Prisijunkite prie mūsų

Gyvenimo stilius

Nauja vadovybė Baltic Consol line – Consol Power filiale HornyRP.lt saloje

Buvo atleista daug Baltic Consol line – Consol Power filiale HornyRP.lt saloje netikrais vardais registruotų ir į darbą vangiai pasirodančių fiktyvių darbuotojų.

Paskelbta

-

Baltic Consol line - Consol Power | BC Line filialas HornyRP.lt saloje | GTA Online News įkūrėjo Misterio Lininio nuotrauka

GTA Online News duomenimis įmonės Baltic Consol line – Consol Power | BC Line filialo HornyRP.lt saloje akcijų paketas prieš kelias savaites buvo sėkmingai perduotas verslininkui HornyRP.lt salos verslo mecenatui Tadui Blindai. (apie Tado Blindos pagalbą verslams ir gyventojams esame rašę ne kartą – red. pastaba)

Taip atsitiko todėl, kad anksčiau įmonę valdęs AtA Rudolfas Blinda buvo Tado Blindos sūnus, o jam žuvus (nusikaltimas neatskleistas), Tadas Blinda grįžo į miestą (Neišaiškintas sunaus nužudymas privertė grįžti tėvą) atstatė nuosavybės teisę ir ėmėsi tęsti ir tobulinti verslą.

Skelbimas

Baltic Consol line – Consol Power | BC Line filialas naktį HornyRP.lt saloje | GTA Online News įkūrėjo Misterio Lininio nuotrauka

Tik pradėjęs darbus naujasis vadovas ėmėsi tvarkos įvedimo kolektyve ir reikalavimų elgesiui kelyje sustiprinimo. Buvo atleista daug Baltic Consol line – Consol Power filiale HornyRP.lt saloje netikrais vardais registruotų ir į darbą vangiai pasirodančių fiktyvių darbuotojų.

BC Line darbuotojų susirinkimas | GTA Online News video archyvo kadras

Taip pat buvo išreikštos pastabos likusių vairuotojų darbo kokybei. Saugus greitis, netvarkingas tolimųjų reisų vilkikų priekabų „mėtymas“ miesto gatvėse tai tik keli probleminiai klausimai.

Kroviniai pristatyti | Lininis Misteris asmeninio archyvo nuotrauka

„Greičio viršyjimo, neadekvataus vairavimo miesto gatvėmis, agresyvaus darbuoto elgesio viešose vietose, dalyvavymo su darbo uniforma nelegaliose ir pašalinėse veiklose netoleruosim! Norite dirbti su mumis, teks laikytis taisyklių.“ – visuotinio susirinkimo metu greižtai kalbėjo filialo vadovas.

Siekdamas sudaryti geresnias salygas tolimųjų reisų vairuotojams ir kurjeriams mieste, naujasis vadovas su miesto valdžia stengiasi įteisinti naujų reisų ir kitokių darbus lengvinančių priedų.

„Visų planų atskleisti nenoriu, nes šie derinimo procesai yra sudėtingi, o ir nemėgstu kalbėti kol darbai nepadaryti.“ – GTA Online News reporteriui sakė Tadas Blinda.

Degalinė „Pas GRUZINĄ“ | GTA Online News video archyvo kadras

• Vienas iš naujų atliktų darbų tas, kad krovinių pervežimo „BC Line“ direktorius Tadas Blinda ir degalinės „Pas GRUZINĄ“ savininkas Audrius Gruzinas sudarė susitarimą, kad „BC Line“ vairuotojams pateikus ataskaitą už degalinėje „Pas GRUZINĄ“ (lokacija 385) įsigytus degalus bus kompensuojamas skirtumas nuo esamos kainos. Mainais už tai BC Line filialo HornyRP.lt saloje vairuotojas/ai nuolat padės degalinės vadovui aprūpinti degalinės talpas degalais.

• SKELBIMAS

„Bendradarbiaudami su Audriumi sugalvojome naują ir niekur neišbandytą kuro nuolaidų taikymo sistemą, kurią ir bandome įdiegti. Žinome, kad ši nuolaidų sistema turi spragų ir gali pasitaikyti piknaudžiaujančių sudarytomis sąlygomis, tačiau turime visas galimybes tokius sukčiavimo atvejus išaiškinti ir piktavalius atitinkamai „patvarkyti“. – susirinkimo metu šį sprendimą pristatė ir komentavo Tado Blindos pavaduotojas Andrius Dargevičius.“

Dalis „BC Line“ valdomų automobilių parko | GTA Online News video archyvo kadras

GTA Online News kolektyvas linki Baltic Consol line – Consol Power | BC Line filialui HornyRP.lt saloje sklandaus darbo ir pažada informuoti apie vykstančius pokyčius ir naujienas šioje kompanijoje.

Skelbimas

„GTA Online News“ yra role play bendruomenės kuriamas naujienų portalas. Jei gyvenate GTA virtualiame pasaulyje, tapkite „GTA Online News“ portalo reporteriu… Parašykite mums info@gtaonlinenews.com

Skaityti
Skelbimas
Spauskite norėdami komentuoti

Palikti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Gyvenimo stilius

TADAS BLINDA & BETONINIAI BATAI: Pagarba turi būti abipusė ir pelnyta

Kaip šis asmuo tapo įtakingu? Kur jis ir jo įkurta asmens, turto bei gerų verslo santykių apsaugos bendrovė, sudaryta iš įpatigai patikimų asmenų „Betoniniai Batai“ yra dabar?

Paskelbta

-

Autorius

TADAS BLINDA – Tėvas, verslininkas, strategas, mecenatas, draugas, mokytojas, senelis, teisėjas, budelis… pažysta nedaug – žino visi. Kaip šis asmuo tapo įtakingu? Kur jis ir jo įkurta asmens, turto bei gerų verslo santykių apsaugos bendrovė, sudaryta iš įpatigai patikimų asmenų „Betoniniai Batai“ yra dabar?

Savo puslapiuose GTA Online News jau ne kartą rašė apie TADĄ BLINDĄ. Naujienos apie jį portalo redakcijos informacijos serverius pasiekia nuolat iš įvairių GTARP salų. [STRAIPSNIŲ ARCHYVAS]

Skelbimas

Užauginti du sūnūs, suburta gausi verslo komanda, tvarkingai dėliojamos individualių verslų strategijos, parama sunkumus patiriantiems verslams ir organizacijoms, teisingai sudėliotos salų importo – eksporto grandinėlės ar išmintingai išspręstos kruvinais susišaudymais turėjusios pasibaigti ne vienerios derybos, tapo įkvėpimu ir pavyzdžiu daugeliui šį asmenį pažystančiųjų.

Apie šeimą, Pagarbą sau ir kitiems GTA Online News reporteris šiandien telefonu kalbėjosi su ne kartą legendiniu pavadintu TADU BLINDA. Jūsų dėmesiui pateikiame išskirtinio interviu ištraukas.

Skelbimas

Sveikas Tadai, kaip Tau sekasi? Ką veiki šiuo metu?

– Labas Linini, šimtas metų! Kaip tau sekasi? Aš šiuo metu atostogauju, noriu perkrauti savo mintis, noriu leisti pailsėti sau ir savo komandai ir su nauja jėga imtis reikalų naujame savo mieste.

• Nuo 2021 11 22 | Asmens, turto ir gerų verslo bei tarpusavio santykių apsaugos organizacija „Betoniniai Batai“

Jei ne paslaptis į kokią salą esi išvykęs ir kur planuoji tęsti savo veiklą?

– Šiuo metu gyvenu ir ilsiuosi LunarRp saloje. Čia atvyko tik maža dalis mūsų „Betoninių Batų“ kompanijos, tačiau komanda jau pildosi naujais žmonėmis, kurie yra užsidegę padėti kitiems ir palaikyti būtinąją tvarką mieste net ten, kur nepasiekia įstatymo ranka.

Kodėl Tu nuolat padedi kitiems, nors pinigus uždirbtus iš savo veiklos galėtum leisti tik sau ir savo artimiesiems?

– Gyvenimo esmė ne tik banko sąskaitos dydis. Visa gyvenimą, nestačiau savęs į pirmą vietą. Man svarbu yra padėti tiems, kam reikia pagalbos, aš daugiau galvoju apie kitus žmones nei apie save. Niekada neteisiau nei vieno žmogaus už jo vykdomas veiklas ar turimus pomėgius. Visi mes žmonės, kaip bebūtų, visiems reikia pagalbos kaip bebūtų ir man pačiam ne kartą reikėjo pagalbos, kad ir kokie stiprūs esame ateina diena kai viską norisi paleisti iš rankų.

Skelbimas

Sakai paleisti iš rankų… Ar tai reiškia, kad Tadas Blinda pasitraukia? Gal jau užauginai sau pamainą, kuri vadovautusi Tavo patirtimi?

– Buvo dienų, neslėpsiu, stovėjau ant aukščiausio „Maze bank“ pastato ir galvojau šokti į apačią, bet kodėl aš turiu prieš save kelti ranką ir žudytis jai pats velnias manęs dar neima? Mes augame kiekvieną dieną, kiekvieną dieną stengiuosi savo šeimą ir draugus mokyti GERBTI kitą asmenį. Tik PAGARBA kitiems ir įsiklausymas į jų problemas duos abipusės pagarbos gražą. Tai yra mano asmeninė ilgametė patirtis patikrinta laiko.

Skelbimas
Skaityti

GON TV

Na ką, Misteri Linini, pažiūrėkit kaip verslai prarandami!..

…Prieš du metus atsikraustęs į šią salą nesitikėjau, kad šie Kopo Underkoverio ištarti žodžiai išsipildys su kaupu.

Paskelbta

-

Autorius

…Prieš du metus atsikraustęs į šią salą nesitikėjau, kad šie Kopo Underkoverio ištarti žodžiai išsipildys su kaupu. Dviejų metų intensyvus darbas eina šuniui ant uodegos, o tai slegia, griauna asmeninį pasitikėjimą ir gadina nuotaiką.

Dėja, bet taip ir nepavyko mano kuriamai GTA Online News naujienų tarnybai įsitvirtinti HornyRP.lt saloje. Tiesa buvau jau išvykęs į kitą salą, gaila, bet ten „prasisuko“ tokia audra, kad sala normaliai nefunkcionuoja iki šiol, tad draugų kviečiamas dariau antrą bandyma čia. Atgarsiai kurių sulaukiau šiandien 2022-08-10, visiškai pakirto sparnus – Visi prašymai kuriuos buvau pateikęs dar prieš du metus, šiandien yra įgyvendinti, tačiau visa tai skirta ne mano įkurtai ir puoselėjamai naujienų tarnybai šioje saloje (negavau jokios info nei telefonu nei el. paštu), bet nežinomiems asmenims. Gaila…

Skelbimas

Ačiū tiems salos gyventojams kurie skaitė ir mėgavosi pateiktomis naujienomis ir padėjo jas kurti. Atsiprašau tų salos gyventojų, kuriems nebesuteikiau naujienų paskelbimo ir reklamos paslaugų matydamas, kad salos valdžios dėmesio į šį verslą patraukti, asmeniškai man nebepavyksta.

Tiems, kurie ateityje kurs ar jau perėmė šį versla linkiu atsakingumo ir kūrybiškumo savo darbuose, na, o aš, pabrukęs uodegą pasitraukiu. Šiuo metu atiduosiu save knygos apie Žiniasklaidos raidą laukiniuose 1899 metų vakaruose rašymui. „The RED DEAD REDEMPTION Times“ www.rdrtimes.com O toliau pamatysime, ką pasiūlys likimas.

Skelbimas

Sakau visiems Ačiū ir IKI.

Pagarbiai,

Skelbimas

GTA Online News įkūrėjas
Misteris Lininis 

Skelbimas
Skaityti

GON TV

Pristatome „Benefactor SM722 Sports Speedster“.

Dizaineriai ir inžinieriai pašalino visus nereikalingus šiuolaikinio rodsterio komponentus, palikdami kėbulą, rėmą ir atvirą Benefactor SM722 siluetą.

Paskelbta

-

Autorius

Benefactor

2022 Rugpjūčio 4 dieną gamintojas Benefactor HQ pristatė „Benefactor SM722 Sports Speedster“. Dizaineriai ir inžinieriai pašalino visus nereikalingus šiuolaikinio rodsterio komponentus, palikdami kėbulą, rėmą ir atvirą Benefactor SM722 siluetą.

Yra daug mokslinio žargono, galinčio paaiškinti SM722 patrauklumą, bet jūs tai suprasite, kai tik nuspausite akseleratoriaus pedalą, o G jėgos „susuks“ jūsų veidą į pusiau nuolatinę šypseną.

Skelbimas

„Benefactor SM722“ – dabar galima įsigyti iš „Legendary Motorsport“.

Skelbimas
Skaityti

Populiaru