Prisijunkite prie mūsų

GON TV

Gražiausios salos merginos rinkimai 2022

2022-05-26 21:00 val. HornyRP.lt salos, Los Santos miesto ir apylinkių gyventojus kvietė pirmieji Miss HornyRP 2022 rinkimai. Gausus būrys salos migrantų susirinko palaikyti penkias, visiškai naujame renginyje išdrįsusias dalyvauti merginas.

Paskelbta

-

2022-05-26 21:00 val. HornyRP.lt salos, Los Santos miesto ir apylinkių gyventojus kvietė pirmieji Miss HornyRP 2022 rinkimai. Gausus būrys salos migrantų susirinko palaikyti penkias, visiškai naujame renginyje išdrįsusias dalyvauti merginas.

Skelbimas

Renginį organizavo pramogų klubas „LEILA“ kartu su restoranu „DRAUGAI“. Pagrindinis prizas prabangios klasės sportinis kabrioletas. Už antrą ir trečią vietas merginoms buvo pažadėta 100 000 € ir 50 000 €.

Skelbimas

Susirinkusiųjų laukė 4 konkursai, skirti merginų prisistatymui, šokio ir dainavimo talentų atskleidimui, na ir žinoma pats karščiausias bikinio konkursas. Renginio vedėjas, vienas iš pramogų klubo „LEILA“ savininkų neleido nuobodžiauti net labiausiai skeptiškai nusiteikusiems renginio svečiams.

Kompetetinga žiuri, sudaryta iš bene turtingiausių salos gyventojų grietinėlės, vertino merginų sugebėjimus, pasirodymus ir kūnų vingius. Dalyvių prisistatymo metu užduoti klausimai, ne vieną dalyvę išmušė iš vėžių.

Skelbimas

Kompetetinga VIP žiuri | GTA Online News video archyvo kadras

Renginio metu turėjome garbės stebėti piršlybas. Pramogų klubo direktorė atkreipė susirinkusiųjų dėmesį, kad naudodamasis proga vienas saloje gyvenantis vaikinas sugalvojo atlikti viešą, širdies ir rankos iškeitimo į prabangų žiedą ritualą.

Piršlybų ceremonija | GTA Online News video archyvo kadras

Gražiausios HornyRP.lt salos merginos titulą laimėjo mergina Merrie Jane. Jai ir atiteko prabangus sportinis kabrioletas.

Nugalėtoja atsiima apdovanojimą | GTA Online news video archyvo kadras

Apdovanojimo įteikimo metu keletas iš susirinkusių žiūrovų komentavo, kad šie rinkimai papirkti ir galimai automobilį salone dar prieš konkursą išsirinko pati nugalėtoja.

Daugiau mieste vykstančių renginių anosnų rasite HornyRP.lt salos socialinime tinkle.

Skelbimas

„GTA Online News“ yra role play bendruomenės kuriamas naujienų portalas. Jei gyvenate GTA virtualiame pasaulyje, tapkite „GTA Online News“ portalo reporteriu… Parašykite mums info@gtaonlinenews.com

Skaityti
Skelbimas
Spauskite norėdami komentuoti

Palikti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

GON TV

Na ką, Misteri Linini, pažiūrėkit kaip verslai prarandami!..

…Prieš du metus atsikraustęs į šią salą nesitikėjau, kad šie Kopo Underkoverio ištarti žodžiai išsipildys su kaupu.

Paskelbta

-

Autorius

…Prieš du metus atsikraustęs į šią salą nesitikėjau, kad šie Kopo Underkoverio ištarti žodžiai išsipildys su kaupu. Dviejų metų intensyvus darbas eina šuniui ant uodegos, o tai slegia, griauna asmeninį pasitikėjimą ir gadina nuotaiką.

Dėja, bet taip ir nepavyko mano kuriamai GTA Online News naujienų tarnybai įsitvirtinti HornyRP.lt saloje. Tiesa buvau jau išvykęs į kitą salą, gaila, bet ten „prasisuko“ tokia audra, kad sala normaliai nefunkcionuoja iki šiol, tad draugų kviečiamas dariau antrą bandyma čia. Atgarsiai kurių sulaukiau šiandien 2022-08-10, visiškai pakirto sparnus – Visi prašymai kuriuos buvau pateikęs dar prieš du metus, šiandien yra įgyvendinti, tačiau visa tai skirta ne mano įkurtai ir puoselėjamai naujienų tarnybai šioje saloje (negavau jokios info nei telefonu nei el. paštu), bet nežinomiems asmenims. Gaila…

Skelbimas

Ačiū tiems salos gyventojams kurie skaitė ir mėgavosi pateiktomis naujienomis ir padėjo jas kurti. Atsiprašau tų salos gyventojų, kuriems nebesuteikiau naujienų paskelbimo ir reklamos paslaugų matydamas, kad salos valdžios dėmesio į šį verslą patraukti, asmeniškai man nebepavyksta.

Tiems, kurie ateityje kurs ar jau perėmė šį versla linkiu atsakingumo ir kūrybiškumo savo darbuose, na, o aš, pabrukęs uodegą pasitraukiu. Šiuo metu atiduosiu save knygos apie Žiniasklaidos raidą laukiniuose 1899 metų vakaruose rašymui. „The RED DEAD REDEMPTION Times“ www.rdrtimes.com O toliau pamatysime, ką pasiūlys likimas.

Skelbimas

Sakau visiems Ačiū ir IKI.

Pagarbiai,

Skelbimas

GTA Online News įkūrėjas
Misteris Lininis 

Skelbimas
Skaityti

GON TV

Pristatome „Benefactor SM722 Sports Speedster“.

Dizaineriai ir inžinieriai pašalino visus nereikalingus šiuolaikinio rodsterio komponentus, palikdami kėbulą, rėmą ir atvirą Benefactor SM722 siluetą.

Paskelbta

-

Autorius

Benefactor

2022 Rugpjūčio 4 dieną gamintojas Benefactor HQ pristatė „Benefactor SM722 Sports Speedster“. Dizaineriai ir inžinieriai pašalino visus nereikalingus šiuolaikinio rodsterio komponentus, palikdami kėbulą, rėmą ir atvirą Benefactor SM722 siluetą.

Yra daug mokslinio žargono, galinčio paaiškinti SM722 patrauklumą, bet jūs tai suprasite, kai tik nuspausite akseleratoriaus pedalą, o G jėgos „susuks“ jūsų veidą į pusiau nuolatinę šypseną.

Skelbimas

„Benefactor SM722“ – dabar galima įsigyti iš „Legendary Motorsport“.

Skelbimas
Skaityti

GON TV

ANONSAS: HornyRP.LT Vanilla Unicorn privataus pobūdžio pramogų klubo atidarymas

HornyRP.lt salos Los Santos mieste atidaromas atnaujintas naujais darbuotojais, aplinka, bei šiltą atmosferą skleidžiantis „Vanilla Unicorn“ privataus pobūdžio pramogų klubas.

Paskelbta

-

Autorius

HornyRP.lt salos Los Santos miesto gyventojai ar girdėjote, ar girdėjote, kad jūsų mieste atidaromas atnaujintas naujais darbuotojais, aplinka, bei šiltą atmosferą skleidžiantis „Vanilla Unicorn“ privataus pobūdžio pramogų klubas. Klubo grandiozinis atidarymas vyks 2022-06-22. Durys atidaromos 21 valandą vakare.

Sąlygos norint patekti į klubą:

Skelbimas

-Prieš įeinant į klubą kiekvienas žmogus bus apieškotas, tad neštis ginklus, narkotikus, alkoholį DRAUDŽIAMA
-Į klubą įleidžiami tik asmenys turintys 18 ar daugiau metų.

Paslaugos:

Skelbimas

-Patalpos nuomojamos privatiems vakarams
-Privatūs šokiai
-Nesibaigiantys gėrimai
-Premium louge

Skelbimas
Skaityti

Populiaru