Prisijunkite prie mūsų

Gyvenimo stilius

Nauja vadovybė Baltic Consol line – Consol Power filiale HornyRP.lt saloje

Buvo atleista daug Baltic Consol line – Consol Power filiale HornyRP.lt saloje netikrais vardais registruotų ir į darbą vangiai pasirodančių fiktyvių darbuotojų.

Paskelbta

-

Baltic Consol line - Consol Power | BC Line filialas HornyRP.lt saloje | GTA Online News įkūrėjo Misterio Lininio nuotrauka

GTA Online News duomenimis įmonės Baltic Consol line – Consol Power | BC Line filialo HornyRP.lt saloje akcijų paketas prieš kelias savaites buvo sėkmingai perduotas verslininkui HornyRP.lt salos verslo mecenatui Tadui Blindai. (apie Tado Blindos pagalbą verslams ir gyventojams esame rašę ne kartą – red. pastaba)

Taip atsitiko todėl, kad anksčiau įmonę valdęs AtA Rudolfas Blinda buvo Tado Blindos sūnus, o jam žuvus (nusikaltimas neatskleistas), Tadas Blinda grįžo į miestą (Neišaiškintas sunaus nužudymas privertė grįžti tėvą) atstatė nuosavybės teisę ir ėmėsi tęsti ir tobulinti verslą.

Baltic Consol line – Consol Power | BC Line filialas naktį HornyRP.lt saloje | GTA Online News įkūrėjo Misterio Lininio nuotrauka

Tik pradėjęs darbus naujasis vadovas ėmėsi tvarkos įvedimo kolektyve ir reikalavimų elgesiui kelyje sustiprinimo. Buvo atleista daug Baltic Consol line – Consol Power filiale HornyRP.lt saloje netikrais vardais registruotų ir į darbą vangiai pasirodančių fiktyvių darbuotojų.

BC Line darbuotojų susirinkimas | GTA Online News video archyvo kadras

Taip pat buvo išreikštos pastabos likusių vairuotojų darbo kokybei. Saugus greitis, netvarkingas tolimųjų reisų vilkikų priekabų „mėtymas“ miesto gatvėse tai tik keli probleminiai klausimai.

Kroviniai pristatyti | Lininis Misteris asmeninio archyvo nuotrauka

„Greičio viršyjimo, neadekvataus vairavimo miesto gatvėmis, agresyvaus darbuoto elgesio viešose vietose, dalyvavymo su darbo uniforma nelegaliose ir pašalinėse veiklose netoleruosim! Norite dirbti su mumis, teks laikytis taisyklių.“ – visuotinio susirinkimo metu greižtai kalbėjo filialo vadovas.

Siekdamas sudaryti geresnias salygas tolimųjų reisų vairuotojams ir kurjeriams mieste, naujasis vadovas su miesto valdžia stengiasi įteisinti naujų reisų ir kitokių darbus lengvinančių priedų.

Skelbimas

„Visų planų atskleisti nenoriu, nes šie derinimo procesai yra sudėtingi, o ir nemėgstu kalbėti kol darbai nepadaryti.“ – GTA Online News reporteriui sakė Tadas Blinda.

Degalinė „Pas GRUZINĄ“ | GTA Online News video archyvo kadras

• Vienas iš naujų atliktų darbų tas, kad krovinių pervežimo „BC Line“ direktorius Tadas Blinda ir degalinės „Pas GRUZINĄ“ savininkas Audrius Gruzinas sudarė susitarimą, kad „BC Line“ vairuotojams pateikus ataskaitą už degalinėje „Pas GRUZINĄ“ (lokacija 385) įsigytus degalus bus kompensuojamas skirtumas nuo esamos kainos. Mainais už tai BC Line filialo HornyRP.lt saloje vairuotojas/ai nuolat padės degalinės vadovui aprūpinti degalinės talpas degalais.

• SKELBIMAS

„Bendradarbiaudami su Audriumi sugalvojome naują ir niekur neišbandytą kuro nuolaidų taikymo sistemą, kurią ir bandome įdiegti. Žinome, kad ši nuolaidų sistema turi spragų ir gali pasitaikyti piknaudžiaujančių sudarytomis sąlygomis, tačiau turime visas galimybes tokius sukčiavimo atvejus išaiškinti ir piktavalius atitinkamai „patvarkyti“. – susirinkimo metu šį sprendimą pristatė ir komentavo Tado Blindos pavaduotojas Andrius Dargevičius.“

Dalis „BC Line“ valdomų automobilių parko | GTA Online News video archyvo kadras

GTA Online News kolektyvas linki Baltic Consol line – Consol Power | BC Line filialui HornyRP.lt saloje sklandaus darbo ir pažada informuoti apie vykstančius pokyčius ir naujienas šioje kompanijoje.

„GTA Online News“ yra role play bendruomenės kuriamas naujienų portalas. Jei gyvenate GTA virtualiame pasaulyje, tapkite „GTA Online News“ portalo reporteriu… Parašykite mums info@gtaonlinenews.com

Skaityti
Skelbimas
Spauskite norėdami komentuoti

Palikti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Gyvenimo stilius

Tęsiasi mirčių maratonas: Vakar mirė mechanikas Antoška

Paskelbta

-

Autorius

www.goodfon.com - wallpaper - gta5

Kaip jau tapo įprasta paskutiniuoju metu saloje tęsiasi naujienos apie mirusius asmenis. Vakar 2022-06-30 HORNY medicinos centras, Los Santos mieste gavo iškvietimą atvykti prie Los Santos miesto pakraštyje esančio VINEWOOD ženklo… Ten nuvykę medikai rado vieno gan gerai žinomo mechanikų pavaduotojo Antano Grabliausko kūną.

Antanas garaže su kolege mechanike | Asmeninio archyvo nuotr.

Galimai iš aukštai nukritusio paciento kūną radęs medikas Zuikis padėti nebegalėjo. Ilgai už nukentėjusiojo gyvybę kovojęs medikas, galų gale, pasidavė ir konstantavo Antano Grabliausko mirtį. Kas nutiko įvykio vietoje, kas pranešė apie incidentą, kodėl LSPD pareigūnai nebuvo iškviesti į įvykio vietą? Niekas nežino…

Antanas Grabaliauskas mieste buvo pragyvenęs nemažą laiką. Čia jis turėjo draugų, dirbo mechaniku, vėliau tapo vienu iš mechanikų direktoriaus pavaduotoju. Kartu su juo dirbo ir jo sesuo dvynė Akela.

Antanas su seserimi Akela prie jūros | Asmeninio archyvo nuotr.

Pakalbinti seserį sekėsi sunkiai… Vos ką paklausus apie brolį Akela sunkiai tvardė ašaras.

„Brolis buvo geras, mielas žmogus, iš kurio pagalbos, kad ir kas benutiktų tikrai sulaukdavai. Brolis nusižudė. Jis jau ne kartą yra tai bandęs padaryt, bet vis pavykdavo jį atkalbėti… Tik šį kart manęs nebuvo mieste…“ –  paklausus, kad gal būt nutuokia, kas galėjo nutikti, pasikukčiodama telefonu kalbėjo Akela.

Kaip viso to priežastys įvardyjamos HornyRP.lt salos, Los Santos miesto ir apylinkių gyventojų aplinkoje tvyrantis spaudimas, nelaiminga meilė ir vienatvė. Sesuo labai apgailestavo, kad paskutinio susitikimo metu jie su broliu apsipyko.

Skelbimas

Paskutinės Antano, gero laiko praleidimo akimirkos atostogų metu, žvejojant | Asmeninio archyvo nuotr.

Sesuo prašė paminėti, kad visi kas pažinojo jos brolį mechaniką Antošką ir visi kas nori palydėti jį į paskutinę kelionę yra kviečiami 2022-07-03d 21h susirinkti prie HORNY medicinos centro, iš kur ir bus išlydimas velionis Antanas Grabaliauskas į paskutinę savo poilsio vietą – Hill Valley kapines pašto kodas 631.

Skaityti

GON TV

ANONSAS: HornyRP.LT Vanilla Unicorn privataus pobūdžio pramogų klubo atidarymas

HornyRP.lt salos Los Santos mieste atidaromas atnaujintas naujais darbuotojais, aplinka, bei šiltą atmosferą skleidžiantis „Vanilla Unicorn“ privataus pobūdžio pramogų klubas.

Paskelbta

-

Autorius

HornyRP.lt salos Los Santos miesto gyventojai ar girdėjote, ar girdėjote, kad jūsų mieste atidaromas atnaujintas naujais darbuotojais, aplinka, bei šiltą atmosferą skleidžiantis „Vanilla Unicorn“ privataus pobūdžio pramogų klubas. Klubo grandiozinis atidarymas vyks 2022-06-22. Durys atidaromos 21 valandą vakare.

Sąlygos norint patekti į klubą:

-Prieš įeinant į klubą kiekvienas žmogus bus apieškotas, tad neštis ginklus, narkotikus, alkoholį DRAUDŽIAMA
-Į klubą įleidžiami tik asmenys turintys 18 ar daugiau metų.

Skelbimas

Paslaugos:

-Patalpos nuomojamos privatiems vakarams
-Privatūs šokiai
-Nesibaigiantys gėrimai
-Premium louge

Skelbimas
Skaityti

Gyvenimo stilius

Dvigubai padidinta leidimų atvykti kvota

Los Santos miesto migracijos stotyje buvo gauti, duomenys, kad miesto valdžia visuotinio balsavimo būdu nusprendė dvigubai padidinti leidimų atvykti į salą kvotą.

Paskelbta

-

Autorius

www.wall.alphacoders.com nuotrauka

2022-06-14 atlikus balsavimą, jau 2022-06-15 HornyRP.lt salos Los Santos miesto migracijos stotyje buvo gauti, duomenys, kad miesto valdžia visuotinio balsavimo būdu nusprendė dvigubai padidinti leidimų atvykti į salą kvotą. Dabar į salą gali atvykti 512 migrantų.

Viešo balsavimo rezultatai | HornyRP.lt socialinio tinklo naujienų srauto fragmentas

Tiesa reikia informuoti, kad atvykti galės ne visi / visos norintieji. Norintiems atvykti ir išbandyti savo sėkmę teks dalyvauti „Baltojo sąrašo programoje“ (angl. Whitelist). Tik sėkmingas dalyvavimas baltojo sąrašo programoje (BSP) HornyRP.lt saloje suteikia teisę atvykti į Los Santos miestą turizmo ir/ar verslo tikslais.

🔞 SVARBIAUSIA, kad WHITELIST HornyRP.lt programa naudotis gali keliautojai, kurie yra sulaukę 18 metų amžiaus. HornyRP.lt salos socialinio tinklo skiltyje『📩』ᴛɪᴄᴋᴇᴛ-ᴘᴀɢᴀʟʙᴀ paspauskite „Gauti WHITELIST rolę“ mygtuką, o atsidarius „ticketui“ užpildykite anketą ir laukite pakvietimo į pokalbį. Prašome būkite kantrūs laukdami atsakymo.

GYVENIMAS: Atvykus į HornyRP.lt salos oro uostą rekomenduojama išsikviesti taksi ir nuvykti į naujiems migrantams nemokamai suteikiamą viešbutį. Netoli viešbučio yra vairavimo mokykla, kurioje norintiems vairuoti automobilį, krovininį automobilį ar motociklą teks susipažinti su HornyRP.lt saloje taikomomis vairavimo taisyklėmis ir išlaikyti teorinį bei praktinius vairavimo egzaminus.

Skelbimas

DARBAS: Neturintiems vairavimo pažymėjimo, saloje ženkliai sumažėja įsidarbinimo galimybė, o oficialus automobilių pardavimo salonas nesivargina net parodyti turimų automobilių katalogo. Įgiję teisę vairuoti krovininį automobilį galėsite iškart pradėti dirbti laisvai samdomų kurjeriu. Vėliau savo jėgas galėsite išbandyti ir oficialiai saloje veikiančiame Baltic Consol line – Consol Power | BC Line filiale.

Dalis „BC Line“ valdomų automobilių parko | GTA Online News video archyvo kadras

LAISVALAIKIS: Saloje veikia trys laisvalaikio ir pramogų klubai bei vienas gausaus maisto restoranas „DRAUGAI“. Šiose vietose periodiškai vyksta įvairūs renginiai ir niekada netrūksta asmenų su kuom pabendrauti ir sužinoti daug naudingos informacijos apie veiklos galimybes Los Santos mieste ir jo apylinkėse, o gal net susirasti darbą.

Darbas HornyRP.lt saloje „VANILLA UNICORN“ privataus pobūdžio pramogų salone

Degalinių tinklas „Pas GRUZINĄ“ ne tik pasirūpina salos gyventojus pigesniu kuru, tai ir puiki proga savanorišku, laisvai samdomu darbu užsidirbti. DEGALINĖS: lokacijose 385, 817. Atlyginimas: 300 už 1 reisą. Telefonas 600-5344.

Skelbimas

Audrius Gruzinas su BC Lines vairuotoju | Asmeninio archyvo nuotrauka

Degalinių sąvininkas pats dirba mieste veikiančiame auto remonto įmonės „MAUTORAS“ filiale, tad norintys dirbti ten ir degalinėje užsirekomendavę asmenys laisvai gali gauti rekomendaciją.

Automechanikų kolektyvas | GTA Online News archyvo nuotrauka

Laukiame atvykstant!

Asmenis norinčius ir turinčius ką pranešti prašome susisiekti GTA Online News filialo HornyRP.lt saloje telefono numeriu 577-5024. Konfidencialumą garantuojame.

Skaityti

Populiaru