Prisijunkite prie mūsų

Verslas

GTA Online News ruošiasi naujo sezono pradžiai

DARBAI: Slaptai ar viešai rengiami naujienų reportažai, viešas ir slaptas informacijos rinkimas ir fiksavimas. Persiakiojamų automobilių filmavimas iš oro, reportažai ore, vandenyje, po vandeniu. Saloje vykstančių renginių apžvalgos. Interviu su senomis, naujomis, kylančiomis ir kviestinėmis žvaigždėmis. Užsakomosios reklamos gamyba. Nuolatinė pagunda gauti kyšį ir susitepti už nepaviešintą informaciją.

Paskelbta

-

Naujienų ir santykių verslo vystymo peripetijos sujaukė visus mūsų planus. Tačiau, kaip liaudies išmintis sako – „Nėra to blogo, kas į gerą neišeitų…“ Taip ir mums, užsidarius vienoms durims atsivėrė vartai. Todėl šiame sezone kviečiame jungtis žurnalisto gyvenimo būdą pasirinkusius iš įvairių GTA Role Play salų. Išbandykite savo gebėjimus praktiškai.

Naujai kuriamame GTA Online News padalinyje reikalingi profesionalūs malūnsparnio pilotai. Pagrindinės užduotys – gavus pranešimą apie automobilių ir kitas vagystes, susišaudymus, smurtą gatvėse ar kitus įvykius saloje operatyviai ir tiksliai pristatyti naujienų tarnybos komandą į įvykio vietą.

Skelbimas

Weazel News transportas GurGle RP saloje | GTA Online News archyvas

GTA Online News ieško žurnalistų ar norinčių jais būti. Kviečiame prisijungti prie naujai formuojamos komandos. Gerai apmokamas IGdarbas, patogi gyvenamoji vieta, nuolatiniai susitikimai su salos verslo atstovais, įstaigų vadovais, įmonės automobilis ir reikiama įranga darbui laukia Jūsų.

Žurnalistų viešbutis GurGle RP saloje Los Santos mieste „Weazel Plaza“ | GTA Online News archyvas

DARBAI: Slaptai ar viešai rengiami naujienų reportažai, viešas ir slaptas informacijos rinkimas ir fiksavimas. Persiakiojamų automobilių filmavimas iš oro, reportažai ore, vandenyje, po vandeniu. Saloje vykstančių renginių apžvalgos. Interviu su senomis, naujomis, kylančiomis ir kviestinėmis žvaigždėmis. Užsakomosios reklamos gamyba. Nuolatinė pagunda gauti kyšį ir susitepti už nepaviešintą informaciją.

Nori pradėti? – į info@gtaonlinenews.com parašyk, labas.

GTA Roleplay projektas – „GTA Online News“

Skelbimas

Norite skelbti savo salos naujienas?

Steikite naujienų filialus savo gyvenamose salose. Nežinote ko reikia tokio verslo vystymui savo saloje? Atvyksite pas mus į stažuotę – apgyvendinimas, maistas, pramogos po mokymų garantuotos.

Weazel News turimų darbo kambarių nuorodos pirmame pastato aukšte GurGle RP saloje | GTA Online News archyvas

Registruokite naujai įsteigtą naujienų tarnybos filialą GTA Online News naujienų mainų platformoje ir pradedam… Akylai stebėkite savo GTA salos mieste, kaime ar miestelyje vykstančius įvykius ir užrašykite juos pagardindami pikantiškomis nuotraukomis atliktomis telefonu, ar turima foto / video kamera.

Nori pradėti? – į info@gtaonlinenews.com parašyk, labas.

Skelbimas

„GTA Online News“ yra role play bendruomenės kuriamas naujienų portalas. Jei gyvenate GTA virtualiame pasaulyje, tapkite „GTA Online News“ portalo reporteriu… Parašykite mums info@gtaonlinenews.com

Skaityti
Skelbimas
Spauskite norėdami komentuoti

Palikti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Gyvenimo stilius

TADAS BLINDA & BETONINIAI BATAI: Pagarba turi būti abipusė ir pelnyta

Kaip šis asmuo tapo įtakingu? Kur jis ir jo įkurta asmens, turto bei gerų verslo santykių apsaugos bendrovė, sudaryta iš įpatigai patikimų asmenų „Betoniniai Batai“ yra dabar?

Paskelbta

-

Autorius

TADAS BLINDA – Tėvas, verslininkas, strategas, mecenatas, draugas, mokytojas, senelis, teisėjas, budelis… pažysta nedaug – žino visi. Kaip šis asmuo tapo įtakingu? Kur jis ir jo įkurta asmens, turto bei gerų verslo santykių apsaugos bendrovė, sudaryta iš įpatigai patikimų asmenų „Betoniniai Batai“ yra dabar?

Savo puslapiuose GTA Online News jau ne kartą rašė apie TADĄ BLINDĄ. Naujienos apie jį portalo redakcijos informacijos serverius pasiekia nuolat iš įvairių GTARP salų. [STRAIPSNIŲ ARCHYVAS]

Skelbimas

Užauginti du sūnūs, suburta gausi verslo komanda, tvarkingai dėliojamos individualių verslų strategijos, parama sunkumus patiriantiems verslams ir organizacijoms, teisingai sudėliotos salų importo – eksporto grandinėlės ar išmintingai išspręstos kruvinais susišaudymais turėjusios pasibaigti ne vienerios derybos, tapo įkvėpimu ir pavyzdžiu daugeliui šį asmenį pažystančiųjų.

Apie šeimą, Pagarbą sau ir kitiems GTA Online News reporteris šiandien telefonu kalbėjosi su ne kartą legendiniu pavadintu TADU BLINDA. Jūsų dėmesiui pateikiame išskirtinio interviu ištraukas.

Skelbimas

Sveikas Tadai, kaip Tau sekasi? Ką veiki šiuo metu?

– Labas Linini, šimtas metų! Kaip tau sekasi? Aš šiuo metu atostogauju, noriu perkrauti savo mintis, noriu leisti pailsėti sau ir savo komandai ir su nauja jėga imtis reikalų naujame savo mieste.

• Nuo 2021 11 22 | Asmens, turto ir gerų verslo bei tarpusavio santykių apsaugos organizacija „Betoniniai Batai“

Jei ne paslaptis į kokią salą esi išvykęs ir kur planuoji tęsti savo veiklą?

– Šiuo metu gyvenu ir ilsiuosi LunarRp saloje. Čia atvyko tik maža dalis mūsų „Betoninių Batų“ kompanijos, tačiau komanda jau pildosi naujais žmonėmis, kurie yra užsidegę padėti kitiems ir palaikyti būtinąją tvarką mieste net ten, kur nepasiekia įstatymo ranka.

Kodėl Tu nuolat padedi kitiems, nors pinigus uždirbtus iš savo veiklos galėtum leisti tik sau ir savo artimiesiems?

– Gyvenimo esmė ne tik banko sąskaitos dydis. Visa gyvenimą, nestačiau savęs į pirmą vietą. Man svarbu yra padėti tiems, kam reikia pagalbos, aš daugiau galvoju apie kitus žmones nei apie save. Niekada neteisiau nei vieno žmogaus už jo vykdomas veiklas ar turimus pomėgius. Visi mes žmonės, kaip bebūtų, visiems reikia pagalbos kaip bebūtų ir man pačiam ne kartą reikėjo pagalbos, kad ir kokie stiprūs esame ateina diena kai viską norisi paleisti iš rankų.

Skelbimas

Sakai paleisti iš rankų… Ar tai reiškia, kad Tadas Blinda pasitraukia? Gal jau užauginai sau pamainą, kuri vadovautusi Tavo patirtimi?

– Buvo dienų, neslėpsiu, stovėjau ant aukščiausio „Maze bank“ pastato ir galvojau šokti į apačią, bet kodėl aš turiu prieš save kelti ranką ir žudytis jai pats velnias manęs dar neima? Mes augame kiekvieną dieną, kiekvieną dieną stengiuosi savo šeimą ir draugus mokyti GERBTI kitą asmenį. Tik PAGARBA kitiems ir įsiklausymas į jų problemas duos abipusės pagarbos gražą. Tai yra mano asmeninė ilgametė patirtis patikrinta laiko.

Skelbimas
Skaityti

GON TV

Na ką, Misteri Linini, pažiūrėkit kaip verslai prarandami!..

…Prieš du metus atsikraustęs į šią salą nesitikėjau, kad šie Kopo Underkoverio ištarti žodžiai išsipildys su kaupu.

Paskelbta

-

Autorius

…Prieš du metus atsikraustęs į šią salą nesitikėjau, kad šie Kopo Underkoverio ištarti žodžiai išsipildys su kaupu. Dviejų metų intensyvus darbas eina šuniui ant uodegos, o tai slegia, griauna asmeninį pasitikėjimą ir gadina nuotaiką.

Dėja, bet taip ir nepavyko mano kuriamai GTA Online News naujienų tarnybai įsitvirtinti HornyRP.lt saloje. Tiesa buvau jau išvykęs į kitą salą, gaila, bet ten „prasisuko“ tokia audra, kad sala normaliai nefunkcionuoja iki šiol, tad draugų kviečiamas dariau antrą bandyma čia. Atgarsiai kurių sulaukiau šiandien 2022-08-10, visiškai pakirto sparnus – Visi prašymai kuriuos buvau pateikęs dar prieš du metus, šiandien yra įgyvendinti, tačiau visa tai skirta ne mano įkurtai ir puoselėjamai naujienų tarnybai šioje saloje (negavau jokios info nei telefonu nei el. paštu), bet nežinomiems asmenims. Gaila…

Skelbimas

Ačiū tiems salos gyventojams kurie skaitė ir mėgavosi pateiktomis naujienomis ir padėjo jas kurti. Atsiprašau tų salos gyventojų, kuriems nebesuteikiau naujienų paskelbimo ir reklamos paslaugų matydamas, kad salos valdžios dėmesio į šį verslą patraukti, asmeniškai man nebepavyksta.

Tiems, kurie ateityje kurs ar jau perėmė šį versla linkiu atsakingumo ir kūrybiškumo savo darbuose, na, o aš, pabrukęs uodegą pasitraukiu. Šiuo metu atiduosiu save knygos apie Žiniasklaidos raidą laukiniuose 1899 metų vakaruose rašymui. „The RED DEAD REDEMPTION Times“ www.rdrtimes.com O toliau pamatysime, ką pasiūlys likimas.

Skelbimas

Sakau visiems Ačiū ir IKI.

Pagarbiai,

Skelbimas

GTA Online News įkūrėjas
Misteris Lininis 

Skelbimas
Skaityti

Gyvenimo stilius

Darbas HornyRP.lt saloje „VANILLA UNICORN“ privataus pobūdžio pramogų salone

Esi komunikabili (-us), šypsaisi kasdien, ir nebijai atsakomybės? Šioms pozicijoms darbo patirtis tikrai nėra būtinybė! Atrinkti kandidatai bus apmokyti.

Paskelbta

-

Autorius

Jei esi komunikabili (-us), šypsaisi kasdien, ir nebijai atsakomybės. Šioms pozicijoms darbo patirtis tikrai nėra būtinybė! Atrinkti kandidatai bus apmokyti.

Šiuo metu ieškome:

Skelbimas

– Barmenės / (-o)

– Šokėjos / (-o)

Skelbimas

– Apsaugos darbuotojos / (-o)

– Garso operatorės / (-iaus)

Skelbimas

Susidomėjai? O galbūt pažįsti žmogų, kurį tai domintų? Atvyk į salą, o jei jau gyveni čia tai drąsiai rašyk telefonu HornyRP salos mobilaus ryšio tiekėjo telefonais: 282-4031 arba 512-3775

P.S. būtinai parašyk, į kokią poziciją pretenduoji, taip palengvinsi atranką ir mums.

Skelbimas
Skaityti

Populiaru