Prisijunkite prie mūsų

Gyvenimo stilius

DEGALŲ KAINOS KILS: ieškomi degalų vežėjai

Kaip pranešė mieste degalinių tinklą plečiančios įmonės vadovas Audrius Gruzinas, investicijos į degalinių verslą didžiulės, o grąža visiškai maža. Todėl sprendžiama degalų kainas pakelti 30%.

Paskelbta

-

Degalų pristatymo verslo pavojai | Asmeninio archyvo nuotrauka

Kaip pranešė mieste degalinių tinklą plečiančios įmonės vadovas Audrius Gruzinas, investicijos į degalinių verslą didžiulės, o grąža visiškai maža, net minusinė, todėl sprendžiama degalų kainas kelti 30%. Šis sprendimas liečia privačias degalines „Pas GRUZINĄ“. Valstybinėse degalinėse kainos kelti neplanuojama.

Degalinė „Pas GRUZINĄ“ klientus bando pritraukti įvairiomis naujovėmis. Deja daugeliui patikusio muzikos skambesio degalinėje turės atsisakyti, nes miesto parduotuvių tinklui nešiojamus muzikos grotuvus tiekiančios įmonės sertifikatai nustojo galioti ir visi tokie grotuvai buvo skubiai išimti iš apyvartos, na, o bandymas suorganizuoti greito maisto įsigyjimo galimybę patyrė visišką fiasko dėl banalios priežasties – mieste nėra norinčio dirbti tokį darbą asmens.

Verslo apmąstymai darbo kabinete | Asmeninio archyvo nuotrauka

Nepaisant greitų pokyčių degalinės operatorius nenuleidžia rankų ir nuolat ieško vis naujų sprendimų. Pasiūlė, testuoja ir bando įgyvendinti kuro nuolaidų sistemą mieste veikiančioms įmonėms ir organizacijoms. Jei pavyks, asmeninėmis nuolaidomis galės naudotis ir pavieniai asmenys.

Degalinės sąvininkas džiaugias pavykusiu susitarimu su miesto automobilių remonto įmonės „MAUTORAS“ filialo HornyRP.lt saloje vadovu Broniumi Barensu. Šis susitarimas leidžia degalinėje/se budinčiam meistrui remonto darbus atlikti pagrindinio garažo kainomis, o taip pat galioja miesto įmonėms suteiktos nuolaidos. Tad patogumą, kai pilantis kurą galite pagerinti savo automobilio techninę būklę ir jį nusiplauti galės išbandyti visi miesto gyventojai. „MAUTORAS“ – visada arti!

Skelbimas

Meistras degalinėje | Asmeninio archyvo nuotrauka

„Degalines aptarnaujančiam personalui norime mokėti padorų atlygį, o kur gauti pinigų atlyginimams? Nuolat ieškome degalų vežėjų, nes dabar turimi kolegos nepajėgia užtikrinti sklandaus degalinių darbo. Atsitinka taip, kad klientas negali įsipilti kuro, nors jau ir atvyko į degalinę.“ – kasdieniniais rūpesčiais dalinasi degalinių operatorius.

Audrius Gruzinas su BC Line filialo saloje vairuotoju | Asmeninio archyvo nuotrauka

Degalų vežėju gali dirbti bet kuris norintis sudaręs susitarimą su degalinės savininku  Audriumi Gruzinu. Degalų vežėjas atsakingas už degalų pristatymą į degalinę. Prieš atlikdamas degalų pristatymą degalų vežėjas turi pasitikrinti degalų likutį kolonėlėje. Atlikęs degalų pristatymo reisą degalų vežėjas gali pasižymėti degalinių tinklo „Pas GRUZINĄ“ #kontoroje pagal pateiktą pavyzdį. Siekiant išvengti piktnaudžiavimų (degalų atvežimas už nustatytą kainą nors jų ir nereikia), degalų atvežimo kaina nustatoma 1 € ir tik dalyvaujantys degalinės veikloje, bei pateikę atliktų reisų ataskaitas gaus su degalinės savininku sutartą atlyginimą.

 

„GTA Online News“ yra role play bendruomenės kuriamas naujienų portalas. Jei gyvenate GTA virtualiame pasaulyje, tapkite „GTA Online News“ portalo reporteriu… Parašykite mums info@gtaonlinenews.com

Skaityti
Skelbimas
Spauskite norėdami komentuoti

Palikti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Gyvenimo stilius

Tęsiasi mirčių maratonas: Vakar mirė mechanikas Antoška

Paskelbta

-

Autorius

www.goodfon.com - wallpaper - gta5

Kaip jau tapo įprasta paskutiniuoju metu saloje tęsiasi naujienos apie mirusius asmenis. Vakar 2022-06-30 HORNY medicinos centras, Los Santos mieste gavo iškvietimą atvykti prie Los Santos miesto pakraštyje esančio VINEWOOD ženklo… Ten nuvykę medikai rado vieno gan gerai žinomo mechanikų pavaduotojo Antano Grabliausko kūną.

Antanas garaže su kolege mechanike | Asmeninio archyvo nuotr.

Galimai iš aukštai nukritusio paciento kūną radęs medikas Zuikis padėti nebegalėjo. Ilgai už nukentėjusiojo gyvybę kovojęs medikas, galų gale, pasidavė ir konstantavo Antano Grabliausko mirtį. Kas nutiko įvykio vietoje, kas pranešė apie incidentą, kodėl LSPD pareigūnai nebuvo iškviesti į įvykio vietą? Niekas nežino…

Antanas Grabaliauskas mieste buvo pragyvenęs nemažą laiką. Čia jis turėjo draugų, dirbo mechaniku, vėliau tapo vienu iš mechanikų direktoriaus pavaduotoju. Kartu su juo dirbo ir jo sesuo dvynė Akela.

Antanas su seserimi Akela prie jūros | Asmeninio archyvo nuotr.

Pakalbinti seserį sekėsi sunkiai… Vos ką paklausus apie brolį Akela sunkiai tvardė ašaras.

„Brolis buvo geras, mielas žmogus, iš kurio pagalbos, kad ir kas benutiktų tikrai sulaukdavai. Brolis nusižudė. Jis jau ne kartą yra tai bandęs padaryt, bet vis pavykdavo jį atkalbėti… Tik šį kart manęs nebuvo mieste…“ –  paklausus, kad gal būt nutuokia, kas galėjo nutikti, pasikukčiodama telefonu kalbėjo Akela.

Kaip viso to priežastys įvardyjamos HornyRP.lt salos, Los Santos miesto ir apylinkių gyventojų aplinkoje tvyrantis spaudimas, nelaiminga meilė ir vienatvė. Sesuo labai apgailestavo, kad paskutinio susitikimo metu jie su broliu apsipyko.

Skelbimas

Paskutinės Antano, gero laiko praleidimo akimirkos atostogų metu, žvejojant | Asmeninio archyvo nuotr.

Sesuo prašė paminėti, kad visi kas pažinojo jos brolį mechaniką Antošką ir visi kas nori palydėti jį į paskutinę kelionę yra kviečiami 2022-07-03d 21h susirinkti prie HORNY medicinos centro, iš kur ir bus išlydimas velionis Antanas Grabaliauskas į paskutinę savo poilsio vietą – Hill Valley kapines pašto kodas 631.

Skaityti

GON TV

ANONSAS: HornyRP.LT Vanilla Unicorn privataus pobūdžio pramogų klubo atidarymas

HornyRP.lt salos Los Santos mieste atidaromas atnaujintas naujais darbuotojais, aplinka, bei šiltą atmosferą skleidžiantis „Vanilla Unicorn“ privataus pobūdžio pramogų klubas.

Paskelbta

-

Autorius

HornyRP.lt salos Los Santos miesto gyventojai ar girdėjote, ar girdėjote, kad jūsų mieste atidaromas atnaujintas naujais darbuotojais, aplinka, bei šiltą atmosferą skleidžiantis „Vanilla Unicorn“ privataus pobūdžio pramogų klubas. Klubo grandiozinis atidarymas vyks 2022-06-22. Durys atidaromos 21 valandą vakare.

Sąlygos norint patekti į klubą:

-Prieš įeinant į klubą kiekvienas žmogus bus apieškotas, tad neštis ginklus, narkotikus, alkoholį DRAUDŽIAMA
-Į klubą įleidžiami tik asmenys turintys 18 ar daugiau metų.

Skelbimas

Paslaugos:

-Patalpos nuomojamos privatiems vakarams
-Privatūs šokiai
-Nesibaigiantys gėrimai
-Premium louge

Skelbimas
Skaityti

Gyvenimo stilius

Dvigubai padidinta leidimų atvykti kvota

Los Santos miesto migracijos stotyje buvo gauti, duomenys, kad miesto valdžia visuotinio balsavimo būdu nusprendė dvigubai padidinti leidimų atvykti į salą kvotą.

Paskelbta

-

Autorius

www.wall.alphacoders.com nuotrauka

2022-06-14 atlikus balsavimą, jau 2022-06-15 HornyRP.lt salos Los Santos miesto migracijos stotyje buvo gauti, duomenys, kad miesto valdžia visuotinio balsavimo būdu nusprendė dvigubai padidinti leidimų atvykti į salą kvotą. Dabar į salą gali atvykti 512 migrantų.

Viešo balsavimo rezultatai | HornyRP.lt socialinio tinklo naujienų srauto fragmentas

Tiesa reikia informuoti, kad atvykti galės ne visi / visos norintieji. Norintiems atvykti ir išbandyti savo sėkmę teks dalyvauti „Baltojo sąrašo programoje“ (angl. Whitelist). Tik sėkmingas dalyvavimas baltojo sąrašo programoje (BSP) HornyRP.lt saloje suteikia teisę atvykti į Los Santos miestą turizmo ir/ar verslo tikslais.

🔞 SVARBIAUSIA, kad WHITELIST HornyRP.lt programa naudotis gali keliautojai, kurie yra sulaukę 18 metų amžiaus. HornyRP.lt salos socialinio tinklo skiltyje『📩』ᴛɪᴄᴋᴇᴛ-ᴘᴀɢᴀʟʙᴀ paspauskite „Gauti WHITELIST rolę“ mygtuką, o atsidarius „ticketui“ užpildykite anketą ir laukite pakvietimo į pokalbį. Prašome būkite kantrūs laukdami atsakymo.

GYVENIMAS: Atvykus į HornyRP.lt salos oro uostą rekomenduojama išsikviesti taksi ir nuvykti į naujiems migrantams nemokamai suteikiamą viešbutį. Netoli viešbučio yra vairavimo mokykla, kurioje norintiems vairuoti automobilį, krovininį automobilį ar motociklą teks susipažinti su HornyRP.lt saloje taikomomis vairavimo taisyklėmis ir išlaikyti teorinį bei praktinius vairavimo egzaminus.

Skelbimas

DARBAS: Neturintiems vairavimo pažymėjimo, saloje ženkliai sumažėja įsidarbinimo galimybė, o oficialus automobilių pardavimo salonas nesivargina net parodyti turimų automobilių katalogo. Įgiję teisę vairuoti krovininį automobilį galėsite iškart pradėti dirbti laisvai samdomų kurjeriu. Vėliau savo jėgas galėsite išbandyti ir oficialiai saloje veikiančiame Baltic Consol line – Consol Power | BC Line filiale.

Dalis „BC Line“ valdomų automobilių parko | GTA Online News video archyvo kadras

LAISVALAIKIS: Saloje veikia trys laisvalaikio ir pramogų klubai bei vienas gausaus maisto restoranas „DRAUGAI“. Šiose vietose periodiškai vyksta įvairūs renginiai ir niekada netrūksta asmenų su kuom pabendrauti ir sužinoti daug naudingos informacijos apie veiklos galimybes Los Santos mieste ir jo apylinkėse, o gal net susirasti darbą.

Darbas HornyRP.lt saloje „VANILLA UNICORN“ privataus pobūdžio pramogų salone

Degalinių tinklas „Pas GRUZINĄ“ ne tik pasirūpina salos gyventojus pigesniu kuru, tai ir puiki proga savanorišku, laisvai samdomu darbu užsidirbti. DEGALINĖS: lokacijose 385, 817. Atlyginimas: 300 už 1 reisą. Telefonas 600-5344.

Skelbimas

Audrius Gruzinas su BC Lines vairuotoju | Asmeninio archyvo nuotrauka

Degalinių sąvininkas pats dirba mieste veikiančiame auto remonto įmonės „MAUTORAS“ filiale, tad norintys dirbti ten ir degalinėje užsirekomendavę asmenys laisvai gali gauti rekomendaciją.

Automechanikų kolektyvas | GTA Online News archyvo nuotrauka

Laukiame atvykstant!

Asmenis norinčius ir turinčius ką pranešti prašome susisiekti GTA Online News filialo HornyRP.lt saloje telefono numeriu 577-5024. Konfidencialumą garantuojame.

Skaityti

Populiaru