Prisijunkite prie mūsų

GON TV

Naujas „Vanilla Unicorn“ kvėpavimas – „Deep Dark Fantasy“

Buvusiam Vanilla Unicorn klubo savininkui patekus į įkalinimo įstaigą iki gyvos galvos, miesto savivaldybė jo ilgą laiką valdytą klubą pardavė konkurso būdu.

Paskelbta

-

Buvusiam Vanilla Unicorn klubo savininkui patekus į įkalinimo įstaigą iki gyvos galvos, miesto savivaldybė jo ilgą laiką valdytą klubą pardavė konkurso būdu. Tarpe konkurso salygų buvo įtrauktas privalomas punktas, jog nei vienas iš klubo valdytojų neturi priklausyti jokiam nusikaltamam susivienyjimui.

2022-06-09 GTA Online News reporteris nusprendė apsilankyti nesenai miesto savivaldybės sėkmingai parduotą privataus pobūdžio pramogų klubą „Vanilla Unicorn“ ir pasiteirauti naujųjų klubo savininkų apie verslo planus, bei klubo ateitį.

Skelbimas

Naujieji klubo savininkai | GTA Online News video archyvo kadras

Profesionali nuojauta reporterio neapgavo. Jis tiesiog papuolė į darbų sūkūrį. Klubo kieme buvo galima pastebėti ir salos LSPD – DepartaMENTO darbuotojus, krovinių pervežimo įmonės Baltic Consol line – Consol Power filialo HornyRP.lt saloje vairuotojus, bei plataus pobūdžio paslaugų specialistų susivienijimo „Betoniniai Batai“ komandą.

Blokuotas eismas šalia klubo „Vanilla Unicorn“ | GTA Online News video archyvo kadras

Sužinojome, kad kaip tik šiuo metu, pagal iš anksto suderintą planą, vyksta klubo interjero anaujinimas. Baldus, bei kitas medžiagas reikalingas remonto darbam pristatė įmonės Baltic Consol line – Consol Power filialo HornyRP.lt saloje vairuotojai.

Plataus pobūdžio paslaugų specialistai nekantrauja pradėti darbus | GTA Online News video archyvo kadras

Salos LSPD – DepartaMENTAI uždarė klubo teritorijos prieigas su tikslu, kad apsaugoti praeivius ir smalsuolius nuo galimų traumų statybos aikštelėje, kurioje be perstojo sukosi plataus pobūdžio paslaugų specialistų susivienijimo „Betoniniai Batai“ komanda.

Kaip atrodys naujas interjeras atskleista nebuvo (tiksliau buvo, tačiau atlikus remonto darbus reporteris padaugino ir sugadino visas interjero nuotraukas – šito nerašyti). Klubo savininkai kviečia sekti naujienas ir nepraleisti kvietimo į klubo atidarymą.

Skelbimas

„GTA Online News“ yra role play bendruomenės kuriamas naujienų portalas. Jei gyvenate GTA virtualiame pasaulyje, tapkite „GTA Online News“ portalo reporteriu… Parašykite mums info@gtaonlinenews.com

Skaityti
Skelbimas
1 Komentaras

1 Komentaras

  1. Pingback: MOTOKROSAS HornyRP.lt saloje. Sanchez - Manchez - Open ⋆ GTA Online News

Palikti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

GON TV

Cypress Hill savo naujausią studijinį albumą mini pirmuoju NFT išleidimu

Paskelbta

-

Autorius

Legendinė hip hop grupė Cypress Hill savo naujausią studijinį albumą mini pirmuoju NFT išleidimu. Bus pagaminti šeši NFT, o kolekcininkai stoja laimėti išskirtinį merch. Pasižymėk kalendoriuje „Back in Black“ ir užsiregistruok Crypto.com/NFT dabar!

Skaityti

GON TV

Na ką, Misteri Linini, pažiūrėkit kaip verslai prarandami!..

…Prieš du metus atsikraustęs į šią salą nesitikėjau, kad šie Kopo Underkoverio ištarti žodžiai išsipildys su kaupu.

Paskelbta

-

Autorius

…Prieš du metus atsikraustęs į šią salą nesitikėjau, kad šie Kopo Underkoverio ištarti žodžiai išsipildys su kaupu. Dviejų metų intensyvus darbas eina šuniui ant uodegos, o tai slegia, griauna asmeninį pasitikėjimą ir gadina nuotaiką.

Dėja, bet taip ir nepavyko mano kuriamai GTA Online News naujienų tarnybai įsitvirtinti HornyRP.lt saloje. Tiesa buvau jau išvykęs į kitą salą, gaila, bet ten „prasisuko“ tokia audra, kad sala normaliai nefunkcionuoja iki šiol, tad draugų kviečiamas dariau antrą bandyma čia. Atgarsiai kurių sulaukiau šiandien 2022-08-10, visiškai pakirto sparnus – Visi prašymai kuriuos buvau pateikęs dar prieš du metus, šiandien yra įgyvendinti, tačiau visa tai skirta ne mano įkurtai ir puoselėjamai naujienų tarnybai šioje saloje (negavau jokios info nei telefonu nei el. paštu), bet nežinomiems asmenims. Gaila…

Skelbimas

Ačiū tiems salos gyventojams kurie skaitė ir mėgavosi pateiktomis naujienomis ir padėjo jas kurti. Atsiprašau tų salos gyventojų, kuriems nebesuteikiau naujienų paskelbimo ir reklamos paslaugų matydamas, kad salos valdžios dėmesio į šį verslą patraukti, asmeniškai man nebepavyksta.

Tiems, kurie ateityje kurs ar jau perėmė šį versla linkiu atsakingumo ir kūrybiškumo savo darbuose, na, o aš, pabrukęs uodegą pasitraukiu. Šiuo metu atiduosiu save knygos apie Žiniasklaidos raidą laukiniuose 1899 metų vakaruose rašymui. „The RED DEAD REDEMPTION Times“ www.rdrtimes.com O toliau pamatysime, ką pasiūlys likimas.

Skelbimas

Sakau visiems Ačiū ir IKI.

Pagarbiai,

Skelbimas

GTA Online News įkūrėjas
Misteris Lininis 

Skelbimas
Skaityti

GON TV

Pristatome „Benefactor SM722 Sports Speedster“.

Dizaineriai ir inžinieriai pašalino visus nereikalingus šiuolaikinio rodsterio komponentus, palikdami kėbulą, rėmą ir atvirą Benefactor SM722 siluetą.

Paskelbta

-

Autorius

Benefactor

2022 Rugpjūčio 4 dieną gamintojas Benefactor HQ pristatė „Benefactor SM722 Sports Speedster“. Dizaineriai ir inžinieriai pašalino visus nereikalingus šiuolaikinio rodsterio komponentus, palikdami kėbulą, rėmą ir atvirą Benefactor SM722 siluetą.

Yra daug mokslinio žargono, galinčio paaiškinti SM722 patrauklumą, bet jūs tai suprasite, kai tik nuspausite akseleratoriaus pedalą, o G jėgos „susuks“ jūsų veidą į pusiau nuolatinę šypseną.

Skelbimas

„Benefactor SM722“ – dabar galima įsigyti iš „Legendary Motorsport“.

Skelbimas
Skaityti
Skelbimas

Skelbimas
OOC: Serveris Startuoja keturiose rinkose vienu metu, t.y. SVRP USA, SVRP Asia, SVRP Brazil ir žinoma svarbiausia SVRP Lithuania... Tiksli atidarymo data nepranešama.

Populiaru