Prisijunkite prie mūsų

Gyvenimo stilius

Tęsiasi mirčių maratonas: Vakar mirė mechanikas Antoška

Paskelbta

-

www.goodfon.com - wallpaper - gta5

Kaip jau tapo įprasta paskutiniuoju metu saloje tęsiasi naujienos apie mirusius asmenis. Vakar 2022-06-30 HORNY medicinos centras, Los Santos mieste gavo iškvietimą atvykti prie Los Santos miesto pakraštyje esančio VINEWOOD ženklo… Ten nuvykę medikai rado vieno gan gerai žinomo mechanikų pavaduotojo Antano Grabliausko kūną.

Antanas garaže su kolege mechanike | Asmeninio archyvo nuotr.

Galimai iš aukštai nukritusio paciento kūną radęs medikas Zuikis padėti nebegalėjo. Ilgai už nukentėjusiojo gyvybę kovojęs medikas, galų gale, pasidavė ir konstantavo Antano Grabliausko mirtį. Kas nutiko įvykio vietoje, kas pranešė apie incidentą, kodėl LSPD pareigūnai nebuvo iškviesti į įvykio vietą? Niekas nežino…

Antanas Grabaliauskas mieste buvo pragyvenęs nemažą laiką. Čia jis turėjo draugų, dirbo mechaniku, vėliau tapo vienu iš mechanikų direktoriaus pavaduotoju. Kartu su juo dirbo ir jo sesuo dvynė Akela.

Skelbimas

Antanas su seserimi Akela prie jūros | Asmeninio archyvo nuotr.

Pakalbinti seserį sekėsi sunkiai… Vos ką paklausus apie brolį Akela sunkiai tvardė ašaras.

„Brolis buvo geras, mielas žmogus, iš kurio pagalbos, kad ir kas benutiktų tikrai sulaukdavai. Brolis nusižudė. Jis jau ne kartą yra tai bandęs padaryt, bet vis pavykdavo jį atkalbėti… Tik šį kart manęs nebuvo mieste…“ –  paklausus, kad gal būt nutuokia, kas galėjo nutikti, pasikukčiodama telefonu kalbėjo Akela.

Kaip viso to priežastys įvardyjamos HornyRP.lt salos, Los Santos miesto ir apylinkių gyventojų aplinkoje tvyrantis spaudimas, nelaiminga meilė ir vienatvė. Sesuo labai apgailestavo, kad paskutinio susitikimo metu jie su broliu apsipyko.

Paskutinės Antano, gero laiko praleidimo akimirkos atostogų metu, žvejojant | Asmeninio archyvo nuotr.

Sesuo prašė paminėti, kad visi kas pažinojo jos brolį mechaniką Antošką ir visi kas nori palydėti jį į paskutinę kelionę yra kviečiami 2022-07-03d 21h susirinkti prie HORNY medicinos centro, iš kur ir bus išlydimas velionis Antanas Grabaliauskas į paskutinę savo poilsio vietą – Hill Valley kapines pašto kodas 631.

Skelbimas

„GTA Online News“ yra role play bendruomenės kuriamas naujienų portalas. Jei gyvenate GTA virtualiame pasaulyje, tapkite „GTA Online News“ portalo reporteriu… Parašykite mums info@gtaonlinenews.com

Skaityti
Skelbimas
Spauskite norėdami komentuoti

Palikti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Gyvenimo stilius

Karantinas mieste – Neik iš namų arba laisvai pasirenkami privalomieji skiepai!

Paskelbta

-

Autorius

CubaViruso židiniai aptinkami šiukšlių konteineriuose | Nauja Naujiena! archyvas

2022 11 28 8:38 vietos laiku Gurgle.lt saloje, Los Santos mieste ir jo apylinkėse, miesto meras, savo potvarkių punktu 1.4  Wu Chiao paskelbė karantiną:  – „Skelbiamas visuotinis miesto del „cuba“ viruso“. Tą pačią dieną išleistas potvarkis – 1.5, kuriuo įvestas priverstinis vakcinavimasis nuo „CUBA“ viruso, o taip pat potvarkiu – 1.6 užtikrinama, kad vakcinos bus 100% apmokėtos iš vyriausybės lėšų.

Vėliau, tą dieną pasirodė naujas potvarkis – 1.7 kuris skelbia, kad yra pridėtas baudžiamojo kodekso 177 straipsnis, kuris suteikia įgaliojimus Policijos departamentui tikrinti visus miesto gyventojus, ar jie turi laisvai pasirenkamos privalomosios vakcinos dozės kortelę, policijos departamentui suteikti leidimai išrasyti įspėjima, po kurio gali tekti susimokėti baudą iki 3000 euru dėl nesiskiepijimo.

Skelbimas

Nepatikrintais duomenimis pats policijos viršininkas yra atsisakęs skiepytis laisvai pasirenkamu privalomuoju skiepu. Ar tai reiškia, kad nesutinkantys skiepytis, tačiau neturintys 3000 eurų baudai susimokėti asmenys turi nesirodyti mieste? Kodėl viruso židinius randant tik šiukšlių konteineriuose, su šia pramonės šaka  nieko bendro neturintys asmenys privalo privalomai laisvai pasirinkti?

• Parengė Maikas Pirsonas – GTA Online News specialusis korespondentas Gurgle.lt saloje Los Santos mieste

 

Skelbimas
Skaityti

Gyvenimo stilius

Ar išrinktas naujas meras – Wu Chiao žino problemas mieste?

Paskelbta

-

Autorius

Gurgle.lt salos Los Santos miesto policijos departamento viršininko Kurmio savaitinė ataskaita gyventojams | Maiko Pirsono nuotrauka

Lapkričio 24 dieną Gurgle.lt saloje Los Santos miesto policijos departamento konferencijų salėje vyko naujo mero rinkimai. Kaip skelbia vietinė spauda, tarp kandidatų į miesto merus buvo miesto gyventojų pasitikėjimą pelnęs nekilnojamo turto agentas, žinomas miesto prieigose veikiančio ūkio ūkinininkas.

Kaip skelbia elektroninis dienraštis Nauja Naujiena! į miesto merus nepabijojo kandidatuoti net ir kriminalinę praeitį su dideliais šešėliais turintys veikėjai.

Skelbimas

Po kassavaitinio Gurgle.lt salos Los Santos miesto policijos departamento viršininko Kurmio atsiskaitymo miesto gyventojams, kandidatų į Gurgle.lt salos valdytojų kėdę prisistatymų ir ilgų diskusijų ir  tapo pernelyg akivaizdu, jog vienintelis tinkamas kandidatas užtikrinti gyventojų gerovę yra Wu Ciao.

Gurgle.lt salos Los Santos miesto meras Wu Chiao. | E-laikraščio Nauja Naujiena! archyvo nuotrauka

Gurgle.lt salos Los Santos miesto meras Wu Chiao | E-laikraščio Nauja Naujiena! archyvo nuotrauka

Miesto gyventojų pasitikėjimą pelnęs Wu Chiao Gurgle.lt salos Los Santos miesto mero rinkimų metų surinko 6 balsus, kai kiti arba negavo arba gavo tik vieną, ar du balsus. Kiek balsų buvo išviso laikraštis Nauja Naujiena! neatskleidžia, nes balsavimas buvo slaptas (GTA Online News redakcijos prierašas.).

Naujoji teismo salė ir kabinetas Gurgle.lt sala, Los Santos miestas | E-laikraščio Nauja Naujiena archyvas

Metų kadencijai rinkimus laimėjo Wu Chiao. Sveikiname su rinkimų rezultatais ir linkime sėkmės darbe!

Geros dienos jums linki mietso meras! @IMPERATORIUS | Gurgle.lt salos Los santos miesto Twitter paskyros foto

Tikimės, kad miesto valdžios raktus gavęs, miesto meras Wu Chiao yra ne tik gražiausioje miesto vietoje įsikūręs daug kalbantis veikėjas @IMPERATORIUS, nekilnojamo turto magnatas, o yra pilnai susipažinęs su visomis mieste ir jo apylinkėse veikiančiomis verslo vystymo ir darbo struktūromis, jų privalumais ir trūkumais, miestiečių atlyginimais, gamybai ir verslo vystymui reikiamų materialų apyvarta ir kitomis stambiomis ir smulkesnėmis mieste esančiomis problemomis? Laukiame E-laikraščio Nauja Naujiena! interviu su miesto meru Wu Chiao.

Skelbimas
• Parengė Maikas Pirsonas – GTA Online News specialusis korespondentas Gurgle.lt saloje Los Santos mieste
Skaityti

Sveikata

Tempas mieste kelia stresą? Nebėda! Medicininės žolelės Jums padės

Paskelbta

-

Autorius

Privati atsipalaidavimo klinika „Best Buds“ - GTA Online News nuotrauka

Los Santos miesto ir apylinkių gyventojams pageidaujant, miesto valdžios sprendimu nuo 2022-11-15 dienos mieste leidžiama vartoti tinkamai paruoštus augalinės kilmės preaparatus stresui numalšinti, nes nuolat kylantis stresas trukdo kokybiškai ir greit atlikti darbus.

Teisingumo dėlei būtina paminėti, kad gyventojai su savimi gali turėti iki 10 vienetų susmulkintos ir vartojimui paruoštos raminamosios medžiagos lazdelių. O žaliavas policijos departameto pareigūnai leidžia transportuoti tik specialiais numeriais ženklintais automobiliais ir darbo pažymėjimą turintiems asmenims. Visos kitos interpretacijos bus laikomos įstatymo pažeidimu, žaliavos ir produkcija konfiskuojamos, o jų turėtojams uždedamos finansinės nuobaudos.

Skelbimas

Privati atsipalaidavimo klinika „Best Buds“ – GTA Online News nuotrauka

Kompanija „Qb-weedshop“ mieste atidarė privačią kliniką, kurioje rasite viską ko reikia stresui numalšinti ir atsipalaiduoti. Priimami užsakymai pristatymams į namus. Tuo pačiu kompanija sukūrė ir darbo vietas. Pradėti dirbti galite tiesiog informacijos centre pasirinkdami darbą, o jau karjeros laiptais kilsite įmonės vadovui nusprendus.

Privati atsipalaidavimo klinika „Best Buds“ – GTA Online News nuotrauka

Įsidarbinus čia Jūsų laukia tarnybinis automobilis ir begalė užsakymų iš įvairiausių miesto kvartalų. „Best Buds“ – tai darbas skirtas tiems, kurie mėgsta bendravimą su žmonėmis ir vairavimą, nes įvedus užsakymų internetu galimybe jų yra tikrai daug.

P.S. Įmonės sąvininkas atskleidė, kad šiuo metu žaliavas tiekia meksikiečiai, tačiau tikimasi, kad greitu metu mieste atsiras verslininkas galinti užauginti ir pateikti vietinę žaliavą.

Iki pasimatymo. Skrydžiai į salą…

Skelbimas

 

Skelbimas
Skaityti
Skelbimas

Skelbimas
OOC: Serveris Startuoja keturiose rinkose vienu metu, t.y. SVRP USA, SVRP Asia, SVRP Brazil ir žinoma svarbiausia SVRP Lithuania... Tiksli atidarymo data nepranešama.

Populiaru