Prisijunkite prie mūsų

Gyvenimo stilius

DEGALŲ KAINOS KILS: ieškomi degalų vežėjai

Kaip pranešė mieste degalinių tinklą plečiančios įmonės vadovas Audrius Gruzinas, investicijos į degalinių verslą didžiulės, o grąža visiškai maža. Todėl sprendžiama degalų kainas pakelti 30%.

Paskelbta

-

Degalų pristatymo verslo pavojai | Asmeninio archyvo nuotrauka

Kaip pranešė mieste degalinių tinklą plečiančios įmonės vadovas Audrius Gruzinas, investicijos į degalinių verslą didžiulės, o grąža visiškai maža, net minusinė, todėl sprendžiama degalų kainas kelti 30%. Šis sprendimas liečia privačias degalines „Pas GRUZINĄ“. Valstybinėse degalinėse kainos kelti neplanuojama.

Degalinė „Pas GRUZINĄ“ klientus bando pritraukti įvairiomis naujovėmis. Deja daugeliui patikusio muzikos skambesio degalinėje turės atsisakyti, nes miesto parduotuvių tinklui nešiojamus muzikos grotuvus tiekiančios įmonės sertifikatai nustojo galioti ir visi tokie grotuvai buvo skubiai išimti iš apyvartos, na, o bandymas suorganizuoti greito maisto įsigyjimo galimybę patyrė visišką fiasko dėl banalios priežasties – mieste nėra norinčio dirbti tokį darbą asmens.

Skelbimas

Verslo apmąstymai darbo kabinete | Asmeninio archyvo nuotrauka

Nepaisant greitų pokyčių degalinės operatorius nenuleidžia rankų ir nuolat ieško vis naujų sprendimų. Pasiūlė, testuoja ir bando įgyvendinti kuro nuolaidų sistemą mieste veikiančioms įmonėms ir organizacijoms. Jei pavyks, asmeninėmis nuolaidomis galės naudotis ir pavieniai asmenys.

Degalinės sąvininkas džiaugias pavykusiu susitarimu su miesto automobilių remonto įmonės „MAUTORAS“ filialo HornyRP.lt saloje vadovu Broniumi Barensu. Šis susitarimas leidžia degalinėje/se budinčiam meistrui remonto darbus atlikti pagrindinio garažo kainomis, o taip pat galioja miesto įmonėms suteiktos nuolaidos. Tad patogumą, kai pilantis kurą galite pagerinti savo automobilio techninę būklę ir jį nusiplauti galės išbandyti visi miesto gyventojai. „MAUTORAS“ – visada arti!

Meistras degalinėje | Asmeninio archyvo nuotrauka

„Degalines aptarnaujančiam personalui norime mokėti padorų atlygį, o kur gauti pinigų atlyginimams? Nuolat ieškome degalų vežėjų, nes dabar turimi kolegos nepajėgia užtikrinti sklandaus degalinių darbo. Atsitinka taip, kad klientas negali įsipilti kuro, nors jau ir atvyko į degalinę.“ – kasdieniniais rūpesčiais dalinasi degalinių operatorius.

Audrius Gruzinas su BC Line filialo saloje vairuotoju | Asmeninio archyvo nuotrauka

Degalų vežėju gali dirbti bet kuris norintis sudaręs susitarimą su degalinės savininku  Audriumi Gruzinu. Degalų vežėjas atsakingas už degalų pristatymą į degalinę. Prieš atlikdamas degalų pristatymą degalų vežėjas turi pasitikrinti degalų likutį kolonėlėje. Atlikęs degalų pristatymo reisą degalų vežėjas gali pasižymėti degalinių tinklo „Pas GRUZINĄ“ #kontoroje pagal pateiktą pavyzdį. Siekiant išvengti piktnaudžiavimų (degalų atvežimas už nustatytą kainą nors jų ir nereikia), degalų atvežimo kaina nustatoma 1 € ir tik dalyvaujantys degalinės veikloje, bei pateikę atliktų reisų ataskaitas gaus su degalinės savininku sutartą atlyginimą.

 

Skelbimas

„GTA Online News“ yra role play bendruomenės kuriamas naujienų portalas. Jei gyvenate GTA virtualiame pasaulyje, tapkite „GTA Online News“ portalo reporteriu… Parašykite mums info@gtaonlinenews.com

Skaityti
Skelbimas
Spauskite norėdami komentuoti

Palikti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Gyvenimo stilius

Pirmieji Weazel muzikos apdovanojimai – artėja kandidatų pateikimo terminas!

Paskelbta

-

Autorius

„Weazel“ muzikos apdovanojimai vis dar laukiami! Artėjant lapkričio 30 d. pateikimo terminui, laikas bėga! Jei esate muzikantas, prodiuseris ar garso inžinierius San Andreas mieste ir norite būti pripažintas už savo talentą vienoje iš toliau nurodytų kategorijų, nelaukite…

 • Geriausias muzikinis klipas
 • Geriausias vokalinis atlikimas dainoje
 • Geriausias bendradarbiavimas
 • Geriausias prodiuseris
 • Geriausia roko daina
 • Geriausias roko atlikėjas
 • Geriausia pop daina
 • Geriausias pop atlikėjas
 • Geriausia repo daina
 • Geriausias repo atlikėjas
 • Geriausias viršelis
 • Pakaitos simbolių kategorija
 • Geriausias disko takelis
 • Geriausia daina
 • Geriausias menininkas

Dabar galite savęs paklausti: kaip AŠ galiu pateikti save ar savo darbą svarstymui? Pats pateikimas gali būti atliktas naudojant formą! (Jei norite, kad būtumėte įtraukti į daugiau nei vieną kategoriją, užpildykite ją daugiau nei vieną kartą).

Skelbimas
Skaityti

Gyvenimo stilius

Karantinas mieste – Neik iš namų arba laisvai pasirenkami privalomieji skiepai!

Paskelbta

-

Autorius

CubaViruso židiniai aptinkami šiukšlių konteineriuose | Nauja Naujiena! archyvas

2022 11 28 8:38 vietos laiku Gurgle.lt saloje, Los Santos mieste ir jo apylinkėse, miesto meras, savo potvarkių punktu 1.4  Wu Chiao paskelbė karantiną:  – „Skelbiamas visuotinis miesto del „cuba“ viruso“. Tą pačią dieną išleistas potvarkis – 1.5, kuriuo įvestas priverstinis vakcinavimasis nuo „CUBA“ viruso, o taip pat potvarkiu – 1.6 užtikrinama, kad vakcinos bus 100% apmokėtos iš vyriausybės lėšų.

Vėliau, tą dieną pasirodė naujas potvarkis – 1.7 kuris skelbia, kad yra pridėtas baudžiamojo kodekso 177 straipsnis, kuris suteikia įgaliojimus Policijos departamentui tikrinti visus miesto gyventojus, ar jie turi laisvai pasirenkamos privalomosios vakcinos dozės kortelę, policijos departamentui suteikti leidimai išrasyti įspėjima, po kurio gali tekti susimokėti baudą iki 3000 euru dėl nesiskiepijimo.

Skelbimas

Nepatikrintais duomenimis pats policijos viršininkas yra atsisakęs skiepytis laisvai pasirenkamu privalomuoju skiepu. Ar tai reiškia, kad nesutinkantys skiepytis, tačiau neturintys 3000 eurų baudai susimokėti asmenys turi nesirodyti mieste? Kodėl viruso židinius randant tik šiukšlių konteineriuose, su šia pramonės šaka  nieko bendro neturintys asmenys privalo privalomai laisvai pasirinkti?

• Parengė Maikas Pirsonas – GTA Online News specialusis korespondentas Gurgle.lt saloje Los Santos mieste

 

Skelbimas
Skaityti

Gyvenimo stilius

Ar išrinktas naujas meras – Wu Chiao žino problemas mieste?

Paskelbta

-

Autorius

Gurgle.lt salos Los Santos miesto policijos departamento viršininko Kurmio savaitinė ataskaita gyventojams | Maiko Pirsono nuotrauka

Lapkričio 24 dieną Gurgle.lt saloje Los Santos miesto policijos departamento konferencijų salėje vyko naujo mero rinkimai. Kaip skelbia vietinė spauda, tarp kandidatų į miesto merus buvo miesto gyventojų pasitikėjimą pelnęs nekilnojamo turto agentas, žinomas miesto prieigose veikiančio ūkio ūkinininkas.

Kaip skelbia elektroninis dienraštis Nauja Naujiena! į miesto merus nepabijojo kandidatuoti net ir kriminalinę praeitį su dideliais šešėliais turintys veikėjai.

Skelbimas

Po kassavaitinio Gurgle.lt salos Los Santos miesto policijos departamento viršininko Kurmio atsiskaitymo miesto gyventojams, kandidatų į Gurgle.lt salos valdytojų kėdę prisistatymų ir ilgų diskusijų ir  tapo pernelyg akivaizdu, jog vienintelis tinkamas kandidatas užtikrinti gyventojų gerovę yra Wu Ciao.

Gurgle.lt salos Los Santos miesto meras Wu Chiao. | E-laikraščio Nauja Naujiena! archyvo nuotrauka

Gurgle.lt salos Los Santos miesto meras Wu Chiao | E-laikraščio Nauja Naujiena! archyvo nuotrauka

Miesto gyventojų pasitikėjimą pelnęs Wu Chiao Gurgle.lt salos Los Santos miesto mero rinkimų metų surinko 6 balsus, kai kiti arba negavo arba gavo tik vieną, ar du balsus. Kiek balsų buvo išviso laikraštis Nauja Naujiena! neatskleidžia, nes balsavimas buvo slaptas (GTA Online News redakcijos prierašas.).

Naujoji teismo salė ir kabinetas Gurgle.lt sala, Los Santos miestas | E-laikraščio Nauja Naujiena archyvas

Metų kadencijai rinkimus laimėjo Wu Chiao. Sveikiname su rinkimų rezultatais ir linkime sėkmės darbe!

Geros dienos jums linki mietso meras! @IMPERATORIUS | Gurgle.lt salos Los santos miesto Twitter paskyros foto

Tikimės, kad miesto valdžios raktus gavęs, miesto meras Wu Chiao yra ne tik gražiausioje miesto vietoje įsikūręs daug kalbantis veikėjas @IMPERATORIUS, nekilnojamo turto magnatas, o yra pilnai susipažinęs su visomis mieste ir jo apylinkėse veikiančiomis verslo vystymo ir darbo struktūromis, jų privalumais ir trūkumais, miestiečių atlyginimais, gamybai ir verslo vystymui reikiamų materialų apyvarta ir kitomis stambiomis ir smulkesnėmis mieste esančiomis problemomis? Laukiame E-laikraščio Nauja Naujiena! interviu su miesto meru Wu Chiao.

Skelbimas
• Parengė Maikas Pirsonas – GTA Online News specialusis korespondentas Gurgle.lt saloje Los Santos mieste
Skaityti
Skelbimas

Skelbimas
OOC: Serveris Startuoja keturiose rinkose vienu metu, t.y. SVRP USA, SVRP Asia, SVRP Brazil ir žinoma svarbiausia SVRP Lithuania... Tiksli atidarymo data nepranešama.

Populiaru