Prisijunkite prie mūsų

Nelaimės ir nusikaltimai

Gyventojai mieste žudomi niekam neprieinamu ginklu

Liudininkų parodymai teigia, kad mirtys ištiko nuo snaiperio šūvių į galvą ar širdį. DepartaMentai teigia, kad niekas mieste negali turėti tokio ginklo. Tačiau kulkos iš įkalčių saugyklos dingo.

Paskelbta

-

2022-05-19 GTA Online News reporteris gavo kvietimą apsilankyti dar vienoje laidojimo ceremonijoje. Susirinko gausus būrys gerai žinomų ir gerbiamų HornyRP.lt salos, Los Santos miesto migrantų.

GTA Online News video archyvo kadras

Savo publikacijose jau esame rašę, kad ir ankščiau saloje vyko paslaptingi nužudymai kuriuose mirtis pakirsdavo vienaip ar kitaip, gerai žinomus salos senbūvius. Šį kartą mūsų gretas paliko Laukinis Mongolas – saloje gerai žinomos grupuotės narys, vienas iš organizacijos „Betoniniai Batai“ dalyvių.

Little Seoul – GTAV-Aerial View nuotrauka

Laukinis Mongolas buvo nužudytas Little Seoul kvartale kuriame galime sutikti Korean Mob ir Los Santos Triads gaujas. Jie linkę susiburti daugiabučių komplekse, esančiame kitoje gatvės pusėje nuo degalinės / automobilių plovyklos / būtiniausių prekių parduotuvės, Ginger gatvėje. Minėtoje degalinėje, atvykęs į susitikimą ir žuvo Mongolas.

„Atvykus į minėtą susitikimą ir išlipus iš automobilio Mongolas staiga sukniubo, o atvykę Los Santos miesto Horny medicinos centro medikai niekuom nebegalėjo padėti.“ – pasakoja įvykio liudytojas, kurio vardo ir pavardės, dėl liudininkų saugumo ir reporterio informatorių konfidencialumo taisyklės neatskleisime.

Kas kvietė, dabar jau AA Mongolą, liudininkai neatskleidžia, tačiau prasitaria, kad asmenys yra gerai žinomi ir sulauks reakcijų.

Skelbimas

Sniper Rifle | GTA Wiki | Fandom

Liudininkų teigimu, visus, iki šiol įvykdytus tokio pobūdžio nužudymus sieja vienas bruožas, įrodantis, kad tai nėra atsitiktinės mirtys – visi nužudymai įvykdyti iš didelio atstumo, pasinaudojant mieste niekur neregistruotu ginklu „Sniper Rifle“ (Standartinis snaiperio šautuvas. Idealiai tinka situacijoms, kuriose reikalingas tikslumas dideliu atstumu. Apribojimai – lėtas perkrovimo greitis ir labai mažą šūvių dažnumas.)

Kaip teigia vienas iš tapatybės nepanorusių atskleisti liudininkų – „Mongolui koją pakišo per didelis pasitikėjimas savimi ir neatsargumas, nes važiuoti į susitikimą svetimos grupuotės kontroliuojamo rajono degalinėje yra paprasčiausiai kvaila.“

Dėl šių įvykių jau kuris laikas vyksta privatus ir žurnalistinis tyrimai. Los Santos „DepartaMentai“ minėtų įvykių aplinkybių nekomentuoja, skėsčioja rankomis ir dėl nežinomo (Sniper Rifle) ir jokiose sistemose neregistruoto ginklo naudojimo. Verta paminėti, kad iš įkalčių saugyklos dingsta visi nužudymų faktų įrodymai – įpatingai stambaus kalibro kulkos. Tai kelia pagrystus įtarimus, kad Snaiperis Nežinomasis veikia kartu su miesto valdžia.

Laidojimo ceremonijos metu sužinojome, kad į Los Santos miesto, Horny medicinos centrą ir vėl buvo pristatytas vienas iš miesto senbuvių lavonas su mirtina, analogiška šautine žaizda.

Skelbimas

Įvykiai tiriami privačiomis galimybėmis. Turinčius informacijos prašome susisiekti telefonu 577-5024. Konfidencialumą garantuojame.

Skelbimas

„GTA Online News“ yra role play bendruomenės kuriamas naujienų portalas. Jei gyvenate GTA virtualiame pasaulyje, tapkite „GTA Online News“ portalo reporteriu… Parašykite mums info@gtaonlinenews.com

Skaityti
Skelbimas
Spauskite norėdami komentuoti

Palikti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Gyvenimo stilius

Tęsiasi mirčių maratonas: Vakar mirė mechanikas Antoška

Paskelbta

-

Autorius

www.goodfon.com - wallpaper - gta5

Kaip jau tapo įprasta paskutiniuoju metu saloje tęsiasi naujienos apie mirusius asmenis. Vakar 2022-06-30 HORNY medicinos centras, Los Santos mieste gavo iškvietimą atvykti prie Los Santos miesto pakraštyje esančio VINEWOOD ženklo… Ten nuvykę medikai rado vieno gan gerai žinomo mechanikų pavaduotojo Antano Grabliausko kūną.

Antanas garaže su kolege mechanike | Asmeninio archyvo nuotr.

Galimai iš aukštai nukritusio paciento kūną radęs medikas Zuikis padėti nebegalėjo. Ilgai už nukentėjusiojo gyvybę kovojęs medikas, galų gale, pasidavė ir konstantavo Antano Grabliausko mirtį. Kas nutiko įvykio vietoje, kas pranešė apie incidentą, kodėl LSPD pareigūnai nebuvo iškviesti į įvykio vietą? Niekas nežino…

Antanas Grabaliauskas mieste buvo pragyvenęs nemažą laiką. Čia jis turėjo draugų, dirbo mechaniku, vėliau tapo vienu iš mechanikų direktoriaus pavaduotoju. Kartu su juo dirbo ir jo sesuo dvynė Akela.

Skelbimas

Antanas su seserimi Akela prie jūros | Asmeninio archyvo nuotr.

Pakalbinti seserį sekėsi sunkiai… Vos ką paklausus apie brolį Akela sunkiai tvardė ašaras.

„Brolis buvo geras, mielas žmogus, iš kurio pagalbos, kad ir kas benutiktų tikrai sulaukdavai. Brolis nusižudė. Jis jau ne kartą yra tai bandęs padaryt, bet vis pavykdavo jį atkalbėti… Tik šį kart manęs nebuvo mieste…“ –  paklausus, kad gal būt nutuokia, kas galėjo nutikti, pasikukčiodama telefonu kalbėjo Akela.

Kaip viso to priežastys įvardyjamos HornyRP.lt salos, Los Santos miesto ir apylinkių gyventojų aplinkoje tvyrantis spaudimas, nelaiminga meilė ir vienatvė. Sesuo labai apgailestavo, kad paskutinio susitikimo metu jie su broliu apsipyko.

Paskutinės Antano, gero laiko praleidimo akimirkos atostogų metu, žvejojant | Asmeninio archyvo nuotr.

Sesuo prašė paminėti, kad visi kas pažinojo jos brolį mechaniką Antošką ir visi kas nori palydėti jį į paskutinę kelionę yra kviečiami 2022-07-03d 21h susirinkti prie HORNY medicinos centro, iš kur ir bus išlydimas velionis Antanas Grabaliauskas į paskutinę savo poilsio vietą – Hill Valley kapines pašto kodas 631.

Skelbimas
Skaityti

Nelaimės ir nusikaltimai

Elitinis gyvenimas neelitinė mirtis nuotėkų kanale

Rastas negyvas vienas iš nesenai po renoavacijos atidaryto klubo „Vanilla Unicorn“ savininkų.

Paskelbta

-

Autorius

Anonimo pateikta nuotrauka

2022/06/27 – 01:12 GTA Online News naujienų ir informacijos serverius pasiekė anoniminis pranešimas apie vieno iš nesenai po renovacijos atidaryto privataus pobūdžio pramogų klubo „Vanilla Unicorn“ savininko mirtį.

Pranešime rašoma: „Rastas negyvas Alex Perez – stripako direktorius.“ ir pridedama iliustracija, kurioje matome galimai pranešime minimo asmens kūną, viename iš HornyRP.lt salos Los Santos miesto nuotiekų kanalų.

GTA Online News duomenimis, klubo atidarymas po renovacijos vyko be didesnių incidentų, o prieš įsigydami teisę valdyti klubą, abu sąvininkai atsisakė narysčių nusikalstamuose grupuotėse ir viešai deklaravo tai. Tad kas ir kodėl galėjo norėti šio jaunojo verslininko mirties? O gal tai tiesiog nelaimingas atsitikimas? Koks tolimesnis klubo likimas?

Skelbimas

Alex Perez žinomas, kaip linksmas kompanijos veikėjas, visada būdavo geros nuotaikos ir mėgstantis pajuokauti. Jis buvo konkretus ir sumanus verslo klausimais. Draugams nuolat tiestavo pagalbos ranką. Ar gali būti tai, kad legalizavimasis ir legalaus verslo kurimas neišgelbėjo Alex`o nuo praeities šešėlių?

Lauksime tolimesnių pranešimų ir atliksime tyrima.

Skelbimas

Asmenis norinčius ir turinčius ką pranešti prašome susisiekti GTA Online News filialo HornyRP.lt saloje telefono numeriu 577-5024. Konfidencialumą garantuojame.

Skelbimas
Skaityti

Nelaimės ir nusikaltimai

FIB`ai: Mėlyni atskleisti, jų jau ieškome

GTA Online News serveris gavo pranešimą apie HornyRP.lt saloje, Los Santos mieste ir apylinkėse ieškomus asmenis priklausančius „mėlynųjų“ grupuotei.

Paskelbta

-

Autorius

GTA Online Fed headquarters (Image via YouTube @BlasterMan)

2022-06-23 GTA Online News serveris gavo pranešimą apie HornyRP.lt saloje, Los Santos mieste ir apylinkėse ieškomus asmenis priklausančius „mėlynųjų“ grupuotei. Pranešime taip pat skelbiamos šiems dydvyriams inkriminuojamos veikos.

PRANEŠIMAS

Skelbimas

Paieškomi asmenys – Edgaras Liolikas, Deividas Tareta, Žora Labaie. Visi trys asmenys priklauso nelegaliai ginkluotai grupuotei ir vadina save „mėlynais“.

Edgaras Liolikas – vienas iš pagrindinių šios nelegalios grupuotės asmenų. Yra įvykdęs keletą rimtų ir brutualių nužudymų, pagrobęs ir sukėlęs asmenims sunkius sveikatos sutrikdymus, dalyvavo masiniuose susišaudymuose, užsiima nelegalia narkotikų prekyba, bei platinimu.

Skelbimas

Edgaras Liolikas

Deividas Tareta – buvęs HornyRP.lt salos, Los Santos miesto medikas. Paieškomas dėl organizuotų ir ginkluotų apiplėšimų, asmenų pagrobimų ir sunkių jų sveikatos sutrikdymų, nusikalstamu būdu gautų pajamų plovimo, dalyvavimo masiniuose susišaudymuose, taip pat šis asmuo užsiima nelegalia narkotinių medžiagų prekyba, bei platinimu.

Deividas Tareta

Žora Labaie – gerai žinomas mieste dėl savo atsipalaidavusio būdo. Vežant į kalėjimą asmenį galimai išlaisvino jo nusikalstamos grupuotės nariai. Asmuo į kalėjimą turėjo sėsti dėl piliečių grobimo ir jų sveikatos sutrikdymo, ginkluotų apiplėšimų organizavimo, žmogžudystės, dalyvavimo masiniuose susišaudymuose, narkotikų prekybos ir platinimo.

Žora Labaie

Visi išvardinti asmenys šiuo metu slapstosi, galimai prisistatinėja netikrais vardais, yra kaukėti. Galimai visi trys asmenys šiuo metu yra ginkluoti. Pastebėjus kažkurį iš jų prašome susisiekti su HornyRP.lt salos LSPD ir/arba FIB.

• FIB Spaudos atstovas Agentas Čepas

Skelbimas
Skaityti
Skelbimas

Skelbimas
OOC: Serveris Startuoja keturiose rinkose vienu metu, t.y. SVRP USA, SVRP Asia, SVRP Brazil ir žinoma svarbiausia SVRP Lithuania... Tiksli atidarymo data nepranešama.

Populiaru