Prisijunkite prie mūsų

Gyvenimo stilius

Naujame mieste įkurtas verslo centras atvers naujas galimybes

Paskelbta

-

Miesto verslo centras įsikūręs Maze Bank patalpose 20 aukšte.

„Atrodo dar taip nesenai atsikėlėme į naują vietą tačiau jau dabar tapo aišku, kad visi darbai atliekami čia ir investicijos, kurias pavyko persikelti duos teigiamus rezultatus.“ –  Taip susirinkusiuosius pasveikino GTA Online News portalo skaitytojams gerai pažystamas – taksistas, fūristas, žurnalistas Misteris Lininis.

2022-11-11 įvykus miesto verslininkų susitikimui buvo pristatyta nauja veikla, oficialiai pradedama mieste – tolimųjų reisų pervežimai, mat šiandien saloje, Los Santos miesto „Jetsam Terminale“ oficialiai įsikūrė ir pradėjo veikti tolimųjų reisų pervežimo bendrovė „CAD-TruckerJob“, kuri salos gyventojams siūlo laisvai samdomų darbuotojų darbo vietas su dideliu atlyginimu.

Skelbimas

Naftos produktų pervežimas | Bendrovės „CAD-TruckerJob“ nuotrauka

Net 18 skirtingų reisų neleis nuobodžiauti nei vienam tokį darbą pasirinkusiam gyventojui. Nuolat gabenami naftos produktai, mediena, nauji ir naudoti automobiliai, jūriniai kroviniai ginklai ir kiti kroviniai garantuoja gerai apmokamas darbo vietas.

Susirinkimo dalyviai, įvairių verslo sričių atstovai Los Santos mieste | GTA Online News nuotrauka

Reikia paminėti, kad šiuo metu mieste jau veikia laisvai samdomas ir privatus taksi parkas. Visi mieste registruoti barai ir pasilinksminimo klubai yra įgiję prekybos alkoholiu licenzijas. Visose Los Santos miesto ir apylinkių pakrantėse klesti žvejybos verslas.

Strateginiai Los Santos miesto taškai | GTA Online News nuotrauka

Kompanijos „Jim-mining“ vystomas kalnakasybos verslas suteikia galimybes tiek ginklų tiek juvelyrikos pramonei, mat kasyklos šachtose išgaunami akmenys gali būti skaldomi ir presuojami išgaunant reikiamus materialus gamybai ir remontui arba plaunami ir lydomi, siekiant atrasti tauriųjų metalų ir brangakmenių taip reikalingų juvelyrikos pramonei.

Grid Customs auto salonas | GTA Online News nuotrauka

Grid Customs auto salono atstovybė | GTA Online News nuotrauka

Šalia jau veikiančios automobilių parduotuvės ir dėvėtų automobilių turgaus mieste baigiama įkurti ir oficialis „Grid Customs“ automobilių atstovybė, kuri prabangos norintiems miesto gyventojams, ateityje leis įsigyti visiškai naujus, pagal užsakymą paruoštus importinius automobilius.

Žemės ūkio darbų ir produkcijos mėgėjams pasiūlymus pateiks bendrovė „Simple Farming“. Obuoliai, kukurūzai, pomidorai, pipirai, kiaulių ir jaučių skerdiena, pienas tai tik dalis produkcijos kurią reikia surinkti perdirbti ir pristatyti, norint uždirbti pinigus, kuriuos išleisti tikrai atrasite kur.

The Diamond Casino | GTA Online News nuotrauka

Jau dabar parduotuvių lentynose pasirodė atšaldyta jautiena, kurią gyventojai noriai perka ir vežasi į savo pobūvius gamtoje. Išsikepę ją ant lankytinose vietose įrengtų laužaviečių ar ant nuosavų namų kiemuose įrengtų BBQ krosnelių ir pagardinę ją aštriu ar tradiciniu Los Santos miesto apylinkių ūkinikų pagamintu pomidoru padažu skainiai valgo užgerdami obuolių sultimis ar vynu ir vaišina savo draugus.

Pramogų klubas po atviru dangumi – Cayo Perico sala | GTA Online News nuotrauka

Įtempto susirinkimo metu sukilusį stresą susirinkimo dalyviai malšino legalia suktine, atvyke į netoliese esančios Cayo Perico salos klubą po atviru dangumi. Saloje „varlinėti“ nėra patartina, nes nepatvirtintais duomenimis čia įsikūrė stipriausi miesto nusikaltamo pasaulio atstovai ir įstatymai čia atskiri, tačiau kas nerizikuoja negeria šampano!

„Tikimės, kad man ir mano ilgalaikiam partneriui Audriui Gruzinui patikėtas miesto vairas ir mūsų požiūris į verslą, jo vystymą, santykius, pagarbą, gerą laiko praleidimą duos teigiamų rezultatų tiek mums tiek esamiems ir būsimiems miesto gyventojams. – susitikimą baigė vienas iš miesto valdžios atstovų.“

Skelbimas

Iki pasimatymo. Skrydžiai į salą…

Skelbimas

„GTA Online News“ yra role play bendruomenės kuriamas naujienų portalas. Jei gyvenate GTA virtualiame pasaulyje, tapkite „GTA Online News“ portalo reporteriu… Parašykite mums info@gtaonlinenews.com

Skaityti
Skelbimas
1 Komentaras

1 Komentaras

  1. Pingback: Maža kavos pupelė dideliame mieste. „BEAN MACHINE“ filialas atidarytas ⋆ GTA Online News

Palikti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Gyvenimo stilius

Nuostabiame gamtovaizdyje įsikūręs motelis „Eastern MOTEL“ laukia savo gyventojų

Paskelbta

-

Autorius

Eastern MOTEL - GTAON Role Play | GTA Online News nuotrauka

GTAON salos savivaldybės atstovas pranešė, kad jau atidarytas ir pilnai įrengtas motelis „Eastern MOTEL“ laukia keliautojų ir pastovių gyventojų. Čia savo prieglobstį suras tiek privatumą ir asmeninę erdvę mėgstantys tiek savivaldybės laikinai remiamo būsto ieškantys.

Eastern MOTEL – GTAON Role Play | GTA Online News nuotrauka

Pranešime taip pat rašoma, kad šis motelis yra įpatingai patogus krovinių pervežimo bendrovėje laikinai ar ilgiau padirbėti nusprendusiems salos svečiams ir gyventojams. Apie šią bendrovę portalas GTA Online News jau rašė savo publikacijose.

Eastern MOTEL servisas ir degalinė – GTAON Role Play | GTA Online News nuotrauka

Netoliese Jūs rasite visą parą dirbančią automobilių sagojimo aikštelę, degalinę, auto dirbtuves, kuriose gali dirbti mechanikai sudarę darbo sutartis su „Hayes Auto Body Shop“ vadovybe, visą parą dirbančia maisto prekių parduotuvę, banką, net du rūbų salonus, alkoholio parduotuvę, bei naudotų automobilių pardavimo aikštelę.

Eastern MOTEL gyventojas – GTAON Role Play | GTA Online News nuotrauka

„Po skrydžio, Los Santos oro uoste pildydamas dokumentus, pasirinkau apsistoti „Eastern MOTEL“ motelyje ir visiškai nesigailiu. Šis motelis yra puiki vieta man, pradedančiam savo kelionę šioje saloje. Savivaldybė suteikė nemokamą gyvenamą plotą, neblogai apmokamas darbas čia pat – per gatvę.

Eastern MOTEL gyventojas – GTAON Role Play | GTA Online News nuotrauka

Vakarais, po darbo lengvai, pėščiomis pasiekiama maisto prekių parduotuvė ir bankomatas, o labai panorėjęs per tris minutes galiu nueiti ir iki naudotų automobilių aikštelės.

Naudotų automobilių pardavimo aikštelė – GTAON Role Play | GTA Online News nuotrauka

Kol pažinsiu apylinkes ir sutaupysiu pirmam automobiliui planuoju pagyventi čia, o vėliau matysim kur likimas ir galimybės nuves.“ – GTA Online News reporteriui pasakojo atsitiktinai sutiktas „Eastern MOTEL“ motelio gyventojas.

Atsargiai PUMA! – GTAON Role Play | GTA Online News nuotrauka

„Labai vėlai vaikščioti pėščiomis šiose vietovėse nepatartina, nes miškingas vietas pamėgo plėšrieji salos žvėrys Pumos. Dieną nuo kelių jas atbaido nuolat zujantys vietinių gyventojų automobiliai, tačiau naktį eismui sumažėjus rizika patektį į Pumos nasrus padidėja.“ – savo patirtimi dalinasi pašnekovas.

Iki pasimatymo. Skrydžiai į salą…

Skelbimas
Skaityti

Gyvenimo stilius

Reign Network: ieškomi GTA RolePlay salų infrastruktūros kūrimo ir plėtojimo ekspertai

Paskelbta

-

Autorius

GTA ON archyvo nuotrauka

2022-04-17 dieną GTA Online News atstovybė saloje su giliu liūdesiu ir viltimi pranešė, kad Reign Network salos, Los Santos miesto ir apylinkes užklupo audra, kurios padarinius teks šalinti susikaupus, ilgai ir kruopščiai.

Reign Network atnaujinimai pasirodys rudenį

Skelbimas

Po ilgo laiko GTA Online News naujienų tarnyba džiaugiasi galėdama pranešti, kad 2022-12-26 mūsų naujienų serverių sistema užfiksavo pirmąjį aktyvumą Reign Network salos socialiniame tinkle. Visi buvę salos gyventojai gavo pirmą pranešimą, kad salos socialinio tinklo sistema artimiausiu metu bus atstatyta į gyventojams pažystamą, patobulintą versiją.

Apie audros padarinių šalinimo pabaigos datą pranešime nepranešama, tačiau žinome, kad suformuota komanda jau dirba, o taip pat pranešime skelbiama, kad yra ieškomi salų infrastuktūros kūrimo ir plėtojimo ekspertai visame pasaulyje.

Skelbimas

„Atrankos į Reign Network salo atstatymo ir plėtojimo komandą bus atliekamos per salos socialiniame tinkle veikiančią užklausų sistemą. Užklausoje, laisva forma galite pateikti kokios ir kiek patirties, susijusios su įvairių GTA RolePlay salų gyventojams įkurimu, atstatymu ir priežiūra jus turite ir ar esate buvę registruoti šios salos gyventojai praeityje ar kaip kitaip susiję su salos gyvenimu… Taip pat laukiame papildomos informacijos tokios kaip jūsų atliktų darbų pavyzdžiai ir t.t.“ – rašoma pranešime.

 

Skelbimas
Skaityti

Gyvenimo stilius

Paskelbti galutiniai „Weazel“ muzikos apdovanojimų nominantai!

Paskelbta

-

Autorius

weazel-news.online iliustracija

RolePlay naujienų portalas Weazel-news.online paskelbė, kad pagaliau atėjo momentas, kurio visi laukėte! Nuodugniai apsvarstę mūsų teisėjai nusprendė dėl galutinių nominantų kiekvienoje Weazel muzikos apdovanojimų kategorijoje! Kai kurios nominacijų kategorijos gavo tik po vieną pasiūlymą, todėl pagal numatytas taisykles šie pasiūlymai bus laikomi nugalėtojais – štai galutiniai nominantai!

Geriausias muzikinis klipas

Skelbimas

Twitter Fingers by Lulu Moon – Jau laimėjo kaip vienintelis pasiūlymas šioje kategorijoje!

Geriausias vokalinis pasirodymas

Skelbimas

Creep (Original by Radiohead) by Konrad Knives

Before He Cheats (Original by Carrie Underwood) by Velma Piper

Skelbimas

Needed by Luci (ft. Fuego)

This Is Me (Tomi K Version) by Candi Kaine

Skelbimas

Geriausias bendradarbiavimas

LDR by Jason Tanners and aiko!

Skelbimas

DGAF by Bando and Lulu Moon

G00D G!RL$ by QU33N T!TAN$ (aiko! and Lulu Moon)

Skelbimas

Inferno by Dante Delgato and Grimm

Geriausias prodiuseris

Skelbimas

Mr. Plimmft for Master Key by Mr. Plimmft (ft. Miss Shingles)

Zavvi Zavala for Feel It by Zavvi Zavala

Skelbimas

Dre K 47 for Y.D.K. by Dre K 47 (ft. mykie)

Grimm for Inferno by Dante Delgato (ft. Grimm)

Skelbimas

Geriausia roko daina

River of Sand by Jason Tanners

Skelbimas

RACE TRACK! by aiko!

Geriausias roko atlikėjas

Skelbimas

Jason Tanners – Jau laimėjo kaip vienintelis pasiūlymas šioje kategorijoje!

Geriausia pop daina

Skelbimas

Summer of ‘95 by Piper Riggs

THIS GAME SUCKS by aiko!

Skelbimas

Skylines by Tomiko

For My Hero by Candi Kaine

Skelbimas

Geriausias pop atlikėjas

Piper Riggs

Skelbimas

aiko!

Tomiko

Skelbimas

Candi Kaine

Geriausia repo daina

Skelbimas

DGAF by Bando (ft. Lulu Moon)

Y.D.K. by Dre K 47 (ft. mykie)

Skelbimas

Lavish by Fuego

Moon Salting by CC2x

Skelbimas

Geriausias repo atlikėjas

Bando

Skelbimas

Dre K 47

mykie

Skelbimas

Fuego

Geriausias koveris

Skelbimas

Hallelujah (Originally by Leonard Cohen) by Jason Tanners

Fix You (Originally by Coldplay) by Konrad Knives

Skelbimas

Tennessee Whiskey (Originally by Chris Stapleton) by Velma Piper

My Heart Belongs to Daddy (Originally by Marilyn Monroe) by Lulu Moon

Skelbimas

She Works Hard For The Money (Originally by Donna Sharon) by Candi Kaine

Geriausias Diss Trackas

Skelbimas

entitled. by Bando – Jau laimėjo kaip vienintelis pasiūlymas šioje kategorijoje!

Geriausia daina

Skelbimas

Trying by Jason Tanners

Twitter Fingers by Lulu Moon

Skelbimas

CEO by aiko!

switch’d by mykie

Skelbimas

Geriausias atlikėjas

Jason Tanners

Skelbimas

Bando

aiko!

Skelbimas

Velma Piper

Mums patiko kiekvienas gautas pasiūlymas! Nors ne visi buvo galutiniai nominuoti, visada bus kitas kartas! Gavusius nominaciją – SVEIKINAME! Jūs perėjote į kitą WMA etapą! Mūsų teisėjai dabar pradeda neįtikėtinai sudėtingą nugalėtojų rinkimo procesą, kuris bus paskelbtas WMA ceremonijoje! Nors tiksli šio renginio data dar nenustatyta, tikimės, kad tai įvyks vasario mėnesį!

Skelbimas

Sekite informaciją!

Skelbimas
Skaityti
Skelbimas

Skelbimas
OOC: Serveris Startuoja keturiose rinkose vienu metu, t.y. SVRP USA, SVRP Asia, SVRP Brazil ir žinoma svarbiausia SVRP Lithuania... Tiksli atidarymo data nepranešama.

Populiaru