Prisijunkite prie mūsų

Verslas

GTA Online News ruošiasi naujo sezono pradžiai

DARBAI: Slaptai ar viešai rengiami naujienų reportažai, viešas ir slaptas informacijos rinkimas ir fiksavimas. Persiakiojamų automobilių filmavimas iš oro, reportažai ore, vandenyje, po vandeniu. Saloje vykstančių renginių apžvalgos. Interviu su senomis, naujomis, kylančiomis ir kviestinėmis žvaigždėmis. Užsakomosios reklamos gamyba. Nuolatinė pagunda gauti kyšį ir susitepti už nepaviešintą informaciją.

Paskelbta

-

Naujienų ir santykių verslo vystymo peripetijos sujaukė visus mūsų planus. Tačiau, kaip liaudies išmintis sako – „Nėra to blogo, kas į gerą neišeitų…“ Taip ir mums, užsidarius vienoms durims atsivėrė vartai. Todėl šiame sezone kviečiame jungtis žurnalisto gyvenimo būdą pasirinkusius iš įvairių GTA Role Play salų. Išbandykite savo gebėjimus praktiškai.

Naujai kuriamame GTA Online News padalinyje reikalingi profesionalūs malūnsparnio pilotai. Pagrindinės užduotys – gavus pranešimą apie automobilių ir kitas vagystes, susišaudymus, smurtą gatvėse ar kitus įvykius saloje operatyviai ir tiksliai pristatyti naujienų tarnybos komandą į įvykio vietą.

Skelbimas

Weazel News transportas GurGle RP saloje | GTA Online News archyvas

GTA Online News ieško žurnalistų ar norinčių jais būti. Kviečiame prisijungti prie naujai formuojamos komandos. Gerai apmokamas IGdarbas, patogi gyvenamoji vieta, nuolatiniai susitikimai su salos verslo atstovais, įstaigų vadovais, įmonės automobilis ir reikiama įranga darbui laukia Jūsų.

Žurnalistų viešbutis GurGle RP saloje Los Santos mieste „Weazel Plaza“ | GTA Online News archyvas

DARBAI: Slaptai ar viešai rengiami naujienų reportažai, viešas ir slaptas informacijos rinkimas ir fiksavimas. Persiakiojamų automobilių filmavimas iš oro, reportažai ore, vandenyje, po vandeniu. Saloje vykstančių renginių apžvalgos. Interviu su senomis, naujomis, kylančiomis ir kviestinėmis žvaigždėmis. Užsakomosios reklamos gamyba. Nuolatinė pagunda gauti kyšį ir susitepti už nepaviešintą informaciją.

Nori pradėti? – į info@gtaonlinenews.com parašyk, labas.

GTA Roleplay projektas – „GTA Online News“

Skelbimas

Norite skelbti savo salos naujienas?

Steikite naujienų filialus savo gyvenamose salose. Nežinote ko reikia tokio verslo vystymui savo saloje? Atvyksite pas mus į stažuotę – apgyvendinimas, maistas, pramogos po mokymų garantuotos.

Weazel News turimų darbo kambarių nuorodos pirmame pastato aukšte GurGle RP saloje | GTA Online News archyvas

Registruokite naujai įsteigtą naujienų tarnybos filialą GTA Online News naujienų mainų platformoje ir pradedam… Akylai stebėkite savo GTA salos mieste, kaime ar miestelyje vykstančius įvykius ir užrašykite juos pagardindami pikantiškomis nuotraukomis atliktomis telefonu, ar turima foto / video kamera.

Nori pradėti? – į info@gtaonlinenews.com parašyk, labas.

Skelbimas

„GTA Online News“ yra role play bendruomenės kuriamas naujienų portalas. Jei gyvenate GTA virtualiame pasaulyje, tapkite „GTA Online News“ portalo reporteriu… Parašykite mums info@gtaonlinenews.com

Skaityti
Skelbimas
Spauskite norėdami komentuoti

Palikti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Gyvenimo stilius

Iš Los Santos miesto GPS sistemos dings parkavimosi vietų žymėjimas

Paskelbta

-

Autorius

Los Santos miesto GPS Oulsen Satmap sistema | GTA ON RP sala

GTA Online News gavo vietos valdžios pranešimą, kad nuo 2022-12-08 iš miesto GPS sistemos pradings parkavimosi aikštelių žymekliai.

„Norėdami sutaupyti vietos aktualesniai informacijai apie darbo ir pramogų galimybes mūsų mieste sudarėme susitarimą su kompanija QB-Garages, kad gyventojų patogumui visos parkavimosi aikštelės esančios saloje turės ir automobilių saugojimo paslaugą, todėl gyventojams ar miesto svečiams norintiems pasistatyti automobilį saugojimui su jų radimu neturėtų kilti jokių problemų, nes miesto parkavimosi sistemos tinklas yra labai didelis ir taip vadinamą „Viešą Garažą“ gyventojai galės rasti visuose, savo pamėgtuose rajonuose.“ – rašoma pranešime.

Skelbimas

Miesto administracija atsiprašo miesto gyventojų už galimus sunkumus, tačiau parkavimosi įmonė QB-Garages teikia savo paslaugas nemokamai ir mokesčių miestui nemoka, o žymeklio vieta GPS sistemoje yra labai brangiai apmokęstinama, nes sistema šiuo metu gali rodyti tik 99 vietas, o vien parkavimosi vietų mieste (žymėtų ar nežymėtų) turime daugiau nei 30.

Daug dirbame, kad parkavimo tinklas tikrai patenkintų esamų ir būsimų gyventojų ar svečių lūkęsčius, tačiau laukiame ir Jūsų pagalbos bei pranešimų apie surastą SAUGOJIMO paslaugų neteikiančią miesto parkavimosi aikštelę „Viešą Garažą“ – aikštelės, daugiaaukščiai garažai, požeminės aikštelės ir t.t. Vienos pateiktos lokacijos apmokėjimas – 500$ Darbas mėgstantiems ieškoti, atrasti ir tyrinėti.

Skelbimas
Skaityti

Gyvenimo stilius

GurGle.lt salos Meras kaltinamas mokesčių slėpimu

Paskelbta

-

Autorius

E-laikraščio Nauja Naujiena! iliustracija

2022-12-05 18:00 GurGle.lt salos, Los Santos miesto ir jo apylinkių elektroninis laikraštis Nauja Naujiena! išplatino pranešimą apie galimai miesto mero Wu Chiao slepiamus mokesčius.

Pranešime įvardinta schema kuria galimai pasinaudodamas miesto meras į savo privačią įmonę perveda pinigus taip siekdamas išventi mokesčių, nes įmonėms nereikia mokėti gyventojų pajamų mokęsčio.

Skelbimas

Nepatvirtintais duomenimis kalba eina apie 800 000€ ir nuo jų nesumokėtus 100 000€ į salos biudžetą. Įtarimai taip pat mesti ir miesto policijos departamento generaliniam komisarui Kurmui, kuris neva žino apie šią mokesčių slėpimo schemą tačiau ją dengia.

P.S. GTA Online News žiniomis dar prieš sulaikymą įtariamiausias miesto įtariamasis pradėjo savo darbą GurGle.lt salos Weazel News skyriuje. Turime pagrindo manyti, kad pasinaudodamas tarnybine padėtimi ir valdomomis technologijomis įtariamasis bando daryti įtaką ir stengiasi sumenkinti miesto mero ir komisaro autoritetus.

Skelbimas
Skaityti

Gyvenimo stilius

Netikėtai dingus elektrai mieste – kompensacijos

Paskelbta

-

Autorius

Mieste dingo elektra | GTA Online News nuotrauka.

2022.12.02 Gurgle.lt saloje Los Santos mieste ir apylinkėse dėl sutrikusio Los Santos miesto vandens ir elektros energijos tiekimo departamento darbo netikėtai dingo elektra. Dėl staiga sustojusių darbų, sumaištyje pasimetusių automobilių ir kitos veikos netikėto nutraukimo miesto gyventojai ir ekonomika patyrė nuostolius. Kokio dydžio nuostoliai patirti dar tikslinama.

Los Santos miesto vandens ir elektros energijos tiekimo departamentas | GTA Online News nuotrauka.

Energijos tiekimas miestui buvo atstatytas tą pačią naktį, gedimo priežastys nustatinėjamos, o miesto valdžia platina pranešimą, kad visiems, dalyvavusiems miesto veikloje staigaus elektros energijos tiekimo sutrikimo metu bus kompensuojama iki 1000€ patirta žala. Visais klausimais prašome kreiptis į miesto merą Wu Chiao.

Skelbimas
Skaityti
Skelbimas

Skelbimas
OOC: Serveris Startuoja keturiose rinkose vienu metu, t.y. SVRP USA, SVRP Asia, SVRP Brazil ir žinoma svarbiausia SVRP Lithuania... Tiksli atidarymo data nepranešama.

Populiaru