas vienas iš nesenai po renoavacijos atidaryto klubo „Vanilla Unicorn“ savininkų.

Paskelbta

-

Autorius

Anonimo pateikta nuotrauka

2022/06/27 – 01:12 GTA Online News naujienų ir informacijos serverius pasiekė anoniminis pranešimas apie vieno iš nesenai po renovacijos atidaryto privataus pobūdžio pramogų klubo „Vanilla Unicorn“ savininko mirtį.

Pranešime rašoma: „Rastas negyvas Alex Perez – stripako direktorius.“ ir pridedama iliustracija, kurioje matome galimai pranešime minimo asmens kūną, viename iš HornyRP.lt salos Los Santos miesto nuotiekų kanalų.

GTA Online News duomenimis, klubo atidarymas po renovacijos vyko be didesnių incidentų, o prieš įsigydami teisę valdyti klubą, abu sąvininkai atsisakė narysčių nusikalstamuose grupuotėse ir viešai deklaravo tai. Tad kas ir kodėl galėjo norėti šio jaunojo verslininko mirties? O gal tai tiesiog nelaimingas atsitikimas? Koks tolimesnis klubo likimas?

Skelbimas

Alex Perez žinomas, kaip linksmas kompanijos veikėjas, visada būdavo geros nuotaikos ir mėgstantis pajuokauti. Jis buvo konkretus ir sumanus verslo klausimais. Draugams nuolat tiestavo pagalbos ranką. Ar gali būti tai, kad legalizavimasis ir legalaus verslo kurimas neišgelbėjo Alex`o nuo praeities šešėlių?

Lauksime tolimesnių pranešimų ir atliksime tyrima.

Skelbimas

Asmenis norinčius ir turinčius ką pranešti prašome susisiekti GTA Online News filialo HornyRP.lt saloje telefono numeriu 577-5024. Konfidencialumą garantuojame.

Skelbimas
Skaityti

Nelaimės ir nusikaltimai

FIB`ai: Mėlyni atskleisti, jų jau ieškome

GTA Online News serveris gavo pranešimą apie HornyRP.lt saloje, Los Santos mieste ir apylinkėse ieškomus asmenis priklausančius „mėlynųjų“ grupuotei.

Paskelbta

-

Autorius

GTA Online Fed headquarters (Image via YouTube @BlasterMan)

2022-06-23 GTA Online News serveris gavo pranešimą apie HornyRP.lt saloje, Los Santos mieste ir apylinkėse ieškomus asmenis priklausančius „mėlynųjų“ grupuotei. Pranešime taip pat skelbiamos šiems dydvyriams inkriminuojamos veikos.

PRANEŠIMAS

Skelbimas

Paieškomi asmenys – Edgaras Liolikas, Deividas Tareta, Žora Labaie. Visi trys asmenys priklauso nelegaliai ginkluotai grupuotei ir vadina save „mėlynais“.

Edgaras Liolikas – vienas iš pagrindinių šios nelegalios grupuotės asmenų. Yra įvykdęs keletą rimtų ir brutualių nužudymų, pagrobęs ir sukėlęs asmenims sunkius sveikatos sutrikdymus, dalyvavo masiniuose susišaudymuose, užsiima nelegalia narkotikų prekyba, bei platinimu.

Skelbimas

Edgaras Liolikas

Deividas Tareta – buvęs HornyRP.lt salos, Los Santos miesto medikas. Paieškomas dėl organizuotų ir ginkluotų apiplėšimų, asmenų pagrobimų ir sunkių jų sveikatos sutrikdymų, nusikalstamu būdu gautų pajamų plovimo, dalyvavimo masiniuose susišaudymuose, taip pat šis asmuo užsiima nelegalia narkotinių medžiagų prekyba, bei platinimu.

Deividas Tareta

Žora Labaie – gerai žinomas mieste dėl savo atsipalaidavusio būdo. Vežant į kalėjimą asmenį galimai išlaisvino jo nusikalstamos grupuotės nariai. Asmuo į kalėjimą turėjo sėsti dėl piliečių grobimo ir jų sveikatos sutrikdymo, ginkluotų apiplėšimų organizavimo, žmogžudystės, dalyvavimo masiniuose susišaudymuose, narkotikų prekybos ir platinimo.

Žora Labaie

Visi išvardinti asmenys šiuo metu slapstosi, galimai prisistatinėja netikrais vardais, yra kaukėti. Galimai visi trys asmenys šiuo metu yra ginkluoti. Pastebėjus kažkurį iš jų prašome susisiekti su HornyRP.lt salos LSPD ir/arba FIB.

• FIB Spaudos atstovas Agentas Čepas

Skelbimas
Skaityti

Populiaru